Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fruit sensation

normalne odchudzanie

Polecane posty

witam. zapraszam do wspólnego odchudzania wszystkie dziewczyny, które maja do zrzucenia więcej niż 10 kg. ja próbowałam już wielu diet, wiele razy udało mi się schudnac ale spoczywałam na laurach. zakładam ten topik poniewaz chcę się z Wami podzielić moimi trudnościami i sukcesami i chcę widzieć Wasze, aby wspólnie pozbyć się nadwagi. jedno o co prosze to o szczerość, o nie owijanie w bawełnę. mówmy wprost-jesteśmy grube i chcemy to zmienić!!! a więc ja - 23 lata, 168 , 87 kg (waga z piątku). chcę schudnąc dużo. ile się da. wiem że moge to zrobić. uda mi się jeśli to ja będe góra a nie mój tyłek i brzuch. a więc dziewczyny-zaczynamy? ja na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys i ja schudlam 20 kg
Polecam callanetics-w dwa tygodnie poprawia sylwetke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! ja mam podobny problem jak Ty :( 172 cm i 69 kg. chociaż próbuję i się staram to mi nie wychodzi...dlatego niedługo jadę na obóz :D chcę schudnąć 5 kg... i jak mi się uda do jeszcze 15 do wakacji :P wykupiłam nawet karnet na basen :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. ja zaczełam swoją walkę na nowo od zeszłego tygodnia. mam motywację, narazie dobrze idzie. zaparłam się. tym razem musi sie udac, bo jak nie to juz chyba nigdy. stosuję diete niskoweglowodowanową, a w zasadzie jedyny cukier jaki spożywam to 1łyżeczka cukru do kawy rano. jem mało - głównie mięso, mleko,maślankę, jogurty itp. nie jem chleba, cukierkow, ciast. jem warzywa, pije wodę. ćwicze-trochę, ale dużo chodze-mam daleko do pracy. dziewczyny-damy radę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1967
cześć dziewczyny! Chętnie się do Was przyłączę. Mam 40 lat, 176cm i 85 kg na grzbiecie. Od jutra chcę zaczać sie odchudzać i wierzę ze mi sie uda, a z Wami na pewno będzie mi łatwiej. Jak to mówią" w kupie rażniej"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1967
kurcze, u mnie najgorszym problemem są słodycze, nie umiem z nich zrezygnować. Muszę się do jutra pozytywnie nastawić do tego odchudzanie hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napewno jojo
przy takiej diecie jojo murwane!! osłabisz żołądek i przemianę materii... no i pozbawisz się mikroelementów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sallamander
dziewczynki razem razniej, zrobmy taki super konkurs, zalezy nam na odchudzaniu, wiec kazda bedzie chciala wygrac, tylko bez oszustw, ok???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1967 znam to, ale ja zdecydowanie tyje od węglowodanów i powiedziałam sobie w koncu dośc. wierze w ciebie-dasz radę. ja zawsze kiedy mam ochote na słodkie to albo ide myć zęby-jak mam taka możliwośc, albo zadaję sobie pytanie-czy od tego batonika, cukierka naprawde bede szczęśliwsza?-narazie działa:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg 13
Witam wszystkie odchudzaczki.Czy można wpaść do was na pogaduchy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno jojo---> myśle że podstawa to myśleć przy odchudzaniu, dlatego ten topik nazywa się \"normalne odchudzanie\" czyli z głową salllamander--->rewelacyjny pomysł:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sallamander
ok, to kto sie pisze na konkurs????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1967
dzięki za wiarę we mnie. teraz zrobię wszystko zeby Cię nie zawieść. Dziewczyny a słyszałyście o takim preparacie Herbaton ? To podobno są krople, które hamuja apetyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do na pewno jojo
a co sądzisz o 1200 kcal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja słyszałam, ponoc tanie i skuteczne, ale szczegółów nie znam nie zawiedziesz-twarda z Ciebie babka - powiedz sobie - kto rządzi - ja czy moja d....?:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie tez przyłącze jesli można oczywiście :) Mam do zgubienia 9 kg , dodam, ze juz wczesniej udalo mi sie zgubic ok 17 ... ale 9 wrociło po 1,5 roku niestety, sama jestem sobie winna. Moje błędy to brak ruchu i nie zwracam dużej uwagi na to co jem . To smutne , bo naprawde byłam taka zadowolona z siebie, pierwszy raz w zyciu ladnie wyglądałam i to zniszczyłam.. ;( Jutro będzie dzień próby, ponieważ będę robić ciacho dla mojego chłopaczka na walentynki , a w same walentynki idziemy wieczorem na kolacje do restauracji i nie chce przesadzić. Potrzebuje waszego wsparcia, mam nadzieje, ze bedziemy sie trzymać razem :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg 13
Walcze już od 10 dni , wspieram się z koleżanką na innym topiku ,ale ostatnio ciągle się mijamy a ja jestem zwierze stadne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sallamander
to kazda niech napisze swoja wage, a za miesiac sie zwazymy i zobaczymy ktora schudla najwiecej, ok?? i oglosimy ja MISS szczuplej talii, ok???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1967
ja się kiedys odchudzałam w Sabie pod okiem specjalistów. Schudłam 8 kg w 2 miesiące i przez kolejne pół roku nadrobiłam . Dlatego uważam że nie można ograniczać ilości kalorii tak bardzo bardzo bo potem szybko kilogramy wracają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, sallamander.:)) ja wszystko napsize jutro, teraz musze wyjść z psami. piuszemy jutro i nie dajemy się:)))) tylko mi nie podżerać przed spaniem:))))) buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg 13
69 i pół ,(waga z 7.02)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg 13
Czy jeszcze ktoś tu jest, czy idzemy lulu???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1967
ja swoja wage podałam już wcześniej ale mogę ja przypomnieć-85 kg Do jutra dziewczyny bo musze teraz powiedzieć dobranoc córeczkom a potem iść na zmarżnięty spacerek z moim mopsikiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski :) Ja też chce zgubić.. 10 kg.. ...a ten konkurs może dobrze zmotywować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg 13
Wzrost 168 a waga 69 i pół, marzenie 60 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×