Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fruit sensation

normalne odchudzanie

Polecane posty

kropelka \"dorzucam kilka rundek po schodach, kiedy nikt nie widzi\" - dobre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cola85*
hej, moge sie do w3as dolaczyc?? plisska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dołączaj ja tylko wskoczyłam tu na chwilkę przed spankiem jutro idę na cały dzień do pracy wpadnę dopiero wieczorem trzymajcie się i trwajmy w postanowieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha a co maja widzieć.Będzie gadanie-baba oszalała A o zdrowie trzeba dbać.No nie. Tak sie zawziełam.Właściwie nigdy nie stosowałam diety.Zreszta teraz tez nie.Poprostu jem inaczej.No i oczywiście obowiazkowo ćwiczenia,duzo ruchu.Juz widzę jak kształtuje sie figura.A to takie proste tylko nigdy nie mogłam sie do tego zabrac. Trzymam sie juz tak prawie 2m-ce.I jeszcze sie nie zniecheciłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Cola🖐️ ja tez wpadłam powiedziec tylko 🌻D a jeszcze co do tych ziemniakow,to tez sporo czytałam i ta opinia ze tak tłucza mija sie nieco z prawda,bo owszem sa kaloryczne gdy zje sie ich w nadmiarze(jak wszystko zreszta),albo z jakims masełkiem,sosem lub innym \"polepszaczem\",a same w sobie gotowane a nie smazone nie sa tragiczne,wkoncu to warzywo pa pa do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cola---> witaj:))) ja tez przed spankiem zaglądam. nie dajemy sie nadwadze i kiloskom. w kupie sila i w kupie cieplej, bo mroz taki za oknem że hej. do jutra, papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie! Ale z Was gaduły!! Ja tu ćwiczę, pracuję i myslę o tysiącu innych spraw, byle nie o diecie, głodzie, żarciu...;) Powolutku, po cichutku, skrupulatnie spisuję kalorie na swoim koncie na diecie. Pożeram swoje 1200 dziennie i jest mi nawet z tym całkiem nieźle. Najgorszych jest kilka pierwszych dnia. Później człowiek jest sam zdziwiony jak niewiele mu trzeba, żeby nie czuć głodu.:) Kiedyś śniadanie to były dwie kajzerki z wędliną, żółtym serem, majonezem... a teraz wystarczy serek homogenizowany albo jedna kromka chleba.:) Drepcę sobie na steperze trzy razy dziennie po 500 kroczków. Więcej mi się nie chce.:D Teraz jestem zagrypiona i na L4 do końca tygodnia. Nadrabiam zaległości w porządkach. Tylko trochę za cherlawa jestem i czasami muszę się gruchnąć na wyrko, żeby nie fiknąć.;) Życzę miłych i spokojnych snów o szczupłej i zdrowej przyszłości w obcisłych ciuchach.:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie odchudzaczki o poranku ,i życze miłego dnia. Właśnie wróciłam z pracy., a Wy pewnie wychodzicie do pracy. Jeśli ktoś będzie chciał pogadać niech da znać.Kończe kawe i ide troche lulu. Cała wczorajsza lektura przeczytana, więc jestem na bierząco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ,ile panie. Kolejny dzień walki z wrogiem.Przygotujmy sie psychicznie i fizycznie. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie . Nic nie wyszło z mojego spania, jakoś mi się odechciało.Zabrałam się za układanie w szafach i roszalał się kataklizm. Jestem w połowie roboty.Terazpare minutek na złapanie oddechu. Pare łyków herbatki i będzie OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie ma nikogo! no to jazda do roboty koniec przerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej. ja dzien zaczelam od zielonej herbatki i od dentysty.... a teraz mam urwanie glowy w pracy-jak sie obrządze to zaglądnę, na razie mówię see ya!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruit mam nadzieje ,że coś zjadłaś?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w trakcie delektowania sie maślanką. Wcześniej piłam tylko owocowa ale odkryłam uroki naturalnej. PIję codziennie. JUż jestem po pierwszej partii wyciskania potów. Skakanka,hula-hop i steper. Potem powtórka i jeszcze brzuszki na deserek. Jestem przed okres... i troche mi cięzko,ale daje radę. szkoda,że trafił mi sie ten czs przed zabawa śledzikowa.T roche brzucho widoczne.Ale cóż tam nie będę sobie zabawy psuła głupotami. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziołszka
witam miłe Panie!! :) chciałam się coś Was zapytać :) też jestem już od 5 dniu na dietce,jem praktycznie cały czas jogurty,płatki + mleko noi zupy na obiad,bo tak to bym chyba nie przeżyła na samym nabiale :P.Nie jem słodyczy z czego jestem przeszczęśliwa:D (tak to dzień w dzień coś skubnełam :P).I jadam również owoce i nie wiem czy to coś da?Wspomne,że warzyw nie nawidze oddzieciństwa i nigdy ich nie tkne(mam wstręt ;/).Tak więc co robić?Jak powinien wyglądać mój jadłospis dzienny? hmmm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meg---> wiadomo: maślanka:)) ale mam dzis ze soba takie płatki o których wspominałas wczoraj:)) dziołszka---> może spróbuj się przełamać z tymi warzywami-niektóre nieźle zapychają. a co do tych zupek, to ja polecam barszcz ukraiński-syci a jest bardzo mało kaloryczny:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widzicie moje drogie.Ja nie zrezygnowałam calkiem ze słodyczy.UMilam sobie niekiedy życie czymś typu batonik,czekolada,chipsy. PO CO takie drakońskie zmiany,a potem problemy z utrzymaniem figury. Zreszta jakos tak mam,że jak schudne,bo zdarza mi sie to partiami.To potem utrzymuje figurę.Bo po co sie starac jak ma sie to potem zaprzepaścić.No nie??????:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziołszka. Szczerze? nie wiem. każda z nas ma jakiś sposób, nie ma diety idealnej dla każdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesz zupy tam są ukryte warzywa. zastąp śmietane jogurtem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziołszka moim zdaniem powinnas wprowadzic troche mieska chudego, piers gotowana na parze , albo polędwica z indyka Ci sie zaszkodzi, a duzo bilka i innych przydatnych rzeczy, nie jestem za tym, zeby swoje menu ograniczach do kilku grop, bo cale zycie jest tego nie dasz rady, a kiedy skonczysz diete, moze to sie objawic jojem nieprzyjemnym zreszta. Mozesz tez dodac dobre weglowodany typu dziki ryz, kasza gryczana, zytni chleb - duzo blonnika! Dziewczyny dzien dobry :* Dzis na wadze kilo mniej, ale to chyba dlatego ze.... No sluchajcie jade dzis do mojego faceta na 3 dni, mialo byc tak romantycznie a tu @@@@@@ :(:( bóóóóó chce mi się wyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Supernowa znajdźcie inne sposoby na umilenie sobie czasu. Ciesz sie utratą wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Supernowa>> Kropelka ma racje będzie pięknie.brawo za kilogramy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
supernowa nie marudz kilogram mniej to mniej. Rub się na bustwo i znikaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×