Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fruit sensation

normalne odchudzanie

Polecane posty

Gość do na pewno jojo
jestem i ja. odchudzam się od 2. lutego. jem ok. 1200 kcal dziennie. ważyłam 66 kg a teraz ważę 64 kg. mam 163 cm wzrostu i 28 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg 13
Wiek :1968

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do na pewno jojo
dodam jeszcze, że dwa lata temu wazyłam już 73 kg, ale na tej diecie zrzuciłam do 57. potem pozwoliłam sobie powrócić do starych nawyków i znowu urosłam.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg mamy podobny problem.. 168cm - 69 kg :/ ..tyle że to waga po odchudzaniu.. schudłam 11 kg :| ..pod koniec listopada 06 ważyłam 80 kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg 13
Metoda: mniej żreć czyli: 0ziemniaków ,0 białego pieczywa 0 śmietany itp. Tak na zdrowy rozóm.kilka razy próbowałam bardzo rygorystycznych diet i odpadałam po 3 dniach.A teraz pomalutku ale do przodu.Ja nie moge być głodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do jojo : i widzisz mamy taki sam problem, tylko ze jak zawsze bylo u mnie swietnie z motywacja do odchudzania tak teraz jest problem , bo na rower za zimno , skonczyl sie karnet na fitnes, a na nowy funduszy brak , ano i przyzwyczailam sie do normalnego jedzenia . UWAGA!! Składam przed wami oficjalna obietnice, ze od jutra juz tylko zdrowe jedzonko min czarny chleb, warzywka na patelnie, chudy twaróg , a na kolacji walentynkowej tylko winko :) zero jedzenia. A propos dzisiaj to miałam taki apetyt ze hej :/ godzine temu zjadłam zupkę szybką z woreczka z makaronem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg 13
bardzo przepraszam za moją pisownie, ale dopiero oswajam się z klawiaturą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg 13
Żegnam miłe panie . do jutra . jeśli to możliwe to dajcie znać kiedy będziecie. kolorowych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 36-latka
Chetnie i ja do was przylacze.Jutro jest poniedzialek wiec swietny dzien na poczatek odchudzania.Wlasnie szukalam topiku do ktorego moglabym dolaczyc i mysle ze ten ok bo widze kobitki w moim wieku. Niestety waze troche wiecej bo ponad 90 kg.Mam za soboa dwa sukcesy.Raz ubylo 12 kg a drugim razem 19 kg.WSZYSTKO TO ODPRACOWALAM.Od jutra znowu zaczynam! Poznym wieczorem wroce z pracy to opisze co zjadlam a we wtorek dolacze cwiczenia. POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie śpię wiec pisze:))) ja zaczynałam od wagi 102 kg-teraz jest 87 - tzn tyle było w piątek. moim marzeniem jest 65 kg bo to moja waga optymalna, przynajmniej wg BMI i tego sie trzymam. damy rade:))) pozdrawiam Was Kochane-buziaki. aaa i jeszcze ja- do konkursu: 23 lata, 168, 87 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witam ytuł topiku podoba mi się ja zaczęłam od połowy stycznia dietę mniej żreć i już zgubiłam 3 kilogramy nie stosuję żadnych chemikali mam 36 lat i w tej chwili 85 kg czy mogę dołączyc do was??? jestem na innym topiku ale wasz jest zachęcający

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie mi kochane
witaj i nie pytaj-jestes z nami:)) poczytaj wyżej co wymyśliała sallamandra-konkurs-zapisujesz się ??:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www to możesz robić i chyba ten konkurs nie wyklucza tego, że bedziemy się tez dzielić cząstkowymi wynikami-w końcu to tez bardzo mobilizuje, a i łatwiej jest. ja się będę wazyć jutro-mam nadzieję że jest lepiej. trzymajcie się ciepło dziewczyny:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kilka razy podchodziłam do diet waga spadała by znów wzrosnąć tym razem powiedziałam dość nawet z względów zdrowotnych trzeba o siebie zadbać i na razie jakoś idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obliczyłam że przy moim wzroście (168) i wieku powinnam ważyć 52-57kg (w zależności od budowy ciała) hm.. ja bym chciała zejść do 60 :) Też bym się chciała zapisać do konkursu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alexandria -pewnie, ja też am pewne kłopoty zdrowotne, lekarze stale na mnie krzycza wiec powiedzialam sobie-teraz albo nigdy Sanczi---> nie czekać-zapisywac się :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym chciała zgubić w tym roku przynajmniej z 10 kg choć jak będzie wiecej z radością to zaakceptuję nie stawiam sobie za wielkich wymagań by się nie zawieźć no i tym razem zaczęłam od połowy stycznia a nie tak jak zawsze w kwietniu także czasu mam więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra misiaki-ja uciekam. trzeba się do roboty jeszcze naszykowac na jutro. rano sie waże i pisze co i jak. duża buzia dla wszystkich. dobrej nocy - i tylko mi się nie załamywać!!!:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też zaraz lecę spać choć jutro mam wolne cieszmy się z każdego dnia a zwłaszcza jak trzymalismy dietę dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mwg13
witam wszystkie odchudzaczki. Może jest ktoś dziśiaj w domu. Ja pracuje dzisiaj na noc. Właśnie skończyły się ferie ,więc nikt mi nie wyrywa klawiatury. J ta cisza w domu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mam małą chwilkę właśnie po śniadankumała grahamka z wędlinką chudą i dużo herbaty jestem najedzona u mnie śniadanko to największy posiłek zawsze z mięskiem a później to jak wyjdzie muszę ogarnąć chałupkę rozumiem meg też dzieciaki mnie nie dopuszczały do kompa a teraz w szkole też pracuję na zmiany jutro idę na cały dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
Niwstety chyba wszyscy w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
Nareszcie ktoś się odezwał!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×