Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fruit sensation

normalne odchudzanie

Polecane posty

PILING 3 łużeczki kawy zalać wodą.Zaparzyć do połowy.Ja tej kawy nie pie ,bo nie lubie za bardzo. Odlać wode.Pozostałe fusy wymieszać z 2 łżeczkami cukru,3 łyżeczkami cynamonu.tAKA PAPKĄ masowac umyte cialo.Potem spłukac wodą.Ja stosuje do 2 razy w tygodniu. JA DO TEJ KAWY OPRÓCZ cukru i cynamonu dodaje kilka kropel olejku cyprysowego i herbacianego(właściwości odchudzajace),a jeszcze kilka kropel oliwki dala dzieci dla lepszego nawilżenia ciała.pO kąpieli oczywiscie jakiś balsam do ciała.Ja stosuje głownie z firmy evelain. A piling naprawde rewelacja.tAKA PAPKE NIEktóre osoby pokrywaja ciałko zawijając sie potem w folie.Folie juz kupiłam ale raczej nie mam na to czasu .Bo trzeba poleżec pod przykryciem przez godzinke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami ktoś może się podszyć i powypisywać głupoty tak już się zdarzało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam zasade.Nie opieram sie na kilogramach tylko na ubytku centymetrów.Zawsze dużo ważyłam,taka mam budowę. przy 82 kg w pasie mam 80/81 w biodrach 109. Mam znajoma która waży 75 kg a wbidrach i w pasie ma wiecej. Więc wytlumaczenie jest proste!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja własnie jem swoje fitnesowe płatki z mlekiem 1,5 % i sobie was czytam. Przyznam, ze ja tez od dziecka mialam problem z waga , wszsystko zmieniło się dopiero niecałe 2 lata temu kiedy schudłam 17 kg, teraz przybrałam troche i mam 9 do zrzucenia, ale nigdy mi nie bylo jakos szczególnie łatwo z tym problemem. Najwiekszy wstyd to były okresowe badania w gabinetach szkolnych , nikt nie wazyl tyle co ja, bo 4-ta klasa i 60 kg to przesada. A pielegniarka sobie jeszcze z tego niemilo zartowala :/ Dziewczyny czy ktoras z was pije codziennie wode z cytrynką przynajmniej 1,5 litra? ?? ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja piję ze dwa litry herbatki z cytrynką gdzieś wyczytałam że przyspiesza metabolizm a i dużo po niej się siusia tym bardziej że teraz zima latem będę piła wodę z cytrynką już sobie obiecałam żadnycz napojów chemikalii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie piję,ale słyszłam, że ponoc dobrze jest wypić na czczo szklankę letniej wody z sokiem z cytryny. ja piję zielona herbatę więc juz z tą cytrynka nie szaleję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za naiwne pytanie, ale czyto hasło muszę wpisywać za każdym razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
było też coś o occie winnym z wodą i miodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja piję dużo herbatki z cytrynką bo woda mi nie idzie a pić trzeba dużo czasami mówię że zatapiam żołądek kiedyś wypijałam z trudem dwa kubki herbaty mogłam jeść na sucho a teraz już mąż się śmieje że tylko chodzę z kubkiem a mam taki ogromny chyba z pół litra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uwielnbiam pic wode z cytrynka i czuje, ze to, ze oczyszcza organizm z toksyn i z tym metabolizmem tez prawda, bo kiedy sie pije codziennie, naprawde widac mala, ale widac, roznice w wadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alexandria, ale uwazaj z herbatkami , bo co za duzo to nie zdrowo, slyszalam, ze kawa i herbatka wyciągaja wode z organizmu i po wypiciu kawy trzeba uzupelnic plyny o dwie szklanki wody a po herbacie jedna szklanke . Czytalam to w jakiejs fachowej gazecie, wiec to nie bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie idzie cerwona herbata, jakoś zielona jest dla mnie za gorzka próbowałm z różnych firm, a czerwoną moge pić bez cukru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przytocze moze malą myśl mocno mobilizującą do działania. Kiedy schudlam te 17 kg tak mnie cieszyly te zawistne spojrzenia , u przyjaciol zachwyt w oczach, rodzina , faceci na ulicy ,cos pieknego ... Nikt mi nie chcial uwierzyc ze zrobilam to zdrowo, czulam sie taka dumna z siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam zielona, taka jakąs dziwnę, bo ani słowa po polku na niej nie ma. wiem ze to yunan i ze jest obrzydliwa, bo smakuje tak jakby zaparzyc wrzatkiem skorki z mlodych orzechow wloskich. pachnie tez nie fajnie, ale nie musze pic kaw, wystarczy jedna biala, a poza tym ja jem bardzo malo i boje sie troche o zoladek a ta herbata to najzdrowsza rzecz w moim menu wiec same rozumiecie ze nie moge z niej rezygnowac. a czerwona pije na noc i czasem taka lzejsza czerwona w dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra kobity, ja musze sie w koncu ubrac i lece do sklepu po produkty na ciacho walentynkowe dla mojego ukochanego , do napisania pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też zaraz spadam wpadnę tu jeszcze wieczorkiem poczytać i wzmocnić się na duchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się kłaniam do jutra jeśli Ktoś może to zapraszam .wieczorkiem mazseruje do pracy ,ale dzisiaj jeszcze będe zaglądać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja popijam tę maslankę i popijam. nie wiem co zjesc na obiad. chyba sobie zielona fasolke ugotuje, bo musze zjesc cos co mozna pogryzc:P i może ryż dziki?? kurde ciezka sprawa z tym odchudzaniem, ale caly cas sie dopinguje w myslach że sie uda - i mi i Wam. nie wiem jak wy, ale ja najwiekszy problem to mam z nogami, a wlasciwie z udami. tylek mam duzy brzuszek tez jest, ale te czesci ciala sa jakies takie proporcjonalne, a uda!!!!!!!!!!!!!masakra, wielkie strasznie. jedyne spodnie jakie nosze to takie z prosta nogawka.robie przysiady. codziennie po 50-60 i tak mnie bola nogi... czuje jakie mam zastane miesnie.... ehhhhh koniec tego uzalania! cwiczyc trzeba i tyle - nie??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja. u mnie też uda, ale to bez gimnastyki chyba nie zniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Męcze męża o jakiś rowerek, ale ciągły brak funduszy.eh co za życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
to pozostaje nam gimnastyka w domu. ja jak sobie przypomne to poćwicze ale myśle że efekty z tego będą raczej marne.może skakanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×