Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MAmmmuśka

Mamuśki z BIAŁegostoku JAk SoBie RadZIciE??

Polecane posty

a wiesz czemu miałaś krwawienie?? Mnie z warszawskiej z ostrym krwawieniem w 7 miesiącu wysłali do DSK bo nie było miejsc. Miałam nadżerke ale nic nie zaszkodziło mi ani dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może kiedyś sie wszystkie spotkamy?? Ale to jak cieplej będzie bo teraz to lipa wychodzić mróz ostry :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julli - A TY GDZIES PRACUJESZ? czy w domku ? ja to w domku. co dajes dla swojego bąbelka amu? u mnie to tylko sloiczki,domowe zupki wypluwa.karmie jeszcze piersia,ale tak do 1 roku.potem papa .kaszki jeszcze wcina,bezmleczne,ryzowe,i deserki.chrupki kukurydziane zwykle. jest alergikiem to musze uwazac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aileens
jejku zaczynam sie martwic czytajac te opinie o Warszawskiej.. a co do sklepow z odzieza ciazowa to tez polecam happy Mum na Zamenhofa i Sawane na Legionowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aileens - nie martw sie Warszawska jak masz tam znajomosci to bedzie ok. bez znajomosci wiadomo jak jest. a tk zupelnie inaczej na ciebie patrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIALOSTOCZANKI NICK: JULII 11M-CY MISZKA AILEENS TERMIN-17 LUTY ? MARGOLCIA TERMIN-20 KWIECIEŃ ? MAMA-I-JA 15 TYDZIEN ? AGILKA 4,5 LAT PATRYK 10M-CY KACPER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIALOSTOCZANKI NICK: JULII 11M-CY MISZKA AILEENS TERMIN-17 LUTY ? MARGOLCIA TERMIN-20 KWIECIEŃ ? MAMA-I-JA 15 TYDZIEN ? AGILKA 4,5 LAT PATRYK 10M-CY KACPER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIALOSTOCZANKI NICK: JULII ....................... 11M-CY ...................MISZKA AILEENS.................... TERMIN-17 LUTY ......... ? MARGOLCIA ............... TERMIN-20 KWIECIEŃ .....? MAMA-I-JA ................ 15 TYDZIEN ................ ? AGILKA ..................... 4,5 LAT ....................PATRYK .............................. 10M-CY ..................... KACPER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aileens
u mnie ma byc dziewczynka :) Olivka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze do was pytanie co do nacinania krocza. Bylyscie temu zabiegowi poddane? ja to zamierzam odmowic i nie chce dac sienacinac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny,pobudka....... wstawac! ja mialam dwa razy nacinane krocze,mowia ze lepiej naciac bo moze peknac w czasie porodu nie tam gdzie trzeba. szczegolnie przy pierwszym porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIALOSTOCZANKI NICK: JULII ....................... 11M-CY ...................MISZKA AILEENS.................... TERMIN-17 LUTY .........OLIWKA MARGOLCIA ............... TERMIN-20 KWIECIEŃ .....? MAMA-I-JA ................ 15 TYDZIEN ................ ? AGILKA ..................... 4,5 LAT ....................PATRYK .............................. 10M-CY ..................... KACPER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do nacinania krocza to nie wiem czy ci pozwolą , za granicą np.w szwecji ( tam rodziła koleżanka) tam nie nacinają i ona super sie czuła a mi nacinali i to większy kłopot niż poród :\\ A CO DO POSIŁKÓW: Mój miszka to juz je wszystko, nie chce pić mleka z butelki ( ja nie mogłam karmić) i przemycam mu mleko w kaszkach, je deserki ze słoiczków, ale obiadfków juz nie chce, bo ma 4 ząbki i woli coś do jedzenia do gryzienia wiec je normalne obiady...powoli juz glutenowe posiłki wprowadzam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj coś mamuśki sie nie odzywają...A ja musze wychodzić i będe ok 15 :( :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo duzo czytalam o nacinaniu krocza w Polsce i wiem, ze mam prawo odmowic, gdyz w niewielu przypadkach jest tak naprawde konieczne a robi sie to niestety rutynowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku tak mi dzis nudno, ze sprzatam caly dom :) ide jeszcze podlogi umyc i zmylkam pod prysznic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już wróciłam i tak sobie myśle co dziewczyny robicie na Walentynki?? Ja ide z moim mężem do kina na \"Świadka Koronnego\" a potem....pewnie gdzieś mnie mój Adaśko zabierze. Nie moge sie doczekać --całły dzień WOLNOŚCI B) :) No to teraz wy sie chwalcie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niżej jest stronka gdzie są zdjęcia mojego Miszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RAczej ten drugi bo pierwszy nie chodzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! a ja mam 5,5 miesiecznenego malucha :) radzimy sobie super. w kwietniu wracam dopracy i szukam dla niego niani. Fajnie by było jakby topik się rozwinął :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulala- ja rodziłam na warszawskiej 6 lat temu- jedna wielka porażka i koszmar- zrobino mi znieczulenie za które zapłaciłam i nie działało- po 20 godzinach zrobiono mi cesarkę- wrzeszczeli na mnie że nie chcę pomagać a ja już nie panowałam nad swoim ciałem...urodziłam dziecko mocno przyduszone- ale ukryto to przede mną- dowiedziałam sie że z dzickiem jest cos nie tak jak wrocilam do domu... słyszałam że teraz dużo sie zmieniło- miałam taką nadzieję bo sama niedługo znowu będę rodzić i mieszkam przy warszawskiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O patrze że nowe dziewczyny są -to super topik bedzie sie rozwijał juz my tego dopilnujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny twoj Miszka- julli. moj to juz chodzi, bardzo wczesnie zaczal jak mial niecale 9 m-cy.mowia ze wczesnie to tez zle, bo obciazenie dla bioderek. Patryk tez tak wczesnie zaczal. witam nowe mamuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj od 2 dni to sam wstaje i idzie-> dopiero sie zaczęło - bieganie po domu i łapanie wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIALOSTOCZANKI NICK: JULII ....................... 11M-CY ...................MISZKA AILEENS.................... TERMIN-17 LUTY .........OLIWKA MARGOLCIA ............... TERMIN-20 KWIECIEŃ .....? MAMA-I-JA ................ 15 TYDZIEN ................ ? AGILKA ..................... 4,5 LAT ....................PATRYK .............................. 10M-CY ..................... KACPER IWALA.......................5,5M-CY......................? IKE............................6LAT..........................? ...............................TERMIN... ?...................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×