Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MAmmmuśka

Mamuśki z BIAŁegostoku JAk SoBie RadZIciE??

Polecane posty

babcie zatrudnisz do pilnowania malegona walentynki? moj tez adi zreszta to idzie na caly dzien do pracy na 12godz,to raczej zostanie nam wieczor walentynkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babcia (teściowa :p) bedzie pilnować i mały zostaje u niej na noc wiec nie bedzie problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewcyzny w prawdzie z Białegostoku nie jestem ale wybieram sie tam na zakupy \'dzieckowe\'. Czy mozecie polecic jakas konkretna hurtownie z duzym wyborem wozeczkow takich w miare w rozsadnych cenach? polecano mi wybrac sie na UPALNA ale mam porownanie do fartlandii (w prawdzie sklepu a nie hurtowni) u mnie w miescie i wcale ceny rewelacyjne nie sa :O bede wdzieczna za wszelkie namiary pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupowałam w Auchan akurat był ładny i tani ale teraz jakieś brzydkie są , może ładne będą...jak chcesz tanie to właśnie tam albo na rynku...ale tam nie ma chyba gwarancji, Co do Fartlandii to wydaje mi sie że tam droższe w ózki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez uwazam ze mozna w AUCHAN cos dobrego i nedrogiego kupic.ubranka sa fajne i wszystko co potrzebne dla dzidzi. FARTLANDII nie polecam dosc drogo.wozek kupywalam akurat w fartlandii, ale mialam tam znajoma i sprzerdzala mi z rabatem. a teraz niedawno kupilam spacerowke parasolke na allegro. julli- to masz fajnie jak tesciowa pilnuje malego. my tylko patiego dajemy dla babc. a kacpika to karmie piersia to niebardzo.spi w nocy fatalnie ,co dwie godziny sie budzi w najlepszym wypadku. a jak u ciebie nocki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jest taka hurtownia naprzeciwko FARTLANDII za zlobkiem,ale tam tez ceny kosmiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W auchan sa fajne body po 4 zł ale niestety większośc małych, trzeba grzebac ale ałe dało się wybrac takie troche większe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIALOSTOCZANKI BIALOSTOCZANKI NICK: JULII ....................... 11M-CY ...................MISZKA AILEENS.................... TERMIN-17 LUTY .........OLIWKA MARGOLCIA ............... TERMIN-20 KWIECIEŃ .....? MAMA-I-JA ................ 15 TYDZIEN ................ ? AGILKA ..................... 4,5 LAT ....................PATRYK .............................. 10M-CY ..................... KACPER IWALA.......................5,5M-CY.....................MARCIN IKE............................6LAT..................... .....? ...............................TERMIN... ?...................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tabelki ;) 6 lat dominik i termin 15 maja- zuzka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. bylam dzis u lekarza i zaczynaja sie skurcze, lekarz powiedzial, ze w ciagu 2 dni urodze :) a jesli sie nasila to dzis w nocy mam przyjechac... szyjka macicy jest juz skrocona... teraz zostaje tylko odliczanie.. A jednak postanowilam rodzic u Arciszewskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agilka Moj Misza od 4 miesiąca przesypiał całe noce, oczywiście jak ząbki mu idą to budzi sie czasami ale na ogół jestem wypoczęta!1 ;) Wiesz mi jest łatwiej bo ja karmiłam mlekiem modyfikowanym (nie mogłam karmić piersią) a teraz nie pije już mleka z butelki bo nie chce nie moge go zmusić to przemycam mu w kaszkach i posiłkach a tak ja mam luz , mój maly lubi ludzi i wszystkim wskakuje na ręce i sie głośno śmieja jak widzi jakąś moją koleżankę. Wszyscy sie śmieją że to cygańskie dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aileen GRATULACJE!!!! Zdasz reportarz jak było!!! 3mam kciuki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aileen- trzymamy kciuki,bedzie dobrze. julli- pewnie tak czesto sie budzi moj maly, bo chce sie poprzytulac, bo napewno nie jest glodny.pewnie to sie skonczy jak przestane karmic. jak Patryka przestalam karmic to tez zaczal przesypiac nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIALOSTOCZANKI NICK: JULII ....................... 11M-CY ...................MISZKA AILEENS.................... TERMIN-17 LUTY .........OLIWKA MARGOLCIA ............... TERMIN-20 KWIECIEŃ .....? MAMA-I-JA ................ 15 TYDZIEN ................ ? AGILKA ..................... 4,5 LAT ....................PATRYK .............................. 10M-CY ..................... KACPER IWALA.......................5,5M-CY..................... MARCIN IKE............................6LAT..................... ...DOMINIK ...............................TERMIN-15MAJ..............ZUZKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam dzis u lekarza i narazie mamy czekac, bo sie uspokoilo... Ehh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie:) Dzięki za wszystkie odpowiedzi co do sklepów z ciążową odzieżą, napewno skorzystowam. W domu szperam na allegro. Spodnie już mam a w bluzeczki się mieszczę więc spokojnie do tego podchodzę:) Od wczoraj fatalnie się czuję strasznie boli mnie głowa, myślałam że to po nieprzepanej nocy ale dziś też budziłam się z bólem głowy. Teraz troszkę ulżyło ale cały czas nie czuję się zupełnie ok. Myślałam żeby wziąść paracetamol ale on nigdy i tak na ból mi nie pomagał więc przemęczyłam się bez niczego, tylko Amolem smarowałam skronie. Mam nadzieję że mi nied ługo zupełnie przejdzie no bo Walentynki a mi do romantycznego nastroju daleko:( Pozdrawiam wszystkie mamy obecne i przyszłe ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie już po walentynkach , film \"świadek koronny\" dla mnie rewelacja-wbrew pozorom bardziej dla kobiet nie dla mężczeyz (mało strrzelaniny) i kurcze sie wzruszyłam a ogólnie nie było z czego, ostatnio sie tak wzruszyłam na reklamie apapu jak byłam w ciąży (ale to mi na razie nie grozi ;) ) (??)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny,co tam u was? malutko piszecie. w sobote mam impreze rodzinna 18-stke u rodzinki Adiego.(meza mojego).za bardzo nie pobaluje, bo jedziemy autem i bede musiala wracac, bo jeszcze po tesciow trzeba zajechac,a poza tym karmie.a to tez nie bez znaczenia. julli- pracujesz ty gdzies, czy na wychowawczym? ja to w domku siedze narazie.chyba jeszcze bede siedziec, dopiero jak Kacpik nia pojdzie do przedszkola to wtedy cos poszukam. babcie nasze dwie jeszcze pracuja, takze wiesz sama. a niani nie bede obcej brac. ciekawo jak Aliens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie białostoczanki!Jestem mamą 3-miesięcznej Maji. Rodziłam u Arciszewskiego (remont w PSK, na Warszawskiej problemy z anestezjologiem) i nie żałuję. Za póltora miesiąca wracam już do pracy i nie wiem jak mała zareaguje na brak mamy Mam nadzieję że temat się rozwinie, będe tu zaglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agilka- ja jak zaszlam w ciaze to poczułam nagle chec dalszego edukowania sie wiec na nowo zostałam uczennica . i pilnuje mi małego babcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meintuska
cześć dziewczyny, ja również jestem z Białegostoku, jestem w 13 tygodniu ciąży.Chcialabym zaptać czy chodziłyście może do jakiejś szkoły rodzenia? od którego tygodnia ciąży można zacząć chodzić? czy zajęcia są płatne? dziś rano miałam stresujące wydarzenie - otóż po tym jak umylam twarz to pękły rury w wannie. O jezu jaki był huk, tak się wystraszylam, że trzesłam sie jak galareta i nie wiedziałam co robić. A najgorsze ze nam łazienkę na dole zalało i tak strasznie śmierdzi w całym mieszkaniu mokrym gipsem, fuj. Za to wczoraj w Walentynki ogladaliśmy z narzeczonym niesamowity film pt. Między niebem a pieklem. Polecam serdecznie tak się wzruszylismy oboje, bo to o miłości ... a zresztą nei bede zdradzać tresci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julli a gdzie sie edukujesz? u mnie na razie maz studiuje[uzupelnia wyzsze na Jana Pawla Pedagogika] , a potem ja tam sie wybieram. ja chodzilam do szkoly rodzenia z Patim jak bylam w ciazy na Warszawskiej.te zajecia sa bezplatne, [wtedy byly],na wazna ksiazeczke ubezpieczeniowa.3-4 m-ce przed rozwiazaniem, cos takiego.fajna sprawa,cwiczysz rozne rzeczy ,np. odychanie itp. w drugiej ciazy juz nie chodzilam, z braku czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIALOSTOCZANKI NICK: JULII ....................... 11M-CY ...................MISZKA AILEENS.................... TERMIN-17 LUTY .........OLIWKA MARGOLCIA ............... TERMIN-20 KWIECIEŃ .....?...... MAMA-I-JA ................ 15 TYDZIEN ................ ?....... AGILKA ..................... 4,5 LAT ....................PATRYK .............................. 10M-CY ..................... KACPER IWALA.......................5,5M-CY..................... MARCIN IKE............................6LAT..................... ...DOMINIK ...............................TERMIN-15MAJ............. .ZUZKA JUSTYNAX....................3M-CE.......................MAJA MEINTUSKA..................13 TYDZIEŃ..................?......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIWCZYNY Z JAKICH OSIEDLI JESTESCIE? ja z lesnej doliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIALOSTOCZANKI NICK: OSIEDLE: JULII .....................ANTONIUK AILEENS...................PIASTA MARGOLCIA ............... ? MAMA-I-JA ................. ? AGILKA .....................LEŚNA DOLINA IWALA.......................? IKE...........................? JUSTYNAX...................? MEINTUSKA..................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×