Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MAmmmuśka

Mamuśki z BIAŁegostoku JAk SoBie RadZIciE??

Polecane posty

Gość m0nika1976
GRATULACJE!!!! Dużo zdrówka dla Mamusi i jej Córusi!!! Niech malutka sie zdrowo chowa i bedzie dla was najwiekszym szczesciem i radoscia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki laseczki :) Dzis bylam w urzedzie i bez zadnego problemu udalo mi sie maluszka zarejestrowac jako Olivke a ie Oliwke :) chcielismy z mezem tak nowoczesniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE!!! wszystkiego dobrego, a jednak miałam przeczucie że jest juz was więcej 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opowiadaj po kolei jak mała : jak śpi , jak wygląda etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co u Was?? Takie pustki na topiku :( Moja mała dzis wstała o 6.00 z mezem ledwo zyjemy ........ Aileen jak Twoje maleństwo?? daje Ci się wyspac?? Pozdrówka na dobry początek dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka budzi sie 2 razy w nocy, okolo 2,3 i 6,7 mniej wiecej regularnie. Jest grzeczniutka (odpukac!!) i oby tak zostalo :) Przed ciaza bylam wielkim spiochem, spalam do poludnia, a teraz spie duzo duzo mniej i jakos dobrze mi z tym :D W koncu zaczynam miec tyle pokarmu, aby mala sie najadala do konca, bo musialam ja dokarmiac sztucznym. Strasznie szybko sie zlosci (ma to po mamie.. hihi ) jak nie udaje jej sie zlapac piersi. Tylko oczko jej ropieje, nie pomaga rumianek i sol fizjologiczna, dzis idziemy do okulisty i zobaczymy co lekarz powie, choc czytalam, ze czesto sie to maluszkom zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jest podobna do meza, tak wszyscy mowia, choc mi sie wydajhe, ze jest troche za wczesnie zeby oceniac :) ale jak dla kazdej mamy, ona jest dla mnie najpiekniejsza :) Jak patrzy na mnie tymi malymi slepkami to mieknie normalnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak mały skarbuś mamusi ;) o mojej tez mówili ze jest podobna do tatusia. Chociaz na poczatku to raczej wyglądala na kosmitke. Rodzilam naturanie i głoweczke miala troszke splaszczona. Teraz to prawdziwa pieknosc ;) i oczywiscie córeczka tatusia... czesciej mowi tata niz mama. Co do pokarmu ja nie mialam przez 5 dni i mimo czestego przystawiania karmilam sztucznym a potem jak poszlo to myslalam ze rece mi odpadna od sciagania. Aileen zycze Ci tylko zeby maleńka nie miala kolek..u mojej zaczely sie po okolo 3 tygodniach i trwaly do ukonczenia 3 miesiaca (podobno tatus mial tak samo) ...Pozdrówka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też niby do tatunia podobny był ale tak sie mówi by tatunia pocieszać jak nie podobne;) ale teraz moj maluch do tatunia podobny jak nic!!Aja też nie miałam pokarmu z początku my z Miszką leżeliśmy prawie miesiąc w szpitalu i to z nerwów, a po 1 nocy w domu moje prześcieradło \"płynęło\" taki mialam nawał!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie grunt to się nie stresowac przy karmieniu piersią. Moja znajoma mowila mi ze 90% karmienia piersia to głowa i wlasnie stres dziala najgorzej a nie takie rzeczy jak np. biust i kobieta wie co mówi. Ma miseczke A a malego karmila przez 1,5 roku i zaczela zaraz po cesarce a wszyscy przez cala ciaze twierdzili zgodnie ze z tak malym biustem to nie ma szans na karmienie. Wspieral ja tylko maz i połozna ze szkoly rodzenia. Ja poczatki karmienia wspominam jako koszmar. Bardzo chcialam karmic naturalnie a tu prosze nie ma mleka......szok........lekarz mo mowil ze to pewnie przez przedwczesny porod i stres......Grunt to luzik i mocno kochac dzidzia jak to mowi moj maz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC DZIEWCZYNY :) JA NIESTETY NIE JESTEM JESZCZE MAMUSKA ALE TEZ JESTEM Z BIALEGOSTOKU. OBECNIE JESTEM W 21 TYGODNIU CIAZY I CHCIALABYM DOWIEDZIEC SIE CZEGOS O WASZYCH PORODACH I W JAKICH SZPITALACH RODZILYSCIE. MOZE MOGLYBYSCIE MI COS DORADZIC BO TO BEDZIE MOJ PIERWSZY POROD A JA O ZADNYM SZPITALU NIC KONKRETNEGO NIE SLYSZALAM. A MOZE POLECICIE JAKIEGOS DOBREGO GINEKOLOGA ?? BO JA CHODZE DO KLINIKI ARCISZEWSKIEGO DO DOKTORA LIPSKIEGO I SREDNIO JESTEM ZADOWOLONA Z TYM ZE MUSZE PRZYZNAC ZE SPRZET MAJA CALKIEM NIEZLY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do ginekologa to ja, moja siostra i moja mama chodzimy to tego samego: Dąbrowskiego. Moja mama jak była w ciąży ze mną to do niego chodziła ;) i jest super bo np. moja ciotka chodziła do różnych gin. a była bezpłodna i spóźniaj jej sie okres 2 mieś nikt nie wiedział o co chodzi i idopiero on coś wykrył. Pozatym ma dyplom Dr. Roku któregośtam, polecam!!! Ale u Arciszewskiego słyszałam że super....ale w końcu nie dla każdego....A co do porodu to wszędzie w sumie tak samo-zależy na kogo trafisz tu na stronce i ten iten szpital jest chwalony wiec sie nie martw!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha broń boże nie idz do Sucheckiej na Antoniuku bo kobieta nie zna sie na tym co robi...ja trafiłam przez nią do szpitala w ciąży bo m iałam nadżerke przekształcająca sie w raka szyjki macicy a koleżanka miała za mało wód płodowych i dopiero w szpitalu też jej wykryli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj edzia- proponuje zebyś przeczytała ten topik od poczatku, nakreśli ci mniej wiecej sytuacje co, gdzie, i kiedy? która z nas rodziła, jak bedziesz cos chciala szczegółowego to pisz. julli- dzieki za rady dotyczace nocnego karmienia,chce jeszcze do konca marca pokarmic piersia a potem zobaczymyjak to bedzie wygladać. u mnie z podobieństwem jest tak ze chłopcy są do siebie bardzo podobni, ale i tak jeden jest podobny do mnie a drugi do Adasia mojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodziłam do ginka na bema, ale taka sobie babka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O prosze twó mąż tez sie adaś nazywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, jaki zastój na naszym topiku...podnooooosimy z Milenka ;) Dziś bylysmy na Bema u laryngologa, Milenka jak zawsze pokazala ze nikt bezkarnie nie bedzie przy jej uszkach dlubal ;) ale Pani doktor jest fajna. Pozdrawiamy wszystkich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w goooore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No naprawde coś dziewczyny sie tu buntują na pisanie...taka brzydka pogoda a wy macie inne zajęcia?? Ja dziś jade do Auchan bo nowa dostawa z dzieciecymi rzeczami typu 3pak gerberó, tanie soczki i nowe ciuszki. A co do ciuszków: to na 1 urodziny chce dla mojego Miszki kupić taki piękny strój: koszula i kamizelka w romby ale cudo dosłownie i do tego jeansy!!! Bedzie z niego niezły przystojniak!! W 5-10-15 jest coś takiego fakt faktem drogo ale.....widok małego mężczyzny będzie niesamowity!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha Błękitny motylku nasze szkraby mają tego samego dnia urodziny!!!!!!!!A gdzie rodziłaś?? Może sie znamy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt nasze maluszki maja tego samego dnia urodzinki ;) ja rodzilam na Warszawskiej. Milenka urodzila sie o 10.00. My tez juz planujemy urodzinki.. Skromne co prawda bo warunki mieszkaniowe nam na zbyt wiele nie pozwalaja ale urodzinki. Sukienke kupilam Milenie juz jakis czas temu, wybralismy juz torcik w Horteksie a z tesciowa wczoraj obgadalysmy jak to wszystko zorganizujemy tzn: babcia z Milena a ja z mezem na zakupach a potem gotowanie :) Zreszta u nas to podwóje swieto bo ja tez 13 marca obchodze urodziny. Kiedy rodzilam personel szpitala gratulowal mi slicznego prezentu urodzinowego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też w sumie obiadzik z tortem i rodzinką..a ja rodziłam w PSK o 18 40 a ja mam urodzinki 25 marca też w sumie niedło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh........Twój synek nie poczekał..a moja urodzila sie 3 tygodnie za wczesnie.....w ogóle mialam przeboje z ciaza wiec i tak niezle wyszlo. U nas to sie raczej obiadziku nie da zorganizowac bo goscie jak ich znam beda przychodzic po trochu, ale pozyjemy zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj nowa mamusia zamilkła a i agilka sie nie odzywa ejjj dziołchy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, tyle jest spraw przy dwójce dzieci ,że nawet nie mam czasu dla siebie.A dzisiaj byliśmy u babci to nie miałam dostępu do netu. może też jutro nakłonie Adasia mojego to pojedziemy do auchan, cóś nam gazetek już nie podrzucaja pod drzwi. Patryk jutro do przedszkola pójdzie.od grudnia nie chodził bo dużo chorował i wypisaliśmy ale teraz już pójdzie do innego.bardzo duzo chorował na zapalenie ucha, też na bema chodzimy. Błękitny motylku-co z Milenką ,że byłyscie na bema?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milena miała zapalenie uszka, dziwnie sie zachowywala, przestala jesc i zaczela robic dziwne kupy, polecialam do rodzinnego i tam skierowali mnie na bema........ juz ponad miesiac leczymy, dzis okazalo sie ze z uszkami juz w porzadku tylko nadal alergia i jeszcze przez miesiac zyrtec....... trafilismy na fajnego lekarza: Pani Bartoszuk, przyjmuje w pokoju 226. Agilko a Wy do kogo chodzicie?? My rzadko jezdzimy do auchan.....moja maz nie ma cierpliwosci do hipermarketu, jedzie tam jak za kare z lista zakupów i szybko ucieka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my chodzimy do dr Sztuki przyjmuje w 225 lub 226.różnie. mój też nie ma za bardzo cierpliwości do hiper ale jak go poproszę to zawsze jedzie.zawsze potem łazimy po butikach. Kacpik trochę mi przychorował, Patryk był chory to i ten mały sie zaraził, zawsze tak jest. kaszla troche, i ma zawalony nosek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edzia84 czemu nie jestes zadowolona z dr Lipskiego? Akurat u mnie on prowadzil ciaze i bylam zadowolona, tylko na sam koniec mnie rozczarowal, jak zlapaly mnie skurcze i dzwonilam do niego sie upewnic czy juz jechac do szpitala, to nie wiedzial kim jestem, nie poznal mnie po nazwisku, a przeciez cala ciaze do niego chodzilam, i nawet bylam u niego 2 dni przed moim telefonem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×