Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

erwina

radości i smutki w walce o lepsze jutro!!

Polecane posty

Nie lubię przesiadywac w kuchni, w ogródku też nie znosze nic robić, mąż zawsze plewi czy sadzi coś nowego. Ale gotuje ja a mąż zmywa, wybieram szybkie i łatwe dania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche zazdroszczę ludziom, którzy pieką pyszne ciasta ale znów ani ja ani mąż nie przepadamy za ciastami więc nie ma dla kogo piec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyłączam się! nienawidzę pająków, ale chyba najbardziej nie znoszę ślimaków, brzydze się ich i płaczę na ich widok, feeeeeeee, już teraz mam gęsią skórkę. na fotki tez się piszę:-D spróbuję dziś coś wysłać! erwino ja kiedyś grałam w ogame, nie mogłam się oderwać, wstawałam w npcy, żeby sprawdzić czy nikt mi mojej planety nie okradł i nie rozwalił floty. Jeste maniakiem gier! Dlatego gram raz na jakis czas, ale jak już to robię to non stop! jestem dopiero na piątej stronie, nawet nie mam czasu Was czytać, dlatego nie wiem co i jak....Wybaczcie jak popełnię jakieś faux pas, pozdrawiam Inanę, momirke majmac!😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjęcia mogę przesłać dopiero w przyszłym tyg, musze zeskanowac w pracy, bo nie mam cyfrówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity o jakiej grze mówisz? Podaj nazwę, jakieś większe wymagania sprzętowe muszą być? Mąż lubi gry i szuka coś nowego bo to co ma poprzechodził jkuz po kilka razy on lubi strategiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście Serenity że wybaczymy :) Nie przejmuj się, zostałas wciągnięta na członka :D:D ( to było z autentycznej sytuacji) Fajnie że z nami jesteś, bardzo się cieszę :) Jestem ciekawa Serenity czy heroes ci wpadną w oko. Gra jest naprawde rewelacyjna i moge ją polecić z czystym sumieniem :) Inanko ja też niezbyt jestem gotująca, a ciasta czasem piekę, ale te z torebki :D Są naprawdę smaczne i łatwo je zrobić. No ale skoro nie lubicie to faktycznie nie ma po co. Ja mogłabym zajadac się ciastami w nieskończoność łasuch ze mnie. A jeszcze do tego jeśli ciasto pyszne... oj, mogłabym pęknąć!!! ;) A ja jeszcze z hobby to rozwiązuję sudoku. Polecam wam gorąco bo nieźle rozwija. Ami_rko może zaproponujesz dzieciom? http://www.krzyzowki.eu/sudoku.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inanko jesli chodzi o strategię to polecam heroes i disciples. Zobaczysz, że bardzo mu sie spodobają :) naprawdę polecam!!! Z disciples wszystkie części, najlepiej zacząć od pierwszej. teraz ukazał się złota edycja i ma wszystkie części w jednej płytce. Podobnie heroes, ale tu polecam grać w III część. te wcześniejsze wyraźnie odstają. A jak już ogra Heroes III to wtedy zacząć IV. też można nabyć jedną płytę w złotej edycji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erwinko niestety nie zdążyłam zrobić mojemu przebierańcowi foteczki.Wróciła z poślizgiem ze szkoły i migiem się przebrała,bo ma prywatny angielski w domciu.Myślała,że chociaż fryzurka ocalała,niestety patrzę ze smutkiem,że moje dzisiejsze dzieło poszło w zapomnienie. Podawajcie jakieś fajne ciekawe stronki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Erwinko, jak będę mieć chwilkę to poszukam. Ja się nie znam na tym, nie lubię grać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erwinko a można gdzieś ściągnąć grę demo Heroes ??? Jak spodoba się mężusiskowi to zrobię mu malutki prezencik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym Serenity powiem ci, że jak robiłam sobie przerwy w graniu, to tez rzucałam sie tak jak ty. Siedziałam prawie do rana i po małej drzemce leciałam do kompa. Oj miewałam takie ciągi :D Ale teraz włączam sobie kiedy zechcę, i przyniosło efekt, potrafię wyłączyć po godzince bez problemu. Chyba właśnie dlatego, ze wiem, że w każdej chwili moge sobie włączyć. Oj, orzewrotna ta natura człowieka. A właśnie czytam \"Demon oi panna Prym\" i tak mi się skojarzyło z tą naturą człowieczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wymagania sprzętowe? Nie orientujesz się ? Bo wiem, że u mnie nie wszystko działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami_rko koszt tej płytki z III częścią to teraz niecałe 20 zł. To ta złota edycja. Zobaczysz że i tobie się spodoba i dzieciom :) Dzieci z mojej rodziny jak raz zobaczyły to był koniec, zakochały sie w grze. Małym problemem było to, że trzeba było zawsze grać z nimi bo niestety za mali byli na strategię, ale podobało im sie okropnie. No teraz już obydwaj dorośli jesli można tak powiedzieć i ssami grają. Ami_rko na poprzedniej stronie dałam linka do jednej ze stron gdzie są wskazówki jak grać i są mapy w które można grac przez internet, ale na początek to proponuję poznać grę, bo wyjadacze mogą wam nieźle skórę złoić ;). Na tej stronce powinnaś się dowiedzieć, a postaraj sie też wklepać w googlach hasło Heroes III, to wyskoczy ci mnóstwo stron, tam pewnie znajdziesz coś ciekawego. W razie pytań służę radą i odpowiedziami, bo ja w to gram już od czasów studenckich :D:D a to było bardzo dawno> jak ten czas leci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inanko na wymaganiach sprzetowych nie znam się za bardzo, ale III to dosyć stara gra jak na gry, nalezy do tzw. klasyki gier strategicznych. Także ja grywałam w nią na sprzęcie komputerowych sprzed 9 lat!!!!!! I chodziła bez problemu, więc jak sądzę u ciebie też pójdzie,. Natomist stanowczo odradzam kupowanie Heroes część V. Tam są kosmoiczne wymagania jeśli chodzi o komputer i mimo że ja mam bardzo świeży sprzęt i wypasiony to na moim tez nie chodzi. Nie wiem dlaczego tak zrobili. No ale cóż wybór firmy, po prostu nikt nie kupuje bo po co skoro nie da się pograć. Przeciez nikt nie kupi sobie kompa za 10 tys żeby w grę pograć. Poniosło ich ale to ich sprawa. Pozaglądajcie obydwie na tą stronę co podałam i koniecznie w googlach. W razie pytań jestem doi dyspozycji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest galaktyka Serenity :) Heroes jest całkiem inne jesli chodzi o szatę graficzną. Powodzenia w wybieraniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To było o linku, który wkleiła Ami_rka, heh zakręciłam sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inanko wymagania sprzetowe....proszę bardzo: procesor: Pentium II 133MHz grafika: -4 MB pamięć: 64 MB system: Windows 98/2000/XP NAPĘD CD -ROM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami_rko to jest to, choć opakowania płyty nie pamiętam, ale wydaje mi się że lepiej mieć pewne źródło i kupić w Media Markt za 19zł. I tak koszt przesyłki będziesz musiała pokryć. Tylko zaznaczam, że naprawdę, nie warto zaczynać grać tych wcześniejszych części. NIe ma potrzeby zachowania kolejności. Naprawdę trzeba po prostu włączyć część III i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inano możemy przebic piątkę, ja z ciastami też jestem na bakier, bo po prostu z męzem wolimy mięsko. A w ziemi grzebać tez mnie mama zmuszała, dlatego mam obrzydzenie do dziś, ale OGOLNIE DZIAŁECZKĘ LUBIĘ i mam dośc spory kawałek gdzie uprawiam warzywka!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym jest cała społeczność heroesowa, ludzie wymieniają się mapami, bo samemu również można tworzyć mapy. Także możliwości są nieograniczone :) A przyznam się, że ja sobie teraz kończę grać w kampanię w heroes właśnie. kampanie to takie dłuższe opowieści, w których uczestniczy ten sam bohater i przechodzi z reguły 4 mapy, a całej tej wyprawie towarzyszy jakaś osnowa i opowieść :) Sympatyczne to :) Poza tym Ami_rko postacie tam i cały krajobraz są naprawdę bajkowe i bardzo ci przypadną do gustu, i chyba to jest tez powód, że tak kochają tą grę dzieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity to takie troszkę zakręcone i lubić nie nie lubić :D Ale rozumiem w czym rzecz. Jejku zagadałam sie a musze lecieć. Wpadnę jeszce za jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja podobnie byłam zmuszana i teraz nie cierpię robic czegokolwiek w ziemi :( a działeczke mam tak mała że nie musze nic robić, trochę tylko kwiatów, nie wymagających dużego zachodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ie nadąrzam za Wami! Inano Co do ogame to nie trzeba mieć specjalnych wymagań sprzętowych tylko neta. Erwinko a grałaś kiedyś w Warcrafta to chyba najpopularniejsza ze strategii. Inano jeśli Twój mąz lubi gry w stylu RPG, czyli chodzisz rozmawiasz z postaciami, rozwijasz się, zdobywasz umiejetności, a przede wszystkim wypełniasz misje, to polecam gorąco Star Wars: The Old Republic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff jestem.. ale biegłam. serenity nie grałam w to, ja najbardziej preferuję strategie turowe. Oprócz tego czasami grywamy ze znajommi w warhamera (kurcze nie wiem przez jakie \"h\" ale chyba dobrze) Ale to juz zupelnie co innego. Tu się gra kostkami i scenariuszami nie w komputerze, a tak jakby na żywca, bo jest ktoś kto pisze scenariusz, losujemy postacie i on opowiada gdzie idziemy, ajką mamy zgadakę, kto nas atakuje itp. Obrażenia i walka tez są losowane kostką. Takie na początku było dziwne ale potem naprawdę gra się super, bo jest cała masa śmiechu :D Ostatnio niestety te spotkania warhamerowe padły, bo towarzystwo się rozmnożyło i skupiło na maleństwach. To naturalna kolej rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym Serenity wierzę,m że dasz radę :D Tak nam sie fajnie dziś pogadało. Jak to topiki czasem mkną jak na autostradzie a czasem stoją w korku ;) Ja lubię jak jest gwarno i tłoczno. Fajnie się was poznaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erwino ja kiedyś grałam w cos podbnego jak warhammmer, też RPG, ale z wampirami, mieliśmy swój klan, były spotkania, ale to było na studiach, w akademiku prościej jest z pokoju do pokoju, a teraz jak wszyscy powyjeżdżali do swoich miast to kontakt się urwał. Inano ja się wkopałam w taka dziełkę z ogródków działkowych, ma ponad 800m, jest na przeciwko mojego domu, więc dojście mam ulatwione, minuta i jestem! Erwinko tak naprawdę to nie jest to jakis wielki paradoks, to coś jak np. lubisz gotowac, a nie cierpisz zmywać, albo mieszać, no w każdym bądź razie coś w tym stylu:-) ja lubie właśnie wszystko oprócz pielenia! aha co doStar Wars to nie jest to raczej gra dla dzieci, bo tam sie niestety zabija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erwinko oczywiście,że lepiej kupić w Media Markt,przy okazji można upolować cos innego.A poza tym mam szała na naszą pocztę polskę brrrrrrrrr obrzdzenia dostaję na sama mysl.Czekamy na kierunkowskaz,został wysłany priorytetem w poprzedni wtorek do dzisiaj go nie mamy.Dodam wiecej inne części które pozamawialiśmy i to duzo później już mamy w domku.Dzisiaj np.odebrałam chłodnice,które zamówilismy w poniedziałek,czyli przed wczoraj...brrrr jak ja nie cierpię takich instytucji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×