Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

erwina

radości i smutki w walce o lepsze jutro!!

Polecane posty

Aniołku jest naprawdę fajny ten podkład. :) Cera bardzo ładna. Rekomendacja pozytywna ;) Powiem ci tylko, że ja też jestem blada wręcz biała jak mąka i dlatego używam ciemniejszych podkładów. Lepiej się czuję jak mam brązową buźkę. Oczywiście nie przyciemniam się nienaturalnie, tylko tak troszkę ocieplam :) W baldym źle się czuję. Na solarium nie chodzę, bo to postarza skórę, a poza tym mam strasznie dużo pieprzyków więc raczej mam przeciwskazania do opalania. ostatnio właśnie odkryłam co najmniej kilka takich, które wyglądają dziwnie i musze się udac do lekarza żeby to ocenił, a niestety w rodzinie po lini żeńskiej i prostej były raki skórne tzn właśnie na znamionach. Dokładniej rzecz ujmująć miała moja mama i jej mama, więc dosyć blisko że tak powiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! aniołku mnie tez ubawiłas niesamowicie tymi japonkami. Dziś mam mnostwo pracy, przeniosłam się do nowego pokoju i nie mam już tak dobrych waruków do buszowania po sieci.drzwi wiejściowe do biura są za moimi plecami, więc trzeba uwazać, bo niektórzy wyjątkowo cicho chodzą:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lecę robic kawkę. aniołku odebrałaś maila ode mnie ? erwinko do Ciebie właśnie skrobię. odbierz koniecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć !!! Właśnie wygramoliłam się z ciepłego łóżeczka,oczka jeszcze zaspane,ale postanowiłam wpaść i się z wami przywitać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erwino wiadomość poszła:-) witaj amirko, Tobie tez napisałam mailika:-) odbierz i odpisz koniecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Witam resztę kobitek :) Serenity to szefowie tak mają, ze skradają sie cichcem hehehe Ja czasem też tak robię :P Już sprawdzam pocztę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie sniegiem sypie :O A ja zostawiłam sobie trzy okna uchylone. Jak wrocę po południu to chyba będzie lodownia, zwłaszcza że zaplanowałam wypad po sklepach, bo musze kilka rzeczy kupić. A właśnie, macie może jakiś pomysł na prezent dla taty?? W głowę zachodze i wymyślić nic nie mogę. Podrzućcie mi pomysły może coś mi podpasuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dobrze, ze poruszyłyście ten temat, bo ja na śmierc zapomniałam o dniu ojca, a że tak spytam niesmiało, kiedy konkretnie przypada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Odczytałam wiadomości na mojej skrzynce pocztowej i mam problem nie mogę odpowiedzieć :-( czasami tak u mnie bywa.Ale jak wszystko wróci do normy to odpiszę.Dzień Ojca jest chyba w czerwcu !!! Erwince pewnie chodzi o prezent urodzinowy albo imieninowy.Tak mi się bynajmniej wydaje,ale mogę się mylić.Erwinka za pewne nam wszystko wyjasni :D CZEKAMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amirko odebrałam i odpisałam jeszcze raz. erwino padam jak sobie wyobrażam Ciebie w zaśniezonym mieszkanku hahahahahaha!:-D jak masz sanki to możesz sobie poszusować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem pokręcona hahahhaha:-D a ja myślałam, ze to chodzi o Dzień Ojca:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity a może zamiast śmiać się z naszej zacnej koleżanki to podjechałabyś do jej mieszkanka i zamknęła okienka...co ??? :D Już kukam do skrzyneczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już odpisałam,serenity biegusiem do skrzyneczki :D U mnie pogoda całkiem,całkiem.Nawet słoneczko na chwileczkę wychodzi.Synuś od godziny na podwórku ,kopie dziury to tzw.pułapki na tatusia :D Potem będę musiała to posprzątać.ale te dzieciaczki mają fantazję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę się pochwalić,kolejny kilos ze mnie zleciał,no prawie,jutro będzie pełny :D Więc moje panie łącznie -15,niezłe osiągnięcie,co ??? Dzisiaj wyciągnęłam kolejne za małe ciuszki i okazuje się,ze w nie wchodzę :D:D:D Czekają teraz na upranie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładnie to sie tak naśmiewać ;) Faktycznie chodzi mi o imeininy, może się xle wyraziłam?? Ale chyba nie pisałam o dniu ojca??? A okna to faktycznie ktos mógłby mi zamknąć!! Cholewcia co za pomysł wpad mi do durnego łba??? heheh sanki ;) Ale nasprzatma się pewnie. Widziasz Ami_rko wcale nie trzeba byc dzieckiem żeby mieć cielawe pomysły :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity ty tam udawaj że ostro pracujesz, klep w klawiaturę i podrzuć jakiś pomysł na prezent ;) A szefowi kupcie stukające buty :D albo próg przed drzwimi postawcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i widać jaka dzisiaj jestem przytomna ;) Ale smiech to zdrowie, więc korzystajmy z niego do woli. A teraz mocno się skupiłam w sobie, przecztałam co wklepałam i wyłapałam literówki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ERWINKO JA mojemu tatusiowi kupuję rzeczy niezbyt oryginalne. Koszula, krawat, jakiś fajna woda kolońska,albo AMOL, mój tata na wszystko stosuje AMOL, doustnie, smaruje, zakrapia.....itp.itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wróciłam z pracy, zaraz zrobię sobie kawkę i poczytam Wasze wpisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D z amola raczej by się nie ucieszył Koszule, krawaty odpadają, bo ma całe mnóstwo i zawsze musi po swojemu ;) Poza tym mam go ubiera jeśli o to chodzi. Pomóżcie mi z jakimiś pomysłami. Może coś mi wpadnie w oko. Mam czas do świąt. hej Inanko 🖐️ A ja siedze jeszcze troche, chociaz mam serdecznie dosyć. Pracowałam dzisiaj mimo kiepskiej aury ciężko i wytrwale. Spisałam się na medal :) Wyrobiona! oczywiście na dziś. Majmac ja cały czas myślami jestem dzisiaj przy tobie 🌻 Musi wszystko pójść dobrze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie rano za oknem tez biało, teraz juz topnieje ale błoto i brzydko :-O Z prezentami to sama zawsze mam kłopoty. Nic nie poradzę, każdy jest inny i lubi coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erwinko a piżama ??? stawiam również na dobrą wodę kolońską,bądź nowe przybory do golenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny .... jestem załamana... skonczył się mój zwiazek z Z. ... ... ... nie mam już nadziei, nic mi sie nie chce, NIC....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowiedziałam się, że mój były sąsiad zginął w wypadku, strasznie mi smutno, młody chłopak, 20-kilka lat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Momirko starsznie mi przykro i przytulam cię jak tylko mogę!!!! jesli masz taką potzrebe to wypłacz nam się tu w rekaw, jesteśmy tu naprawdę anonimowe.. Jeśli nie chcesz tu to zawsze możesz wysmarować maila. trudno jest pocieszyć w takiej sytauacji, ale może jednak choć troszkęcię pocieszymy, może poczujesz jakąś ulgę?? Nie duś niczego w sobie. Trzymaj się dzielnie i pamiętaj że jesteśmy tutaj i możesz śmiało napisać do nas. Jestesmy jak sądze całkowicie tolerancyjne, ja na pewno. A może jeszcze los sprawi ci niespodziankę i pogodzicie się? Wszystko oczywiście zależy od sytuacji... buziaki dla ciebie mocne!! I proszę nie pal!!!! Nie daj sie skusić temu paskudztwu!!!! Dziewczyny a ja prezentu jeszcze nie wymyśliłam, ale dzięki za wszelkie pomysły, nadal będęczekać na propozycje :) Byłam za to u dentysty, mam jeszcze 4 ząbki do borowania, a ziąb taki, że az strach! Mąż woła na mnie \"mój ty cieplaczku\" hehehe ;) a teraz zatapiam zamarzniętego noska w ciepłej herbacie i zmykam do wanny, a potem oczywiście spać... powiem wam też że z nowej fryzury nie jestem zadowolona.. nie wiem jak to jest, że kiedys sie sobie podobałam a teraz wiecznie jestem niezadowolona ze swojego wyglądu. Już nie wiem czy to cos ze mną nie tak, czy jednak fryzjer był niezbyt... Przemyślę tą sprawę... Serenity czy szef cięjednak nakrył :D Może nie jest taki srogi? Majamc nadal mocno myślęo tobie i towjej mamie 🌻 To dobranoc dziewczyny!! Oddajękompa w męskie ręce, bocoś ta,m zaczął jak biegałam po mieście i chce skończyć. Pa pa, do jutra :) Inanko szczerze ci współczuję :( to zawsze jest nieprzyjemne jak giną w wypadkach młodzi ludzie... dlatego tak bardzo nie znosze pijanych za kierownicą, i nie ważne czy ktoś wypił tylko jedno piwo... Teraz juz naprawdę pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny, że byłyscie myslami ze mna...ale nic z tego nie wyszło...juz mame odwiozłam na g.6.30 do szpitala, pomogłam ubrać się w piżamkę a tu...podchodzi lekarz i mówi, że trwa konsultacja w jej sprawie bo wynik krwi wyszedł kiepściutki...i odwołali wszystko i kazali przyjść za tydzień wieć...za tydzień powtórka z rozrywki...przy tym również się nabiegałam dzisiaj bo to wszystkiego się nie dowiesz jak nie pobiegasz za lekarzami...ech szkoda gadać....słuchajcie...w jakich produktach jest najwięcej żelaza? Dzisiaj dałam rade jeszcze pójść na basen ale lewdo żyję po całym dniu...dobrej Nocki Wam zyczę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Majmac nasz służba zdrowia....😠😠 Bardzo ci współczuję tego całego stersu, który w dodatku potrwa jeszcze kolejny tydzień. Jeśli chodzi o produkty z żelazem to Aniołek już ci wymieniła te najważniejsze. Ja czasem kupuję sobie w aptece bez recepty ascofer. To wydaje mi sie najszybszym rozwiązaniem, bo moreli i żółtek za dużo człowiek nie zje, a szpinaku chyba też, można od czasu do czasu jakąś porcję dobrze czosnkiem zaprawioną. Wuięc jeśli to duże ubytki to polecam ascofer. Aniołku dzięki wielkie za kawę. Ciężko mi się z rana dźwigać z wyrka jak cholewcia. Dzisiaj kolejny dzień z ostrą jazdą, żeby zdążyć na jutro. Z tego co przejżałam dam radę, ale narobię sie po uszy. Momirko wyłaź z dołka i naprawdę wypłacz się nam w rękaw. Ja tam swój poświęce ;) Nie zostawaj teraz z tym wszystkim sama. Wróć do nas, taki wesoły z ciebie duszek :) Inanko miłej pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×