Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

erwina

radości i smutki w walce o lepsze jutro!!

Polecane posty

Hej Ami_rko bo cię dzisiaj nie widziałam. Ale miała ostrą jazdę w drugiej części dnia, aż mi się paluszki mało nie skopciły :D Głowa nie przestała :9 deszcz leje, a na mnie już czas. Gdybym nie dopchałą się dziś do kompa to życzę wam udanego wieczorku :) Ale postaram się wpaść. Momirko tobie życze szczególnie udanego wieczora :) Nie ma to jak miłość w rozkwicie :) To tymczasem!!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wciąż pada :-O Właśnie piję drugą kawkę :) Erwino, jak ćwiczenia? Może dziś do Ciebie dołączę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello...ale miałam zapieprz dzisiaj a tu piatek...w koncu można poleniuchować...zważyłam sie dzisiaj...i to już -4 kg!!! ale oczywiście zaraz zgrzeszyłam bo zjadłam u teściowej placki ziemniaczane...no pyszniutkie były...nie mogłam się oprzec...od jutra znowu zaczynam...i tak wkółko...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No! Dopchałam się na 10 minut, ale przypłaciłam tokanapkami i herbatką. Ech, ja to się muszę dla was poświęcać ;) :D Majmac prosze nie odpuszczaj!!! I gratuluję ci tych kilosków mniej :) Wczoraj zapomniałam wode posolić, za to dzis przesoliłam i za bardzo pocukrzyłam :D Potem zacięłam paznokcia, a przecież ledwie odrosły po nieszczęsnym piłowaniu :O (i wcale nie do końca...) Za to później pech się odczepił, bo zrobiłam pyszną zupkę, mniam! Palce lizać!!! Inanko dziś nie dołączam do ćwiczeń. Robięprzerwę, bo tak się objadłąm, że nie dam rady się ruszyć... ale powiem ci, że tak ogólnie staram się pamiętać i codziennie troszkę poruszać brzuszek :) Powiedz jak poszło tobie i jak ćwiczysz? Momirko mam nadzieję, że uroczo spędzasz czas w objęciach lubego, no i że jestes zadowolona... Jeśli jutro będzie lał deszcz to się wścieknę... musze wyjść na zakupy, po pierwsze spodnie, po drugie prezenty na święta (drobiazgi) a po trzecie nie moge przeszkadzać za bardzo mojemu szczęściu, Potem pranko i sprzątanko. Zazwyczaj robię to w piątki, ale jakoś nie miałam dziś siły zwłaszcza, że strasznie wcześnie wstałam. Dobrej słodkiej i najmilszej nocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki... wróciłam z pracki. Pogadałam jeszcze chwile z jedna wspaniałą osóbką ;) i zmykam spac :) Do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis zaczynam ja :) Mężuś w pełnym stresie bo czas go goni i nie dał mi się wyspać. Ja juz tak mam że jak sie przebudzę to wstaję, no więc wstałam. Kawa wypita a teraz zabieram sie za śniadanko i porządki. Momirko spotkanko jak rozumiem udało się? Buziaki dla wszystkich spracowanych dziś fizycznie ;) Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) :) :) Udało sie Erwinko... udało :) Prawie zawsze sie udaje, bo mój Kochany jest .... bardzo... kochany ;) Piję kawkę, wezmę prysznic, a potem chyba będę sprzątać, co zresztą robić lubię :) A! no i będę tu od czasu do czasu zaglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka... A ja w przeciwieństwie do Was jeszcze leniuchuje...ostatnie soboty spędziłam w szpitalach więc dzisiaj luzuje...Dzisiaj za to mój mąż pojechał z ojcem do lekarza w sprawie kręgosłupa...męczy się teściu od 3 lat z bólami i nie może doczekać się operacji...więc dzisiaj zamiana... Dzięki za kawkę...już pije drugą...weekendy są dla mnie ciężkie żeby nie podjadać więc opijam się kawą... Erwino...uświadomiłas mi, że niedługo święta...hehe...musze pomysleć też o jakiś drobiazgach...jestem ostatnio zamotana...hehe...nie bardzo wiem dzisiaj od czego zacząć ...może pójde do fryzjera???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabrałam się jednak za porządki...poganiam koty po 70 m...dobrze mi to zrobi...A Wy co porabiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !!! Majmac ja też wpadłam w wir porządków :D Nie jesteś sama :D Poza tym synuś zażyczył sobie abym zrobiła chruściki-muszę wywiązać się z obowiązku mamusi i pędzę galpem do kuchni....Później Was poczestuję w zamian liczę na aromatyczną kawkę :D Buziaczki dla wszytskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Ależ Wy wcześnie wstajecie. Ja dopiero zwlokłam się z łóżka. Zaraz zrobię sobie kawę :), poźniej do sklepu i domowe porządki. U mnie w nocy strasznie wiało, teraz też wieje ale mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę ogarnęłam w domu, zaraz ide na zakupy...tylko musze zebrać dzieci w garść...a potem jade w odwiedziny do mamy...a wieczorkiem znowu goście...hehe...ale ja lubie gosci...więc zapraszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... bardzo podoba mi się Twój opis Majmac... ...................BARDZO............................... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już po sprzatanku,po obadziku i malutka niespodzianka czeka na mnie zgotowana przez mojego mężusia...otóż mam umyć samochód i posprzatać w środku jakieś dwie godzinki pracy na podwórku i wycięte z życiorysu...:-) No ale cóż wzajemnie sobie pomagamy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My z mężem dzielimy się tym co kto robi, auto zawsze myje i sprząta on. Sobotnie porządki mamy już od dawna podzielone, chyba, że akurat mąż pracuje to oczywiście nie czekam na niego i sama sprzątam. Natomiast większe porządki typu świąteczne to już wspólnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie mi, czy jutro jest zmiana czasu czy mi się może coś pokręciło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co... nie wiem ja Wy, ale ja mam dziś takiego lenia, że NIC ale to NIC mi sie nie chce :O Nie wiem czy to pogoda czy ciśnienie, którego prawie nie mam, czy nieprzyzwyczajenie do wolnego dnia... nie wiem... Jedyne co za mną chodzi to tęsknota za Z. i cheć na słodycze :P Słuchajcie... było już o tym czego nie lubimy więc ja proponuję wpisać 10 rzeczy które lubimy bardzo, tak naj, naj bardziej. Nie musza być posortowane od naj w dół... wystarczy że będą. Wywołuję więc temat i czekam :) Miałam dziś biegać, a pogoda zachęca co najwyżej do latania, czego niestety \"fizycznie\" nie potrafię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też dziś się nic nie chce. Mam trochę zajęć, powinnam coś przygotować do pracy a tu żadnej motywacji :( Momirko od razu poczułam się lepiej, że nie tylko ja tak mam. Zwalam więc taki stan ducha na pogodę, która jest fatalna :-O Trudno tak napisać co się lubi, to zależy jakie sfery życia bierzemy pod uwagę, u mnie to też zalezy od pory roku, bo np. w zimie to nie chce mi się wychodzic w ogóle z domu. Lubię długo spać, słońce, wylegiwać się na słońcu, nad wodą najlepiej ale lubię też spacery, wędrówki po ładnych okolicach najlepiej górskich, podgórskich, białe wino, kawę, zakupy ale bez przesady, nie rujnuje budżetu domowego, oczywiście spędzać czas z mężem i wiele innych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Momirko ,więc przesyłam Ci moc mojej energii.Dzisiaj mam ochotę pracować !!! Mam śliczną pogodę.Autko wypucowane !!! Inanko bardzo lubię pracować na dworze tzn.sprzątać i myć autka.Sprawia mi to ogromną satysfakcję.Czasami jest tak,że ja na dworze walczę z autkiem a mój mężuś w domciu obiadzik pichci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inanko....co lubię robić najbardziej: --- ---być z rodzinką-to podstawa-jakieś wspólne wypady w plener --- ---spacery --- ---gotowanie --- ---pieczenie ciast --- ---pogaduszki z symapatycznymi osóbkami --- ---prace na wolnym powietrzu np.mycie autka --- ---lubię długo spać-chociaż czasami szkoda mi dnia --- ---lubię pomagać tym,którzy potrzebują pomocy --- ---lubię sprzatać,prać,prasować --- ---lubię ptaki i ich świergot --- ---góry,wodę,słońce Tak naprawdę to jest dużo rzeczy które lubię robić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra... mam chwilkę, a skoro wywołałam temat to kolej na mnie. * lubię kawę z mlekiem, bez cukru * lubię gapić się na ksieżyc i rozgwieżdżone niebo z dala od miejskich świateł * lubię zapalić papierosa sama ze sobą myśląc o nie-wiadomo-czym * lubię \"Bridget Jones\" ( nie wiem ile razy to oglądałam i czytałam, a znudzi mi sie dopiero jak wyjdę za maż czyli gdzieś w przyszłym życiu :P ) * lubię zapach maciejki i cykanie świerszczy nocą * lubię gorzką czekoladę ( w ogóle lubię czekoladę - niestety :O ) * Lubię spacery... długie... odrywajace od codzienności * lubię czytać książki które dodają do mojego myślenia i postrzegania świata inną perspektywę * lubię poznawać ludzi, szczególnie tych mądrych życiowo, serdecznych, bezinteresownych... słowem deficytowych ;) * lubię muzykę, która oprócz uszu wypełnia także myśli i maluje uczucia mam nadzieję, że nie zraziłam Was do siebie wyjawiając \"co mi w duszy gra\" ;) Amirko i Serenity... czekam z niecierpliwościa na emilka... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Momirko wysłałam Ci info.na skype nie mogę wysłaś Ci na GG-mam jakiś problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Momirko juz wszystko w porządku.Do Twoich danych na GG nie dodałam nr GG i chcąc wysłać do Ciebie wiadomość wychodziła mi bramka sms ;-) Cała ja zakręcona na maxa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku------> wyślij sms-a do swojego operatora z prośbą o automatyczne skonfigurowanie telefonu.Szczegóły na stronie operatora :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja już zagarniam kubeczek mojej kawki... Aniołku- jestes niezawodna ;) Pogoda faktycznie sie poprawiła. Zastanawiam się tylko czy u mnie wieje tak jak wczoraj. Po wieczornym spacerze kształtem fryzury dorównywałam najbardziej ekspresywnym dyrygentom... :O Dobrego dnia wszystkim 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Aniołku mąż wpadł w trans i jedyna szansa na kompa to czas jego prysznicu :D Jutro jedzie do wawy, więc czas go nagli. U mnie też wreszcie jest przynajmniej ślicznie. Aniołku ja mam tel w orange ale nie pamiętam jak to było z konfiguracją. Mi sie wydaje, że zadzwoniłam wtedy na jakiś nr biura obsługi i tam mi pani wszystko powiedziała co trzeba zrobic po kolei. Byłam strasznie przerazona, ale jakoś mi się udało. Ona też coś tam sprawdzała i coś tam też zrobiła. Ni c więcej nie potrafię ci doradzić. Postaraj się zadzwonić do buira i popytać, albo pomysł nr dwa idź do salonu i tam ci pomogą :) Co do pytania Momirki o to co lubię najbardziej, to zgłupiałam na chwilę i nie wiem co wymienić... jest chyba wiele takich rzeczy które lubię najbardziej.. Aniołku dziekuję za kawkę. miłej niedzieli wam zyczę :) Bo nie wiem czy mnie dziś w dzien przed jeszcze wpuści. Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majmac... skrobnij do mnie ze dwa słowa, tak żebym miła Twoj adres mailowy. Chce do Ciebie napisać :) :) To trzymamay kciuki za mężusia Erwinko 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×