Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

erwina

radości i smutki w walce o lepsze jutro!!

Polecane posty

Momirko - nad morze wybywam :) Mierzeja Wiślana i Zatoka Gdanska :) ja dzis sie chyba wybiore na ten rower, szkoda tylko ze na te najlepsze sciezki rwerowe mam bardzo daaleko i tam nie dojade :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny!!!! Jeszcze nie wysłałam... ufff jak to dobrze że nie zdeklarowałam terminu ;) Z przykrościa też stwierdziłam, że ta choroba z urlopu jeszcze mnie nie puściła, a w zasadzie zaczyna męczyć ponownie. Praca mnie chyba wykończy :O Nie mam kiedy wziąć wolnego ech.. Masz rację Serenity ostatnio mnie wciągnęło na maksa i wcale mi się to nie podoba. Martwię się trochę tym, że znowu mnie rozkłada. No nic, zobaczymy co będzie dalej. Jeszcze raz podaje mojego maila erwina@interia.eu Powinnam go wklepać w zasadzie w profil, ale jakos tak wyszło. Od jutra zaczynam szukac majstra. No i muszę się dowiedzieć, jak to jest, jeśli chce się na jednym tv podłączyc i normalną antene i satelitę??? Nie mam pojęcia czy tak się da czy nie. W ogóle strasznie mnóstwo mam pytań technicznych w tym kierunku. Niedziela się kończy, ale i tak życze wam miłego wieczoru :) Jak tam poszło z tym malowaniem ilove?? Biedronko, wybacz ale zapomniałam kiedy wyjeżdżasz? Na jakąś konkretną imprezkę się wybierasz? No zmykam do wanny, trochę kosci wygrzeję ;) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zanim wciągnie mnie ta trąba powuetrzna zwana pracą zostawiam wam buziaki!!! Jest śliczny dzień, więc kto nie pracuje niech rusza w teren cieszyć sie życiem!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co z kawą Erwinko? ;) No dobrze, zapracowana jesteś więc ja stawiam c c c c c c Wczoraj wypadło mi niespodziewane wyjście i nie dałam rady zrobić tego co obiecałam, więc zaraz się za to Erwinko zabieram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Momirka mnie wyprzedziła z kawusią ;) wiec biore jedna :) a ja juz wstałam bo jade w południe do kolezanki z pracy na kawusie do jej ogrodu :) wezme aparat to potem wam wysle zdjecia :) Erwinko - jade nad morze dokładnie za tydzien :) Juz sie ciesze z tych wczasów. Oby pogoda dopisała to przyjade braqzowa :P Miłego dnia wam zycze :) kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Momirko wielkie dzięki :) odpisze w wolnej chwilce! Chciałam wam powiedzieć, że wielkimi krokami zbliżamy się do setki ;) Mam nadzieję, że uda nam się wszystkim zostawić na niej odcisk. Swoją drogą czas niesamowicie pędzi... No właśnie a ja jakos utknełam, jak nie wpadnę na dobry pomysł to chyba czekają mnie i popołudnia w robocie. Ło matko, pomysle przybywaj!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie to całe popołudnie mam rozplanowane, najpierw wyprawa do banku, potem wymyślić co tu zjeść potem jeszcze biegiem zdążyć porobić opłaty, zakupy do domu, w domu telefony do majstrów a przede wszystkim do elektryka. Oby tylko nie był na urlopie. Dziś już nie zdążę dotrzeć do sklepu z wiatraczkami tzn wentylatorami więc będę musiała jakoś się dogadać mniej więcej, a jak umówię gościa to trzeba będzie niestety w tempie przyspieszonym jakowyś wentylator zakupić... Kompletnie się nie znam i nie wiem jak wybrnę :D:D No i jeszcze przeprawa z roletami. Mam wprawdzie zamontowane, ale chciałabuym zmienić na inny materiał. Też jeszcze nie wiem czy tak się da. No bo po co od nowa płacić za mechanizm na oknie skoro możnaby za sam materiał ir obociznę. Hmmm... No jak takie rzeczy mnie bedą zaprzątać to ciężko będzie z tym pomysłem :D To w takim układzie kończę ;)_ Serenity wybyczyłąś się nad jeziorkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amirko a do ciebie chciałam wczoraj zadzwonić, ale przypomniało mi się na szczęście że tak strasznie rodzinnie spędzasz te dni tygodnia :) Pewnie niebawem się odezwę. Skończyłas remoncik? Jeśli tak to zazdroszczę.. Ilove a jak twoje malowanko? Wyszło tak jak chciałaś>? Czasami kolory farb na ścianach potrafią nieźle zaskoczyć i efekt nie zawsze jest taki jak się zamierzało osiągnąć.. Ja mam od dłuższego już czasu spokojną i stonowaną (hahaha) biel.. Powiem ci że strasznie jestem z tego zadowolona. Jest jasno, przestronnie i wszystko pasuje :) Teraz malowanko tez na biało, a wystrój zmieniam dodatkami. teraz mnie naszło na zieleń :) Oczywiście w niewielkich ilościahc, tak tylko żeby coś zmienić. Jak mi się znudzi to dodatki spakuję do kartonu i albo wróce do teraźniejszych albo kupię dodatki w nowym kolorze :) Dobra wygońcire mnie, bo będę musiała tu ze śpiworem przyjść jak tak dalej pójdzie... Buziam was mocno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, jeszcze policzyłam Trzy wpisy zostały. Mam dziś głupawkę. I jak tu wysiedzieć i płodzić pomysły?!?!? Zwłaszcza że na dworze jest pięknie i marzy mi się leżenie nad wodą.... echhhh......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie już prawie po remoncie.Zostały jeszcze do pomalowania dwa pokoje,ale na razie dajemy sobie luz.Planujemy wyjazd do moich rodziców.Jest tam bardzo fajnie,duży ogród,więc dzieci nie będą się nudzić.Mamy w planie jeziorko,ale nie wiem jak to zniosą dzieci,są uczulone na jad komara... Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na maile odpiszę jak tylko znajdę więcej wolnego czasu no i przeslę obiecane fotki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co 100 otwieram ja...?????????????????????? Ciekawe....może mi się uda a może mnie Erwinka uprzedzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amirko czyżbyś specjalnie dla mnie przytrzymała miejsce? :D Nawet jeśli nie to i tak \"kofam\" cię trasznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty masz jakąś kamere tu u mnie, że widziałaś mnie przy kompie?? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erwinko z utesknieniem czekam na telefon od Ciebie :-) Momirko sorki ale nie udało mi się do Ciebie w sobotę zadzwonić .Wróciliśmy późno...potem obowiązki mamusi i żonki oraz pani domu i tak zrobiła się 23 z minutami .A to uważam zbyt późna pora jak na rozmowy tel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jak na święto przypadło dwie staruszki się zameldowały :D:D ;) Jeszcze Serenity nam brakuje... Obiecuje że zadzwonię, tylko nie wiem kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście wszystkich dziewczyn nam brakuje na tej uroczystej stronie, żeby nie było ;) A te staruszki to z racji stażu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja na 100 stronie.:) Od rana biegam po bankach, pocztach i lekarzach...Nie mam czasu na nic!!:) Jutro znowu lecę do lekarza...Ble...Muszę sobie pozałatwiać większą ilość lekarstw antyalergicznych, bo teraz umieram... Malowanie wyszlo całkiem ok, z tym że kolor trochę bardziej intensywny, niżmiał być. Trudno, przyzwyczaję się.:) Pozdrawiam Was dziewczyny i lecę przygotować coś na obiad dla rodziny. Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erwinko my staruszki ??? Chyba,że rzeczywiście chodzi tu staż...:-) Właśnie skończyłam szorować kabinę prysznicową...nie lubię tego robić...no ale od czasu do czasu trzeba to zrobić :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ilovelove-lightblue .Nie miałyśmy chyba jeszcze okazji osobiście się przywitać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne aniołku,pamiętamy Ciebie doskonale :-) To Ty z samego rana parzyłaś nam aromatyczną kawusię :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilovelove-lightblue nie ma sprawy.Ja również jestem roztrzepańcem,że ból głowy.Zresztą z tego tu słynę...miałam nawet taką małą wpadkę,że pisałam posta i zwróciłam się do siebie z pytaniem.Oczywiście pytanko było skierowane ....bodajże ....do Erwinki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i mnie wypadałoby przynajmniej pomachac łapką na 100-nej stronie 🖐️ i oczywiscie mojego kochanego Aniołka powitać 🌼 🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilove - fajnie że malowanie za Tobą. Amirko... nie ma sprawy ;) zrozumiałam konieczność wykonania obowiązków... szczególnie żony :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×