Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

erwina

radości i smutki w walce o lepsze jutro!!

Polecane posty

Erwinko... kawa - wyśmienita! :) Ja dziś może i pospałabym dłużej ale pies wyciągnął mnie na poranny spacer. Rzadko mu się to zdarza - może tylko kilka razy w roku. Na ogół wychodzi dopiero jak zje czyli ok godz. 17. Tak już jest nauczony :) Ale że jestem już na nogach to zaglądam do Was zanim zabiorę sie za resztę okien. Co do remontów to nie mam o nich zielonego pojęcia. Może jak wreszcie zamieszkam osobno to będziemy mogły wymienić doświadczenia. Erwinko, nie myslałaś o kupieniu mieszkanka z balkonem? ? Ja chyba nie zdecydowałabym się na takie bez... Bo nie dość że w bloku to jeszcze w klatce :O :O Jestem właśnie na etapie poszukiwań własnego M. I powiem Wam że ciężko znaleźć coś odpowiedniego... Ech... Ilove - ja też poproszę o zdjęcie. Biedronki już mam więc jeszcze Ty zostałas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erwinko - własnie jem sniadanie, wiec Twoja kawusia jest jak znalazł :) pychota mmmmmm jak ja uwielbiam takie poranki, kawusia przy laptopiku i sniadanko :) oczywiscie przesle Ci moje zdjecie i napisze o sobie :) dziewczyny juz mnie znaja, a Ty nieststy nie nadrobisz czytajac topic bo wraz z likwidacja nicka znlikwidowano moje posty .... ale napisze mailika :) słuchajciie!! ja wczraj kupiłam swój własny aparacik cyfrowy !! :) :) nie jakies cudo ale ciesze sie z niego bardzo :) akumulatorki juz mam naładowane , karta 2 Giga włozona wiec bede szalala, :) jeszcze bedziecie narzekac, ze za duzo fotek wam wysyłam hihihi zycze kazdej z osobna miłego dnia i przesyłam buziaczki :****** ja na 12 jade do dentysty :) jezdze juz od lutego i odnawiam wszystkie zabki, juz jest koncówka i ja jestem zadowolona, szkoda tylko ze mnie nie stac na wyprostowanie zabkow bo mam krzywe :P papap kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilovelove-lightblue-liberte
Cześć dziewczyny! Dzięki za pyszną kawusię! Od razu postawiła mnie na nogi! Okazało się, że nie muszę nigdzie dziś jechać, gdyż w weekend szykuje mi się...malowanie mieszkania.:) Na razie tylko 2 pokoje, ale na pewno będzie dużo zamieszania. Dziś jedziemy w poszukiwaniu farb w idealnym kolorze. Dołączyłam więc do grona remontujących.:) Komputer mi się dziś od rana zawiesza!!! Grr!!! Już raz pisałam dziś na forum, wygenerowałam cudowną, długą i pełną sensu wypowiedź, a komputer mi się, jak na złość, zawiesił i nic się nie zachowało!! Więc teraz napiszę w skrócie to, co napisałam wcześniej>:) Biedronko - gratuluję własnego aparatu! Ja swój kupiłam dokładnie rok temu i jestem bardzo bardzo zadowolona z zakupu. Życzę Ci wiele pięknych chwil, które będziesz mogła uwiecznić na matrycy aparatu.:) Momirko - skąd ja znam te poranne spacery z psem! Pamietam, jak raz mój rudy terier irlandzki (a Ty jakiego pieska masz??) wyciągnął mnie na spacer o 3 w nocy. Tak przeraźliwie szczekał, że musiałam się zlitować... Dziś śpi jak zabity, niech śpi! Nie będę budzić.:) Podziwiam Cię za to Twoje mycie okien - dla mnie to największa katorga (tak jak obieranie ziemniaków!). Mogę nie myć okien latami (tak! latami!) i udawać, że nie widzę, ze są brudne.:P Oczywiście do czasu - zawsze prędzej czy później przychodzi moment, gdy juz muszę je umyć... Amirko - gratuluję laptopa! Zazdroszczę!:D Też mi sie jeden mój własny marzy... Co do mojego zdjęcia - niedługo prześlę Wam mój portrecik. Oczywiście muszę najpierw dokonać selekcji, tak żeby was sobą nie wystraszyć. ;) Mam nadzieję, że zrewanżujecie mi się swoimi zdjęciami i paroma słowami o sobie! Lecę do łazienki, zamierzam zrobić sobie małe domowe SPA - po pobycie na Mazurach moja cera jest...hmmm... w nienajlepszym stanie, ale uzbrojona w odpowiednią broń zamierzam dziś stoczyć z nią wygrana walkę.:) Życzę Wam wsytskim pięknego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilovelove-lightblue-liberte
Dlaczego mój nick zrobił się pomarańczowy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całuję i zmykam do domu! a w domku tylko łapię za walizę i wyjeżdżam nad jezioro! do poniedziałku!!!!😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilovelove-lightblue-liberte
Życzę udanego weekendu Serenity!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilove- cos musiałas zle wpisac i jestes jako tymczasowy nick. Dziekuje za gratulacje zakupy aparatu :) mam nadzieje ze bedzie mi dlugo słuzył :) Ilove- skad jestes? z której czesci Polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilove - :D :D :D ja skończyłam okna i nawet ziemniaki obrałam :D Chociaż wszystko co zwiazane z kuchnią działa na mnie odstraszająco. Gotuje moja mama więc ja czasem tylko cos pomogę. A Ty mieszkasz z rodzicami? ? Co do miejsca pochodzenia do napiszę kiedyś w mailu. Dziewczyny wiedzą a ja wolałabym na forum pozostać anonimowa :) Laptop swój tez mi się marzy.... Nie mogę sobie póki co na nowy pozwolić bo zbieram na mieszkanie. Tak bardzo już chciałabym mieć własny kąt... Aparat kupiłam prawie rok temu :) Chyba taki sam jak Ty ilove :) tylko że ja mało jeszcze sie znam na zdjeciach i kilka twoich rad bardzo by mi się przydało. Jak już powymieniamy się mailami to chętnie popytam o kilka kwestii związanych z aparatem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Jestem padnięta...zaraz jadę po klamki do drzwi i koniec.Mieszkanie wyczyściłam na picuś glancuś.Pozostało jeszcze malowanie,ale na razie musimy odpocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilove, to ja czekam na maila z kilkoma słowami od Ciebie :) no i z obiecaną fotką! Byłam własnie oglądać jedno mieszkanie. Nawet ładne i odpicowane też, ale na parterze i bez balkonu co od razu skreśliło mi je w myślach. Ale że byłam z mamą to trochę tam posiedziałyśmy. Niby facet dał nam czas do namysły ale ja już wiem, że to nie TO. Amirko kochana... ja poproszę o fotki z wczasów i jakieś zdjątko mieszkanka :) No i nieśmiało sugeruję krótką rozmówkę jutro. Jeśli oczywiście będziesz mogła. Twój głosik dobrze na mnie działa :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka... Mój adres e-mail jest w profilu :-) Momirko chętnie z Tobą poklacham :-),tak szczerze to, o tym dzisiaj również myślałam.Jutro jadę na Jarmark Dominikański,jak tylko wrócę to się do Ciebie odezwę. Zrobiłam kopiec kreta-ciasto-pychotka i cytrynowe babeczki :D .Zapraszam jutro do mnie na poranną kawusię pod warunkiem,że same ją sobie zrobicie.A w kuchni na stole czeka talerz z ciastem i babeczkami.Smacznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to? Wszystkie śpią jeszcze? ? ? Licząc że nie potrwa to długo stawiam gorącą kawkę: c c c c c c c c c c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To teraz mogę coś popisać :) U mnie pogoda pod psem. Od rana deszcz i przejmujący wiatr... A sierpień miał być taki piekny :O :O Nie mam za bardzo pomysłu co tu dziś robić. Najchętniej bym gdzieś pojechała ale nie berdzo wiem gdzie. Może na to ciacho do Amirki?... ;) Chociaż tu się muszę przyznać że ostatnio w ogóle nie mam ochoty na słodkie. Kupiłam kiedyś ciastka do domu. Zjadłam, a własciwie wmusiłam w siebie jedno i reszty nie tknęłam. To się jednak niestey zmieni. Zawsze tak mam :O Jak tylko zaczyna się okres jesienno - zimowy słodycze towarzyszą mi każdego dnia :) Dobra. Przestaję już ględzieć ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!! No to czekam z niecierpliwością na maile :) Oczywiście postaram sie tak jak obiecałam powysyłać zdjątka. Mam nadzieję że nic mi w tym nie przeszkodzi, aczkolwiek moje plany zależne są od pewnych wydarzeń. Ilove możemy sobie podac ręce! Nienawidze myć okien i robię to co rok może dwa :D:D okna to katorga i jakoś tak nie zauważam żeby były brudne... ;) Na szczęście w lutym umyła je siostra bo była w odwiedzinach, a teraz podczas mojej nieobecności poprawiła moja mama bo pilnowała mieszkania i mojego zwierza. Tak więc kłopocik mam z głowy na następny baaardzo długi czas :D Trochę martwi mnie, że jak zrobię ten mały remoncik to będę musiałą je umyć, pewnie zachlapie je farba :O A może by tak gdzies wyjechac i zaprosic mamę ;) Biedronko fajnie że masz swój aparacik :) Bardzo chętnie pooglądam twoje zdjęcia :) My też kupiliśmy w zeszłym roku i jesteśmy z tego bardzo zadowoleni. Co do talentów zdjęciowych to mi wychodza ładniejsze niż mojemu misiowi. Tylko kilka mam ładnych z ostatniego wypadu. Ale trening ponoć czyni mistrzem ;) Amirko zazdroszczę ci że już masz ten bajzel za sobą. Ja niestety żeby zacząć musze sporo pojeździć i poszukać, a same wiecie jak osoatnio mam mało czasu i siły... Oby to się wkrótce zmieniło bo zwariuję.. Momirko starsznie fajnie słyszeć dobre wiadomości od ciebie. Jakie dobre? Ano takie że szukasz swojego przytulnego M!!! :) Trzymam kciuki za powodzenie, a parteru faktycznie lepiej nie brać. Poza tym z tego co słyszałam (nie wiem ile w ty prawdy) to warto brac mieszkania na parzystych piętrach, bo ponoć korzystniej wychodza obliczenia zurzytego ciepła. A, i jeszcze coś, nie powyżej 4 piętra. To też rada z własnego doświadczenia. Wynika to z faktu, że do mieszkania z reguły zakupuje się różnej wielkości przedmioty, a w sklepach jest taka zasada, że wnosza ale tylko do 4 piętra :) Wiezr mi że niekiedy bardzo to się przydaje :D Sertenity i Aniołku miłego brykania w wodzie!!! Majmac o tobie tez pamiętam - udanego wypoczynku!! Ilove pełnego radości i śmiechu malowania!!!! ;) Witaj w klubie remontowym! Ja jestem z Wrocka :) A ja za chwilkę lecę robić zakupy. Nie mam wyjścia bo w domu totalne pustki, a coś jednek wypadałoby zjeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny! Wpadam tylko na chwilkę, żeby się przywitać (zaraz ktoś zacznie mnie wołać - przecież muszę pomagać!:P ). Malujemy, malujemy! sZpachlujemy i gruntujemy! :) U mnie pogoda jakaś dziwna jest, chmury takie burzowe...Gdzie to lato?? Chcę słońca!! Życzę Wam wszystkim miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) oj kawusia juz jest ;) no to biore jedna :) ilove- ty chyba cosik zmieniłas w nicku cio?? bo inaczej brzmial wczesniej :) ja wczoraj bylam na urodzinkach kolezanki a potem jeszcze spotkałam sie z inna kolezanka i wrociłam baardzo pozno :) a dzis mam zamiar sobie odpoczywac troszke i leniuchowac, po południu tylko sprztne łazieneczke :) miłego dnia zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko Ty nie zapomnij o obiecanych mailach ilove ;) ;) Ja chyba posprzątam łazienkę i poczytam coś później. Erwinko :D no to widzę że dobrze by nam się razem mieszkało. Ty byś gotowała a ja mogłabym sprzątać. Tylko co na Twój mąż?? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O zgrozo! ! ! Nic? ? Zupełnie nic nie napisałyście ? ? ? :( :( Ja dziś wstałam wyjątkowo wcześnie i najchetniej połozyłabym się jeszcze, ale wiem że nie umiem spać w dzień w domu. Tak, tak... nie potrafię tu spać. Często kiedy byłam w upełnie innym miejscu zasypiałam popołudniami jak niemowlę. Nie mam pojęcia dlaczego. Dziś wreszcie pogoda się poprawiła i wyjrzało słonko :) ilove - i jak malowanie, udało się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Momirko - zapomniałas kawę postawic :) prosze, kawa dla wszystkich, mam nadzieje ze nie bede musiała jej wylewac c c c c c c c c c c Ja wczoraj zrobiłam nadludzki wysilek ;) i umyłam i napompowałam rowerek :) Hehe nawet troszke pojezdziłam ;) Czas ruszyc dupsko!! Teraz juz nie mam wytłumaczenia , ze rower nie jest wyszykowany.... Za tydzien wyjezdzam, wiec najblizsze dni beda obfitowały w pranie, prasowanie, robienie list i dokupowanie brakujacych rzeczy...mam nadzieje, ze nie zwariuje :P Dzis to chyba bede leniuchowała, ale wieczorkiem moze sie skusze na rowerek? Tylko tak troche głupio samej jezdzic :( Miłego dnia zycze :) Ilove - odpisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronko, dzieki za kawkę :) A można wiedziec gdzie wybywasz?? Co do rowerka to ja nie posiadam niestety. Ale myslę że kiedyś kupię sobie taki lepszy i będziemy z moim przyszłym mężem jeździć na wycieczki :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×