Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

erwina

radości i smutki w walce o lepsze jutro!!

Polecane posty

serenity - bardzo dobrze ze sie od niego uwolnilas, po prostu (teraz bedzie banal, ale prawdizwy!) nie byl ciebie wart!!! Szczescie (i milosc) sie jeszcze do nas wszystkich usmiechnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity... podziwiam Ciebie i meża za wytrwałość. Ja do slubu niestey nie doczekam z dziewictwem :P :P ale... I każdej dziewczynie z całego serce odradzałabym czekanie. Dlaczego? ? ? W sumie to mogę wam powiedzieć. Nie wyobrażam sobie pełnego szczęścia z człowiekiem którego męskość jest wielkości nmojego serdecznego palca... Więcej chyba nie potrzebujecie wiedzieć, prawda... ? :D :D Mam znajomego psychologa który powiedział że nie mam mowy o udanym pożyciu małżeńskim w takiej sytuacji. On już z wieloma parami miał do czynienia i zawsze prędzej czy później to rodziło frustrację i zgrzyty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak momiro masz rację, ja juz jako doświadczona kobita hehe:-D moge powiedziec, ze mialam w tym temacie szczęście:-p:-p:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z tą wytrwałością momiro to nie było tak źle, jak się czegoś nie posmakowało to się nie ma za czym tęsknić, choć z drugiej strony zakazany owoc kusi:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli w tamtym rozdaniu wyciągnęłaś... Jokera :D :D :D :D a jeśli już o TYM mowa to kiedyś jako gówniara zostałam porzucaona przez faceta którym była zauroczona ogromnie. Powód ten sam co u Serenity. On zaraz po mnie zwiazał się z moją bliską koleżanką. Nawet nie wiecie jak było mi przykro. I jeszcze ona mi powiedziała cos takiego: \"Zostawił Cię bo nie wiesz czego potrzebują mężczyźni\" Ona wiedziała i dała mu TO. Tylko cóż... Też ją zostawił, żeby wziąć TO od kolejnej :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym ja mialam niecałe 22 lata gdy wzięlam slub, więc 22 letnia dziewica to jeszcze nie dramat:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam 21 lat jak stracilam dziewictwo, lepiej zrobic to pozniej, jak jest sie pewnym, a nie jako nastolatka, ktora nie do konca wie o co chodzi, moje Panie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poznałam Dziewczyny tutaj :) A one.... hmmm chyba w odpowiednim czasie same Ci powiedzą. Wydaje mi się jednak że jeszcze nie teraz. Jesli zostaniesz z nami to wszystko przyjdzie samo. Mam rację Dziweczynki? ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe mozna powiedzieć, ze Jokera:-D No z tym moim ex to też w sumie szczylówą byłam, spotykaliśmy sie przez ponad dwa lata, ale wtedy kochałam swoim szczeniackim seruszkiem i marzyłam o ślubie a jakże! idę do domciu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilove!!! ja myslę że jak najbardziej możesz i nawet powinnaś :) i nie tylko czytaj ale i pisz :) Mnie Aniołek, Erwinka, Serenity, Amira i Majmac przyjęły bardzo serdecznie! I za to dla nich 🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janetko, odpiszę Ci jak znajdę chwilę, ale nie obiecuje że dziś. Mam nadzieję że mi wybaczysz :) A reszta gdzie się podziała? ? Ale mi Sister zrobiła kopytka!!!! Pyyyyyychaaaaa!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh wy wstrętne obżartuchy!!!!!😡!!!! wpadłam na chwilę a wy akurat o zarciu, a ja jestem głoooodna! mam dość diet, rzygam już dietą jeśli można w ogóle tak powiedzieć:-o ilove tak jak momira powiedziała popisz sobie troszkę z Nami a z biegiem czasu dowiesz się o Nas tego i owego. Powiem jedno znamy się nie od dziś czy tylko z netu hmmmm...połowicznie:-D jedno jest pewne, niektóre z Nas miały tu przykre doświadczenia, dlatego staramy się być jak najbardziej anonimowe i nie ufać nikomu. Na zaufanie trzeba sobie zapracować i nie traktuj tego personalnie. proponuję byś napisała coś więcej o sobie, ile masz lat, co robisz, gdzie miszkasz, adres, telefon, nr konta:-D no dobra ukradłam sobie trochę czasu i lecę myć lodówkę. a mam pewną okropną historię dotyczącąś mojej lodówki jak chcecie to Wam jutro opowiem. masakra!:-o p.s. ilove koniecznie opowiedz o swoich talentach!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIĘKNE ZDJĘCIA ILOVE!!!! I mówię to całkowicie szczerze! ja niestety nie mam za grosz talentu jeśli chodzi o robienie zdjęć:-o masz jakiś specjalny sprzet czy cykasz zwykłym aparatem cyfrowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo bardzo się cieszę, że Ci się podobają! Moj tata fotografuje od lat, moj brat takze, moj kuzyn, wujek itd itd :) Tata ma caly sprzet, filtry, obiektywy i inne bajery. Ja korzystam ze zwyklej cyfrówki Fuji Finepix 5600 i z mojej wyobraźni.:) Tyle na razie mi wystarczy:) bardzo lubię to robić i zawsze i wszędzie zabieram ze sobą aparat. Do niedawna korzystałam ze zwykłej lustrzanki, a dokładnie rok temu (dokładnie!) kupiłam aparat cyfrowy i od tego czasu szaleję.:) No i oczywiście praktyka czyni mistrza! Próbuj Serenity, a na pewno będziesz coraz lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ostro sie zrobiło:-D nagotuję Wam kisielu i roztrzygniecie w pojedynku swoje racje! a tak poważnie to rzeczywiście lepiej skończmy ten temat, kazdy ma zdanie takie jakie ma i nie możemy się wypowiadac na temat uczuć innej osoby, czy są prawdziwe czy nie, bo zawsze w jakimś sensie są prawdziwe eeeehhh już całkiem się w tym pogubiłam. wiedzcie tylko, ze ja tu pisze tylko o sobie i o swoich perypetiach:-) Aniołku ja uważam, ze Twoja LOVE jest piękna i w ogóle full romantic, wiesz, ze kibicuję Wam od dawna i nawet nie śmiej myśleć, ze Cię traktuję jak gowniarę. bo wiesz co...wtedy do emerytury będziesz mi robić kawę na tym topiku!!!! janetko każdy może mieć zły dzień inie przejmuj się:-) No to teraz wymyślcie jakiś bezpieczny temat, który nikogo nie urazi. Na pewno amira i erwina chciałyby, żebym rzuciła tu którąś swoją gównianą ehehhe ( dosłownie ) historyjką, ale nie dam się podpuścić. Aniołku z tego co pamiętam ty też miałaś okazję o tym poczytać:-D Strasznie zmęczona jestem, idę spać, bo jutro wybiaram się na 6 do pracy, może kawę zaparzę......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha aniołku co do osoby, którą mi przypominasz, to ja dostałam ten serial na płytach, telewizora nie mam, więc nawet nie wiem czy to w ogóle puszczają w tv w Polsce, ale chyba tak. jutro sprawdzę i podeślę Ci linka, ale kurczę zdjęcie to nie to samo:-o absolutnie nie przypomina mi Ciebie z charakteru, no chyba, ze jesteś chorobliwą pedantką, ale taką aż do przesady, chodzi o sam wygląd, pewnie głównie dlatego, ze ma podobny kolor włosów:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janetko to była moja luźna propozycja, bo jeżeli temat ten komuś sprawia przykrość, jest niewygodny, zbyt intymny itd. itp. to po co o tym mówić...myślalam o tym na zasadzie kompromisu, owszem topik jest dla wszystkich, ale myślmy również o wszystkich... janetko to co tu napisałam absolutnie nie uderza w Twoją osobę, cały czas piszę ogólnie. a znając życie to wiem, ze dyskusja ta doprowadzi w końcu do tego, że wytworzy się jakaś niemiła atmosfera, więc chyba lepiej z niej zrezygnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniołku już coraz lepiej Nam idzie rozmijamy się co kilka minut :-D Co do Twojej \"sobowtórki\" to napisałam gapo na poprzedniej stronie, ze jutro będzie link. Już się stresuję, ze mnie zbesztasz za to porównanie:-o to jest dojrzała kobieta, chyba po 40. Gra matę dorosłych dzieci hyyyyyyyyyyy aniołku nie rób proszę tej miny:-o już wiecej nic nie piszę! myślę, ze jednak, ze spodobałby się ten serial, może znajdzie sie ktoś kto to oglądał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniołku no właśnie ty dla mnie też jesteś piękna:-D ale myślałam, ze może coś Ci się nie sopodoba, ze taką matronę stateczną wybrałam, uffff ulżyło mi:-D jesli masz ochotę to moge podesłać Ci płytki pocztą:-) a co do pedantyzmu to widzę znów kolejne podobieństwo z Twoją osobą, tyle, ze ja na mój burdel mówię artstyczny nieład hehe, lepiej brzmi! teraz już naprawdę idę spać, papapapap!😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniołku wiem, zrobiłas to specjalnie! perfidnie wkleiłas posta o 6, by byc przede mną 😡!!!!!! juz zaglądam na pocztę:-) a tu obiecana kawa: >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janetko nawet nie wiedziałam, że ten serial leci w tv. ja obejrzałam 3 sezony, a który jest w tv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahha:-D juz na oczy źle widzę, przeczytałam od tyłu i od razu się we mnie zagotowało, ze nie wyrobiłam się!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×