Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

erwina

radości i smutki w walce o lepsze jutro!!

Polecane posty

Hej!!! Utłukę tego informatyka własnoręcznie!!! 😠 W poniedziałek miał oddac mój sprzęt i co?!?! Mamy piatek i dalej \"biedactwoi\" nie ma czasu!!! 😠 Oczywiście jak sie wchodzi do niego to po prostu siedzi w necie 😡 Tak więc znowu wpadam na chwilkę, niestety a tak bardzo chciałabym siedzieć przy własnym biureczku... Dziewczyny nie ma o co się w ogóle obrażać z tym tematem o miłości, każdy wyraził swoje zdanie i tyle. :) Po buziaku i będzie oki :) Witam naszą nową koleżankę ilove 🌻 z okazji urodzinek wszystkiego najlepszego i spełnienia marzeń!! Serenity jak zawsze powaliłaś mnie w dobrym rozumieniu tego słowa (czy to możliwe??) Porównanie poetyckie i zabawne :D Zresztą jak już wiesz, ale powtórzę to wszem i wobec ponownie jesteś niesamowicie inteligentna, oczytana i przebojowa, a twoje poczucie humoru jest doskonałe!!! Aniołku w wolnej chwili postaram się sprawdzić skrzynkę. Jesli nie uda mi sie w dzień to może jak tylko siostra z rodzinka wyjedzie. Janetko i Ilove zagoście się tu jesli tylko chcecie, Serenity już chyba wszystko co konieczne napisała. :) Ja witam was bardzo serdecznie!!! Musze już kończyć... Pozdrówka i całusy!!! Stęskniona e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry Pięknym Koleżankom!!!! :) 🌼 Od razu uprzedzam że jakbym bredziała to z niewyspania. Położyłam się przed pierwszą a o 5.20 byłam już na nogach. A wszystko to przez ogórki. Pojechalismy do babci i dziadka pomóc zbierać, ale poszło sprawnie i już jestem. Tylko że znów dziś muszę je pakować do słoików :O :O :O :O Janetko... Ty się na prawdę nie unoś! Przeczytałam na chłodno to co pisałyscie wczoraj i uważam że Aniołek źle Cię zrozumiała. Zresztą, jak ja czytałam ten fragment gdzie jest słowo \"szczeniackie\" to też początkowo wzięłam to \"do siebie.\" Ale że nad sobą pracuję to zmieniłam zaraz tok myślenia i wrzuciłam na luz. Ja jestem z dziewczynami już jakiś czas i powiem szczerze że nie było tu nigdy zgrzytów i niedomówień. Z tego co wiem - a wiem, prawda? :) - to żadna świadomie nie naskoczyłaby na drugą i nie zrobiła jej przykrości. A tak w ogóle to Serenity dziękuję za kawusię 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu takia cisza? ? ? ? Serenity pewnie naprawili to co się zepsuło i nadrabia zaległości z całego tygodnia :D :D Aniołek gdzieś biega jak zwykle... ;) A co z Wami, Janetka i ilove? ? ? Ile można spać? ? Wstawajcie migiem bo kawa od Serenity dawno wystygła! ! ! ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Ja wpadłam tylko na chwilkę - o 11 wsiadam w PKSa na Mazury.:) Nie będzie mnie jakiś tydzień i mam nadzieję, że nie będzie padał deszcz i trochę sobie wypocznę... Wam życzę zatem udanego tygodnia i do następnego kliknięcia! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dawno nie bylam w Krakowie, moje ukochane miasto! Aniołku - życzę nam obu cudownej pogody na Mazurach!:) A teraz już musze lecieć, bo PKS odjedzie beze mnie!:) Pa pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no proszę Was!! Janetko... myślę że wyolbrzymiasz teraz Ty! Ależ jak najbardziej można dyskutować i tak własnie było! ! ! ! ! ! Po prostu często takie tematy mogą wywoływać nieporozumienia bo ktos np. ma gorszy dzien i wszystko bierze do siebie. Przecież to nie było tak że nagle wszystkie się posprzeczałyśmy, tak? Zobacz.. Twój post też możnaby różnie odczytać. Albo że się obraziłaś, alebo że napisałas komentarz, ot tak po prostu. A zdanie o kawie tez mogłoby zabrzmieć na złośliwość gdyby ktoś się uparł. Ale przeciez z góry nie możemy zakładać że jak ktoś coś pisze to tylko po to żeby być niemiłym i uszczypliwym. Jeśli uznałas że nie chcesz już pisać z nami, ok - masz do tego prawo. Szkoda jednak że tak radykalnie do tego podeszłas tym bardziej że Aniołek Cię przeprosiła. Pomyśl o tym proszę i może nie znikaj tak szybko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janetko... i o to własnie chodzi żeby sobie umiec wyjaśnić i wszystko jest w porządku :) :) Co dzisiaj porabiasz lepiej powiedz bo z tego co widzę to same będziemy się udzielać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja włożyłam ogórki i nie wiem co dalej... Szczerze mówiąc to jakaś tak nijaka jestem. Pogoda się zmienia to raz a dwa za mało snu jak dla mnie. Problem w tym że jakoś nie potrafię dosypiac w dzień. Tzn . jak jestem bardzo wypąpowana + mam \"te\" dni to zasypiam na stojąco wręcz. A dziś jakoś nie potrafię. W ogóle ostatnio nie mogę zasnąć jak się kładę. Myśli mi się kłębią i ciężko je odegnać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O niestety nie będziecie same, bo wpadłam na moment:-D momirko rzeczywiścieie naprawiono system i dziś pracowałam jak mróweczka! dziewczyny ide już do domciu, szybko, zeby dyr. nie zauważył. całuję Was mocno i do poniedziałku, bo jadę na kaszuby!!! 😘🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Siostra (bo przecież nie ja) :D :D ugotowała własnie zupę warzywną (ziemniaki, kalafior, kapusta, fasolka, świeże pomidory i duuuuużo zieleniny) Jest dobra, bo sycąca i niskokaloryczna ;) ;) Lubisz gotować, Janetko? ? Masz jakies popisowe dania? ? Z tego co zauważyłam Aniołek jest świetną kucharką. Zamieszczała tu już różne przepisy i pewnie gdyby była to coś by Ci doradziła. Ty się ciesz Serenity że nie znam numeru do Twego szefa! :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku, ja zawsze robię listę :) To prawda że i tak czegoś zawsze zapomnę ale zawsze to mniej rzeczy niż więcej :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku! M. ma teraz urlop i jedziecie razem czy siedzi w firmie, a Ciebie puszcza na pastwę przystojnych i napalonych żeglarzy? ? ? :D :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello dziewczyny... Witam nową koleżankę...sorki, że się nie odzywam ale mam urlop i gości...i wracam późno do domu a mój brat po prostu jest przyklejony do kompa i gra...W poniedziałek wyjeżdżam w Bory Tucholskie na pare dni wiec mnie nie bedzie ale postaram sie jeszcze odezwac...w weekend... Miłego wypoczynku Aniołku!!! Serenity!!! Pozdrawiam i uciekam bo moja córcia się kąpie i zalewa łazienke...hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku! Cóż za radość emanuje od Ciebie!!!! :) :) :) Wspaniale że od rana masz dobry humor :) Ja muszę porobić coś jeszcze w gomu bo potem wyjeżdżam z Siostrą do Krakowa i wrócę we wtorek chyba. No.. może w poniedziałek wieczorem. Bawcie się więc wszystkie dobrze! i do następnego! :) 🖐️ 🖐️🖐️ 🖐️🖐️ 🖐️🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️🖐️ 🖐️🖐️ 🖐️🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... Już jutro wyjeżdżam, pakowanie mnie przeraża ale zostawiam to na wieczór...pogoda nie za bardzo dopisuje ale cóż na to poradzić...wczoraj dzieciaczki się wykąpały w baseniku na działce i mam nadzieje, że się nie rozłożą...bo jade do lasu i daleko od lekarzy...dodatkowo jeszcze mieli atrakcje wieczorem na pontonie ala motorówką po Zatoce więc trochę ich wywialo...ale nic...najważniejsze, że coś się dzieje... A ja pije drugą kawę...nie smakuje tak bardzo jak Aniołkowa ale trzeba sobie jakos radzić...zazdroszczę Aniołkowi tego żeglowania...kiedyś to robilam ...hehe...teraz obracam sie w nieco innym towarzystwie...hehe... Życzę Milego Dnia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej...hej...a ja się pakuję i pakuję i pakuję...wypad z dziećmi to niestety mnóstwo bagaży...szczególnie, że pogoda ma być nie najlepsza...a ja nad jezioro...ale i tak bedzie fajnie... Nie będzie mnie tydzień więc życzę Wszystkiego Dobrego i tym co w pracy ...Miłej Pracy....papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołka zabrakło i kawki nie ma:-( no cóż, pamiętam, ze momira kiedyś tam się ofiarowała, ze będzie parzyć, ale chyba leniuszek jej się włączył. No więc dobrze, macie tą kawkę: >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity - dziekuje za kawusie Ja to taki śpioch jestem, ze teraz chciałam dopiero kawe wam postawic :) Moze jutro zdąze i bede pierwsza ;) Majmac - udanego wyjazdu :) Odpocznijcie :) Ja za dwa tygodnie bede w drodze na wakacje i bardzo sie ciesze :) Dzis pogoda nie nastraja niestety dobrze, chyba biorytm tez do niczego. Zaraz sie rzucam w wir poweekendowego sprzatania i powinno mi byc lepiej Miłego dnia dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo nie powiem nawet na której stronie się znalazłyśmy!!!!😠 stawiam z bólem kawkę, choć wczoraj sporo musiałam wylac, tylko biedronka zaszczyciła mnie swoją obecnością: >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co? kawka Wam nie smkauje?:-o ja wiem, że to nie to samo co aniołkowe, ale staram się, dajcie mi szansę:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity - mmmmmmmmmmmm jaka pyszna kawusia !! ja od razu poprosze o druga z podwójnym mleczkiem :) Cisza na topiku straszna :( tylko my tu chyba siedzimy .... mam nadzieje , ze dzwieczyny na tych wczasach nie wymarzna i ze zdrowe przyjada :) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedronko ty mi się nie podlizuj, bo i tak wiem, że macie mnie gdzieś:-( i moją kawkę też:-( zaraz strzelę zarąbistego FOCHA!!!!!!! A tak poważnie, to po miesiacach konga w pracy nie mam nic do roboty i nagle siedzę i po prostu się nudzę. pogoda ponoć od jutra ma się poprawić, a jutro chyba amirka do Nas wróci. ja na urlop zmykam 13 sierpnia, mam taką nadzieję, ze go dostanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity - oj Ty oj TY!! ja sie nie podlizuje, ja naprawde uzalezniona od kawy jestem :( od 13 sierpnia to i ja wakacjuje :P ale bedzie fajnie :) byle tylko pogoda dopisała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedronko jak się razem wymodlimy to może się uda! mi się marzą wakacje w egipcie, nawet mnie korci by teraz wziąć tylko tydzień, a potem w zimę jeszcze raz. ja tez jestem uzalezniona od kawy, dlatego przeszłam od wczoraj na zieloną herbatę i inke z mlekiem, oczywiście 0%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znów wróciłam do dietki, czuje, ze wracam do normy, oczywiście swojej normy, bo do normy ogólnoswiatowej to mi daleko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi się dłuzy ten czas:-o ciekawe jak aniołek wypoczywa, pewnie z tęsknoty usycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Serenity!!!!!! ło matko jak ci fajnie, że masz luzik! Ja po prostu nie moge się odkopać... Cześć Biedroneczko, hmmm... meila nie dostałam więc nie mam pojęcia szczerze mówiąc kto tu z nowym nickiem wyskoczył?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o mój urlopik, to wszystkim szczerze polecam zwiedzenie Montenegro. Warto było!!! Są tam przecudne góry wchodzące w morze. Morze jest błękitne i prawie bez fal. Jej zasolenie umożliwia pływanie anwet tym, którzy pływać nie umieją. Można zwycxzajnie położyć się na wodzie i leżeć. Doskonałe miejsce na naukę pływania. Ceny zbliżone do naszych, tylko niektóre produkty droższe. W zasadzie to wydaliśmy mniej niż na wczasach nad bałtykiem... Pojadłam oczywiście fig, mniam... A w przyszłym roku reuszam na zwiedzanie riwiery tureckiej. Któraś chętna???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×