Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

erwina

radości i smutki w walce o lepsze jutro!!

Polecane posty

Heyka.... ledwo się turlam po Świętach...na ćwiczeniach już nie byłam dwa tygodnie!!! załamka! Wczoraj byłam z córcią u lekarza i ma zapalenie oskrzeli wiec kombinacja z opieką będzie...teraz wezme dwa dni urlopu a potem dalej kombinacje... :-) :-) :-) a dzisiaj znowu śnieg i odśnieżanie autka... Erwinko pracusiu...jak Ty pojedziesz na 3 tygodnie urlopu jak jesteś niezastąpiona? Serenity co u Ciebie? Amirka pewnie odśnieża podwórko... :-) Momirka w końcu do pracy poszła... :-) To miłego dnia życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majmaczku dziękuję \\:) W duszy morze mi teraz gra :) Urlop mam juz zaklepany na szczęście, to był jeden z postawionych warunków. Dodam tylko że obydwa zostały uwzględnione :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swięta, święta i po świętach :) U mnie w tym roku było wyjątkowo fajnie (nie lubię tego słowa ale co tam - skoro było fajnie to było :P ) Połowa u mnie, drugie pół u J. Spacerować się co prawda nie bardzo dało, ale ja przynajmniej nie mam na co narzekać :) Przejeść też się nie przejadłam. Teraz praca i oczekiwanie na wiosne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macham tylko łapką i zaraz uciekam :-) U mnie śliczna wiosenna pogoda,aż chce się popracować na podwórku.nie jest ono wielkie,ale zawsze coś można na nim porobić a to pozamiatać,pograbić...wycieraczkę wytrzepać...lubię wiosenne porządki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello... Piękna dzisiaj pogoda a Ja dzisiaj siedze z moją małą pszczółką w domu bo chorutka jest, ma zapalenie oskrzeli i bardzo brzydki kaszel... Tyle miałam do zrobienia a tu robota mi nie idzie... :-) ale za to jutro wyjeżdżam na weekend! Jak wróce to podziele się wrażeniami... Serenitko a co u Ciebie??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majmac życzę ci cudonego wypoczynku!!!! Koniecznie musisz opowiedzieć jak i co :) Ale teraz zaprzątaj sobie głowę tylko i wyłącznie odpoczynkiem! U mnie wręcz odwrotnie jak sie domyślaCIE, ostry zap.. mało śpię, dużo pracuję, dużo myślę, tworze plany itp. Jestem ciekawa jak szybko uda mi się wybrnąć z tej trudnej sytuacji. Oczywiście żeby nie było że tak sobie wszystko toczy sie spokojnie, to ż.ołądek ostro dał popalić, znowu niestety biorę leki, a wczoraj wypadła mi plomba..😠 A nie mogłoby tak mi w końcu odpuścić?!?! Co za paskudztwo.. Kochane, odpoczywajcie dzielnie! Relaksujcie się same i w rodzinnym gronie, pieczcie babki i serniki i niech wam połówki umilają czas! To już tak wekendowo, bo ja będę w pracy.. Całuje i ściskam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć szalenice czy szalonice :-D składam wszystkim życzenia proświąteczne, dzieki za smski, oczywiście odebrane z opóźnieniem jak to u mnie hehe:-D chyba nigdy się do tej komórki nie pzryzwyczaję;-) co u mnie? otóż nic nowego, nie pytajcie mnie o remont, bo !$#@%$%$#! same rozumiecie:-D momirko chciałam tylko dodać, że wspaniały pomysł z domkiem, choć nie powiem musisz się nastawić na nieustającą inwestycję. mój mail: wannaoj@wp.pl ja aktualnie choć w trakcie remontu, to również w trakcie poszukiwania sobie jakiejś fajnej działki budowlanej, chyba po prostu nie umiem usiedzieć jak czegoś nie zrobię, a już tragedia jak sobie coś umyślę hehe, to musze to mieć, choćby kosztem bankructwa:-D myślę, ze mogłabym sobie z majmac rękę podać:-D no ale wracając do tematu, to nie wiem czy u Was też tak jest, ale u mnie w mieście nie ma praktycznie działek, kiedy się tym nie interesowałam, to co rusz slyszałam, ze wyprzedają całe połacie ziemi, a teraz owszem można, ale w odległości 10 km od obrzeży miasta, byłam tam nawet i odpada, tam już nawet psy dupami nie szczekają, smutno, pola, błoto, zero lasu, no makabra. Tak więc chcę się stać mini kułakiem ale jak zwykle pojawia się milion przeciwności losu he;-) takiego mam już mam pechulca:-o no tyle o mnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello...a Ja sie pakuję...niby to weekend tylko ale co tu wziąc??? Czas leci a Ja sobie pije kawkę przed kompem...hehe...co chwila mnie młoda woła...i tak od rana... Serenity podaje Tobie rękę :-) :-) :-) Życzę laseczki miłego weekendu i lece się pakować bo za 2 g musze córcie do dziadka odstawić i sama jestem umówiona ok.13 z kumpelką na trasie... więc lecę....papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hop hop! cisza jak makiem zasiał:-) pewnie skusiła was ładna pogoda, no ale u mnie przynajmniej powoli się kończy, jakoś szaro sie zrobiło. mój Pan rozłożony, straszna choroba go dopadła - KAC! nie mogę się odezwać:-o tak to właśnie kończą się służbowe kolacje:-D a mi się nuuuuudzi:-o nie liczę, ze któraś tu wpadnie, ale przynajmniej topic wyciągnęłam z kafeteryjnych czeluści!HAVE A NICE WEEKEND!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hola hola wagarowiczki:-)! zakazsałam rękawy i dziś znów wydobywałam topik z odległych dtron:-) właśnie szykuję się na małą imprezkę, także jutro mogę być nie w sosie;-) oczywisćie dla moich kolegów z pracy, bo dla was mam zawsze ❤️. no to zmykam! p.s.majmac czekam na jutrzejszą relację z SPA! p.p.s. amirko czy ju.z całkiem zanikłaś, kiloski z Ciebie lecą, ale nie myślałam, ze aż tak:-D momirko, erwinko buziaki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello... wróciłam...i było SUPER! Odpoczęłam ale nie było czasu na nudy, miałyśmy z koleżanką rozłożone zabiegi na inne godziny ale udalo się wspólnie tez czas spędzić na saunie i basenie a także na fitnessie czy pójśc na spacer...troche z zegarkiem w ręku bo któraś się spieszyła na coś ale dałyśmy rade...Jedzenie wypasione, pokoje też komfortowe...Panie ze Spa miłe i sympatyczne...muzyczka relaksacyjna...czas spokojnie sobie biegł i nikt nie stał Tobie nad głową i coś chciał....zupełny czas dla duszy i ciała...REWELKA...tego mi było trzeba...w dodatku pogoda dopisała więc nie żałuje ani grosza wydanego na ten weekend... Pozdrawiam i wracam do rodzinki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity fajnie jest jak wpadasz :) Zawsze jakoś buźka mi się cieszy! A ja dziś wybrałam się na spacer i zakupiłam ło raju szpilki!!!!!! I do tego super kieckę w rozmiarze 36, co mnie totalnie powaliło! Coś chyba jeszcze zakupiłam w sobotę i w piątek..hmmmm zdaje się że kremową marynarkę, czarną bluzeczkę, białe leginsy, żółto czarną koszulkę i chyba tyle. Jak na mnie to uważam że i tak sporo, bo cieżko mi się robi zakupy, zawsze długo się decyduję. Postaram sie jutro wpaść, choć w pracy z uwagi na nowe obowiązki mogę mieć spore trudności w zaglądaniu. W każdym bądź razie nie mam zamiaru rezygnować. No i oczywiście z niecierpliowścią czekam też na relację Majmac, a także Amirki. Amirko napisz sie się miewacie, jak twoje poszukiwania? Całuje was i ściskam! Do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti 333
Witam wszystkich i serdecznie pozdrawiam i chętnie z wami będę sie starć o lepsze jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy Beti :) Rozgość się jeśli tylko chcesz a w ramach wkupnego znaczka napisz nam kilka słów o sobie ;) Ja w takim układzie stawima wszystkim ulubioną kawę, również dla Beti (_)>(_)>(_)>(_)>(_)> Zacnijmy ten cięzki tydzień pracy z miłym akcentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka... Erwinko minęłyśmy się o ułamki minut wczoraj... :-) Ja dzisiaj wziełam jeszcze wolne żeby się wyspać, córcia chora więc i tak w domu siedzi a synek dopiero do szkoły za pół godziny więc trochę pokimałam z rana... Wcale nie tęskno mi za pracą a w dodatku teraz znowu akcja nadgodziny i soboty do pracy bo mamy koniec roku bilansowego dzisiaj i akcja bilans bedzie...znowu wariatkowo...już mi nie dobrze na samą mysl... :-) A tu pogoda piękna się robi...ech... Witaj Beti...zapraszamy do Nas...co u Ciebie słychać? Tymczasem spadam bo dziecko do szkoły musze podrzucić a Ja w piżamce sobie biegam...naraska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myslałam że bezpośrednio po Serenity wskoczyłam :D Dobrze ża dałaś cynk i poczytałam o wrażeniach ze spa. Małe gapcio ze mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello !!! Przepiękna pogoda...aż chce się żyć... Synuś był dzisiaj w teatrze...zbiórka była o skandalicznej porze 7:45 !!! Powrót 10:15 !!! Biorąc pod uwagę przestawienie czasu,mogli wybrać późniejszą godzinę.Szkoda było maluszków,no ale cóż wszystko za nami :-) Witam nową koleżankę Beti :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Amirko! 🖐️ Jak ja ci zazdroszczę tej swobody :) Właśnie dosłownie przed chwilką myślałam o spacerze po mieście. Pogoda jest przecudna, pachnie wiosną, slońcem i radością. Po południu pewnie już nie będzie tak ślicznie, ale na jakieś resztki się załapię. Nie wiem jak zniosę kolejne załamanie pogody, przymrozki i snieg :O:O Ja juz kategorycznie nie chcę takich zawirowań!!!!! A synek był chociaż zadowolony z wyprawy teatralnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erwinko !!! Synuś zadowolony z teatru !!! Właśnie wrócilismy z podwórka... Miłego popołudnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hola hola wagarowiczki:-)! zakazsałam rękawy i dziś znów wydobywałam topik z odległych dtron:-) właśnie szykuję się na małą imprezkę, także jutro mogę być nie w sosie;-) oczywisćie dla moich kolegów z pracy, bo dla was mam zawsze ❤️. no to zmykam! p.s.majmac czekam na jutrzejszą relację z SPA! p.p.s. amirko czy ju.z całkiem zanikłaś, kiloski z Ciebie lecą, ale nie myślałam, ze aż tak:-D momirko, erwinko buziaki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hola hola wagarowiczki ! zakazsałam rękawy i dziś znów wydobywałam topik z odległych dtron właśnie szykuję się na małą imprezkę, także jutro mogę być nie w sosie oczywisćie dla moich kolegów z pracy, bo dla was mam zawsze . no to zmykam! p.s.majmac czekam na jutrzejszą relację z SPA! p.p.s. amirko czy ju.z całkiem zanikłaś, kiloski z Ciebie lecą, ale nie myślałam, ze aż tak momirko, erwinko buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogłam się od rana dostukać do kafe.. wypiłam więc kawę w samotności 😭 Serenity jak zobaczyłam twoje ostatnie posty to miałam wrażenie, że coś się dzieje i znikają posty! Albo co gorsza dopadł mnie kompletny obłęd :O Na szczeście po dokładnych oględzinach z wielka ulga okazało się że jednak zmysłów nie straciłam, a przepracowanie nie rzuciło mi się na głowę. ;) Za to chyba poniekąd na oczy, bo caraz bardziej mi dokuczają, więc kto wie czy za jakiś czas nie zacznę nosić okularów.... hmm... czy ja dam radę? Poza tym wpadłam w szał zakupowy, czyli ciąg dalszy moich pstanowień dotyczących zmiany stylu ubierania. Częściowo już pisałam co kupiłam, do tego jeszcze wczoraj niejako po drodze upolowałam śliczne dżinsy :) Przymierzyłam je w domu do szpilek i jestem wprost zachwycona!!!! :):) W pracy wciąż sobie jakoś radzę, ale od dzis może być nieco ciężej, bo od dziś oficjalnie wkraczam jako koordynator do tej \"zabagnionej\" komórki. No to chwilowo czuję się jak pani doktor :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello... wpadłam w wir pracy...postanowiłam dietkować na całego dzisiaj i co? właśnie pochłonęłam Bounta... Erwinko, trzymam kciuki, dasz sobie świetnie rade,jesteś THE BEST! Spadam do pracy...miłego dnia życzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh Serenity jak rękawy zakasała to do dziś jej nie widać :D A tu aż dudni od tej pracy ;) Majmac łączę się z Tobą w bólu pracy i marzeńo wolnych chwilach. Przez tą cholerną zmianę czasu znowu nie moge się pozbierać... jak ja niecierpie tej zmiany czasu... w dodatku jak wynika z przeprowadzonych badań zmiana nie przynosi żadnych oszczędności. Normalnie utłukłabym Milera za ten głupi pomysł 😠 😠 Chyba padnę na kanapę :O slipka mi się przyklejają.... Branocka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berek :) Za pamięci chciałam wam wszystkim powiedzieć, że wygasło mi gg. Nie mam i tyle, choć nie rozumiem dlaczego. Idę dziś zapolować na bluzeczkę, o ile mi nie przeszkodzi pogoda. Chłód to chłód, ale deszczu to raczej nie chciałabym. Najwyżej przełożę zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berek! Erwinko czy oglądałaś zdjęcia ode mnie? Co do gg to zauważyłam, że jak ktoś nie używa przez dłuższy czas to wygasa...ten numer może zająć ktoś inny...tak było w przypadku mojej koleżanki i siostry...ja do nich pisałam a z drugiej strony ktoś mocno zdziwiony był.... :-) :-) :-) Jutro mam wizyte u dentysty po tak długim czasie że aż strach! Słoneczka dzisiaj nie ma i od razu gorzej na duszy... ale mimo wszystko miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erwinka nie widziała zdjęć, sama już nie pamiętam czy ie było ich na poczcie, czy nie zaglądałam. Ten miesiąc będzie dla mnie strasznie pracowity, ale jestem pełna nadziei :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello... wróciłam od dentystki po długim czasie tam zawitałam, byłam pierwszy raz u tej Pani doktor no i jestem pod wrażeniem...spokojnie, bez stresu, wszystko wyjaśniła po prostu czysta przyjemność tam chodzić...ide za tydzień bo się umówiłam kiedyś od razu a jak chciałam kolejną wizyte zaklepać to dopiero w polowie maja mam termin...nieźle nie? Zaraz jade na aerobic...trza sie wziąć za siebie! Pozdrawiam p.s. poza tym już dostałam dwie wiadomości od koleżanek że są w ciąży i to w takim samy terminie...może któraś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie terminy tylko związane z robotą ;) Majmac a może ty dotrzymasz towarzystwa koleżankom? Coś jakiś czas temu nawet wspominałaś i to nawet w pozytywnym wydźwięku :) Z jednej strony cieszę się, że jest piątek a z drugiej chyba i tak jutro do roboty... plusem jest tylko to, że można nieco dłużej pospać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka... Erwinko a żebyś wiedziała że bym nawet chciała dołączyć...tylko przerażają mnie opiekunki! a niestety nie moge pozwolić sobie na siedzenie w domu... Ja mam weekend oczywiście w biegu, synek ma turniej szachowy, urodzinki swojej dziewczyny, idziemy na mecz koszykówki i musimy pojechać na Hel na zaległe urodziny... :-) a miałam jeszcze kupić buty dzieciom i pojść z nimi do koleżanki fryzjerki...hehe...tylko znowu brak czasu...hehe...no plan napięty... Synek przyniósł pierwszy puchar za I miejsce w szachach w rozgrywkach na kółku szachowym...a również zajął I miejsce w konkursie plastycznym o naszym mieście...co kiedyś siedzieliśmy do nocy z tą pracą...także czuje się zaszczycona bo brałam czynny udział w tym :-) no to się nachwaliłam i spadam do pracy... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×