Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

erwina

radości i smutki w walce o lepsze jutro!!

Polecane posty

TAK TAK momirko, być może J. spełni Twe marzenie o przewijaniu, prosimy o relację foto:) a masz taki duży przewuijak, czy lepiej na podkładzie?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie,nasz topik mam w ulubionych i chyba zmienię mu nazwę bo jak mój A na niego wejdzie to czytają Serenity dostanę szlaban na kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuups, zapomniałam że on może to przeczytać!!!!! Byle nie dziś! bo rano wyjeżdżam do Erwinki i obawiam się zarwanej nocy, jak sobie chłopisko węźmie me słowa do... serca... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też zmienię haha, zaczyna to być niebezpieczne:-D co do wagonu, to kiedyś było to wspomniane, wspaniała historia:-D strasznie romantyczna:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Momirko to co on całą noc będzie Cię przewijał, ty to masz przemianę w takim razie:-o pozazdrościć:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Momirko kominiarz...kiedyś mówiło się że listonosz,bynajmniej w moich stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity ja mam synka w domku i jak dużo wcześniej napisałam jestem pożądną osobą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdził ciągi i poszedł :P Listonosz też był... do południa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak listonosz też był w modzie poza mleczarzem, ale nie nabijajmy się juz, bo zapchana rura w kominie to poważna sprawa:-o owocnego przepychania:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Momirko dobra jesteś i jaka pracowita i obrotna z Ciebie kobitka.Widzę,że żadnej pracy się nie boisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amirko cały czas mi coś inputujesz jakobym nie miałą Cię za pożądną obywatelkę, przecież jesteś dla mnie wzorem, w życiu całym nie mogłabym zhańbić Twego dobrego imienia, załuję, ze tak mnie oceniasz:( :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ity no dorze już dobrze cacy kobietka.Już nie będę,zapomniałam,że jestem Twoim wzorem do naśladowania.W końcu tyle Cię dobrego nauczyłam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak ciągi są to w porządku, bo juz sie martwiłam, trzeba by wtedy jakoś ręką pomagać, a amirko pisałaś, ze to marne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amirko uczyłaś, uczyłaś, ale i tak nie mogę Cię doścignąć, zawsze jesteś o cały KROK w przód:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie tak sobie myślę o naszej biednej Erwince i o Majmac co one sobie o nas pomyslą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie amirko przecież to był kominiarz a nie mleczarz, to co ty z tym białkiem znów? widać, ze temat Cię boli, chyba porozmawiam z Twoim A. żeby tak nie ściubił:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity masz rację zawsze o krok jestem do porzodu ale w jednym zdecydowanie mnie wyprzedzasz.Wiesz w czym? W świntuszeniu...itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola,hola Serenity ja powielam temat białka.To Ty kochana znowu zaczęłaś,powyżej mnie cytowałaś,więc nawiązałam skromnie do tematu,żebyś wiedziała,że czytam ze zrozumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! mój pan dzwonił, zaraz rybę idę smażyć, poczekam tylko jak amirka POCIAGNIE mój temat o gębie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×