Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

erwina

radości i smutki w walce o lepsze jutro!!

Polecane posty

:D:D ANIOŁKU!!!! Oczywiście że piekny usmiech mam na twarzy!! :):) Gratuluję ci talentów rozlicznych ;) Dziewczyny musze zmykać bo mam tyły w robocie. Strasznie miło was buziam!!! I dciskam łapkę za Majmac!!! Zeby nie było, że ją setna stronka ominie ;) Co do telefonów to ogólnie mam pecha do was. Nikt nie odbiera 😭 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku :) jesteś niezawodna!!!! ❤️ Erwinko, a Ty nie pracuj tyle! a przynajmniej krótką przerwę zrób i odpisz na maila :P Ależ egoistka ze mnie, co? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponieważ Serenity nie ruszyła łapka żeby się na tą uroczystość załapać to i za nią odcisk pozostawiam. 👄 Momirko żeby tak się dało odłożyć na później byłabym szczęśliwa. Niestety w żadnym wypadku się nie da... 🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie można się rozczarować aniołem! Aniołkiem tym bardziej!!!!! :) Erwinko... ćwiczę wyrozumiałość :D Ilove - co z Tobą kobieto? Malujesz u sąsiadów z rozpędu czy co? ? ;) I Biedronke wcięło! Pewnie jak wybiegła z domu z nowiusieńkim aparatem to fotografuje już dobę :D W końcu na karcie 2G trochę się tych zdjęć mieści. Uwarzaj tylko na grubą zwierzynę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello...jestem po urlopie w dobrym humorze...nawet pełna skrzynka emailowa nie zrobiła na mnie wrażenia...pełno w nich terminów na wczoraj a ja mam zlewke dzisiaj...chyba troche odpoczęłam bo podejście do pracy mam tez inne...pogoda się teraz zrobiła na całego więc wczoraj wzięłam urlop na żądanie...hehe...i jeszcze skorzystałam z pogody...ale niestety dzisiaj musiałam juz byc w pracy bo naprawdę się nie wyrobię a jeszcze goście mają się zwalic do mnie na pare dni a ja bede siedziec w pracy pewnie po godzinach......kompa nie mam w domu...może będzie jutro ale zaraz zrobi sie kolejka do niego...hehe...więc będzie mnie mało...nie zdążyłam Was poczytać... Co do mojego urlopu to ostatni tydzień byłam nad jeziorkiem z dziećmi i z moim rodzeństwem w Borach Tucholskich...pogoda była w kratkę ale z dala od domu i bez zasięgu...hehe...było naprawdę super...domek pokomunistyczny ale dało się mieszkać...ośrodek w zacisznym miejscu...tylko jeziorko małe i można było je opłynąć kajakiem w pół godziny...ale dla dzieci fajowo...plac zabaw, kąpielisko ze ślizgawką, stół pingpongowy, kajaki i rowerki na spokojnym jeziorku...w sam raz dla rodzin z dziećmi...moje rodzeństwo jak chciało popływać porządnie na kajakach to jechali na większe jezioro Charzykowskie....w sumie wszyscy zadowoleni...a teraz spadam i zakasam rękawy do pracy w końcu już 11 a ja dopiero skończyłam porządki na biurku bo sterta dokumentów na mnie czekała.... Miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się z Wami dziewczyny i zaraz lecę się pakować - wyjeżdżam dziś po południu na tydzień do babci do Torunia, tak daaawno nie byłam! Uwielbiam tam jeździć! Była któraś z Was w Toruniu? Wracam 15, a już 17 jadę w dalszą podróż - wybieramy się z przyjaciółmi do Rumunii...Muszę sobie kupić przewodnik! Miłego dnia Wam życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kraków to moje ukochane miasto!! Po prostu uwielbiam Kraków... A do Torunia jadę z dwudniowym przystankiem w Warszawie.:)) W Olsztynie nigdy nie byłam, ale słyszałam już wiele opinii i wszystkie były pozytywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no... spotkanko się szykuje? :) Mały zlocik czarownic ;) hehehe Koniecznie musicie jakieś fotki zrobić i ogólnie spłodzić mini dzienniczek na topik. Wszystkie hihy śmichy opisane i wpadki też! o np poplamienie się piwkiem ;) Dziewczyny a ja szaleję remontowo. Dzwonię po majstrach, latam z miarką w dłoni po domu i kombinuję!! Gdyby tylko nie ten żołądek :O Od niedzieli daje mi popalić niestety.. Kupiłam dziś test na helikoptery. Ba! Przeczytałam ulotkę i pojęcia nie mam jak go wykonać!!!! Może po prostu jestem zbyt zmęczona na czytanie tej ulotki i instrukcji..A to się pocieszam ;) Poza tym dzis mój serial leci, jeśli odbieracie tvn to możecie sobie zobaczyć detektywa Monka :D Przy okazji, mój mąż twierdzi że jesteśmi niebywale podobni :D:D Nawet tak samo kaszlemy hehehe Ale zaznaczam że to on mnie małpuje, bo ja już tak mam, a serial leci od niedawna :P Poza tym razem z małżonkiem obchodzimy dziś rocznicę ślubu.... A teraz musze skoczyć na stronkę ikei i wymierzyć regał na książki. Tam są podane, więc pozostanie wybrać, zmierzyć ścianę i się zastanopwić ;) Miłej nocki i imprez!!! Majmac całusy! Dobijałam się do ciebie kilkukrotnie. Pewnie odsłuchasz sekretarkę ;) Pa pa pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no... spotkanko się szykuje? :) Mały zlocik czarownic ;) hehehe Koniecznie musicie jakieś fotki zrobić i ogólnie spłodzić mini dzienniczek na topik. Wszystkie hihy śmichy opisane i wpadki też! o np poplamienie się piwkiem ;) Dziewczyny a ja szaleję remontowo. Dzwonię po majstrach, latam z miarką w dłoni po domu i kombinuję!! Gdyby tylko nie ten żołądek :O Od niedzieli daje mi popalić niestety.. Kupiłam dziś test na helikoptery. Ba! Przeczytałam ulotkę i pojęcia nie mam jak go wykonać!!!! Może po prostu jestem zbyt zmęczona na czytanie tej ulotki i instrukcji..A to się pocieszam ;) Poza tym dzis mój serial leci, jeśli odbieracie tvn to możecie sobie zobaczyć detektywa Monka :D Przy okazji, mój mąż twierdzi że jesteśmi niebywale podobni :D:D Nawet tak samo kaszlemy hehehe Ale zaznaczam że to on mnie małpuje, bo ja już tak mam, a serial leci od niedawna :P Poza tym razem z małżonkiem obchodzimy dziś rocznicę ślubu.... A teraz musze skoczyć na stronkę ikei i wymierzyć regał na książki. Tam są podane, więc pozostanie wybrać, zmierzyć ścianę i się zastanopwić ;) Miłej nocki i imprez!!! Majmac całusy! Dobijałam się do ciebie kilkukrotnie. Pewnie odsłuchasz sekretarkę ;) Pa pa pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholewcia.. :O na moją ścianę nie ma tego co chciałam w odpowiednim rozmiarze.... musze szukac dalej. Ale teraz już chwila relaksu w wannie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze coś, taki regał to w zasadzie mam,tylko chciałam zamykany bo drazni mnie bałagan na szafce, książki są różnej wielkości... tak, tak, mam bzika na tym punkcie.. No i właśnie wymyśliłam jak można zakryć tą szafę, ale nie wiem czy to dobry pomysł. Może któraś z was podrzuci mi jakiś oryginalny pomysł??? Pleas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to obietnica dotrzymana :) Momirko znowu prośba,przeslij do majmac i serenity. Jakoś tak się stało, że nie mam ich adresów.. i Jeśli możesz to puść mi meila z ich adresami, cholewcia nie wiem jak na iteri robi się dodaj :O Bardzo ci dziękuję!!!!!!! A teraz dobranoc! Za chwilkę mój detektywi idol ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za kawke Aniołku... :) W Krakowie postawię Ci drugą ;) ;) To miłego dnia Dziewczyny! 🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️[cze🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️sc]🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja się witam :) I zmykam też. Wpadnę może później. Musze w końcu te swoje 300% normy wyrobić :D Aniołku i Momirko pamietajcire o notatkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! strasznie żałuję, ze nie odbiłam się na 100-tnej stroniczce:-( ale słuchy mnie doszły, ze zostałam wyzwana od staruszek hehe, no ale wybaczam, bo staz rzeczywiście mamy, ale zapomniałyście dodać do tego majmac;-) w czwórkę robimy to za starszyznę hehe... witam aniołka, wszystkim gęby wykręcało od tych kawek porannych, bo nikt jak ty aniołku nie potrafi jej zaparzyć;-) witam również resztę dziewczynek. jak zwykle jestem zarobiona, ale postaram się wpadać:-) urlopik podpisany, choc wcześniej musiałam się wykłócać. DLA WSZYSTKICH, KTÓRZY NIE SA W POSIADANIU MOJEGO ADRESU MAILOWEGO: wannaoj@wp.pl no i ten drugi adrwsik mniej prywatny dla wtajemniczonych:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity juz sobie wkeiłam twqój adres :) No i oczywiście przesłałam przesyłkę tą sama co wczoraj :) Witaj w klubie zapracowanych ;) Kiedy jedziesz na ten urlop\\??? No i gdzie??? Pochwal się co wymyśliłaś i co będziesz zwiedzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erwinko na pewno zwiedze sklepy monopolowe hehehe:-) marzy mi się zimne piwko i jakiś akwenik, w którym mogłabym się wybyczyć:-) pędzę na skrzyneczkę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ze mnie taka alkoholiczka, że w trakcie całego urlopu nie wypiłam ani łyka piwa czy wina. Jedyne do czego mogę się przyznać to odrobina żołąskowej gorzkiej po ciężkim jedzeniu na lepsze trawienie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erwino jestem pełna podziwu!!!!! ja bez piwa ani rusz, zwłaszcza latem, po prostu uwielbiam! erwinko wysłałam Ci maila z moim drugim adresem, tym z pracy, prześlij mi proszę na tą skrzynke swoja przesyłke, bo mam problem z wejściem na wp. dziekuję z góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już zaglądam :) Mam nadzieję, że podałas adres w treści bo za groma nie wiem jak dodawać kontakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!! Erwinko dzięki za odcisnięcie łapki na 100 stronie!!! Serenity ja tez lubie piwko zimne ale na urlopie troche poszalelismy z grilem i piwkiem wiec oponka urosła...hehe...teraz musze sie wziąć w garść... Erwinko adres wyśle ci emailem...jest ciągle ten sam... A teraz spadam do pracy bo rano pooglądałam sobie domy do kupienia poza miastem...hehe...ale jeszcze nie..nie...nie jestem gotowa do ponownego zamieszania...poza tym tego mieszkania jeszcze nie wykończyłam z braku funduszów i czasu....a pracy ogrom leży ale jakoś po urlopie wogóle się tym nie stresuje...hehe...uwierzcie nic nie piłam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Majmac, no własnie to jest minus piwka, oponka rośnie, ze hej! erwino maila wysłałam na erwina@interia.eu, nie wiem czy to dobrze:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze wysłałaś bo tym kontem się posługuję. Po prostu pewnie jeszcze nie doszło, a teraz nie moge już tam wskoczyć. sprawdzę w olnej chwilce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×