Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Grzegorz125

DARMOWE GADŻETY I PRÓBKI

Polecane posty

Gość Puman
Mam pytanie czy za przesyłke się płaci - jeśli tak mama mnie zabije :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaką przesyłkę? z maybelline? z maybelline się nie płaci za przesyłkę i z innych firm też nie, a co?, nie dociera że darmowe?! chodzi o darmowe próbki! a nie płatne! żal! niektóre firmy mają płatne ale odpowiadają że próbki są płatne, i jeśli mają je przesłać to trzeba to potwierdzić. a jeśli nie potwierdzisz to nie wyślą tych płatnych próbek. boże... żal mi takich jak wy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej..dawno mnie nie było..dzisiaj byłam w aptece i poprosiłam o darmowe próbki jakichś kremów i dostałam 6 próbek....czasem warto pofatygować się do apteki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówie wam, to forum zeszło na psy lookwin, maybelline to tylko spam! dodajcie linki normalne, gdzie wysyłają próbki, kaSsia_x3 zauważyłam że dodaje jakieś linki i próbuje coś zdziałać, a wy? zaśmiecacie to forum! oczywiście są wyjątki. weźcie to sobie do serca, i starajcie się coś zrobić dla tego forum! i tak już żaden głupi nie klika w stronki lookwin! i nikt nie chce zaproszeń do maybelline! żal mi tych którzy zaśmiecają, nie ma co, na tym forum jest mnóstwo stronek lookwin, zresztą w lookwin rzadko się wygrywa, prawie wcale. wiem że ta wiadomość nic nie da, ale ja tylko proszę żebyście nie spamowali tyle! no proszę was! to już żałosne! i dużo normalnych osób na tym forum tak uważa! opanować się! nie spamujcie! proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
hej podam stronki z których mi wysłali próbki (oczywiście PL) : strona www.dax.com.pl e-mail dax@dax.com.pl --> dość dużo próbek strona www.yves-rocher.com.pl e-mail bok@yves-rocher.com.pl --> chusteczki zapachowe i próbki kosmetyków strona www.grehen.com.pl e-mail grehen@grehen.com.pl --> 4 próbki + katalog strona www.mincer.com.pl e-mail mcr@kosmetyka.com --> również 4 próbki i katalog (nie wiem czy jeszcze przysyłają) chyba nic więcej :( ale jeszcze może przyślą z innych firm bo wysyłam e-maile :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma_dzia
Siemka! Mam do Was kilka pytań...a mianowicie jak Wy zamawiacie takie darmowe produkty? Nie widziałam jeszcze,żeby jakaś strona posiadała formularz po którego wypełnieniu otrzymuje się darmowe próbki perfum,kremów długopisy,smycze itp. POMOŻECIE?Wprowadzi mnie ktoś w tą zabawe?:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma_dzia
aa i jeszcze jedno jak to jest ze stronami zagranicznymi? Czy ponosi się jakieś koszty dostawy? Czy próbki też sa darmowe??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
za przesyłkę się nie płaci na zagraniczne, a co?, nie dociera że darmowe?! chodzi o darmowe próbki! a nie płatne! żal! niektóre firmy mają płatne ale odpowiadają że próbki są płatne, i jeśli mają je przesłać to trzeba to potwierdzić. a jeśli nie potwierdzisz to nie wyślą tych płatnych próbek. boże... żal mi takich jak wy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma_dzia
tak zaraz z grubej rury...;/ chciałam się tylko zapytać jak wygląda zamawianie czegoś takiego...jak wygląda taki list może ktoś MIŁY napisać taki przykładowy list??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanetkaa1515
ja pisze cos takiego : Witam. Wiele słyszałam o Waszych kosmetykach, jednak nigdy nie miałam okazji ich wypróbować. Chciałabym prosić o wysłanie mi kilku bezplatnych próbek Waszych kosmetyków na poznizszy adres. Z góry dziekuje i pozdrawiam. Mój adres: xxxxxxx ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
Ma_dzia to poczytaj trochę na forum, pełno jest tu takich rzeczy, są stronki, e-maile, szkice próśb i wiele porad (i dużo głupiego spamu!) wystarczy trochę poczytać. trzeba być trochę samodzielnym, nie wszystko może być podkładane pod nos. ja jak chcę coś znaleźć to po prostu szukam tego sama, a nie wypytuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma_dzia
bardzo dziekuje za odpowiedz! I za przykład!A jeśli chodzi o np. gadzety to co można napisać w takim liście?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
Ma_dzia sorry że tak napisałam, ale po to jest forum żeby przeczytać, jak coś nie wiesz to poszukaj na tym forum :) a jeśli na prawdę0 nie możesz czegoś znaleźć to... hmm...?? to napisz mi na maila :) ok? mój e-mail ka17@o2.pl podam Ci stronki z próbkami i Ci coś poradzę :) jeszcze raz Cię przepraszam :) ale trochę to denerwujące jak codziennie ktoś o takie rzeczy pyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
Dzień Dobry Czy mogłabym dostać jakieś darmowe gadżety? Byłabym bardzo wdzięczna za przesyłkę. mój adres: ADRES Z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam! IMIĘ I NAZWISKO ja tak piszę można też nawijać że bardzo lubisz ich firmę i tak dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
strona www.bielenda.com.pl e-mail bielendai@bielenda.com.pl ---> 10 próbek na ich stronie w kontakcie tak napisali: -------------------------------------------------- PRÓBKI e-mai: probki@bielenda.com.pl -------------------------------------------------- S.P. ich stronka działa tylko się wolno włącza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
oj zły e-mail :D probki@bielenda.com.pl ten jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
bielendai@bielenda.com.pl to jest ZŁY e-mail :D a dobry to probki@biel... ehh... podałam wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma_dzia
kaSsia_x3 Bardzo dziękuje:) Zobaczymy może dam sobie radę sama. Po prostu nie wiedziałam co musi być zawarte w takim liście:) dziękuje już wysłałam kilka na próbki...ciekawi mnie jedynie jak wygląda coś takiego z zagranicą.-a tu mam mały problem bo języki nie są moją mocną stroną.Dziękuje za pomoc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak swoją drogą. Nie ma tu czasem jakiegoś moderatora żeby pousuwać te śmieci ? Wtedy od razu można by wszystko łatwiej znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma_dzia
a czy wysyłał ktoś z Was prośbę o gadzety z seriali? chciałam tylko slytać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
ja nie wysyłałam do seriali, ale ciekawie to brzmi :) spróbuje napisać do seriali :D Ma_dzia, treść po angielsku, jest to prośba o próbki ale ja wysyłam też do miast: Dear Sir or Madam, your company is one of the best known in the world and I am also thinking of purchasing some of your products. However, I would like to try some of them before buying. Could you please do me a favor and send me some of your samples? Here is my address: ADRES POLAND Thank you in advance, your sincerely, PODPIS ja tego nie wymyślałam tylko kopiowałam ze strony free.amciu.com , free amciu to polska strona z posegregowanymi linkami, są tam również są zdjęcia zdobyczy :) tylko ostatnio mi jakoś nie chodzi ta stronka :( nie chce się włączyć, ale u kuzynki się włącza :D skopiuj i pisz :) s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
Vampiria, hmm... moderator yy... nie wiem co z nim :( mógłby się zainteresować! błee...! niedobry moderator! okej już mi przeszło :-) jest takie forum na którym można samemu usuwać, ale jakby ktoś wszystko usuną, to koniec! :I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryskaaa15
Wiecie co? to jest takie już no denerwujące bo wysyłam tyle maili do tych firm a odpisują tylko 2 i piszą ze nie wysyłają próbek. a i ciesze się ze uciło juz te lookwin i maybelline. Macie coś jeszcze sprawdzonego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
ryskaaa15 gdzie klikać o te próbki elseve? nie mogę tego znaleźć :I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×