Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Grzegorz125

DARMOWE GADŻETY I PRÓBKI

Polecane posty

Gość kaSsia_x3
Próbki błyszczyków i kremów przesyła firma DuWop. www.duwop.com mail to duwop@duwop.com albo info@duwop.com Maila piszcie oczywiście po angielsku :) P.S. znalezione na innym forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luu13
Kaśś a dostałaś te błyszczykii ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
Jeszcze nie próbowałam, ale wyśle do nich i może akurat :) tylko że link z 2006 roku :) ale zobaczymy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malabestia
Filiżanki wygrałam na http://www.gotujmy.pl tam był konkurs-trzeba było podać przepis z wykorzystaniem cukru. Ja się zalogowałam i dodałam ten przepis ale to było tak dawno że calkiem zapomniałam o tym konkursie. Teraz jest jakiś nowy - można wygrać książkę za opisanie ulubionej restauracji. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malabestia
tak wogóle to dzięki wszystkim, którzy z mojego polecenia rejestrują sie na look4win i są aktywni. Dzięki Wam już mam szanse na nagrodę tygodnia (laptopa) i zapraszam wszystkich którzy są w stanie poświęcić 2 minutki dziennie na obejrzenie reklam i wygranie nagród :) http://www.look4win.pl/rejestracja.php?polec=malabestia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malabestia
Patrzcie jak to jest! Wystarczy napisać o jakimkolwiek konkursie i podać swój link polecający i zaraz znajdzie się ktoś kto umieści swój pod spodem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLI111
FANKY- U MNIE NIE MA ZADNYCH OFER, MOZE COS ZLE ZROBILEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanky
LOLI 111 -z tego co pisali startują na początku września i wtedy będą wysyłać ankiety do wypełnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania161
Wysyłam zaroszenia do Maybelline;) Zainteresowany ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p4ulin4
malabestia-> ty myślisz że pierwsza podalas link do l4w na tym forum? tego tu jest mnóstwo, jedno pod drugim i nie mysl ze komus pomagasz podjac ten link. bo byl juz tu setki razy, kazdy wie ze robisz to dla swoich kozysci.;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLI111
FANKY-DZIEKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malabestia
p4ulin4- nie chodzi o to że pierwsza ale o to że jakikolwiek link się wpisze do strony gdzie trzeba kogoś zaprosić to nie minie pół godziny i masz pod spodem czyjeś inne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malabestia
p4ulin4- nie chodzi o to że pierwsza ale o to że jakikolwiek link się wpisze do strony gdzie trzeba kogoś zaprosić to nie minie pół godziny i masz pod spodem czyjeś inne do tej samej strony :) Poza tym pisze się !!!!KORZYŚCI!!!! Jak się nauczysz chociaż ortografii to możesz komentować moje posty! A może jak dobrze poszukasz to rozdają gdzieś darmowe słowniki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malabestia
macie już startery z Orange? Jak nie to wejdźcie na : www.orange.pl Wysyłają za darmo starter Orange Go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość follow me
hej. chcecie testować za darmo kosmetyki Maybelline?? Jeśli ktos jest chętny proszę o przysłanie pustego maila, wyslę zaproszenie:) spieszcie się, warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shareaza
Hej :D Jak ktoś jeszcze nie ma konta na L4W to podaje link, i niechce nikogo naciągać - JAK ZAREJESTRUJESZ SIE PRZEZ TEN LINK TO STANE SIE OSOBĄ POLECAJĄCą I BEDE MIAŁA WIEKSZĄ SZANSE NA NAGRODE TYGODNIA http://www.look4win.pl/rejestracja.php?polec =shareazaa ------ troche głupio to ułozyłam .. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
te linki na górze nie są pewne, nawet wątpię czy przyślą, ale próbujmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania6661
Hej;) Zostały mi jeszcze zaproszenia do Maybelline;) Jeśli jest ktoś zainteresowany to piszcie na ania29_92@yahoo.pl Z gory dziękuję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulla2511
hej. czy ktoś jeszcze jest zainteresownay testowaniem kosmetyków Maybelline?? piszcie na maila, wyslę zaproszenie. misiureczka2511@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
kur*a czy nie dociera że już się nie dostaje kosmetyków bo uzbierali 5 tysięcy trendstterek i wysłali kosmetyki ? teraz tylko można wygrać zakupy z jakąś babką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×