Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Grzegorz125

DARMOWE GADŻETY I PRÓBKI

Polecane posty

Gość kaSsia_x3
xxx4ania4xxx dzięki za linka, ale nie chcemy tu spamu! wynocha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0luskaa
Mam ciekawy konkurs Do wygrania: znizki w sklepach internetowych, magazyny SMART, torby skorzane, mp3, kremy Dr Irena Eris, karty pamięci SD o pojemności 2 GB, akcesoria sportowe, mydla, poszewki, znizki na laptopa, bielizna TRIUMPH i wiele innych nagrod. P.S. SA NAGRODY GWARANTOWANE. Piszcie na maila: aleksandr a_kwietniewska@buz iaczek.pl a ja przesle wam linka do stronki. Dla sępów nie daje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryskaaa15
kaSsia_x3 Teraz dokładnie nie wiem jaki to link, ale znalazłam na e-konkursy i było w nagrody gwarantowane i tam były te próbki szamponu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100 ZŁ ZA FREE TO NIE ŻART
A MOZE TAK SAMI SOBIE KUPCIE GADŻET JAKI CHCECIE? Nie jest to żaden łańcuszek ani nic z tych rzeczy. W przeciągu kilku dni wystarczy odpowiedzieć na 10 pytań. Za każde pytanie dostajesz 10zł. Wypłata gwarantowana. OD 18 LAT Jeśli chcesz wciąźć udział w zabawie pisz na mój mail romantyczny@gmail.com w temacie wiadomości wpisując "konkurs 100zł" Zaproszenie wyślę w przeciagu 24h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
hej a ja wchodzę na www.allegro.pl (to sklep internetowy) i szukam kosmetyków z różnych firm, kopiuję nazwę firmy, wpisuje w google i wchodzę na stronę danej firmy i wchodzę w kontakt i piszę do nich :) dużo różnych firm jest do których nie pisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
http://www2.pgsampling.com/html/eukanuba/eukanuba.php?useLanguage=pl ta stronka to darmowy kupon na karmę dla szczenięcia, ale chyba przysyłają coś jeszcze, jakąś gratisową karmę. dziś wysłałam e-maile do: klient@toyota.pl --> podobno można dostać smycz sekretariat@izomar.pl --> miarka i długopis office@constantina-tp.com --> koperty duże i małe, długopis marketing@arkad ywroclawskie.pl --> 4 długopisy, 5 mazaków szymon.grygierczyk@ hoya.pl --> 2 smycze, 2 długopisy i notesik marketing@oknoplast .com.pl --> miś, balon, długopis, i kubek (bardzo niepewne) ead@ead-polska.pl --> 2 segregatory, czapka, torba (chyba z lnu) welmax@wp.pl --> długopis i odświerzacz infopolska@hsbc.com --> smycz kontakt@dobrekalend arze.pl --> teczka lub kalendarz menerga@menerga.pl --> długopis i ołówek biuro@wspolnezrodla.pl< /a> --> długopisy i inne gadżety abj@abj.waw.pl --> czapka i dwie smycze te adresy są niepewne, są ze strony http://free.amciu.com probki z naturelli http://www.szczesliwaskora.pl/ 3 pachnace podpaski http://www.tena.pl/ 2 wkładki i 2 podpaski, pocztówka pozwalająca na zamówienie kolejnych darmowych próbek produktów!!! probki z Discreet http://www.probka.discreet.pl/ w kopercie byly zapakowane 4 wkladki oki podam teraz pełno stronek które są pewne http://www.xxbymexx-perfumes.com/request-sam ples --> polska strona mam dostać próbki to adresy e-mail trzeba pisać: bok@yves-rocher.com.pl --> dostałam na serio! pachnące chusteczki dax1@dax.com.pl --> mają przysłać coś, jeszcze czekam na te próbki biuro@parkwodny.pl --> przysłali mi darmowy plan lekcji dermika@dermika.pl --> nie odpisali, ale to dobra firma więc może przyślą k.chwaja@bielenda.com .pl --> nie wiem czy dobry e-mail podałam ale dostałam próbki z dwa miesiące temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
podałam zły e-mail do bielendy przepraszam :/ dobry e-mail to probki@bielenda.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna220
kaSsia_x3 mi z oknoplastu nie przysłali ale jakby ci przysłali to napisz tu co dostałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
http://www.lorealparis.pl/minisites/elseve/ --> w lewym dolnym rogu pisze "darmowe próbki" później "zamawiam próbki" i trzeba się zarejestrować i tyle :) P.S. strona się wolno włącza :P ---? przyślą 3 próbki szamponu przeciwłupieżowego (chyba po 10 mililitrów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
dziewczyna220 te stronki kopiowane są z poprzednich stronek :) ale te stronki na dole są sprawdzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaan
Hey dziewczyny! Dostałyście już puder z Astor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kliknęłam link i okazuje się że otwiera się strona główna, a oto instrukcja dla zainteresowanych: kliknąć na zdjęcie dziewczyny w lewym dolnym rogu, pojawi się okienko gdzie do wyboru będzie konkurs z nagrodą SPA w Dubai (wie ktoś gdzie to jest?) oraz kosmetyki, klikąń na kosmetyki i wypełnić dane ( w moim przypadki klikniecie na SPA spowodowało zacięcie się strony, nie wiem czemu :o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udało mi się kliknąć na SPA, ale tam niestety trzeba wybrać region Wlk. Bryt., wiec nici z tego... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia22
Kochani mam pytanie czy zamawialiscie jakies próbki kosmetyków z zagranicy? Dostał już ktoś cos ? bo nie wiem czy wogóle dochodzi do Polski? oświećcie mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
hej dziś fajny pozytyw :) poprosiłam firmę royal-canin o bezpłatną próbkę karmy dla kota i psa, napisałam że kot ma 6 miesięcy, a pies osiem lat. odpisali że przyślą karmę dla kotka, napisali że właściwą karmą dla psa będzie karma Maxi Mature ale nie mają próbek tej karmy więc przyślą upominek dla pieska :) ciekawe co to za upominek, może miska :) no...zobaczymy jak przyślą :) przysyłali mi kiedyś z tej firmy 2 razy karmę dla kota, ale przyślą trzeci + upominek dla pieska :) oni przysyłają priorytetem :) ich e-mail: aczeczenikow@royal-canin.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luu13
U mnie dziś autografy : * Agnieszka Rylik * Kayah aa co do tego upominku od tj karmy, od Royal to jest opaska na łape psa. gdzie mozesz wpisac swoje i jego dane ;) bo mnie wysłali taki upominek. a u Was co dziś ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
Tusia22 mi przysłali z zagranicy ale nie próbki tylko gadżety :-) z miasta Linz to chyba miasto w Austrii ale pisałam po angielsku :-) i dostałam zapalniczkę, 2 paczki zapałek, 2 długopisy, naklejko-widokówki i nasionka takich białych kwiatków. tourist.info@linz.at to e-mail na jaki pisałam, ale treści po angielsku nie mogę znaleźć ale znajdziecie ją na www.free.amciu.com w F.A.Q :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
luu13 dzięki że mi powiedziałaś :-) ee... ja myślałam że będzie to coś... ee.. powiedzmy że... fajniejszego... no cóż... ale zawsze coś :-) :I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
może napiszę do royal jeszcze raz za tydzień o miskę dla kotka bo wiem że takie są, ale nie wiem czy przysyłają :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luu13
dobry pomysł. eż napisze, czy jakieś gadżety dla zwierzaka przyślą. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natttttttttt
Ktoś podał adres http://freegadgetnet.com/index.php?referral=1589 radzę się tu nie rejestrować po kilku dniach przyszedł do mnie jakiś magazyn i subskrypcja za ponad 30 dolarów. Nie chcieli tego przyjąć a nie mialam jak zaplacic. Radze uwazac na oszustow!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onetka
Czesc dziewczyny chcecie zaproszenie do maybelline new york-testowac kosmetyki za darmo.Piszcie swoj e-mail a ja wysle wam zaproszenie .To moj e-mail opolanka@op.pl Pozdrawiam i zapraszam.Naprawde warto....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×