Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Grzegorz125

DARMOWE GADŻETY I PRÓBKI

Polecane posty

Gość ryskaaa15
Ja dostałam od royal takie coś pstrykanego xD i pies się potem słucha... tylko ja podałam ze ma 4 miesiące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszaSylwia
pogajcie mi adres na te gadżety dla piesków , prosze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszaSylwia
do royal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooo00
a macie strony z ankietami- wypelnisz ankiete cos dostajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MyszaSylwia e-mail jest podany ale podam Ci go jeszcze raz :) aczeczenikow@royal-canin.pl proszę :) tylko to nie są jakieś konkretne gadżety tylko przepaska o której wspominała nasza forumowiczka na poprzedniej stronie :) a ta miska jest nie pewna bo kaSsia_x3 dopiero to sprawdzi za tydzień :) ale wyślij o gadżeciki może Ci coś fajnego wyślą :) bo to miła firma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze no.. wpiszcie poprostu.. www.cudownymedalik.pl i tam w prawym boku pisze złóż zamówienie i tyle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia92w
witam wszystkich jestem tu nowa i jesli mogla bym prosic mugl by klos mi podac pore ciekawych i sprawdzonych stronek z probkami?? bo samo to chyba sobie nie poradze byla bym bardzo wdzieczna... jesli ktos by chcial moze mi wyslac zaproszenie na meybelline new york moj mail kasia92w@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
do kasia92w : bok@yves-rocher.com.pl --> dostałam pachnące chusteczki i kremy dax1@dax.com.pl --> przysłali 15 próbek (w mailu trzeba podać wiek i rodzaj cery) probki@bielenda.com.pl --> dostałam próbki ale pół roku temu ale teraz też przysyłają :) treść takiej wiadomości tag wygląda: Dzień Dobry! Interesuje się bardzo waszymi produktami wszystkie koleżanki mówią że wasze produkty są super. Podobno ich działanie jest w 100% dobre, ładnie pachną i mają ciekawe opakowania. Chciałabym je kupić ale wcześniej chciałabym je wypróbować, będę wdzięczna jeśli państwo prześlą mi darmowe próbki. mój adres: ----------- ----------- ----------- Z poważaniem, podpis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama111
cześć grzegorz... ma pytanie... czy ty normalnie wchodzisz na te stronki które podałeś: http://www.darmowegadzety.pl/?usid=41294 ------>strona z darmowymi gadżetami http://www.darmowegadzety.pl/?x=register&pol eca=41294 ------->tutaj można się zarejestrować ja np. nie mogę w drugim linku się zarejestrować bo jak w przypadku pierwszego od razu włącza się nowa stronka : http://www.freehunter.darmowegadzety.pl/ sms1-1995@go2.pl czekam na emaila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Wonki
ale za ten medalik się płaci !!! nie ma napisane ,że darmo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
KODEKS PRÓBKOMANIACZY: 1. Załóż swój email złożony z imienia i nazwiska - iż wtedy firma wie, że ma doczynienia z poważną osobą np. KatarzynaKowalska@..... wiadomo bardziej przekonywujaco to wygląda niż np. shrek@..... 2. Firmy kosmetyczne chcą mieć doczynienia z poważnymi osobami, czyli najczęściej posiadającymi opłacane konta email np. KatarzynaKowalsk a@pro.onet.pl (opłacone konto) lepiej wygląda niż KatarzynaKowalska@on et.pl (konto bezpłatne, które każdy może mieć, firmy biorą pod uwagę zawsze osoby niepełnoletnie pod konto nieodpłatne) Opracowałam na to sztuczkę aby niepłacić za konto email a żeby firmy myślały, że jestem klientem pełnoletnim opłacanych kont email. Najlepiej poszukajcie bezpłatne konto email na stronach zagranicznych, takie konta robią na nich uwagę. np. KatarzynaKo walska@international.de 3. Nigdy niepiszcie w listach, że macie poniżej 30stki! Firmy kosmetyczne, mają opracowaną technologie marketingową, wiedzą, że najwięcej mogą zarobić z osób po 30-sce - takie osoby mają pracę, są w pełnych związkach (czyli wchodzi dochód małżonka/żony) i myślą poważniej nad zakupem drogiego kosmetyku i mają za co. Firmy kosmetyczne szukają kupców i wiedzą, że znajdą ich u kandydatów po 30sce! Wiadomo środki przeciwzmarszczkowe i antycelulitowe są bardzo drogie, więc na nich najwiecej zarabiają, stąd są chętni wysyłac próbki osoba starszym. Osoby, które piszą, że mają po 19, 25 lat są niebrane pod uwage, myślą, ze to zwykli próbomaniacy (no i tak jest) i myslą że takie osoby nie są pełni satysfakcjonująco przekonujacy o swój stan kieszeni by zakupic coś. np. ...jestem już po 30-sce, martwię się, że tracę na atrakcyjności proszę pomóżcie mi z doborem... 4. Nieproście nigdy o próbki... same do was przyjdą! Firmy kosmetyczne są uczulone na słowo "próbki" niektóre z firm mają już nawet skrzynki email, które generują automatycznie takie emaile do kosza gdzie w treści jest słowo "próbka, próbki, próbke". Inne zaś firmy (Zjaja często używa) włańczają automatyczną odpowiedz, która jest wysyłana tylk owtedy gdy uzywamy w emailach słowa "próbki". Pewnie się zastanawiacie więc, jak prosić o próbki niepisząc o nich?? To proste, wystarczy pisać emaile z prośbą o ulotki, to na nich owiele łagodniej działa. Po za tym jak czytając, że klient jest zupełnie poważny i nieprosi bezpośrednio o próbki chętnie robia mu paczkę. Ty niepiszesz o próbkach tylko o zwykłych ulotkach, informatorach, broszukrach, kart zamówień to oni czują, że klient jest czymś więcej zainteresowany niż tylko zwykłą próbką. Uwierzcie, że niepoprosicie o próbki a i tak je wam do listu wsadzą. np. ...niemam bezpośredniego dostępu do komputera by zapoznać się dokładnie z Państwa ofertą. Byłabym wdzięczna o przysłanie mi informatora wraz z kartą zamówienia na mój adres ..... wtedy byłoby mi łatwiej i szybciej dokonać zakupu... lepiej to brzmi niż tysięczny sms, który czytają np. ...jestem chętna zakupu proszę o próbki to przetestowania" to ich odstrasza 5. Emaile muszą być dłuuuuuugie. Im dłuższy email tym większe szanse, że coś Ci wyślą... nic za darmo siądź przed komputer i napisz 30linikowy list. Dlaczego?? Im więcej powodów piszesz o otrzymanie czegos tym bardziej biorą Cie na serio, widząc ile wysiłku i czasu poświęciłaś tym bardziej serio do tego podchodzą. Niepodaje przykładu za duzo pisania 6. Piszcie jak najwięcej chorób skóry. Im wiecej piszecie o swoim problemie tym bardziej jestescie wiarygodni. np. ... mam bardzo suchą skóre, żadne kremi mi niepomagają... mało tego nierazę sobie z sińcami pod oczami... także trądzik utrudnia mi bycie kobietą. Prosze doradzcie mi... 7. Unikajcie słowa "darmowych" "bezpłatnych" odpycha to firmy. Jeśli ktoś prosi o cos darmowego to znaczy ze taką osobe niestac na zakup ich kosmetyków. Jesli ktos cos chce kupic to niezaleznie czy cos jest za darmo czy tez nie. Dlatego unikajcie stych dwóch słów. A co dalej?? Jesli któras z firm wysle cos odpłatnie to poprostu nieodbierajcie, mówiąc że tego niezamawialiscie, ze ktos sobie jaja przez internet na twoj koszt zrobil i gotowe. Zalozylas nowy email, ktory słózył ci tylko do próbomaniactwa wiec nikt niedojdzie kto jaja zrobil i sprawa ucichnie a wlasciwie paczka wroci na swoje miejsce i niewogole niebedzie problemu. 8. Zawsze sie podpisujacie z elegancją. np. "Z poszanowaniem" "Z uszanowaniem" " Do usłyszenia" lepiej brzmi np. "z góry dziękuje" "dowiedzenia czekam na próbki" "pozdrawiam" 9. Piszcie zawsze od razu adres! Wiadomo w firmie czas płynie szybko, firmy niemaja czasu odpisywac "tak wyslemy pani próbki tylko musi Pani adres wyslac", polowa firm wogole nieodpisuje bo niema czasu. Dlatego piszcie swoje adresy w emailach by od razu mogli wyslac paczke a nie powodowac iz oni niechca tracic czasu. 10. Niezapomnicie o tresci koncowej emaila "wyrażam zgode na przetwarzanie moich danych osobowych i wszelkich innych ujętych w moim emailu" itp. iż teraz doszedł jeden kodeks wiecej i wiekszosc firm tego wymaga, niemając tego zakonczenia niemaja wg. prawa wogole do was odpisac. Stąd firma kosmetyczna Yvers Rocher zawsze prosi o dodatkową tresc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze ujęte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podajcie prosze
szukam stronek z darmowymi probkami herbat,kaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kaSsia_x3
kaSsia_x3 to co piszesz to sterta bzdur. Myślisz, że w takich firmach pracują sami idioci i nie rozpoznają, że piszę jakaś nastka podająca się za 30 latkę? Każdy próbkomaniak pisze prawie TAK SAMO. Parę uwag to Twojego kodeksu: 1.2. nikt nie ma czasu patrzeć na maile. Jak chcą to wyślą próbki jak nie chcą to nie. 3. Wcieraj sobie kremy dla 30-40tek wieku kilkunastu lat to na pewno Ci to dobrze zrobi. Poza tym naprawdę nie trudno poznać po tym jak piszczecie ile macie lat. Zwłaszcza jeśli piszecie takie nonsensy: "np. ...niemam bezpośredniego dostępu do komputera by zapoznać się dokładnie z Państwa ofertą. Byłabym wdzięczna o przysłanie mi informatora wraz z kartą zamówienia na mój adres ..... wtedy byłoby mi łatwiej i szybciej dokonać zakupu..." --> skoro nie masz bezpośredniego dostępu do komputera do jak kretynko wysłałaś maila???? Gołębiem pocztowym??? 5. Kolejna bzdura. Nikt nie ma czasu czytać tych wszystkich głupich maili. Takiego maila się po pierwszym zdaniu usuwa. 8. "Do usłyszenia"- w mailu??? Proszisz o to żeby ktoś do ciebie zadzwonił czy ci wysłał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
no wiesz? zresztą ja tego nie pisałam tylko skopiowałam ze strony o próbkach, i wiesz...nie musiałaś tego pisać bo tylko zrobiłaś mi przykrość...i wiesz... ja Cię nie będe naśladować, tylko życzę Ci żebyś nie obrażała bliźnich!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
i nie bądź taka mądra...jak kurde sowa w prosiaczkowego lasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
a poza tym skąd wiesz ile ja mam lat...?? mogę mieć nawet 50 bo w sieci wszystko możliwe!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
ee? do panny o nazwie ""--- do kaSsia_x3 ---"" ty nie zbierasz próbek to widać, więc nie wchodź na to forum, myślisz że kasia chciała źle?! a nawet jeśli jest nastolatką, to może próbki zamawia dla swojej mamy, i może byś pomyślała zanim napiszesz coś na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
"" skoro nie masz bezpośredniego dostępu do komputera do jak kretynko wysłałaś maila???? Gołębiem pocztowym? "" A MOGŁAM WYSŁAĆ OD KOLEŻANKI, a czasu nie miałam więc nie mogłam oglądać ich ofert... i wypraszam sobie ale nie wyzywaj mnie od kretynek bo mnie nie znasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wonka tam nic nie
pisze,ze medlik darmowo ,pewnie kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kaSsia_x3
"a poza tym skąd wiesz ile ja mam lat...?? mogę mieć nawet 50 bo w sieci wszystko możliwe!!" Nie nie jest to możliwe :) Żadna dojrzała osoba by się tak nie przejęła. Tak jak napisałam. Wam sie tylko wydaje, że Wy mądrze piszecie i udaje się Wam ukryć swój wiek. "no wiesz? zresztą ja tego nie pisałam tylko skopiowałam ze strony o próbkach, i wiesz...nie musiałaś tego pisać bo tylko zrobiłaś mi przykrość" Jeśli tego nie napisałaś sama tym bardziej nie masz się czym podniecać. Zamiast się obrażać i przeżywać proponuję przemyśleć moje uwagi żeby być bardziej skutecznym. Te rady naprawdę są drune. "...i wiesz... ja Cię nie będe naśladować, tylko życzę Ci żebyś nie obrażała bliźnich!!!! " "A MOGŁAM WYSŁAĆ OD KOLEŻANKI, a czasu nie miałam więc nie mogłam oglądać ich ofert... i wypraszam sobie ale nie wyzywaj mnie od kretynek bo mnie nie znasz! " Naśladować w czym???? Nie obraziłam Cię obraziłam autora tych słów a przecież Ty je przekopiowałaś :) Swoją drogą jak coś cytujesz to weź w cudzysłów i podaj źródło bo jeśli wklejasz to jak powyżej to łamiesz prawo. masz czas wysłać maila od koleżanki ale nie masz czasu przejrzeć strony? Śmiesznie i niewiarygodne :D "27.08.2008] 13:25 kaSsia_x3 ee? do panny o nazwie ""--- do kaSsia_x3 ---"" ty nie zbierasz próbek to widać, więc nie wchodź na to forum, myślisz że kasia chciała źle?! a nawet jeśli jest nastolatką, to może próbki zamawia dla swojej mamy, i może byś pomyślała zanim napiszesz coś na tym forum " Dlaczego piszesz o sobie w 3 osobie? Zapomniałaś zmienić nicka? Nie nie zbierma próbek ale zdarzało mi się dostawać maile z prośbą o takie próbki i wiem jak to wygląda z punktu widzenia osób, które takie maile dostają. Nie bulwersuj się tylko skorzystaj z tego co piszę to uda Ci się nie robić z siebie idiotki przy pisaniu takich maili. Jak widzisz ja również nie chciałam źle, w dobrej woli wskazałam Ci wady wklejonych porad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
do dziewczyny o nicku " do kaSsi_x3 " chyba pomyliłaś forum...bo jeśli nie zbierasz próbek tylko ludzi obrażasz, to idź na forum dla złośliwych i Twój problem rozwiązany :) paa :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agentkka1989
Witam, oto link. Ja zamówiłam 5 miesięcznikjów za darmo! Wczoraj przyszły. Całkiem fajne, w formie skoroszytu do segregatora! http://www.wip.pl/www/zamowienie.php Polecam tn o poradniku komputerowym!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
agentkka1989 jakaś dziwna ta strona... na pewno za darmo...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
Podam stronki z innego forum: " www.ziaja.pl-darmowe próbki zepter@zepter.com.pl- jakieś paczki przysyłają wab@wab.com.pl -katalog reklamówka i czasem zakładka magnetyczna www.campina.com.pl - smycz + długopis Bielendawww.bielenda.com -5 kremików Caudaliewww.caudalie.com - z Paryża, 5 saszetek i 3 małe kremiki w tubkach, po tygodniu Biomariswww.biomaris.com.pl - maseczka i olejek do kąpieli www.yves-rocher.com.pl - przez pomyłke 2 razy wysłałam meila i wiecie co???? dostałam 2 paczuszki w każdej po 7 kremików w saszetkach i 2 chustecki zapachowe )) http://www.ef.com/master/misc/forms/brochure /default.asp?loc=12 katalogi bezpłatne,troche trzeba czekac,ale wysyłaja na 100% www.poligrafia-hermes.pl - tona wizytówek.... http://tyitwojdom.wp.pl/.?ticaid=1edc --jak zapiszecie sie do klubu to 4 razy w roku przychodzi gazetka z próbkami kosmetyków, czasem środków czystości lub czegos do jedzenia (herbatki, kostki rosołowe....) https://www.winiary.pl/klub_ankieta.aspx --klub winiar, też 4 razy w roku gazetka, zawsze kalendarz na nowy rok, zawsze próbki ich produktów, raczej wszystko spożywcze ale jest też sklepik gdzie za kody z opakowań możecie sobie kupić różne gadżeciki, ja tam jestem od 4 lat i chyba mam już wszystko z tego sklepiku...zbieram na nowe prezencikismiley www.powiat-jarocinski.pl mapki,informator...i niespodziankasmileypodkładka pod myszkę*granatowa* www.lavera.de na pewno przysla i to sporo, naturalne kosmetyki http://www.kujawski.pl/index.html - gierka z nagrodami( kubek itp.) http://www.elita.com.pl//smycze/index.php?id =r01 - darmowy katalog "smyczek" w wersji klasycznej lub na CD jak kto woli =P~ "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×