Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Grzegorz125

DARMOWE GADŻETY I PRÓBKI

Polecane posty

Gość onetka
Czesc dziewczyny chcecie zaproszenie do maybelline new york-testowac kosmetyki za darmo.Piszcie swoj e-mail a ja wysle wam zaproszenie .To moj e-mail opolanka@op.pl Pozdrawiam i zapraszam.Naprawde warto.... UWAGA : na pocztę onetu zaproszenie nie dochodzi!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j.k
witam odpiszcie mi szybko, dopiero zaczelam zamawiac a teraz mysle czy dostawa jest gratis??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Kasi
Kasiu a tak z ciekawości to ile Ty masz lat?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malabestia
Właśnie dostałam breloczek "Prowadzę-jestem trzeźwy". Miałam napisać jak dostanę czy płaciłam za przesyłkę. Nie płaciłam nic, przyszło zupełnie za darmo wprost do skrzynki, ładnie zapakowany breloczek i dwie naklejki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusia22
Jak zamówiłaś katalog z bon -prix ?? ja napisalam email z prosba o breloczek |prowadze, jestem trzezwy| ale jak na razie nawet nie dostalam odpowiedzi:(:( ~~dzis u mnie 3 próbki zaproszeń ślubnych śliczniutkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewusia88
Malabestio skad ten breloczek dostałaś tez bym taki chciala miec;) daj link prosze do tej stronki. Gorąco pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malabestia
trzezwosc@trzezwosc.pl - nauczcie sie czytać i nie trzeba będzie pisać pięć razy tego samego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malabestia
a link do stronki jakiejkolwiek to nietrudno znależć na www.google.pl może czasami warto czegoś samemu poszukać a nie czekać na gotowy adres? Jeśli na stronie i tak nie ma żadnego odsyłacza do darmowych próbek i trzeba napisać maila to chyba adres mailowy wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
ktoś pytał na forum ile mam lat ... mam yy... powiem że około 12 lat mam ... nie chce dokładnie podawać do nie wiadomo kto grasuje na tym forum ... haha! pewnie jestem najmłodsza z forumowiczek, no bo 12 lat ?! hehe ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten katalog z bon-prix zamówiłam ze strony , z boku pisało zamów katalog...a u mnie duzy pozytyw z 4 katalogi domów mebli itp, ulotki z parku wodnego z krakowa i próbki od dermeny...pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO KASI
Taka Gówniara a piszczy do starszych...nie ładnie jestes wychowana;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka2121
jeśli chcecie darmoe probki z maybelline to wyslijcie mi maila. chodzi o to zeby zwerbowac 10 osob wteyd staje sie trandsetterka.i przez to ze reklamuje sie w ten sposopb ich fimre oni przysylajaco miesiac ramowe ptorki do testowania.oni zadowoleni bo lansujecie ich produkty, i wy bo macie za darmo.POLECAM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malabestia
http://www.yumi.pl/?ref=11631 Za głosowanie na projekty koszulek można wygrać koszulkę a jak ktoś ma zdolności to za własny projekt koszulki jest do wygrania 1000zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokocz
a ja znalazłam naprawde fajną stronę www.free.amciu.com co chwile są tam jakieś nowości i nic się nie powtarza! Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..ktosia..
Chciałabyś testować kosmetyki Maybelline New York ? Jeśli tak to podaj mi swój adres mailowy ja Cię zaproszę Ty sie zarejestrujesz tez zaprosisz 10 dziewczyn i co miesiąc będziesz dostawać kosmetyki od Maybelline ! w skład kosmetyków wchodzi maskara pojemność 10ml, podkład 30ml, lakier 10 ml, szminka/błyszczyk 5-7 ml (wysyłane w ilości 1 sztuki produktu do wyboru z wybranej kategorii oraz dodatkowo 20 saszetek z próbkami o pojemności 1ml) Za darmo oczywiscie. za nic sie nie placi naprawde warto pozdrawiam Odpisz w miare szybko jesli sie zgadzasz na moje gg nr 3448277 zapraszam chętne osoby pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tynusia
Hej jestem na waszym forum nowa :) Mamnadzeje że mogę się przyłączyć?? W próbkach siedze już od poczatku wakacji od 7 lipca od kiedy poszłam na urlop a 24 urodziłam synka mam urlpo roczny więć mam duuużo casu hehe Dostałam już: Katalog domów Kataog basenów próbki z Ziaji 4 kremiki dla maluszka z nivei próbki z bielany próbki z yves rocher Trochę tych @ powysyłałam a tu tak mało hehe ale dobre i to jestem optymistką może cos jeszcze przyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulek18
MyszaSylwia mogła byś podac strony z których zamwiałaś katalogi domów i katalogi mebli dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kynia
ja dziś 11 próbek z Yves Rocher :) i przed wczoraj jakieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kynia
podaje na wszelki wypadek stronę: www.yves-rocher.com.pl napisałam, że mam wrażliwą skórę/cerę i napisali mi w liście, coś tam że wiadomość dotycząca mojej wrażliwości wrzuciła ich uwagę ;p. jak komuś przyjdzie niech da znać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×