Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Grzegorz125

DARMOWE GADŻETY I PRÓBKI

Polecane posty

Gość Jedrus5
www.cenneopinie.pl naprawdę płacą za wypełnianie ankiet dostałem już bon na 50 zł, u nich warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... Jestem na kafeterii już od dawna ale ostatnio rzadko tu wchodziłam ponieważ nie miałam czasu... Również polecam wypełnianie ankiet !!!! http://badanie-rynku.net.pl/index.php?new=48bc2435b30cc Chciałam też napisać o stronie www.streetcom.pl Jestem Ekspertką Streetcomu i wypełniając formularze, gdy jest prowadzona jakaś kampania można otrzymać darmowy produkt. Gdy nasze odpowiedzi spełnią wymagane kryteria to otrzymujemy jeden produkt a także próbki dla przyjaciół. Następnie należy złożyć raport z przeprowadzonej kapmanii :) Nie wiem czy już ktoś o tym pisał, jeżeli tak to przepraszam. Pozdrawiam :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiaska
halkatla21 Hej, weszlam w linka odnośnie tuszu i w pozycji data urodzenia proszą o format DD/MM/RRRR, ale taki nie wchodzi. Jak w takim razie wpisać? Prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedrus5
wykasuj całkowicie date urodzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tycjanowa
wpisujesz date urodzenia zaczynając od roku a kończąc na dniu, czyli np. 1900/06/30. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi dzisaij przyszedł CUDOWNY MEDALIK z strony www.cudownymedalik.pl zupełnie za darmo..ale jak ktos chce to moze wplacic na ich konto datek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiaska
W żaden sposób nie chce przejsc ani 1900/12/08 oraz bez daty. Wystepuje komunikat "Błąd, spróbuj ponownie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halkatla21 podasz mi te adresy od których dostałas gadżety? mój adres MyszaSylwia@poczta.onet.pl prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogie dziewczyny! zniknęła mi cała notka:o wszelkie upominki dostałam ze stron tu podawanych(ja nie podaję linków bo nie mam ich zapisanycha były tu nawet kilkakrotnie) i pewnie każda z Was już też dostała te rzeczy bo są to: kartki-zaproszenia mapa drogowa Polski katalogi: mebli Klose, bon prix zdjęcie Canon próbki tkanin na rolety saszetka herbaty i foldery Tarnów (tu pisałam maila, ale tego chcieli) saszetka innej herbaty tester bieli Vizira a dziś karma dla psa i kota (dwie oddzielne paczki) no i wczoraj tusz chanel - daty urodzin nie wypełniałam bo też mi błąd wyskakiwał jak znajdę jakiś jeszcze link to oczywiście podam pozdrowienia dla Was 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikaaaa
hej dziewczyny, dostałyście już puder Astor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabel317
odnośnie tuszu wpierw trzeba podać rok potem miesiąc i dzień wszystko od tyłu też się motałam pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malabestia
Oto co dzisiaj dostałam: http://www.probka.discreet.pl/ - próbki wkładek http://www.yourprint.canon-europe.com/index.html?reset=1 - bezpłatny wydruk zdjęcia ( można wysyłać po jednym zdjęciu na każdą drukarkę) http://www.gwiazdy-pustyni.pl/perfumy_aktualnosci_perfumy_damskie_meskie.php - próbki 5 wybranych perfum info@royal-canin.pl - próbka karmy dla zwierząt Wszystko sprawdzone-przychodzi za darmo wprost do domciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja85gusiek
Od Canona można dostać po kilka zdjęć z każdej drukarki, a nie tylko po innym, jest określony limit dla użytkownika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi Zawadzka-
Hej widze że macie tu fajne forum i w dodatku dużo tu moich znajomych:)A ja mogę się pochwalić wczorajszymi zdobyczami:):) -Karma z royal-canin -Cudowny medalik aż 3 sztuki -Katalog www.projektydomow.pl I to tyle mam nadzieje że listonosz mnie lubi i mi coś jutro przyniesie..Buziaki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LIPKOOO
TE ANKIETY JAKIEŚ DRENTE ,MAM KONTO OD MIESIĄCA A ŻADNYCH OFERT NIE PRZYSYŁAJĄ- WIE KTOŚ MOZE DLA CZEGO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adavcm
jestem tu nowa i mam nadzieje ,że pomożecie mi się wczepić w temat ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżulija
Sluchajcie, weszlam na ta strone z tuszem chanel i za cholere nie wiem gdzie mam kliknac zeby sobie ta probke zamowic. blagam o pomoc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halkatla 21
chyba już zakończyli tą promocję chanel, znaczy się po ptokach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×