Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Grzegorz125

DARMOWE GADŻETY I PRÓBKI

Polecane posty

Gość Pumman
ja mam dzisiaj autograf Jurka Engela i próbki tych chusteczek z ...Rocher

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisze ze przysla taki formularz ktory mogac wypelnic i wplacic pewna kwote na ich konto-ale to nie jest obowiazkowe!!!!! A medalik jest darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szekspirka
serwis@eris.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szekspirka
biuro@gwiazdy-pustyni.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szekspirka
biuro@gwiazdy -- czy ktos dostal z tego maila probki perfum? mi napisali cos takiego.... Witam serdecznie Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami. Wierzymy, że zakupione perfumy spełnią Pani oczekiwania. Poza nazwami perfum oraz dokładnym adresem wymagamy również informacji dotyczącej wieku. Prosimy uzupełnić brakujące dane. tzn wysla mi te probki czy co...? P.s czy wysylaja jeszcze probki z bielendy i daxa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luu13
a skąd ten katalog Państw ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malabestia
Szukałam ostatnio adresów na karmę dla kotów i oto co znalazłam: badis@badis.com.pl bewet@tlen.pl bok@gilpa.pl canis@canis.com.pl info@acana.com.pl info@royal-canin.pl info@nutranuggets.pl karmydodomu@home.pl Nie są jeszcze sprawdzone - na razie powysyłałam maile i czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malabestia
Ostatnie dwa adresy się źle wkleiły - one są osobno: info@nutranuggets.pl karmydodomu@home.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malabestia
niestety nie chcą mi sie rozdzielić. Sorki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
malabestia to co że ni chcą się rozdzielić :) ważne że są :) i fajnie że dodałaś te adresy karm :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malabestia
One nie są tylko dla kotów. Przeważnie to są firmy produkujące karmy dla psów, kotów, niektóre nawet dla ptaków i gryzoni ale to trzeba by było wchodzić na ich strony. Mnie akurat interesowały rzeczy dla kotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marq111
Witam,jesli chcecie wygrać jakieś ciekawe nagrody to rejestrujcie się na stronie http://www.look4win.pl/rejestracja.php?polec=Marq111 Ja wygrałem w ciągu miesiąca piłkę i zestaw kosmetyków!!!! Naprawde warto,jesli sie zapiszecie to moje punkty dodadzą się Wam i bedzie większa szansa na wygraną!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malabestia
Na look4win to polecający dostaje punkty za poleconych a nie odwrotnie. Kogo chcesz nabrać, że się zapisze i dostanie Twoje punkty? Jak ktoś sie zapisze to punkty idą na Twoje konto... Więc albo nie próbuj nabrać innych albo jeśli ktoś Cię nabrał to naucz się czytać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malabestia
trzezwosc@trzezwosc.pl - breloczki akcji "Prowadzę - jestem trzeźwy" Trzeba napisać do nich maila z prośbą o przysłanie breloczka. Ja im napisałam (zgodnie z prawdą), że próbowałam szukać breloczków w mojej miejscowości i nigdzie nie można ich dostać. Przedwczoraj dostałam pozytyw, napisali, że już wysłali do mnie brelok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ;) mam dla was super konkurs, gdzie możecie wygrać piękną bieliznę!!! wystarczy, że klikniecie w ten link: www.bielizna-odziez.pl/soutez.html?pozval=jo-asia77@o2.pl i włączycie się do zabawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shareaza
MYSZASYLWIA, możesz podać adres skąd ten katalog krajów?? :D i malabasta, czy przesyłka tego breloczka też jest darmowa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możecie jeszcze raz podać link do wywołania za darmo zdjęcia z Canona-a, bo nie mogę znaleźć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malabestia
Nic mi nie wiadomo póki co żeby breloczek był płatny albo przesyłka. Dostałam tylko pozytywną odpowiedź mailem. Jak dostanę breloczek to napisze na forum czy coś trzeba płacić czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
a ja wypełniłam ankietę z canona parę miesięcy temu i nic, zrobię to jeszcze raz może akurat przyślą teraz :):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wuśka
można wysłac wiecej niz jedno ;)) ja wysłałam dużoo i mi przysłali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×