Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

-Kukułka-

POLE DANCE, GO-GO DANCE, LAP DANCE, STRIPTEASE

Polecane posty

Mam pytanie do Pani Izabeli: gdzie pani nabył swoje umiejetnosci? Czy uczyla sie Pani w jakiejs zagranicznej szkole? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rasha
do Modliszka: prosze napisac na moj e-mail izabela.zelazny@wp.pl, udziele Pani wszystkich dokladnych informacji. Oczywiscie odpisze jak njaszybciej. pozdrawiam Rasha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DanceDanceDance
hej, czytam z ciekawości Wasze forum i przyszła mi do głowy pewna myśl... Ja pracuję w klubie go-go i rozmawiałyśmy kiedyś z dziewczynami, że mogłybyśmy uczyć pole dance. Czy byłby ktoś zainteresowany? Mogłoby to być wieczorami, codziennie oprócz niedziel... no i oczywiście będziemy bardzo indywidualnie podchodzić do kursantek :) dajcie mi znać na maila, bo pewnie zapomnę, gdzie znalazłam to forum... :P Pozdrawiaaaaam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninor84
NIE IDŹCIE DO IZABELA ŻELAZNY!!! Pani Izo, co pani opowiada, nie szkoliła się pani w żadnych zagranicznych szkołach bo jest pani SAMOZWAŃCZĄ tancereczką krakowskiego taniego klubu nocnego która postanowiła sobie dorobić. Wiem to od koeżanki z którą kupiłyśmy u Izy kurs w gruponie a jak przyszłyśmy na zajęcia to moja koleżanka (która obraca się w tym kręgu) padła ze smiechu jak ją zobaczyła. Widać amatostwo, wymyślanie układów "z braku laku" i z tego co rozmawiałam z uczestniczkami były bardzo zawiedzione. Jak Iza żelazny może się tytuować "pierwszą w polsce nauczycielką profesjinalnego..." ? Ona ma 21 lat i kiedy i gdzie ten profesjonalizm zdobyła? ja mając 26 lat byłam zażenowana że małolata, która coś tam tylko liznęła będzie mnie uczyć tańczyć. Myśli ze poogłaszała się w internecie i napisała o sobie w superlatywach i niestety ludzie ciemni idą. Niech pokaże dowody swoich umiejętności prestiżowych europejskich szkół, licencje (tak owe posiadają Porfesjonalistki, a ni amatorki uważające się za takie) poza tym pani Izo brak pani klasy, widząc ubiór "maniurki z osiedla" , masakryczne tatuaże na całym ciele które komentowały wszystkie uczestniczace w zajęciach dziewczyny i słysząc polecenia wydawane nam podczas zajęć byłyśmy bardzo zawiedzione. Mam nadzieję że będzie się Pani nadal szkolić aby kiedyś w końcu stać się profesjonalistką. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bohunka
Zgodzę się z dziewczynami co do Izy (nie pisze pani bo ona ma może z 20 lat) Byłam na kazimierzu na tych zajęciach u pani Izy zelazny i prowadzone są fatalnie. Niczego się nie nauczyłam, ona sama powinna się dobrze nauczyć a nie brać się za instruktaż:/ jestem zawiedziona, czy nie ma gdzieś w krakowie innych tylko POLECONYCH i SPRAWDZONYCH zajęć? Tak zebym nie trafiła na kolejną "Izabelę Żelazny"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BachaBacha
Niestaty Rasha pokazała nam 2, słabo wykonane triki przy czym oglądając you tube znalazłam dziesiątki znacznie fajniejszych wręcz rewelacyjnych sposobów poruszania się. Nie wiem co myśleć, wydaje mi się ze jest za młoda jeszcze się nie zna, nie ma doświadczenia tak potrzebnego w tym rodzaju "fitnessu:- wiecie o co mi chodzi dziewczyny:) nie sztuką jest znaleźć rurę wymyślić sobie kilka zjazdów na niej- co się potrafi i nazwać to "autorskim programwem ćwiczeń". Moja kuzynka już od 2007 roku chodzi do fitnesslandu na erotic dance i taniec na rurze, w WarszAWIE I KATOWICACH swoje szkoły ma pani Kasie która jest prekursorką, kobieta ma 35 lat ale jest boska i ma boskie cialo. Jej się chce, ciągle się rozwija, na ścianach pełno dyplomów, uczyła się w nowym jorku a pracowała z choregrafami z USA i nowej zelandii. W erotic dance jest najlepsza i ma kilka fajnych dziewczyn -ukrainek które mam nadzieję wyrosną na takie profesjonalistki jak ona. Pani Kasiu potrzebujemy pani w KRAKOWIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BachaBacha
buuu:( aż tak słabo u niej? To dobrze że nie poszłam, bo w sumie to się wybierałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BachaBacha
ej to mój nick:)! Powiem ci że ja byłam zawiedziona. Ale spróbuj.... za 10 lat kiedy Rasha nabierze wprawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skąd wzięła się u Was potrzeba nauki lap dance, pole dance, go-go dance i striptease? Kwestie zawodowe czy może chęć zaimponowania partnerowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela Zelazny
Wiecej nie bede sie tlumaczyla i nie zamierzam wchodzic na te forum. Jezeli dziewczyny uwazalyby ze jest fatalnie to by nikt nie chodzil na moje zajecia. I co najwazniejsze.... NIGDY NIKOMU NIE MOWILAM ZE KONCZYLAM JAKIEKOLWIEK PRESTIZOWE SZKOLY POLE DANCE !!! i nie wiem kto ciagle stara sie zniszczyc moje dobre imię. zapraszam po prostu na zajecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t4gvt53y3
tommy - partnerowi? pff ja sie tego ucze dla siebie,nie mam zamiaru przed nikim tanczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Rasha mysle, ze nie chodzi o to ze ktos chce bezpodstawnie niszczyc czyjes imie, chodzi o to ze po przeczytaniu naprawde profesjonlnie zrobionej strony internetowej stripfitnes-izabelazelazny oczekuje sie zupelnie innego typu zajec niz te w ktorych mialysmy okazje uczestniczyc. Bylam kiedys przez przypadek w fit-by-step na stripaerobiku, gdzie oprocz nudnawych kawalkow latino tez sporo pocwiczyc mozna bylo seksownych kawalkow taczonych na podlodze... rasha przedstawia sie prowadzi "pierwsze w polsce taie zajecia", co z tego ze pierwsze?? liczy sie jakosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rasha
do maladorka: moglabym prosic o adres tej szkoly, gdzie prowadza te zajecia? Mam nadzieje ze nie sa skopiowane od Carmen Electry.. Poza tym bylas tylko na jednych zajeciach, wiec powstrzymaj sie od tak daleko idacych wnioskow i obrazania kogos. Ja jestem bardzo pewna tego co robie. Moze i w prowadzeniu fitness nie mam jeszcze tak duzego doswiadczenia ale w nauce tanca na pewno. Tak na prawde nazwa aerobic wprowadzona jest po to, zeby ta forma byla bardziej dostepna, ludzie nie bali sie przychodzic na zajecia, nie kojarzyly sie one z czyms niemoralnym, z burdelem. Chodzilo mi o to, zeby pokazac ze to nic zlego. Od poczatku dawalam jasno do zrozumienia: Chce nauczyc dziewczyny seksownie sie poruszac, i przekazac im cale swoje doswiadczenie, umiejetnosci( a wierze ze sa one duze) i dobra zabawe. Poza tym od poczatku zaznaczalam ze wspolpracuje z bardzo doswiadczonymi instruktorami fitness. Wiem, ze tworzac cos nowego, cieszacego sie duza popularnoscia bede musiala sie zmagac z zazdroscia i checia zaszkodzenia mi. Wiem, ze konkurencja bedzie coraz wieksza. Jestem na to przygotowana. Taka jest jednak prawda ze to ja wypromowalam ta forme juz prawie 3 lata temu tworzac blog: eroticfitness-rasha.blog.onet.pl, ktory ma ponad 33 tys. wyswietlen. Wierze ze ciagle moje umiejetnosci beda sie zwiekszac i dojde na prawde daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rasha
aha....a co do Rynku Kleparskiego... Rzeczywiscie pewien Pan ma juz gotowa sale, podobno z 3 rurkami i chce otworzyc biznes pole dance w Krakowie, jak narazie zajecia jeszcze sie nie rozpoczely poniewaz zbiera kadre. Ja oczywiscie rowniez dostalam propozycje wspolpracy. To sa fakty a co do jakichkolwiek opini- nie podaje, bo nic wiecej o tym nie wiem. W kazdym razie zycze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w szoku po tym co tutaj przeczytałam!! To dla mnie jakieś nie do wiary, bo sama uczestniczyłam w zajęciach Pani Izy i jestem z nich bardzo zadowolona!!!!! ^_^ Ależ kolorujecie !! ;) Zapisując się na kurs zostałam o wszystkim poinformowana, m.in. o tym jakiego typu zajęcia to będą. Od samego początku było mówione, że póki co żadnych rur nie będzie na tym etapie. Wiedziałam, że będę się uczyła Tańca erotycznego a nie Pool dance. Z resztą było to nawet napisane na blogu. Wiedziałam, że Pani Iza nie uczyła się w żadnych szkołach tanecznych. I jakoś zupełnie mi to nie przeszkadzało :) widziałam ją "w akcji" :) :) :) i wiem, ze jej umiejętności są imponujące. Nauczyłam się od niej bardzo dużo. Swoje umiejętności wypróbowałm już w praktyce, i muszę przyznać, że osiągnęłam zamierzony efekt ;) hahaha A przede wszystkim nabrałam większej pewności siebie!!! I o ile mnie pamięć nie myli, a na pewno nie :) na każdych zajęciach była rozgrzewka, krótka, ale była, potem uczyłyśmy się układu, poszczególnych ruchów, a na zakończenie każdego spotkania był streching... Tego to nie zapomnę, bo z tym miałam największe problemy ;P Pamiętam, że na jedne z zajęć przyszedł profesjonalny instruktor fitness, który zrobił nam rozgrzewkę, i streching. Pani Iza powiedziała całej grupie, że jeżeli chcemy tańczyć to musimy więcej rozciągać się w domu. Więc zrobiłam jak kazała i potem szło mi lepiej. Do dziś sobie tego pilnuję, bo mi się spodobało ;) Pani Izo, 3mam kciuki !!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rasha
tak. na poczatku ma sie duzo siniakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4fly
owszem siniaki sa wliczone w ten sport:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkotodelasto
Też jestem zaskoczona tym co piszą niektóre dziewczyny. Osobiście jestem bardzo zadowolona z zajęć. I rozgrzewka jest ZAWSZE. Tym bardziej była nawet wtedy gdy maladorka byla na zajęciach! Wytyczne też do domu dostałyśmy (np. co do rozciągania). A na kartkę patrzyła, gdy wyczytywała nazwiska uczestniczek ( a nie prowadziła z kartki zajęć!) Fajnie jest "anonimowo" psuć komuś opinie? Tym bardziej, że to są same bzdury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela Żelazny
Do Bachabacha! Mialam nie pisac, ale mam akurat taki charakter ze musze. Nie pozostawie bez komentarza takich glupot wypisywanych pod moim adresem! DO BACHABACHA! JAK MOZESZ PISAC ZE POKAZALAM NA ZAJECIACH 2 TRIKI I WOGOLE OCENIASZ MOJE ZAJECIA POLE DANCE JAKO BEZNADZIEJNE.... skoro ja jak do tej pory.... N I E P O P R O W A D Z I Ł A M A N I J E DN E J L E K C J I Z R U R A M I !!! obecnie prowadze tylko i wylacznie zajecia Aerobic Striptease....czyli ucze tanca striptizerek! JAK MOZNA TAK KLAMAC I TAK ZMYSLAC!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela Żelazny
a w dodatku...prosze zwrocic uwage na rzekoma pomylke... Bachabacha prawdopodobnie zapomniala zmienic pseudonim, wypisujac kolejne glupoty i podszywajac sie pod kogos innego...(oczywiscie nie mam pewnosci...ale to daje duzo do myslenia..) 23:50 [zgłoś do usunięcia] BachaBacha Niestaty Rasha pokazała nam 2, słabo wykonane triki przy czym oglądając you tube znalazłam dziesiątki znacznie fajniejszych wręcz rewelacyjnych sposobów poruszania się. Nie wiem co myśleć, wydaje mi się ze jest za młoda jeszcze się nie zna, nie ma doświadczenia tak potrzebnego w tym rodzaju "fitnessu:- wiecie o co mi chodzi dziewczyny nie sztuką jest znaleźć rurę wymyślić sobie kilka zjazdów na niej- co się potrafi i nazwać to "autorskim programwem ćwiczeń". Moja kuzynka już od 2007 roku chodzi do fitnesslandu na erotic dance i taniec na rurze, w WarszAWIE I KATOWICACH swoje szkoły ma pani Kasie która jest prekursorką, kobieta ma 35 lat ale jest boska i ma boskie cialo. Jej się chce, ciągle się rozwija, na ścianach pełno dyplomów, uczyła się w nowym jorku a pracowała z choregrafami z USA i nowej zelandii. W erotic dance jest najlepsza i ma kilka fajnych dziewczyn -ukrainek które mam nadzieję wyrosną na takie profesjonalistki jak ona. Pani Kasiu potrzebujemy pani w KRAKOWIE!!! 23:53 [zgłoś do usunięcia] BachaBacha buuu aż tak słabo u niej? To dobrze że nie poszłam, bo w sumie to się wybierałam. 23:55 [zgłoś do usunięcia] BachaBacha ej to mój nick ! Powiem ci że ja byłam zawiedziona. Ale spróbuj.... za 10 lat kiedy Rasha nabierze wprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela Żelazny
i co...niby akurat dwie osoby na tym samym temacie maja identyczny login...baaaardzo duzy zbieg okolicznosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mkotodelasto! pisze po prostu jak bylo, a nie wymyslam jak to ty uwazasz, zadnej mowy o rozciaganiu nie bylo, a cwiczenia lecialy z kartki, ot cala prawda...a co sadzisz o tym ze kolejne zajecia sie juz nie odbyly? i ze przyjechalam specjalnie do krakowa i zastalam drzwi do szkoly zamkniete? ze Iza na smsy, telefony ani maile nie reagowala? nie wspomne juz o informacji zanim zamierzala porzucic prowadzenie zajec...TO JEST DLA MNIE ZACHOWANIE NIE DOPUSZCZALNE! Oznacza po prostu brak szacunku do kursantek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margarett
Witam!:) Malladorka => Byłaś w końcu na Rynku Kleparskim na tych zajęciach? A może któraś z Was była? Nie wiecie, czy mają inne godziny poza środą wieczorem? Napisałam maila, ale jeszcze mi nie odpisali:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sophi
Ponoć w Sosnowcu gdzieś koło Plazy ruszyły zajęcia z Poly dance, wiecie coś na ten temat? koleżanka dostała ulotkę ale ją wyrzuciła. W necie nie mogę znaleźć nic na ten temat.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margarett! Nie dotarłam tam, zdecydowałam , że skoro mam multisporta zaczne od sexy dance, a za rok może się zdecyduje na pole dancing, zwłaszcza, że wspomniana szkola na rynku kleparskim powiedziała za mies zajęć 260zł...Fakt że miało być 4h tygodniowo, więc nawet spoko, ale na razie odpuściłam. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mk.
maladorka skoro drzwi od szkoly byly zamkniete to raczej nie jest wina Izy, bo wiadomo, że sala jest wynajmowana. nie zdarzyla mi sie jeszcze taka sytuacja i ciezko mi okreslic co tak naprawde wtedy bylo powodem nieobecnosci instruktorki...moze to byl jakis wolny dzien od zajęc...albo szkola po prostu byla wtedy z x powodu zamknięta. Nie wiem. Ale co do zajec a tym bardziej samej rozgrzewki jest zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mk. no dobrze, moze wina szkoly, ale dlaczego izy nie bylo? dlaczego nie odpowiadala na smsy i telefony i maile? dlaczego od praktycznie poczatku lipca do az do teraz milczala??? co do rozgrzewki nie bede sie wypowiadac i uogolniac skoro bylam tylko w sumie raz :( , a zajecia mialy odbywac sie cale wakacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margarett
Dzieki za odpowiedz!:) Tez w takim razie pewnie sie zapisze na sexy dance, zwlaszcza, ze akurat w srody pracuje do 22, wiec i tak bym nie dala rady chodzic na rynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×