Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Moniula84

Termin Listopad 2007

Polecane posty

hEJ! Teraz to dopiero nas wywialo!!! U nas tez nie ma teraz czasu na neta.Glowna sprawa jest szkola syna.Trzeba rano go zawozic,odbierac,pomagac w lekcjach...Jeszcze to kompletowanie wyprawki.No i ja w ten wekend pomykam ale do mojej szkolki he he. Jutro idziemy do ortopedy.Ciekawe czy wszystko w porzadku.Ostatnie badania miala jak skonczyla 3 mc. Nadal jestem samiutka,mezusia nie ma wiec jest mi jeszcze ciezej bo nikt mi za bardzo nie pomaga.Czasem mama moja przyjedzie i tyle... Pogoda nam sie zrobila wiec tez korzystamy ile mozemy. To na razie i piszcie cos na Boga dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wlasnie wykapana,pachnaca,gotuje obiad,synus jeszcze lulka,wiec mam chwilke czasu. Naszemu Xavierkowi w poniedzialek doszedl nowy kumpel do \"bandy\":-)Kolezanka urodzila synka-Oskarka.najchetniej tojuz dzis bym poleciala obejrzec dzidzie,ale jestem chora i nawet nie zamierzam- poki co- sie do nich wybierac.a prezencik juz kupilismy miesiac temu:-) No i z tej okolicznosci zebralo sie mnie i mezowi na wspomnienia sprzed 9 miesiecy i doszlismy do wniosku,ze niebawem musimy zaczac staranka o nastepna dzidzie,co by za duzej roznicy wieku miedzy maluchami nie bylo.najlepiej jakby za jednym strzalem byla parka,bo wtedy plany rodzinne moglibysmy uznac za zamkniete:-)tak,wiec tutaj prosze beti o \"przepis\" na takie dwa slodkie skarby:-)zartuje oczywiscie:-)no,ale jak maly skonczy co najmniej poltora roku to wtedy chyba zaczniemy ostro sie zastanawiac nad powiekszeniem naszej rodzinki.a jak jest z tymi planami u was?czy ktoras ma zamiar pozosac przy jednym dziecku? dobra,ja zmykam maseczke z twarzy zmywac:-) no i dziewczyny na milosc boska!piszcie wreszcie! buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wr... tyle się napisałam i mi się usnuneło!!! A nie mam czasu od nowa pisać:( Więc w skrócie: 1. w poniedziałek znowu ide na chemie:( znowu rozłąka:( 2. do pomocy zatrudniłam sobie nianię, Wiki tyle rozrabia a ja nie mam siły:( 3. prawie co wiecżór odwiedzają nas goście - jak odmówić:( cieszy mnie że przychodzą ale marze o spokoju.... 4. Wiki jak wiecie sama już chodzi:) ma duże zęboli bo chyba z 10:D, ściąga mi wszytsko z mebli i nie tylko!! Otwiera szafki i wycigą co się da - łobuz z niej. To chyba tyle w wielkim skrócie, jak będe miała więcej czasu znowu napisze. Trzymajcie się najlepsze mamusie świata z najpiękniejszymi i najlepszymi dzieciakami!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze tabelka - tak zaniedbana przez nas!!! - NADRABIAMY!!! MAMA ........BABY ..........D.P ......WA - WZ.pocz .....WA - WZ.ob... beti26 .......Kacper ........23/10 ....2 660g - 52cm .....9 000g - 68cm beti26 .......Natalia ........23/10 ....2 270g - 49cm .....8 100g - 66cm Asiorek2 .....Aleksandra ...25.10 ....2 900g - 55 cm .....8 000g - 78cm Monika2700 .Wiktoria ......01.11 ....3 725g - 56cm ......9500g - 77cm Edzia87 ......Kevin .........03.11 ....3 350g - 55cm ......9 300g - ??cm kasik kasik ..Adam .........03.11 ....3 310g - 50cm ......8 000g - 75cm Kamilka81 ...Karina ........04.11 ....2 880g - 54cm ......8 710g - 74cm M-osia ........Patryk ........05.11 ....3 500g - 57cm ......8 950g - ??cm Andzia .......Izabela ........06.11 ....2 780g - 48cm ......8900g- 68cm dana11 .......Adaś ..........06.11 ....2 600g - 52cm ......6 380g - 62cm Młodziutka ..Wiktoria ......07.11 ....3 400g - 54cm ......7120g - 63cm Migotka ......Olek ...........08.11 ....3 750g - 52cm .....9000g - 77cm Wzetka ......Wiktoria ......10.11 ....3 360g - 57cm ......8 080g -75cm M_ka .........Kubuś .........10.11 ....4 410g - 52cm ......9 270g - 75cm Aneta_71 ...Amelia .........10.12 ....3 580g - 57cm ......7 910 - 70cm bebolek20 ...Fabian ........12.11 ....3 065g - 50cm ......9 200g - 75cm Brzuchacz ...Szymek ......12.11 .....4 000g - 57cm ....10800g - 79cm MALUTEK1 ..Aleksandra ..12.11.....2 820g - 56cm ....9 900g - ??cm Sylka28H ....Aleksandra ...12.11 ....3 450g - 54cm ......8 050g - 74cm IVA25 ........Marcel .........14.11 ....3 580g - 57cm .....8 560g - 72cm shenen ......Magda .........14.11 .....3 350g - 54 cm ....9400g - ??cm basik74 .....Karolinka ......16.11 ....3 310g - 55cm ......7 500g - 70cm czarna101 ..Natalie .........20.11 ....3815g - 50cm .....8 460g-67,5cm joy76 ........Karolinka ......21.11.....3 550g - 54cm .....8400g - 76cm Asik84........Tytus...........21.11.....3150g - 54cm......8300g- ??cm Mnik .........Maciuś ........24.11.....4 090g - 59cm .....10 300g - 76cm Sara2 ........Piotruś ........25.11......4 100g - 56cm .....7 570g - 63cm Frania23.....Collin ..........27.11.....3 960g - 54cm .......8800g - 72cm kamelle .....Xavier .........28.11.....4 100g - 55cm ......10 580g -72cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA25
Hejka! monika- super ze piszesz z nami,doceniamy to bardzo,mozemy sie jedynie w polowie domyslec co przezywasz ale wiedz,ze jestesmy calymi sercami z toba.trzymam wielkie kciukasy za poniedzialek! jestes silna kobietka dasz rade! no a twoja corcia to faktycznie jest niemozliwa :):):) mam na mysli to,ze juz sama chodzi.Dumna mama z ciebie pewnie co?:) buziak U nas jakos leci.Marcelek zrobil sie grzecznym chlopczykiem,wlasnie dzis po kapieli ide po mleko a tu za gorace,wiec jego w krzeselko zeby mnie widzial ,smok do buzki i cierpliwie czekal.Kiedys bylo to niedopomyslenia! dodam,ze byl i zmeczony i glodny.To niesamowite jak takie male szkarby rozumieja co sie do nich mowi,o czym sie mowi,zadziwia mnie to.Synek coraz czesciej sie zapomina i stoi sam hehe smiesznie wyglada jak sie zorientuje ze niczego sie nie trzyma :) Dzis noc byla niezafajna i ranek tez,ciagle placz,powod? odparzone pachwinki i jajeczka :( boze ze ja glupia w nocy nie spojrzalam w pieluche. PYTANIE: co uzywanie na mocne odparzenia oprocz sudokremu??? POPROSZE ZDJECIA WASZYCH BOBASKOW,moj meil: fantazja88_14@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ja po pierwszym tygodniu w pracy buuuu :( a malutka po pierwszym tygodniu w żłobku :( :( ale dała radę pani powiedziała, że jest pogodnym dzieckiem które doskonale się zaaklimatyzowało w nowej sytuacji i w kojcu poradziła sobie z dziećmi skomentowała to tylko jednym zdaniem: Widać że mała ma rodzenstwo :) hihihi Ogólnie żłobek fany naprawdę tak się bałam ale Karolcia jest przewinięta najedzona ( bo już to sprawdziłam a jak :) ) wyspana i uśmiechnięta :) tylko dojazdy mnie dobijają odprowadzenie mateusza do przedszkola i Karolci do żłobka no i dojazd do pracy zajmują mi 2 godziny :( ale muszę tramwajami bo Katowice są tak rozkopane, że autem to zajęłoby mi ze 4 godziny stojąc w korku już od mojego domu właściwie...oby zima była łaskawa ... Powiem Wam , że po roku przewrwy tak mi dał w dupę ten tydzień, że ledwo co na oczy patrzę ale obiecałam się odezwać i jestem :) IVA ja używam LINOMAG jest świetny :) dobra kobietki kochane śpijcie dobrze i udanego weekendu Wam życzę zajrzę jutro wieczorkiem :) buziale 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iva-my uzywamy sudokremu,wiec wiele nie pomozemy w kwestii odparzen.uwazaj tylko,na to,aby przed posmarowaniem pupy jakimkolwiek kremem,najpierw ja dokladnie Marcelkowi wysuszyc.to bardzowazne! Moniczko-trzymam kciuki za leczenie.na pewno bedzie dobrze,bo musi byc i tyle!buziaczki! basik-wspolczuje dojazdow.a ja narzekam,jak mam pol godziny jechac do centrum autobusem:-)no,ale w grudniu lub w styczniu ide na prawko.ktora wybiera sie ze mna?:-)taaa-pewnie tylko ja bez prawa jazdy zostalam:-) spokojnej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej dzieweczki :) to i ja cosik skrobnę, nie mam czasu - pakowanie, jeszcze tylko 2 dni i wyjazd, boję się trochę tego wyjazdu, czym bliżej tym częściej zadajemy sobie pytanie - co my żeśmy najlepszego zrobili??, ale już postanowiliśmy, że jak w Polsce się nie uda zacząć godnie żyć to wyjedziemy z powrotem do UK, tylko że gdzieś bliżej skąd będzie łatwiej do Polski się dostać. Martwię się trochę tą podróżą bo sama lecę z maleństwem i to dwoma lotami z przesiadką w Londynie ale mam nadzieję, że Kubunia będzie grzeczny :) no i na dodatek boję się latać :( A Kubunia też mnie zadziwia jak już dużo rozumie, śmieszny jest taki, pytam go: \"Kubuś jaki jesteś duży?\" a on na to wyciąga łapkę do góry i pokazuje a potem pytam go: \"Kubuś a jak robi kotek??\" a on na to też wyciąga łapkę do góry i pokazuje! niesamowity jest a jak się cieszy jak się z niego śmiejemy o rety!! Fajne te nasze bobaski!!!!!!! Cud normalnie - życie rozjaśniają!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej zapomniałabym - Buziaczki dla Izy i Adasia - sto lat kochane miśki!!!!!! A do smarowania ja mam tutaj coś takiego co się nazywa: żółta miękka parafina (nie wiem czy w Polsce jest to samo) ale to jest super, Kuba nie miał kłopotów ale stosuję właśnie na całkowicie wysuszoną skórę. Monia - brawo kochana - jesteśmy z wami i zawsze z zapartym tchem czytamy wasze posty, oczywiście wyczekując samych dobrych wiadomości. Jesteśmy przekonane, że już niedługo wrócisz do regularnego pisania :) bo jesteś dzielną dziewczynką a twój mąż to po prostu supermen !!!! Buziaczki dla całej waszej dzielnej trójeczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA25
DZIEKUJE kochane za rady co do odparzen,wiec ze przede wszytskim przed nalozeniem kremu trzeba dobrze wysuszyc skore,na szczescie od wczoraj odparzen brak :) 3 dni smarowania sudokremem i efekty sie pojawily :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! U nas tez urwanie glowy.Na tygodniu zaprowadzanie i odbieranie sna ze szkoly,a ja zaliczylam pierwszy wekend w mojej szkole.Oj tez trzeba kombinowac z kim zostawic dzieci bo moja mama tez nie zawsze moze.Tak wiec wczoraj Olcia zostala z bratowa.Nie bylo tak zle.Ona tez ma corke 1,5 roczku i teraz jest w 2 mc ciazy.Tylko troszke dziwne ma ona metody wychowawcze...Balam sie zeby Ola jej nie dala popalic i mowie zeby dzwonila jakby co,a ona ze nawet jakby plakala to co,przeciez jej corka tez nie raz beczala u kogos...Lata jej caly dzien z golym tylkiem,bo uwaza ze tak nauczy sie szybciej chodzic bez pieluchy.Tylko zgadnijcie gdzie zalatwia swe potrzeby....Do tego na bosaka nawet na dwór.Na rece na spacerze nie wezmie bo przeciez ma nozki.A jak ma byc nie zmeczona skoro wogole nie spi w dzien!Jeszcze do nie dawna spala,a na noc chodzila spac po 22ej.Teraz juz o 18ej jest padnieta i jej marudzi...Ciagnela za ogon psa co maja w domu,mama na to nic,az w koncu sie wywrocila i takiego guza nabila ze hej,taaaaka sliwa.A jak moj syn ledwo dotkaj ogona tego psa to bratowa:nie dotykaj bo tego nie lubi!Zebow do nie dawna nie chciala myc to ja na sile przytrzymywala....Oj mowie wam tak bez konca moglabym wymieniac.A!jeszcze jedno:robi jej na noc mleko,stawia przy lozku bo mala jak tylko rano sie obudzi to siega po nie i pije.No ale chyba przez cala noc to mleko raczej skislo no nie?Dobra juz koncze,ale naprawde w szoku.Przeczytala jakies ksiazki o dzieciach i mysli ze wszystkir rozumy pozjadala... M_ka ja mialam to co ty 2 mc temu.Tez leciala sama samolotem z dziecmi,nie bylo tak zle.Co do zycia w Polsce,wiadomo ze nie zalujemy ze wrocilismy.Najbardziej zalezalo nam na synu,zeby chodzil tu do polskiej szkoly.On nawet nie chce slyszec o powrocie.Wszystko byloby pieknie,gdyby nie to ze meza widze raz na tydz lub dwa...Ale tylkow takiej pracy moze zarobic tyle zeby wlasnie godnie zyc.Chociaz szczerze mowiac myslal,ze bedzie lepiej.Sam czasem zastanawia sie nad porotem do Irl,ale sam.Ja mu to z glowy wybijam.No nic zobaczymy jak to bedzie... Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iva25 - ja na mocne odparzenia uzywam CLOTRIMAZOLUM przypisał mi tą maść lekarz, gdy Olka miała mocne odparzenie i polecił stosować, gdy sudocrem nie pomoga, tego kremu używa się 2 razy na dobę, najlepiej działa na noc, już po jednym posmarowaniu Olka na drugi dzień nie ma odparzenia, polecam. Mozna kupić w aptece bez recepty. No i lekarz mi powiedział, że jak dziecko ma odparzoną dupkę to odłozyć na bok husteczki nawilżające, tylko przemywać samą wodą i dobrze wysuszyć pupcie przed nałozeniem kremu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA25
MALUTEK1- no to doznalam szoku z metod wychowawchych tej pani o ktorej pisalas....najbardziej przerazilo mnie mleko,przeciez tak jak pisalas po tylu godzinach stojac w temp pokojowej nie dosc ze sie skisi to jeszcze bedzie zimne-czy ta babka nie ma rozumu>? jeszcze nie daj Boze wlasnemu dziecku wyrzadzi krzywde,no ale niestety my nie mozemy nic poradzic na glupote innych ludzi,poza tym,kazda matka uwaza ze robi dobrze.Na koniec pomyslalam,ze ona idzie na zwykla łatwizne i tyle. Sylka-dzieki za rady,clotrimazolum kojarzy mi sie z mascia ktora sama kiedys uzywalam hehe ,nie wiedzialam ze w czasie odparzenia najlepiej przemywac woda zamiast chusteczek. U nas dobrze,mam ogromna nadzieje ze gw ciagu (gora) 2 tyg wkoncu sie wprowadzimy na nowe mieszkanko! jutro przychodza montowac okna,jakie mialam szczescie ze czekalam na to pol tygodnia a normalnie czeka sie do 6 :) Marcelasty :) ma sie dobrze,wszyskie szaflki,polki sa jego ale jest grzeczny kiedy mowie"oj nie wolno" to nie rusza chociaz zdarzaja sie sytuacje kiedy ciekawosc staje sie silniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Wiem,że nie piszę tu regularnie i nie jestem na bieżąco,ale musze sięz Wami czymś podzielić.Iza zrobiła dzisiaj swoje pierwsze samodzielne kroki :) Byłam z nią u koleżanki,a Iza trzymała się jedną ręką kanapy i szła wzdłóż niej.Później oparła się pupą i patzryła w stronę telewizora,do którego za wszelką cene chciała iść.W pewnym momencie odbiła się od kanapy i zaczęła iść Zrobiła 3 kroki,a ja byłam w takim szoku że zmiast pozwolić jej isć dalej to ją złapałam Szok! A co do odparzen,to Izie pediatra teżraz zapisała clotrimazolum,bo niczym nie moglismy wyleczyc.To było po biegunce :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!i znowu pustki.beeee... Ja chce sie tylko \"pochwalic\",ze wreszcie dorobilismy sie nowego fotelika dla malego,tzn.Xavier sie dorobil.Oczywiscie Tobi-takjakzamierzalismy.Taki sam kolor jak kolyske i wozek-co by pozniej dobrze wygladalo w samochodzie,jak bedziemy jezdzic z dwoma dzieciaczkami:-)ja to zawsze tak na przod mysle:-)Taki oto ten nasz nowy nabytek jest: http://cgi.ebay.de/KINDERSITZ-MAXI-COSI-TOBI-FRISBEE-2008-SCHNELLVERSAND_W0QQitemZ260283596137QQcmdZViewItem?hash=item260283596137&_trkparms=72%3A823%7C39%3A1%7C66%3A2%7C65%3A12%7C240%3A1318&_trksid=p3286.c0.m14 oczywiscie jazda probna juz sie odbyla i synus siedzial dumny jak paw:-)chyba mu sie podoba:-) A tak to u nas ostatnio zawrotu glowy idzie dostac-maly rozszalal sie na calego,chwili w miejscu nie usiedzi,a zmiana pieluchy to\"wojna domowa\":-) Ja w poniedzialek bylam na kontroli u mojej ginekolog.naprawde dziewczyny-zeby wszyscy lekarze byli tacy jak ona.w ogole nie czuje ,ze ide do lekarza,tylko dojakies znajomej.jest rewelacyjna! to ja zmykam i czekam na wasze wpisy,do ch...ery jasnej!:-) buziole dla brzdacow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wysłałam wam dwa e-maile, stanadardowo fotki mojej małej i fotki moje w nowej fryzurce :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Widzę ze ostatnio tu okropne pustki. Wczoraj Iza dostała już całego Danonka.Na początku było po pól co 3 dni.Jak na razie nic sięnie dzieje i jeśli tak będzie przez 2 tygodnie,to zaczniemy przechodzić na Nan HA lub Bebilon :) Cieszę się bo to otwiera przed nami nowe możliwości żywienia,oby nie zapeszyćt fu tfu... Sylka28H Ola prześliczna :) Taki mały aniołek :* Jakie ma fajne długie włoski :) Iza jeszcze taki łysolek :) Bardzo Ci do twarzy w nowej fryzurce.Super kolorek.A jak się czujesz?Który to jużtydzień? Mam do Ciebie pytanki.Twoja Ola z tego co pamiętam była teżna Nutramigenie.Dalej jest,czy już zmieniliście mleczko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzia - moja Olka dalej jest na Nutramigenie, ale lekarz powiedział że jak chce to moge zmienić na inne mleczko np. Bebilon, tylko on nie widzi potrzeby jeżeli Nutramigen tak ładnie zaakceptowała i nadal wypija 5 flach dziennie. Wkońcu przyznalismy lekarzowi racje i nie zmienialismy bo z punktu widzenia finansowego Nutramigen kosztuje nas mniej, gdyż płace za niego 50 % ceny a za Bebilon płaciłabym 100 %. Ale myślę, że Olce skaza minęła bo danonki wcina i w jedzonku mleko a nawet smietanke też zajada i objawów alergicznych nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! No i fajnie Kamelle, ze tez macie fotelik :) Ja sie tez swego czasu zastanawialam nad Maxi-Cosi (tyle ze u nas odpowiednik Tobi to Mobi :) ). W koncu kupilismy inny, ale jestesmy z niego zadowoleni, Olo sie cieszy bo wiecej widzi i jest ok :) Zdjecia juz chyba wysylalam kiedys. Sylka: Ja dostalam tylko zdjecia Oli :( Oczywiscie nie narzekam, bo Mloda jest sliczna (szczegolnie z kucykiem na lebku :) ) ale czekam na twoja fryzurke tez :) Pozdrawiamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylka Olka przecudowna dziekuje Ci za zdjecia i zglaszam, ze i ja jestem ciekawa Twojej nowej fryzurki, ale niestety zdjecia nie doszly :(. Kamelle gratuluje nowego zakupu. Fajnie, ze Xavcio polubil swoj nowy fotelik. Collinek rowniez zadowolony z Tobiego ;) A widze, ze patrzysz przyszlosciowo wybierajac wszystko w jednym kolorze ;) Co do zmian pieluszki to i u nas wojna domowa. Co ja go na plecki to on na brzuszek i smiga z tym golym tyleczkiem ;) Andzia gratuluje pierwszych krokow Izulki. To musi byc wspanialy widok hehe :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze tabeleczka :) MAMA ........BABY ..........D.P ......WA - WZ.pocz .....WA - WZ.ob... beti26 .......Kacper ........23/10 ....2 660g - 52cm .....9 000g - 68cm beti26 .......Natalia ........23/10 ....2 270g - 49cm .....8 100g - 66cm Asiorek2 .....Aleksandra ...25.10 ....2 900g - 55 cm .....8 000g - 78cm Monika2700 .Wiktoria ......01.11 ....3 725g - 56cm ......9500g - 77cm Edzia87 ......Kevin .........03.11 ....3 350g - 55cm ......9 300g - ??cm kasik kasik ..Adam .........03.11 ....3 310g - 50cm ......8 000g - 75cm Kamilka81 ...Karina ........04.11 ....2 880g - 54cm ......8 710g - 74cm M-osia ........Patryk ........05.11 ....3 500g - 57cm ......8 950g - ??cm Andzia .......Izabela ........06.11 ....2 780g - 48cm ......8900g- 68cm dana11 .......Adaś ..........06.11 ....2 600g - 52cm ......6 380g - 62cm Młodziutka ..Wiktoria ......07.11 ....3 400g - 54cm ......7120g - 63cm Migotka ......Olek ...........08.11 ....3 750g - 52cm .....9000g - 77cm Wzetka ......Wiktoria ......10.11 ....3 360g - 57cm ......8 080g -75cm M_ka .........Kubuś .........10.11 ....4 410g - 52cm ......9 270g - 75cm Aneta_71 ...Amelia .........10.12 ....3 580g - 57cm ......7 910 - 70cm bebolek20 ...Fabian ........12.11 ....3 065g - 50cm ......9 200g - 75cm Brzuchacz ...Szymek ......12.11 .....4 000g - 57cm ....10800g - 79cm MALUTEK1 ..Aleksandra ..12.11.....2 820g - 56cm ....9 900g - ??cm Sylka28H ....Aleksandra ...12.11 ....3 450g - 54cm ......8 050g - 74cm IVA25 ........Marcel .........14.11 ....3 580g - 57cm .....8 560g - 72cm shenen ......Magda .........14.11 .....3 350g - 54 cm ....9400g - ??cm basik74 .....Karolinka ......16.11 ....3 310g - 55cm ......7 500g - 70cm czarna101 ..Natalie .........20.11 ....3815g - 50cm .....8 460g-67,5cm joy76 ........Karolinka ......21.11.....3 550g - 54cm .....8400g - 76cm Asik84........Tytus...........21.11.....3150g - 54cm......8300g- ??cm Mnik .........Maciuś ........24.11.....4 090g - 59cm .....10 300g - 76cm Sara2 ........Piotruś ........25.11......4 100g - 56cm .....7 570g - 63cm Frania23.....Collin ..........27.11.....3 960g - 54cm .......9500g - 75cm kamelle .....Xavier .........28.11.....4 100g - 55cm ......10 580g -72cm Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, oj dawno nic nie pisałam, ale widzę że wiele sie nie działo, więc już nadgonilam zaleglości :) Wysłałam Wam nowe zdjęcia Maciusia. Niestwty nie moglam znaleźć wszystkich adresow, więc nie wiem czy wszystkie dostałyście zdjęcia. jakby co piszcie. Sylka ja nie dostalam od Ciebie fotek. Podeslij proszę. Kamell w końcu macie fotelik, to dobrze. A że myslisz przyszlościowo, no w koncu trzeba zafundować rodzeństwo naszym pociechom :):):):) Na razie zmykam. Jutro się odezwę.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnik - wysłałam fotki, również daj znać czy doszły. Sama dziękuję za zdjęcia od Ciebie, moja mała też (nie wiem dlaczego) lubi leżeć w pozycji bocznej na brzuszku jak twój synek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widze,ze zagubione kroliczki sie odnalazly:-)super!i tak ma pozostac! Dziekujemy slicznie za zdjecia Olenki i Sylki w nowym super fryzu! Mnik-mail doszedl,niestety bez zdjec:-(prosze o poprawke!:-) Wiecie co?Ostatnio pisalam,ze maly zrobil sie momentami nieznosny,szczegolnie podczas zmieniania pampersa i ubierania.no i dzisiaj mielismy juz tradycyjnie powtorke z rozrywki.chcialam zalozyc mu bluze-na zamek(nawet nie zakladana przez glowe!),a ten mi w histerie wpada i w ryk!i tak 10 minut bezustannie,bez powodu.postanowilam sobie,ze tym razem emocje mnie nie poniosa-zlapalam go za dwie raczki,on stal,patrzylam sie spokojnie mu prosto w oczy,a ten sie darl i darl i darl,az po 10 minutach sie uspokoil i pierwsze co zrobil,to przytulil sie do mnie zboj jeden. Rany dziewczyny,ja naprawde nie przesadzam,ale Xavierek robi sie naprawde nieznosny.Mozna po dobroci mu mowic,ze czegos tam\"nie wolno\",mozna krzykiem,a on w ogole na nic nie reaguje tylko robi dalej swoje .Blagam-poradzcie mi cos,bo co bedzie w przyszlosci,jak mu teraz za duzo pozwolimy?! Mnik-ale ze mnie gamon-oczywiscie ze zdjecia doszly,zle spojrzalam.A Macius to chyba tez \"waga ciezka\",co?:-)I ma taka sama szpare miedzy gornymi jedynkami jak nasz Tuptus:-) Ok,to Wam dzisiaj troche najeczalam:-) Trzymajcie sie ciepluchno!buziole dla Waszych zbojow!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylka ja tez dostalam tylko fotki Olci(ciekawe kiedy moja Ola bedzie miala takie wloski...). Mnik nie mam od ciebie zdjec,poprosze. A mi dzis chyba ktos dziecko podmienil.Caly dzien nie spala,w dodatku ze 4 godziny to byl placz...Nie mam pojecia co bylo przyczyna,moze ja cos bolalo?Jestem wykonczona psychicznie i fizycznie.Ale jest jeden pozytyw:mezus wrocil! Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamelle: jak sie Migotka pokazala to i forum odzylo :) Zartuje oczywiscie, ale fajnie ze znow piszemy, co nie?! :) Malutek: moj Olkowski tez z wloskami tak sobie. Juz nie porownuje z dziewczynkami bo niektore to widac ze juz kucyki i warkoczyki maja, ale i chlopcy inni tez juz \"kudlaci\". A Mlody ma 5 wloskow w 7 rzedach i na dodatek blond, wiec nie widac prawie wcale. Ale jak mu wreszcie urosna (bo przeciez kiedys musza), to mi sie irokez marzy :) Pozdrowka i buziole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×