Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Moniula84

Termin Listopad 2007

Polecane posty

Ja chodze do pracy mam swój dom i swoje obowiązki i jeszcze u niego sprzątam. A jak mieszkaliśmy w Angli to palcem nie tknal sie niczego. Wiecznie zmeczony. Ja codzień od pon do sb wstawałam o 4 rano i wracalam o 19 jeszcze Robilam zakupy i obiad . W niedzielę Robilam pranie. A on nic. Czasem łóżko pościeli i to z wielką laska! Klocimy sie ciagle o bzdury czasami mam dosc i wkurza mnie nawet jego oddech! Duzo mi tez przykrosci wyrządził. Duzo przeżyłam z nim chwil złych i tez duzo dobrych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma ciągotki do picia. Daleko mu do idealu Ale kocham go zajebiscie... Najważniejsze w związku jest umiejętność pójścia na kompromis gdyby nie to rozstalibysmy sie po tyg znajomości. Takze nie ma co sie przejmować. Nie ty jedną masz takie problemy z tymi glupimi chlopami. Uszy do gory. Buziaki dla wszystkich dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko dziekuję za słowa otuchy🌻 Jakbym czytała o swoim związku...Mój M z takich co to mamusia całe życie wszystko za niego robiła i on nie jest nauczony, że trzeba np. sprzątać po sobie. Jak ostatnio go poprosiłam, żeby powiesił pranie na balkonie to stękał jakby góry przenosił...Co zrobić przecież się nie rozwiodę bo bardzo go kocham. Ma duzo zalet, chyba więcej niż wad ale czasem mam go DOŚĆ!!! Jakoś mi raźniej jak czytam, że nie tylko ja mam problemy z chłopem;) Buziaczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamusie :) Właśnie jestem sobie na otwarciu nowej biblioteki. A potwornie bolą mnie nóżki i plecki więc postanowiłam sobie odpocząć, a są tu stanowiska komputerowe z netem więc pomyślałam sobie, że sprawdzę co nowego na naszym topiku :) Powiem wam, że nie spodziewałam się, że moje jaworzno będzie miało taką bibliotekę i nawet są w niej 2 sale kinowe, coś niesamowitego. Brzuchacz - skarbie współczuję tych leków. trzymam mocno kciuki by poród nie wystąpił wcześniej i abyś miała poród rodzinny, abyś nie rodziła sama. Mocno trzymam kciuki i wierzą, że będzie dobrze. Nieprzespanych nocy współczuję, wiem jest to koszmarne ja tez nie przesypiam wiele nocy. Dziś jeszcze miałam koszmarny sen i obudziłam się cała zalana potem cos fatalnego :( Pozycji tez nie umię znaleźć wszystko mnie potwornie boli. Ale kochana juz niedługo, czasem sobie myśle, że najgorsze jest to, że nie potrafie się za wszelką cene zrelaksować cały czas jestem spięta a jak teraz nie wypocznę to kiedy? mam nadzieję że tą noc będziesz miała spokojniejszą i sobie odpoczniesz 🌼 łóżeczko jest naprawdę śliczne :) Dziewczyny powiem wam, że mój chłop po ślubie był podobny jak piszecie nie chciał nic w domu robić o sprzataniu nie było mowy. Ale teraz jestesmy 3 lata po slubie i trochę udało mi sie go wychowac :) W domciu wiele już zrobi, posprzata, rosołek ugotuje (bo robi pyszny). Ale bbył okres, że potwornie się o to kłóciliśmy no ale się zmienił, jak to się mówi trzeba sie dotrzeć. Mam nadzieję, że i wasi faceci sie zmienia troszkę. Niestety nie ma ideałów, choc czasem myslę, że mój szwagier tj chodzący ideał, moja siostra to ma z nim cudowne życie. No ale mój nie jest zły choć czasem aby cos zrobił musi nabrać mocy urzędowej ostatnio trwało to rok. :) no ale lepiej późno niż wcale. także uszy do góry jakoś się ułozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKI..
czesc ciezarne.... chcialam zapytac jak sie czujecie???ja termin mam na koniec listopada poczatek grudnia,zaczelam 31tydz.dzis wlasnie...i chcialam opowieziec cos o moim maluszku i o tym jak sie czuje...bo chcaial sie dowiedziec czy wy tez tak macie :):): No wiem moj brzuszek jest dosc nisko i bardzo mnie to denerwuje bo zawsze mazylam o takim okraglym fajnym brzuszku a moj jest na samym dole,niektorym kobietom to brzuszek zaczyna sie od klatki piers.a moj od pepka moze nizej,jestem ciekawa czu moj maluszek juz jest odwrocony glowka na gol,czesto odczuwam jak am czkawke i czuje to na samym dole zastanawia mnie to czy tam akurat ma glowke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basik74
Asiorek to mówisz , że w Jaworznie otwarli nową bibliotekę :) muszę się tam wybrać :) a gdzie?? Napisz w której częsci Jaworzna mieszkasz :) ja mam znajomych na Osiedlu Stałym i sporo też w Jeleniu Jak Wam mija Sobota ?? buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halooo ... 🖐️ Basik ... u nas sobotnie sprzątanie i zakupy ...mąż w pracy wróci późno ... co do mijania sie teorii z praktyka ... tak tak... ;) masz racje ;) Buniu ... 😘 specjalnie dla córci ... dołeczki pokonamy wspólnie !!! ;) teraz mi przypomniałaś ja tez z butla non stop karmiłam i piłam tak mnie suszyło heheh ... jak tylko mały sie urodził siostry postawiły mi na stoliku kilka butelek wody kazały pic aby pobudzić laktacje... piłam piłam ... ;) Wzetko ... co do pozycji w spaniu szczerze nie zwracałam na to uwagi ;) i jakoś nie wpłynęło to specjalnie na zastój pokarmu czy jakieś inne kłopoty ;) Asiorku ale mi smaka narobiłaś na to mleczko w tubce :D .... tak zalewałam 3 łyżki siemia ...i płukałam włosy a co do produktów ...jakich nie jadłam karmiąc ...to zrezygnowałam z wzdymajacych..np. kapusta ... jadłam nabiał... mleka chyba nie piłam często za to wodę namiętnie. Moj synalek ...mogę policzyć na palcach miał 3 kolki DOslownie trzy ;) Mimi... przytulam Cie kochana przyro mi z powodu Półpaśca ❤️ może w ten sposób Twój mężczyzna przechodzi z Toba ciąże ...swoja droga kochamy ich a nasze hormony są bezlitosne ... ja jestem wręcz okrutna w ciąży... i podczas okresu... 🌻 dla Ciebie na pocieszenie teraz tak mało nam zostało ...nie możesz skarbie brać do siebie tego tak mocno ... a dasz sobie rade na pewno ... trzymaj sie kochana jestesmy tu !!!!! Edzia...a mnie pod lewym heheh ;) Aga ... te 7 mc przygotuje Cie na to nadejście tego małego cudu który nosisz w sobie .. ;) jeszcze przed Toba ... dużo przjemnosci .. heh i nie tylko ..ale o tym sza heheh 🌻 Kamilok ....ja tez jestem w AOK ... pokrywa mi każde usg a od początku ciazy miałam ich więcej niż 3 tak samo jak w 1 ciąży ;) zapytam czy zna :) super ze tatus zrobił taki prezencik malej ;) no i koniec wirtualnych przyjemności ... mały wzywa .. do później kochane ... przyjemnego wieczoru ;) 🖐️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!! W końcu nadrobiłam zaległości w czytaniu. Całe szczęście dzisiaj czułam sie już normalnie, bo wczoraj prawie przez cały dzień leżałam w łóżku w koszuli. Pierwszego dnia mojego pobytu w szpitalu dostałam 2 zastrzyki w pupę na rozwój płucek u dzieciaczków. Podłączyli mi tez kroplówkę z fenoterolem, i mimo tego, że wolniutko kapała to przez 12 godzin zleciało niecałe pół butelki, a ja miałam tak podniesione tętno, że musieli mi ją odłączyć, bo chyba bym odjechała. Moje serducho uciszyło się dopiero następnego dnia w południe. Po odłączeniu kroplówki dali mi też fenoterol w tabletce, ale też musieli mi go odstawić. Dostawałam tylko cordafen i teraz mam brać 4 tabl dziennie. Tak więc przed pójściem do szpitala czułam się o wiele lepiej niż teraz. Pocieszające jest to, że z bliźniakami wszysio w porządku, Kacper waży już prawie 2000 g, Natala 1800 g. Płyn owodniowy też się unormował, szyjka też w miarę dobrze wygląda. Ale dziewczyny wiecie co jest najlepsze??? Ostatnio maleństwa ułożone były jedno główkowo a drugie poprzecznie. A teraz.............................. Dwójka ułożona jest już główkowo, więc jak się nic nie zmieni czeka mnie poród naturalny. A mój M. już zaciera rączki i cieszy się że będziemy razem rodzić. Oczywiście wszystko się może zmienić, jednakże ja od samego początku nastawiałam się na cesarkę, a tu proszę, niczego nie można być pewnym. A o tym pobycie w szpitalu dużo można by pisać, mam nadzieję że już tam nie trafię. Na sali leżało nas 8 dziewczyn, niektóre trafiły bo miały już dziwne skórcze, trzy dziewczyny były podtuczyć swoje dzidzie, bo np, w 35 tyg waga wynosiła tylko 2 kg, jedna miała białko w moczu, inna chore nerki itp. itd. W sali naprzeciwko leżała dziewczyna też z bliźniakami i też trafiła tego samego dnia co ja. Była w 28 tyg i od jednego dzieciaczka odeszły już wody płodowe. I biedactwo musi leżeć do rozwiązania, czyli gdzieś do połowy grudnia, nie może nawet wstawać nawet do toalety, i do posiłku, tylko jeść na leżąco. Wyobrażacie sobie??? Poza tym budzili już nas przed 6 stą, mierzenie temperatury, \"osłuchiwanie\" brzuszka kilka razy dziennie, ktg, usg, tabletki i takie tam różne sprawy. Nigdy w życiu!!! Na dodatek beznadziejne jedzenie, ważyłam się dziś rano to miałam 2 kg mniej, mimo że M. mnie dokarmiał. Kończę, teraz już będę na bieżąco. Buziaczki :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edzia870829
Niki ja też mam brzuch bardzo nisko, wogóle nie miałam go wysoko a tez chciałam. Ja leżałam w szpitalu na podtrzymaniu z powodu zagrażającego wczesnego porodu, więc nie chce cie straszyć, ale nisko połozony brzuszek to nie jest za dobry znak...On powinien sie obniżyć jakis czas przed porodem, nie wiem dokładnie.Mamusie jak myślicie? mam nadzieję że wszystko jest u ciebie ok . A co do czkawki to też mam z tym problem... Mój synus ma ją codziennie. Ale nie wiem od czego to zależy. Czasem mam juz jej dość. Ale cóż... uroki ciąży :) Z tym żebrem to najbardzoej mnie boli jak siedze, ale nic na to nie poradze, lekarz zabronił mi chodzić. Nie tak całkiem, ale mam leżeć, odpoczywać i nie przemęczać się. A w sumie najwięcej siedze przed komputerem :) no bo same powiedzcie co bym miała cały dzien w łóżku robić????? Pozdrawiam wszystkie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze się że jestem w ciąży:) moj mi nie zrzedzi tylko kaze lezec...czyli jutro niedziela a ja mam balagan w domu...wiem jedno nikt mnie nie odwiedzi wiec mam to w du....:) i leniuchuje cały dzien... buziaki dla was mamuski... Carlaa-jak to policzylam to w sumie też miałam wiecej usg,niz mi powiedzieli,moze i lepiej....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mialam problem z czkaweczka malenkiej--- no i sie dowiedziałam że powodem jest że mało pije a w ciazy przynajmniej 2/5lirta plynow( ja poprostu nie umie tyle pic) i dobrze jest pic rumianek zamiast czarnej herbaty...spróbujcie moze pomoze, mi tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) Znowu sie witam po dluzszej nieboecnosci i troche mi zajelo przeczytanie wszystkiego :) My z mezem porzadnie zabralismy sie dzis za pokoik i jutro mamy nadzieje go skonczyc. Tak bardzo bym juz chciala rozlozyc lozeczko :) Moje samopoczucie dzisiaj nie bardzo, plecki tak strasznie bola do tego biodra i wogle cala miednica i jeszcze zalapalam jakies dola. Boje sie, ze urodze za wczesnie, bo sie mnie wydaje, ze brzuchol sie obnizyl. Edzia bardzo ladne imie wybraliscie dla synka 🌻 Mam pytanko jakie to uczucie jezeli dzidzia ma czkawke w brzuszku? Pytam bo ja nic takiego niezuwazylam, czy moje dziecko nie ma czkawki? Teraz juz zamykam, bo plecki odmawiaja posluszenstwa. Jutro postaram sie wiecej napisac. Dobranoc 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edzia290887
Franiu dziękuję za komplement. Widzę, że ty tez wybrałaś bardzo oryginalne imię. Ale mnie właśnie zastanawia (bo widzę że jesteś w podobnej sytuacji jak ja) czy zarejestruja nam te imiona w USC tak jak byśmy chciały (czyli Colin przez "c" i Kevin przez "v") Wiesz cos na ten temat?? A co do czkawki, to uczucie jak by mały delikatnie kopał tylko że te "kopnięcia" są w dokładnych odstępach czasu (czyli mnieje wiecej co 1- 2s) Uff jak ja juz bym chciała moje maleństwo tulic w ramionach. Z resztą która z nas listopadówek by nie chciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edzia290887
Ach Franiu dopiero zauważyłam że ty w Polsce nie mieszkasz... I pewnie nie będziesz miała problemu z imieniem. Ja to sie obawiam, bo imie Kevin wolałabym przez "v" Jeszcze apropo czkawki, to nie jest to regułą, a nawet Kamilok26 pisała, że powód czkawki to mała ilość płynów wypijana przez mamusię. Tak więc znakiem tego pijesz odpowiednią ilośc płynów i dlatego twój mały nie ma czkawki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, gratuluję wagi twoich Misiaków. 🌼 Między nami jest 10 dni różnicy i trochę martwię się że moje są takie malutkie. Cieszę się, że wszystko skończyło się pomyślnie w szpitalu. ❤️ Na pocieszenie moje też są ułożone główkowo. No cóż, może się jeszcze odkręcą :-) Niestety szpitale jakie są to wiemy, ja z niepokojem przyglądam się strajkom lekarzy, bo to jest dla mnie paranoja, żeby ewakuować noworodki. Ja rozumiem, że lekarze ratują ludzkie życie ale pensja 10 tyś. zł to dla mnie lekka przesada. Jak pielęgniarki strajkowały, któe rzeczywiście odwalają najgorszą robotę to lekarze siedzieli cicho, a teraz nagle znowu strajki. Paranoja!!! Ja dzisiaj o dziwo przespałam nawet spokojnie noc, wstawałam tylko dwa razy ale nadal mam schizę, że nie rusza mi się Natka, tylko że teraz to ja nie wiem już który Misiak się rusza a który nie, mogły się tam poprzemieszczać. Beti, a jak Ty śpisz? Bo ja najlepiej na boku ale boję się o dzieci?! Uciekam bo coś brzuszem mi twardnieje. Pozdrawiam was i miłej niedzieli.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA25
Witajcie !!! Mialam odezwac sie szybciej ale jak zwykle zabraklo czasu :/ Nie lubie miec takich zaleglosci w czytaniu a jestem ciekawa co u kazdej z osobna slychac,poczytalam kazda po trochu :) Za oknem ladne sloneczko,mam ochote wyjsc na spacer ale musze czekac na K az wroci z pracy bo sama boje sie wychodzic przez te omdlenia ktore miewam.Coraz czesciej mysle,ze chyba jestem jedyna kobieta w ciazy ktorej ciagle cos dolega :( ,nie ma dnia zeby mnie nic nie bolalo ,nie mowiac o nocach bo sa koszmarne.Czy Was tez tak barzo boli brzuszek w nocy jak sie przekrecacie z boku na bok?Teraz boli mnie zoladek,ale nie bede zrzedzic. W piatek zrobilismy nowy zakup : lozeczko "radek II" z szuflada w kolorze teak-ma ktoras podobne? http://photos02.allegro.pl/photos/oryginal/245/93/92/245939293 do tego kupilismy materacyk gryczano-kokosowy.Ciuszkow mam BARDZO BARDZO BARDZO duzo,samych spiochow mam 44 !!!! ,cala szafa tylko Marcelka :),wszytsko juz popralam,poprasowalam i poukladalam razem z segregacja hehe-wiem,jestem nawiedzona ale te ciuszki sa takie slodkie :) Kosmetyki tez juz mam.Pozostala wanienka,przewijak,nosidelko i pampersy :) Marcelek ma czesto czkawke,prawie codziennie lub co drugi dzien-to chyba racja ze zbyt malo pije.Siara leci mi od kilku tygodni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA25
mimi1981-jak tam z mezem?troszke lepiej?mam nadzieje ze tak.Nie bed episac ,ze przede wszystkim musisz myslec o malenstwie ,bo Ty doskonale o tym wiesz i bardzo ciezko jest nie plakac i sie nie denerwowac kiedy facet doprowadza Cie do szalu.Wspolczuje i mam nadzieje ze juz jest lepiej.3mam kciuki edzia290887-ja tez miewam uciski pod zebrami i nie tylko tam :) Agnieszk19866-bardzo wspolczuje dolegliwosci-ja tez mialam okropne bole glowy,nudnosci itp polecam "Amol" na bol glowy i nie tylko. beti26-wspolczuje bycia w szpitalu-ja tez ostatnio tam bylam i pomimo tego ze lakarz zalecil mi powrot 8 pazdziernika to i tak tam nie wroce.pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry mamusie :) U mnie dziś piękna złota jesień. Jest naprawdę ślicznie 🌼 🌼 Niki witaj wśród nas :) ja też tak mam że mogłabym clały czas gadać o dzidzi, oglądać ubranka, zreszta bardzo często wpatruje się w mój faujący brzuszek i caly czas mogłabym go głaskać, także to jest normalne :) Pisz do nas jak najczęściej. Basik biblioteke otworzyli w centrum Jaworzna, ta stara jest zamknieta a obok niej otworzyli nową, łatwo ją zauważyć bo jest baaaardzo duża przy ulicy. Ja jestem z Podłęża, fajnie, że masz znajomych w Jaworznie może kiedyś jak będziesz tu jechać uda nam się spotkac fajnie by było :) 🌼 🌼 Carla no super tylko trzy kolki to malutko, musimy uważać na te nasze pokarmy, najgorzej będzie w świeta ale damy rade :) Beti oj dobrze, że już wróciłaś ze szpitala :) super, że z maleństwami wszystko dobrze:) :) :) oby tak do końca. Jeśli chodzi o ułożenie to jestem w szoku, bardzo mało bliźniaków układa się naraz główkowo, no super :D :D :D współczuje dziewczyna które z Tobą leżały a szczególnie tej która musi leżeć do rozwiązania oj nie wiem czy dałabym rade. Iva mnie też boli brzuch jak się przekręcam i jak wstaje to jest strasznie, wtedy tak bardzo kłuje i mam skurcza. Robie to bardzo ostrożnie bo najgorsze jest nagłe zrywanie ale i tak boli. Iva łóżeczko naprawde sliczne :) Zmykam położyć się na chwilkę bo potwornie bola plecki :( Mamusie wszystkiego najlepszego dla waszych chłopów bo dzisiaj dzień chłopca 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edzia290887
Agnieszk19866 jak ty ladnie nazywasz swojego mezczyzne hehe chlop. No to moje imie (znaczy mojego synalka) bedzie "londynskie" hehe. ja tez dzis czuje sie dobrze, ladna pogoda... az chce sie chodzic... a ja nie moge buuuu :( ale zjem rosole i przejde sie do tesciowej. na szczescie mam do niej jakies 100metrow hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki :) U mnie dzisiaj tez niezla pogoda, ale narazie siedzimy w domku. Ja musze sie przyznac, ze jeszcze w pizamce chodze i gotuje zupke, bo mam taka ciagotke, a moj F piesci pokoj dla malego. Juz ostatnie roboty trwaja, wiec moze dzis juz rozloze lozeczko:) Yupi!!!!! Potem jeszcze tylko szafa zostanie do wykonczenia, bo mamy w zabudowi. Edzi nie wiem na 100% jak jest z tymi imionami do zarejestrowania, bo w tych czasach mamy juz duzo zagranicznych, wiec moze i zarejestruja Wam przez v. Zalezy tez pewnie od urzedu. Mysmy wybrali takie imie, bo maly bedzie sie tu wychowywal, a jednoczesnie jest latwe do wymowienia w Polsce np dla dziadkow. Nie chcialabym, zeby sobie jezyk lamali przy wolaniu wnuka. Pozatym tak sie juz nam przyjelo i wszyscy go tak nazywaja, wiec glupio byloby zmieniac. My i tak zdrabniamy na Colinek. Misiaki nie martw sie napewno wszystko jest ok. Twoje malenstwa sa bezpieczne w brzuszku mamy. Nie ma bezpieczniejszego miejsca na ziemi dla takich malenstw. Iva25 lozeczko fajniutkie, my kupilismy, a raczej dostalismy od moich rodzicow Radek VII z szufladka w kolorze bialym. Rzeczywiscie spiochow Ci nie zabraknie :) Ja nawet polowy z tego chyba nie mam ;) Zycze milej niedzieli buziaczki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK-----WIEK---OST@----T.PORODU---------TC-----KG------ PL EC/IM IE---------MIASTO Migotka--------21-------25.01------1.11------------35--- --+9-----Alexander----------Szwecja Bebolek20-----21-------26.01------2.11------------35---- ---2-----niespodzaianka----Kilcock Fufcia----------29-------25.01------25.10/3.11-----33--- --+18----synek---------------Siedlce Bunia_77------30-------27.01------26.10/3.11-----34----- -+9-----Dominik------------Cork Amelka77-----30-------30.01------22.10/6.11-----33-----+ 13-----Alan--------------Wrocław Carlaa----------30-------01.02------04.11/8.11-----34--- --+8,5---synalek------------MülheimR Malutek--------25-------27.01------03.11-----------34--- --+16-----Aleksandra-----Cork Asiorek2 ------26-------28.01------04.11-----------34------+9------Ol usia -----------Jaworzno Brzuchacz-----29-------28.01------04.11-----------35---- --+18----Zuzia--------------- Edzia87--------20------30.01-------05.11-----------35--- -----+9----Kevin----------- Shenen---------31-------05.02------5/11.11---------34--- ---+6----Magdalena---------Chełm Wzetka---------31-------31.01------07.11-----------35--- ---+11----Wiktoria----------Rzeszów martulka82 D---25-------31.01-------07.11----------34------+11----Elias -- -------------Essen konkaa---------24-------26.01------15.11-----------33--- ---+12----Agatka-------------Calw Basik74--------32-------21.02-------19.11.---------30--- ---+10----Karolinka----------Katowice Ilonka32-------32-------15.02-------21.11----------32--- ---+15----Filipek-------Bielsko-Biala Elizka77-------30-------15.02------ 22.11----------30-------+10----Natalka------------Szczecin Beti26-------26------17.02-------24.11------33-----+1 4 ------Natalia i Kacper---Bydgoszcz Kamilok26----26-------11.02-------24.11----------32---- --+3-----Emilia-----Hamm Mimi1981-----26------20.02--------27.11----------31----- +10----Natalia----------Warszawa Misiaki---------32------27.02-------30.11----------31--- ---+15----Natka i Alek------Szczecin Frania23-------23-------23.02-------30.11--------31--- ---+8,5 -----synek/Colin-----Oosterhout Aneta_71------36-------23.02-------30.11----------29---- --+9------Amelia------------Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK-----WIEK---OST@----T.PORODU---------TC-----KG------ PL EC/IM IE---------MIASTO Migotka--------21-------25.01------1.11------------35--- --+9-----Alexander----------Szwecja Bebolek20-----21-------26.01------2.11------------35---- ---2-----niespodzaianka----Kilcock Fufcia----------29-------25.01------25.10/3.11-----33--- --+18----synek---------------Siedlce Bunia_77------30-------27.01------26.10/3.11-----34----- -+9-----Dominik------------Cork Amelka77-----30-------30.01------22.10/6.11-----33-----+ 13-----Alan--------------Wrocław Carlaa----------30-------01.02------04.11/8.11-----34--- --+8,5---synalek------------MülheimR Malutek--------25-------27.01------03.11-----------34--- --+16-----Aleksandra-----Cork Asiorek2 ------26-------28.01------04.11-----------34------+9------Ol usia -----------Jaworzno Brzuchacz-----29-------28.01------04.11-----------35---- --+18----Zuzia--------------- Edzia87--------20------30.01-------05.11-----------35--- -----+9----Kevin----------- Shenen---------31-------05.02------5/11.11---------34--- ---+6----Magdalena---------Chełm Wzetka---------31-------31.01------07.11-----------35--- ---+11----Wiktoria----------Rzeszów martulka82 D---25-------31.01-------07.11----------34------+11----Elias -- -------------Essen konkaa---------24-------26.01------15.11-----------33--- ---+12----Agatka-------------Calw Basik74--------32-------21.02-------19.11.---------30--- ---+10----Karolinka----------Katowice Ilonka32-------32-------15.02-------21.11----------32--- ---+15----Filipek-------Bielsko-Biala Elizka77-------30-------15.02------ 22.11----------30-------+10----Natalka------------Szczecin Beti26-------26------17.02------24.11--------33--- --+1 4 ------Natalia i Kacper---Bydgoszcz Kamilok26----26-------11.02-------24.11----------32---- --+3-----Emilia-----Hamm Mimi1981-----26------20.02--------27.11----------31----- +10----Natalia----------Warszawa Misiaki---------32------27.02-------30.11----------31--- ---+15----Natka i Alek------Szczecin Frania23-------23-------23.02-------30.11--------31--- ---+8,5 -----synek/Colin-----Oosterhout Aneta_71------36-------23.02-------30.11----------29---- --+9------Amelia------------Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wybaczcie, ale nie mogę dojść do ładu z tabelką. Zmieniałam tylko tydzień i wszystko się poprzestawiało. Jeśli któraś ma trochę cierpliwości to proszę poprawcie kochane. Przepraszam za zamieszanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK-----WIEK---OST@----T.PORODU---------TC-----KG------ PL EC/IM IE---------MIASTO Migotka--------21-------25.01------1.11------------35--- --+9-----Alexander----------Szwecja Bebolek20-----21-------26.01------2.11------------35---- ---2-----niespodzaianka----Kilcock Fufcia----------29-------25.01------25.10/3.11-----33--- --+18----synek---------------Siedlce Bunia_77------30-------27.01------26.10/3.11-----34----- -+9-----Dominik------------Cork Amelka77-----30-------30.01------22.10/6.11-----33-----+ 13-----Alan--------------Wrocław Carlaa----------30-------01.02------04.11/8.11-----34--- --+8,5---synalek------------MülheimR Malutek--------25-------27.01------03.11-----------34--- --+16-----Aleksandra-----Cork Asiorek2 ------26-------28.01------04.11-----------34------+9------Ol usia -----------Jaworzno Brzuchacz-----29-------28.01------04.11-----------35---- --+18----Zuzia--------------- Edzia87--------20------30.01-------05.11-----------35--- -----+9----Kevin-------Polska Shenen---------31-------05.02------5/11.11---------34--- ---+6----Magdalena---------Chełm Wzetka---------31-------31.01------07.11-----------35--- ---+11----Wiktoria----------Rzeszów martulka82 D---25-------31.01-------07.11----------34------+11----Elias -- -------------Essen konkaa---------24-------26.01------15.11-----------33--- ---+12----Agatka-------------Calw Basik74--------32-------21.02-------19.11.---------30--- ---+10----Karolinka----------Katowice Ilonka32-------32-------15.02-------21.11----------32--- ---+15----Filipek-------Bielsko-Biala Elizka77-------30-------15.02------ 22.11----------30-------+10----Natalka------------Szczecin Beti26----------26------17.02-------24.11--------33--- --+14------Natalia i Kacper---Bydgoszcz Kamilok26----26-------11.02-------24.11----------32---- --+3-----Emilia-----Hamm Mimi1981-----26------20.02--------27.11----------31----- +10----Natalia----------Warszawa Misiaki---------32------27.02-------30.11----------31--- ---+15----Natka i Alek------Szczecin Frania23-------23-------23.02-------30.11--------31--- ---+8,5 -----synek/Colin-----Oosterhout Aneta_71------36-------23.02-------30.11----------29---- --+9------Amelia------------Warszawa Hej dziewczyny! Poprawiam tabelke (Beti wpisuje 33 tydzien, Edzi-Polske jak chciala :)). U nas dzis wielkie sprzatanie. Jak tak sobie czytam Wasze wpisy o przygotowaniach, to wzielam mojego \"chlopa\" :) za leb i sporzadzilismy liste na nastepny tydzien. I w przyszla niedziele chce miec juz w domu cala wyprawke! Lozeczko, ktore mielismy \"odswiezyc\" przejdzie tylko lakierowanie i mycie. Niestety, nie da sie go przemalowac. Od 2 dni stoi na warsztacie meza (miedzy rowerami a kosiarkami :)) ale pewnie jutro przywiezie mi je do domu spowrotem. Nie wiedzialam ze istnieja 3 rodzaje ubranek dla dzieci, tylez samo roznego typu pieluch i smoczki na dzien i na noc. Moze jestem zacofana :) (Boze, ja mam tylko 5 ubranek i z tego co wywnioskowalam z netu, to same body...) Od jutra z tutejszych ulotek reklamowych zaczynamy wycinac kupony rabatowe na pieluchy. Wszystko od jutra... Do uslyszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edzia870829
Migotko dziękuję :* a widzę, że od jutra zostaje ci równiutki miesiąc do porodu. Ale masz ten termin nieciekawy... Życzę ci żebyś urodziła dzień później lub wcześniej bo ta data to jest masakryczna, mam nadzieję że mnie ominie ten dzień bo to różnie bywa...zawsze może być te kilka dni wcześniej (albo później) A tak poza tym to nie wiem jeszcze co napisać... Zmykam zaraz do wyrka, bo plecki pobolewają i żebro wrrr Dziewczyny! Jutro 1 październik! Za miesiąc listopad i... każda po kolei będzie "znikać" do porodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM kochane mamuśki---już odliczanie moj m.już to robi----a mnie zaczyna przerażać czy sobie poradze--to przecież taka malutka istotka a jaka wiercipętka... takie małe a cieszy--dziś pokazywała rodzicą nużke--a mamusi kompiel lubi tylko jak juz jest koniec to kopie-wniosek musi lubiec szum wody... obie czujemy sie dobrze tylko juz ciezko robic dlugie spacery...coraz ciezej oddychac i te cisnienie... buziaczki dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny moze juz wiecie ile w jakim rozm.i czego powinnam sobie kupić z ubranek typ.body itd. bo niechce kupowac za duzo na pierwsze 2mies.malenstwa szybko przeciez rosna, a chyba nie tylko mnie to dreczy.... ja kupuje teraz z rozm 56 i 62--lepiej za duze niz za male

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta_71
Witam kolezanki.. nie pisze ale czytam Was codziennie...to jest jak narkotyk,,,po prostu musze sprawdzic co u kazdej z Was ,,, -- czy wszystko w pozadku... ostatnio Bebolek cos sie slabo odzywa... ...Jesli chodzi o mnie to mam tak samo jak Wy tz,,,bole plecow, czkawke dziecka, kolki w podbrzuszu,, i obolale biodra w nocy... Jestem juz od srody na L4 wiec moge odpoczywac do woli... Podzielcie sie kolezanki swoim zdaniem na temat wanienki.... --jest tyle na allegro ze nie wiem jaka sie sprawdzi,,,,jak ja mialam takie malenstwo to byly tylko te tradycyjne a teraz jest taki wybor,,,,,,,,,,,,hmmmm. ok....znikam bo zaraz Big Brader...Wpadne rano...pozdrawiam wszystkie Bąbelki (tak mnie nazywa moj przyszly mąż).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No rzeczywiscie nieciekawie z tym 1 listopada, ale nastawiam sie na kilka dni wczesniej lub pozniej (lepiej wczesniej, bo 31 przylatuje do mnie moja mama i fajnie byloby byc juz w domku chociaz na pare wspolnych dni :)). Co do ubranek to polecaja miec 3,4 kazdego rodzaju (body, pajace, spioszki). Ja mysle, ze dokupie wiecej w rozm. 62-64, ale gdzies czytalam, ze w miare dlugo sluza takie w okolicach 70 (zawsze mozna cos podwinac :)). Rozmiar 56 mamy troche po synku szwagra, wiec jak zrobie przepierke to przydadza sie do szpitala na poczatek :). To teraz ja mam pytanie- jak to jest z tymi pieluchami? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta_71
to znowu ja... znacie taka stronke www.noworodek.pl mozna tam kupic, sprzedac mase roznych rzeczy i wszystko dla kazdego dziecka...polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×