Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Moniula84

Termin Listopad 2007

Polecane posty

witam was mamusie i tyle czytania....dziś jestesmy nie wyspane cala noc na szukaniu dobrego miejsca w lózku...no i niechcialo mi sie isc na kurs-mezus odrazu tez to wykorzystal i nie poszedl...zwali na mnie:)...piszecie że boli was poprawej stronie a jest jakas mamusia co ma,,ciarki\"po lewej?..a żeberka to niezla zabawka dla malutkiej... Buniu77--uważaj na siebie i powolutku chodz nie szalej tak, ja jeszcze ziemi nie zaliczylam:)... Beti26--moj pempek jeszcze nie wystaje,zrobila sie kolo niego mala jasnorozowa plamka---ale mojego męża bawi sprawdzanie kiedy wreszcie to nastapi bo czeka odkąd mi juz troche brzusio wybilo;).. Aneta71-wiek to nie liczby,tylko jak sie dusza czuje--stara to może być komoda\"-dziadzia tak mi mówił---a co do córki to jest okres hormonów,wiec watpie żeby jej jakiekolwiek kary i tak dalej pomogły--musi to sama zrozumiec--u mnie pala rodzice i 4 siostry ale ja jedyna powiedziłam nie(chodz tez spróbowalam)-wydrukuj jej pare zdjec kobiet palacych i jak wyglada to od srodka ni i ile kasy na to idzie i czy nie lepiej wydać je na ciuchy...pogadaj, ale nie rozkazuj i doniczego nie zmuszaj gadaj jakbys byla w jej wieku--ja prubuje juz 10 lat z moimi rodzicami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta 312
zmartwiona troszkę - nie martw się tak strasznie, poczekaj co powie lekarz. Jako ciekawostkę powiem Ci, że w tamtym roku USG wykazywało mi, że dziewczynka jest 2 tyg starsza niż chłopiec, mimo iz mniej ważyła, a po porodzie okazało się, że ma po prostu nogi jak modelka. Dłuuuugie do samej ziemi. Z dziecmi nigdy nie jest tak samo, przeważnie nabierają wagi w ostatnich dwóch tygodniach, i wszystko sie normuje. Musisz myslec pozytywnie, bo to dobrze wpływa na dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane prosze was:)..z tym jedzeniem ja poprostu oszaleje z tesknoty za polskim jedzeniem sama jeszcze dobrze nieumię gotowac piec i tak dalej...a wy tu o placuszkach, pierozkach, pysznych ciasteczkach....slina mi na klawiature kapie...mezus bedzie zly...ide cosik zjesc... a podeslecie mi tu do Hammu jakas kielbaske...:) ale mam smaki jak baba w ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK-------WIEK---OST@----T.PORODU----TC-----KG------PL EC/IM IE-------MIASTO Migotka--------21-------25.01------1.11------------35--- ---+9-----Alexander--------Szwecja Bebolek20-----21-------26.01------2.11------------35---- --+2-----niespodzaianka--Kilcock Fufcia----------29-------25.01------25.10/3.11-----33--- ---+18----synek-------------Siedlce Bunia_77------30-------27.01------26.10/3.11-----34----- -+9------Dominik---------Cork Amelka77-----30-------30.01------22.10/6.11-----35-----+ 13-----Alan-------------Wrocław Carlaa----------30-------01.02------04.11/8.11-----34--- --+8,5----synalek-----------MülheimR Malutek--------25-------27.01------03.11-----------34--- --+16-----Aleksandra------Cork Asiorek2 ------26-------28.01------04.11-----------34------+9------Ol usia ----------Jaworzno Brzuchacz-----29-------28.01------04.11-----------35---- --+18-----Zuzia----------------------- Edzia87--------20-------30.01------05.11-----------36--- ---+9------Kevin------------Polska Shenen---------31-------05.02------5/11.11---------34--- ---+6------Magdalena-----Chełm Wzetka---------31-------31.01------07.11-----------35--- --+11-----Wiktoria--------Rzeszów Martulka82 D-25-------31.01------07.11-----------34------+11-----Elias ------------Essen Sylka27H------27-------01.02------08.11-----------35---- --+11,4---córka------------Wolsztyn IVA25----------25-------4.02-------11.11------------34-- ----+12-----Marcel----------Toruń Konkaa---------24-------26.01-----15.11------------33--- ---+12-----Agatka----------Calw Basik74--------32-------21.02------19.11.-----------30-- ----+10-----Karolinka-------Katowice Ilonka32-------32-------15.02-------21.11-----------32-- ----+15-----Filipek-------Bielsko-Biala Elizka77-------30-------15.02------ 22.11-----------30-------+10-----Natalka---------Szczecin Beti26----------26-------17.02------24.11-----------33------ -+14-----Natalia i Kacper---Bydgoszcz Kamilok26----26-------11.02-------24.11-----------33---- ---+4------Emilia-----------Hamm Mimi1981-----26-------20.02-------27.11-----------32---- --+11------Natalia----------Warszawa Misiaki---------32------27.02-------30.11-----------31-- -----+15-----Natka i Alek----Szczecin Frania23-------23-------23.02------30.11-----------31--- ----+8,5-----synek/Colin-----Oosterhout Aneta_71------36-------23.02------30.11------------29--- ----+9------Amelia----------Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta 312
NICK-------WIEK---OST@----T.PORODU----TC-----KG------PL EC/IM IE-------MIASTO Migotka--------21-------25.01------1.11------------35--- ---+9-----Alexander--------Szwecja Bebolek20-----21-------26.01------2.11------------35---- --+2-----niespodzaianka--Kilcock Fufcia----------29-------25.01------25.10/3.11-----33--- ---+18----synek-------------Siedlce Bunia_77------30-------27.01------26.10/3.11-----34----- -+9------Dominik---------Cork Amelka77-----30-------30.01------22.10/6.11-----35-----+ 13-----Alan-------------Wrocław Carlaa----------30-------01.02------04.11/8.11-----34--- --+8,5----synalek-----------MülheimR Malutek--------25-------27.01------03.11-----------34--- --+16-----Aleksandra------Cork Asiorek2 ------26-------28.01------04.11-----------34------+9------Ol usia ----------Jaworzno Brzuchacz-----29-------28.01------04.11-----------35---- --+18-----Zuzia----------------------- Edzia87--------20-------30.01------05.11-----------36--- ---+9------Kevin------------Polska Shenen---------31-------05.02------5/11.11---------34--- ---+6------Magdalena-----Chełm Wzetka---------31-------31.01------07.11-----------35--- --+11-----Wiktoria--------Rzeszów Martulka82 D-25-------31.01------07.11-----------34------+11-----Elias ------------Essen Sylka27H------27-------01.02------08.11-----------35---- --+11,4---córka------------Wolsztyn IVA25----------25-------4.02-------11.11------------34-- ----+12-----Marcel----------Toruń Konkaa---------24-------26.01-----15.11------------33--- ---+12-----Agatka----------Calw Basik74--------32-------21.02------19.11.-----------30-- ----+10-----Karolinka-------Katowice Aneta 312---------32------12.02-----19.11----------33---------+8----Oliwka i Julcia -------- Chełm Ilonka32-------32-------15.02-------21.11-----------32-- ----+15-----Filipek-------Bielsko-Biala Elizka77-------30-------15.02------ 22.11-----------30-------+10-----Natalka---------Szczecin Beti26----------26-------17.02------24.11-----------33------ -+14-----Natalia i Kacper---Bydgoszcz Kamilok26----26-------11.02-------24.11-----------33---- ---+4------Emilia-----------Hamm Mimi1981-----26-------20.02-------27.11-----------32---- --+11------Natalia----------Warszawa Misiaki---------32------27.02-------30.11-----------31-- -----+15-----Natka i Alek----Szczecin Frania23-------23-------23.02------30.11-----------31--- ----+8,5-----synek/Colin-----Oosterhout Aneta_71------36-------23.02------30.11------------29--- ----+9------Amelia----------Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta 312
Shenen- ciekawa jestem, który Chełm? Lubelski? Jesli tak, do jakiego lekarza chodzisz? Może się spotkamy na oddziale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta 312
nio dobra, dzisiaj juz nic nie piszę. Idę usypiać " moje przedszkole" i pewnie sama przy tym odpłynę. Spokojnej Nocki wszystkie Mamusie!!! Do juterka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki ile wy machacie.... nie bylo mnie raptem kilka godzin a tu tyle czytania....no i ktos wkleił tabelke beze mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edzia870829
Czesc moje kochane! Wiecie co wam powiem??? Że super lekture można by było zrobić chociażby z jednego dnia naszych wszystkich wpisów! tak dużo piszemy! I jak tak dalej będzie, to niedługo dojdziemy do 200 strony... hehe nie uważacie?? Amelka77 ale ci zazdroszcze... mój mężuś niestety jest daleko mnie w pracy :( zobaczę go dopiero pod koniec miesiąca :( aneta 312 witaj! Gratuluje dzieciaczków :) miło tam u was musi być! mar80ta to nasze terminy są zbliżone :) a jeśli chodzi o ubranka to dziś już dostałam 2 pary ślicznych nowych bodów od koleżanki dla synusia :) ale sie ucieszyłam... dała mi tak wcześnie bo ona nie jest stąd. A tak poza tym to z ubranek nie mam w sumie nic :( czekam do przyjadu mężusia to coś pokupujemy razem beti26 mój pępuszek jest na wierzchu! Wyglada jak guziczek! Ponoć jak się ma na wierzchu to na chłopca. W moim przypadku sie zgadza asiorek2 ja się cieszę że to tylko piłeczka, wolę to niz by miało mi sie sadełko rozlać po całym ciele. A tak- ładnie wyglądam :) joyka2626 witaj! Galaza- wogóle nie rozumiem twojego wpisu... Brzuchacz niesamowita jesteś hehe uśmiałam się troszkę :P norda- radze wziasc cieply kombinezon dla noworodka... oczywiście pod spód tez jakies ubranko :) zmartwiona na pewno wszystko będzie ok! poczekaj jednak do wizyty i postaraj sie nie przejmowac bo to na pewno bardziej zaszkodzi dzidziusiowi. kamilok26 mój mężuś jest także za granica i jak do mnie codziennie dzwoni to mówię mu co robie na obiad i tez ma smaka hehehe Agnieszk19866 nie przejmuj sie. Teraz najważniejsza jestes ty i twój skarb w brzuszku, zobaczysz zaakceptują wszystko na pewno i razem z toba bedą przyżywać ten wspaniały okres jakim jest ciąża. Przynajmniej tego ci szczerze życzę. Ciesz się ciążą, myśl o maleństwie, na pewno będzie dobrze! A ja dziś odebrałam wyniki, jestem w szoku takie dobre!! To chyba przrz to, że ostatnio piłam dużo soczków z marchewki banana i jabłek (sama robiłam) i hemoglobinka się unormowała ;) Bo wcześniej miałam dwa razy 10,7 i 10,4 (czyli anemię). A teraz jest ok! Pozdrowionka, piszcie mamusie, mam chociaż zajęcię jak tak wszystko sobie po kolei poczytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko, głowa do góy 🌼 Dla rodziny może to być szok bo \"jesteś młodziutka, nie macie ustabilizowanego i zalegalizowanego związku itd...\" niestety musisz im dać trochę czasu, żeby z tą myślą się oswoili. Jestem przekonana, że jak minie trochę czasu to im przejdzie a jak dzidzia pojawi się na świecie to zmiękczy każde serce. Dbaj o siebie i teraz nie stresuj się tym, pamiętaj, że jesteś w 1 trymestrze który jest najniebezpieczniejszy dla dzidzi. A poza tym, jutro też jest dzień, rodzina nie ma wyjścia i MUSI zaakceptować fakt, że spodziewasz się dziecka. A niestety starsi ludzie jeszcze żyją w przekonaniu, że jak dziecko to koniec świata, zaraz ślub itd... Ciesz się swoim maleństwem a smutne dni zachowaj na potem. Trzymaj się cieplutko i pamiętaj, że to Twoje dziecko i Twoje szczęście. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko, głowa do góy 🌼 Dla rodziny może to być szok bo \"jesteś młodziutka, nie macie ustabilizowanego i zalegalizowanego związku itd...\" niestety musisz im dać trochę czasu, żeby z tą myślą się oswoili. Jestem przekonana, że jak minie trochę czasu to im przejdzie a jak dzidzia pojawi się na świecie to zmiękczy każde serce. Dbaj o siebie i teraz nie stresuj się tym, pamiętaj, że jesteś w 1 trymestrze który jest najniebezpieczniejszy dla dzidzi. A poza tym, jutro też jest dzień, rodzina nie ma wyjścia i MUSI zaakceptować fakt, że spodziewasz się dziecka. A niestety starsi ludzie jeszcze żyją w przekonaniu, że jak dziecko to koniec świata, zaraz ślub itd... Ciesz się swoim maleństwem a smutne dni zachowaj na potem. Trzymaj się cieplutko i pamiętaj, że to Twoje dziecko i Twoje szczęście. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko, głowa do góy 🌼 Dla rodziny może to być szok bo \"jesteś młodziutka, nie macie ustabilizowanego i zalegalizowanego związku itd...\" niestety musisz im dać trochę czasu, żeby z tą myślą się oswoili. Jestem przekonana, że jak minie trochę czasu to im przejdzie a jak dzidzia pojawi się na świecie to zmiękczy każde serce. Dbaj o siebie i teraz nie stresuj się tym, pamiętaj, że jesteś w 1 trymestrze który jest najniebezpieczniejszy dla dzidzi. A poza tym, jutro też jest dzień, rodzina nie ma wyjścia i MUSI zaakceptować fakt, że spodziewasz się dziecka. A niestety starsi ludzie jeszcze żyją w przekonaniu, że jak dziecko to koniec świata, zaraz ślub itd... Ciesz się swoim maleństwem a smutne dni zachowaj na potem. Trzymaj się cieplutko i pamiętaj, że to Twoje dziecko i Twoje szczęście. 🌼 Coś szwnakuje u mnie necik, nie wiem, czy nie dostaniecie 3x tę samą wiadomość :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko, głowa do góy 🌼 Dla rodziny może to być szok bo \"jesteś młodziutka, nie macie ustabilizowanego i zalegalizowanego związku itd...\" niestety musisz im dać trochę czasu, żeby z tą myślą się oswoili. Jestem przekonana, że jak minie trochę czasu to im przejdzie a jak dzidzia pojawi się na świecie to zmiękczy każde serce. Dbaj o siebie i teraz nie stresuj się tym, pamiętaj, że jesteś w 1 trymestrze który jest najniebezpieczniejszy dla dzidzi. A poza tym, jutro też jest dzień, rodzina nie ma wyjścia i MUSI zaakceptować fakt, że spodziewasz się dziecka. A niestety starsi ludzie jeszcze żyją w przekonaniu, że jak dziecko to koniec świata, zaraz ślub itd... Ciesz się swoim maleństwem a smutne dni zachowaj na potem. Trzymaj się cieplutko i pamiętaj, że to Twoje dziecko i Twoje szczęście. 🌼 Coś szwnakuje u mnie necik, nie wiem, czy nie dostaniecie 3x tę samą wiadomość :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta_71
Strasznie juz pozno ale dopiero teraz mam chwile cos napisac. Wszystkim Wam dziekuje za rady odnosnie palenia papierosow przez moja corke,,, Tylko problem w tym ze rozmowy juz byly i tlumaczenia tez,,,wlasciwie wszystko juz przerabialam,,,jestem raczej nowoczesna mama i chcialam miec dobry kontakt z corkami a tu taka porazka. Od malego tlumaczylam i rozmawialam o zagrozeniach,wszelkich wiec wszystko wiedza. Nie wiem czemu ale nie akceptuja mojego przyszlego meza a przyrzekam Wam ze on jest cudownym facetem i chyba swietym skoro to wytrzymuje. Moje malzenstwo sie rozpadlo po tym jak maz przyprawial mi rogi,,,2 lata zylam w trojkacie,,,teraz ma z nia syna i ciagle sie kluca ale to juz nie moja sprawa.Po tym wszystkim myslalam ze juz sie nie podniose,,,myslalam nawet o sampbojstwie,,,moj swiat sie zawalil i caly czas kochalam meza. Po 2 latach cos drgnelo ,,,zaczelam sie otwierac na nowy zwiazek ale jak tu znalezc kogos z dwojka dzieci ?????? Nie bede opisywala wszystkiego bo zajme cala strone,,,ale chyba sama GORA zeslala mi tego ktory ze mna niesie ten ciezar teraz. Dodam tylko ze jest to chlopak bardzo pracowity, spokojny, szczery i KAWALER !!!!!!!!!!!!!!! jESTEM Z NIM 2 LATA I NIE ZNAM JEGO RODZINY,,,,PO PROSTU ONI NIE AKCEPTUJA JEGO WYBORU....GORZEJ ,,,,UWARZAJA ZE ON ZYJE W GRZECHU... wLASCIWIE WEDLUG NASZEJ WIARY TO MAJA RACJE....to grzech CUDZOŁÓSTWA,,, Wiec podwojnie mi przykro ...nie dosc ze stal sie ""sierota"" to jeszcze moje corki go lekcewaza... Nie moge na to patrzec,,,, Dobra koncze,,,chyba powinnam zaczac pisac pamietnik to nie zadreczalabym Was. --ilonka32,,,Twoja corka jest jeszcze mala to jest nadzieja ze bedzie dobrze,,,zreszta to zalezy tez od jej ojca... ojciec moich corek gada im rozne glupoty chyba z zazdrosci ,,,wiec jak maja szanowac mojego przyszlego ????? --Aneta312-witaj,,,, powiem szczerze ze rzeczywiscie jestem w szoku i dobrze ze siedzialam czytajac Twojego posta bo chyba bym zemdlala... Ale gratuluje i podziwiam,,,,oby zgoda byla to wszystko bedzie ok. Joka-witaj i pisz czesto.... Teraz mam wyrzuty ze chyba za duzo naklepalam.... ok....ide na czekolade z orzeszkami... Ale jeszcze nie ide spac,,,,spijcie smacznie ze swoimi aniolkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry mamusie :) Noc kompletnie nie przespana :( może jak udało mi się przespać 2 godzin to jest max. Dziś rano szwagier podrzucił mi wyniki z Alat i aspat i wyszły złe :( norma jest aspat do 31 a ja mam 108, a Alat do 34 a ja mam 176. jestem przerażona taka różnicą. Od 12 przyjmuje lekarz wiec czym prędzej do niego jadę. Młodziutka super, że nie mieszkacie u teściów, musiałam Cię źle zrozumieć. Galaza witaj wśród nas niestety co do badania nie pomogę Ci bo kompletnie nie wiem co to jest Brzuchacz ojej ale miałaś przygodę z tą ropą :D widzę, że roztargnienie jest u nas norma :D Migotko mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Biedna jestes z tą teściową rzeczywiście nie fajna sprawa, przecież, to jest wasze dziecko i wasza sprawa czy zakupy robicie teraz czy nie. Misiaki na bliźniaki w pasie to masz maleńko, naprawde :) co do ubioru dziecka, to niestety nie w każdym ubieraja na wyjście dzidziusia. W moim wiem, że trzeba wziąć ubranka. Zmartwiona – nie Mart się na zapas bo dzieciaki różnie przybieraja na wadzę, idź do gina i zobaczysz co ci powie. Ale na razie się nie stresuj bo pamiętaj że na dobre o dzidzi nie wyjdzie. Aguś przykro mi że twoja rodzina tak zareagowała, daj im trochę czasu aż się oswoją z ta mysla. Poczekaj zobaczysz że wszystko przemysla i będzie inaczej. Ważne, że wy się cieszycie. Będzie dobrze 🌼 🌼 Anetko71 przykro mi z powodu twoich przejść, ważne, że życie ułożyłaś sobie na nowo. Córka ma teraz ciężki buntowniczy okres. Mam nadzieję, że córy zaakceptują twojego mężczyznę, może się zmienią po urodzeniu dziecka. Zmykam mamusie coś zjeść bo jakoś te badania nie daja mi myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka32
Bunia_77, mimi1981, Brzuchacz - pocieszyłyście mnie z tym samochodem;-) Dodam, ze ja też jestem malutka i siedze jak najdalej mogę od kierownicy- ledwo nózkami do pedałów sięgam a rak to mi brakuje do kierownicy... Do tego mam wielgasne kombi (mąż chciał, zeby wózek sie tam zmieścił- hmmm niech mu bedzie;- ) Jest mi trudno nim manewrować, z cofaniem to już dramat. 2 dni temu czekalam pod sklepem 45 min aby auto obok odjechało - bo nie miałam siły kręcić.. Aneta_71 - masz rację- moja corka jeszcze jest mała- ale już sie boję - ojciec M jest nieobliczalny- raz jest ok drugi raz robi problemy- najgorsze jest to, ze My jestesmy od obowiązków - on od zabawy raz na 2 tyg. Rodzice mojego obecnego męża tez nie byli szczęśliwi( oglednie mówiąc) Porządna katolicka rodzina...A tu rozwódka z dzieckiem i ich syn zyje bez slubu. Krytykowli nawet to ze " nie jestem najładniejsza" ale potem sie przekonali ( chyba). Moją córkę tez bardzo lubią;-) jest OK- bardzo ok;-). Ufam, że Tobie sie ułoży i ze córki zrozumieją, że szczęscie mamy jest bardzo wazne! Agnieszko- rodzice muszą to sobie przemysleć, obgadać, ponarzekać. Tobie pozostaje czekać. Daje im max 3 miesiące i wszystko wróci do normy! ide sie położyc- mąż mnie denerwuje- siedzi na tej delegacji, kolacyjki, spotkania,tutu srutu- a do zony to nawert smsa od wczoraj ( od 18stej) nie napisał. Będzie foch! z półobrotem i przytupem! Kiedyś jak jezdził to pisał jak najęty ide!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edzia870829
asiorek2 jaki z ciebie ranny ptaszek! A z tymi wynikikami to naprawde nieciekawie, naprawde dużo odbiegają od normy. Czym to może grozić? Bo nie orjentuje sie zabardzo. Anetko! ale mnie przeraziła twoja historia! Zwłaszcza jak pisałaś o tym samobójstwie. To musiałaś być w niezłym dołku psychicznym! Widzisz jednak ktoś z góry chciał żeby było inaczej i teraz ci się ułozyło, nosisz w sobie życie... Tylko pozazdroscic ci teraz takiego mężczyznę z którym zyjesz (chociaż ja na mojego tez nie narzekam :P jest kochany...) A córki napewną oswoją się z sytuacją, przcież to nie one ci wybierają partnera zyciowego tylko ty sama podejmujesz o tym decyzję. Ważne że jest ci z nim dobrze i tak ma być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basik74
Hej Kobietki :) Ale się rozpisałyście :) suuuuuuuuuuuuuuuupeeeeeerrrr tak trzymać :) Witam wszystkie nowe mamy Co do obwodu brzucha :) to ja mam 117 cm przy wzroście 160 cm ech...wygladam przezabawnie jak się widzę w wystawach sklepowych bo w domu niestety nie mam jeszcze dużego lustra - jesteśmy w trakcie przeprowadzki i na nowym mieszkanku już na mnie czeka :) więc będę się mogła przeglądać do woli :) W piątek idę do gin na USG i zobaczymy naszą dzidzię dowiemy się ile waży i czy wszystko ok :) trochę się martwię bo mam ostatnio dziwne sny więc już do piątku doczekac się nie mogę :) Uciekam i zajrzę potem :) bo widze , że tu trzeba być na bierząco :) A i mam prośbe poprawcie mnie w tabelce proszę dziś zaczynam 32 tydzień i waga 10,5 kg Z góry wam dziękuję :) :) :) :) :) :) :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Mamusie🖐️ Kochane, ale duzo piszecie:-) Fajniutko:-) A ja musze popracowac troche w labie...Obiecuje potem nadrobic wszystkie zaleglosci! Milego dnia i stos buziakow😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylka27H
Witam ja z ranka troche poczytałam, co u was mamusie słychać i może najpierw trochę słów pocieszenia dla Asiorek2. Asiorek2-przechodziłam to samo co ty, u mnie wyniki były Alat i Aspat dobre, ale troche wiem na ten temat, bo trzy dni za nimi czekałam i byłam przygotowana na najgorsze. Po pierwsze mój gin powiedział, że jeżeli siegają poziomu 200 to są niebezpieczne, ale nawet wtedy biorą ciężarną do szpitala i zbijają je, nie wiem w jaki sposób, ale podejmują leczenie i wtedy pozostawiają kobitkę już w szpitalu do końca (czyli do rozwiazania), aby na bieżąco kontrolować jej stan zdrowia. W najgorszym czarnym scenariuszu, jeżeli stwierdzą, że może coś zagrażać mamie i dzidziusiowi będą dążyli do wcześniejszego zakończenia ciąży, poprzez wywołanie wcześniej porodu niż przewiduje termin. Ale to wtedy jeżeli leczenie nie bedzie przynosiło skutków. Jak wyniki Alat Aspat są wysokie, ale poniżej 200 lekarz może zaproponować leczenie, jakąś specjalna diete w domciu. Wtedy dość często będziesz musiała kontrolować tylko wyniki, czy spadają. Ale wszystko zależy od gina. Nie denerwuj się na zapas, jak będziesz na wizycie zobaczysz jakie kroki podejmie i pytaj o wszystko, co budzi twój niepokój. Lepiej być uswiadomioną przez gina, niż naczytać się niekiedy bzdur w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ciężaróweczki :D Tyle napisałyście, że dopiero teraz doczytałam wszystko. Witam nowe Mamusie :D ❤️ Tak sobie poczytałam o waszych problemach i widzę, że życie pisze takie scenariusze których nikt by raczej nie wymyślił. Grunt, że wszystko dobrze się układa w ostatecznym rozrachunku :) . A teraz coś na poprawę humoru z rana. Postanowiłam codziennie zamieszczać jakiś dow*p żeby było przyjemniej na te nasze ostatnie tygodnie z obciążeniem. Czy kobieta może zajść w ciążę, kiedy karmi? - Tak, ale znacznie łatwiej będzie jej, jeśli przedtem odstawi dziecko od piersi i położy je spać. Agnieszka nie przejmuj się tak bardzo - daj rodzince trochę ochłonąć. Za jakiś czas będą się bardzo cieszyli i zapomnicie o tym że tak cię niemiło potraktowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze tabelkę uaktualnię. NICK-------WIEK---OST@----T.PORODU----TC-----KG------PL EC/IM IE-------MIASTO Migotka--------21-------25.01------1.11------------35--- ---+9-----Alexander--------Szwecja Bebolek20-----21-------26.01------2.11------------35---- --+2-----niespodzaianka--Kilcock Fufcia----------29-------25.01------25.10/3.11-----33--- ---+18----synek-------------Siedlce Bunia_77------30-------27.01------26.10/3.11-----34----- -+9------Dominik---------Cork Amelka77-----30-------30.01------22.10/6.11-----35-----+ 13-----Alan-------------Wrocław Carlaa----------30-------01.02------04.11/8.11-----34--- --+8,5----synalek-----------MülheimR Malutek--------25-------27.01------03.11-----------34--- --+16-----Aleksandra------Cork Asiorek2 ------26-------28.01------04.11-----------34------+9------Ol usia ----------Jaworzno Brzuchacz-----29-------28.01------04.11-----------35---- --+18-----Zuzia----------------------- Edzia87--------20-------30.01------05.11-----------36--- ---+9------Kevin------------Polska Shenen---------31-------05.02------5/11.11---------34--- ---+6------Magdalena-----Chełm Wzetka---------31-------31.01------07.11-----------36--- --+14-----Wiktoria--------Rzeszów Martulka82 D-25-------31.01------07.11-----------34------+11-----Elias ------------Essen Sylka27H------27-------01.02------08.11-----------35---- --+11,4---córka------------Wolsztyn IVA25----------25-------4.02-------11.11------------34-- ----+12-----Marcel----------Toruń Konkaa---------24-------26.01-----15.11------------33--- ---+12-----Agatka----------Calw Basik74--------32-------21.02------19.11.-----------30-- ----+10-----Karolinka-------Katowice Aneta 312---------32------12.02-----19.11----------33---------+8-- --Oliwka i Julcia ------ Chełm Ilonka32-------32-------15.02-------21.11-----------32-- ----+15-----Filipek-------Bielsko-Biala Elizka77-------30-------15.02------ 22.11-----------30-------+10-----Natalka---------Szczecin Beti26----------26-------17.02------24.11----------33------ -+14----Natalia i Kacper---Bydgoszcz Kamilok26----26-------11.02-------24.11-----------33---- ---+4------Emilia-----------Hamm Mimi1981-----26-------20.02-------27.11-----------32---- --+11------Natalia----------Warszawa Misiaki---------32------27.02-------30.11-----------31-- -----+15-----Natka i Alek----Szczecin Frania23-------23-------23.02------30.11-----------31--- ----+8,5-----synek/Colin---Oosterhout Aneta_71------36-------23.02------30.11------------29--- ----+9------Amelia----------Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane 🌻 Ja dopiero wstałam, przesypiam całe noce i ranki;) Jak zasnę o 24 to budzę się około 12 rano. Dobrze, że spać mogę i bardzo współczuję tym, które nie mogą. Natalka od pewnego czasu codziennie ma czkawkę. Wczoraj mąż połozył na brzuchu telefon i puscił Natalce muzykę-przy szybkiej piosence kopała jak nie wiem w telefon, a przy wolnych kawałkach się uspokajała. Postanowilismy codziennie jej coś puszczać, bo podobno dzieci w brzuszku zapamiętują utwory i uspokajają się przy nich-zobaczymy. Wczoraj uporządkowalismy sypialnię i zrobilismy miejsce na łóżeczko. Jeszcze go nie rozkładamy bo mamy troszkę czasu. W przyszłym tygodniu dokupię resztę potrzebnych rzeczy, to będzie 33 tc. Asiorku biedactwo na prawdę nie wiem co Ci poradzić odnośnie tych problemów ze snem. Wiem, że można w aptece kupić leki homeopatyczne na sen, które mogą przyjmować kobiety w ciąży, może zapytaj swojego lekarza? Co do tych wyników to faktycznie nieciekawie, ale bądź dobrej myśli. A takk w ogóle to czym to grozi? Trzymaj się kochana🌻 Agnieszko rodzicami się nie przejmuj, oni muszą sobie to wszystko poukładać. A Tobie i Marcinowi wyjdzie na dobre jak razem pomieszkacie. Mysl przede wszystkim o dziecku i pogłaszcz brzusio ❤️ Edziu super, że wyniki dobre tak trzymać! Aneta71 faktycznie życie Cię doświadczyło. Co do córek i akceptacji męża to one wchodzą teraz w trudny wiek i ze wszystkim są na nie. Jak moi rodzice się rozwiedli i znaleźli nowych partnerów to zaakceptowałam ich od razy, ale każdy jest inny. Mój tata też zdradzał mamę i trwało to o wiele dłużej, jakieś 10 lat. Mama go bardzo kochała ale ile mozna wytrzymać? Super, że znalazłaś osobę, która jest dobra i kocha Cię i twoje córki. A rodziną niestety bywa różnie, mój ojciec długo nie akceptował mojego mężą ale się w końcu przekonał. I wcale nas nie zadręczasz, forum jest po to aby dzielić z innymi radości ale i smutki. Trzymaj się i bądź dobrej myśli. Ilonko mąż na pewno się zreflektuje i napisze smska. Basik snami się nie martw to normalne, że pod koniec ciąży śnią nam się głupoty. Buniu nie przemęczaj się za bardzo w tej pracy. Wzetka twoje dowcipy są super!! Pozdrawiam was wszystkie i uciekam papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK-------WIEK---OST@----T.PORODU----TC-----KG------PL EC/IM IE-------MIASTO Migotka--------21-------25.01------1.11------------35--- ---+9-----Alexander--------Szwecja Bebolek20-----21-------26.01------2.11------------35---- --+2-----niespodzaianka--Kilcock Fufcia----------29-------25.01------25.10/3.11-----33--- ---+18----synek-------------Siedlce Bunia_77------30-------27.01------26.10/3.11-----34----- -+9------Dominik---------Cork Amelka77-----30-------30.01------22.10/6.11-----35-----+ 13-----Alan-------------Wrocław Carlaa----------30-------01.02------04.11/8.11-----34--- --+8,5----synalek-----------MülheimR Malutek--------25-------27.01------03.11-----------34--- --+16-----Aleksandra------Cork Asiorek2 ------26-------28.01------04.11-----------34------+9------Ol usia ----------Jaworzno Brzuchacz-----29-------28.01------04.11-----------35---- --+18-----Zuzia----------------------- Edzia87--------20-------30.01------05.11-----------36--- ---+9------Kevin------------Polska Shenen---------31-------05.02------5/11.11---------34--- ---+6------Magdalena-----Chełm Wzetka---------31-------31.01------07.11-----------36--- --+14-----Wiktoria--------Rzeszów Martulka82 D-25-------31.01------07.11-----------34------+11-----Elias ------------Essen Sylka27H------27-------01.02------08.11-----------35---- --+11,4---córka------------Wolsztyn IVA25----------25-------4.02-------11.11------------34-- ----+12-----Marcel----------Toruń Konkaa---------24-------26.01-----15.11------------33--- ---+12-----Agatka----------Calw Basik74--------32-------21.02------19.11.-----------32-- ----+10,5----Karolinka-------Katowice Aneta 312---------32------12.02-----19.11----------33---------+8-- --Oliwka i Julcia ------ Chełm Ilonka32-------32-------15.02-------21.11-----------32-- ----+15-----Filipek-------Bielsko-Biala Elizka77-------30-------15.02------ 22.11-----------30-------+10-----Natalka---------Szczecin Beti26----------26-------17.02------24.11----------33------ -+14----Natalia i Kacper---Bydgoszcz Kamilok26----26-------11.02-------24.11-----------33---- ---+4------Emilia-----------Hamm Mimi1981-----26-------20.02-------27.11-----------32---- --+11------Natalia----------Warszawa Misiaki---------32------27.02-------30.11-----------31-- -----+15-----Natka i Alek----Szczecin Frania23-------23-------23.02------30.11-----------31--- ----+8,5-----synek/Colin---Oosterhout Aneta_71------36-------23.02------30.11------------29--- ----+9------Amelia----------Warszawa Basik tak jak prosiłaś poprawiłam Cię w tabelce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padało padało a teraz jest pięknie moj mężuś jest zagranicą a ja chyba mam depresje przedporodową he he he dobrze ze mam swoje dzieciaki przy sobie bo by było ciężko ale takie są warunki życia w polsce koniec z narzekaniem przypomnijcie mi co mam zabrac ze sobą do szpitala bo dawno tam nie byłam a termin juz tuż tuż pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaaaa789
mimi ! zastanow sie czy to dobry pomysl klasc telefon na brzuchu, powrzechnie wiadomo ,ze to dosc duze promieniowanie,ja bym nie ryzykowala a muzyke mozna puszczac ciut glosniej z innego sprzetu,takze raczej bym odradzala takiej zabawy z telefonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wróciłam od gina i… od jutra szpital :( powiedział, że wyniki nie ma co ukrywac są fatalne. Zapytałam go co oznacza ten Alat i Aspat a on, że wskazuje to na uszkodzenie wątroby. Normalnie plakac mi się chce, najgorsze jest to że ja dopiero zaczelam prac ubranka jeszcze nie mamy nic przygotowane a tu szpital :( potwornie się boję o maleńką, gin zapewnił mnie że z dzidzią wszystko w porządku, że wyniki nie mają na nią wpływu tylko na mnie. Sylka mam nadzieje, że do rozwiązania nie zostane w szpitalu. Gin powiedział mi że na pewno będę miała jakies leki drogą dożylną no i nadal ten feneterol na podtrzymanie, ponadto kazał mi sobie wykupić Ursopol i przywieźć go jutro. Mimi super ze malutka reagowała na muzykę, podobno jak każdego dnia się słucha tego samego utworu to dzidzia poznaje potem piosenke i się uspakaja. Zmuka mamusie wyprać sobie szlafrok do szpitala :( buziaki dla waszych brzusiów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiorku bardzo, bardzo mi przykro:(:( Będzie smutno bez Ciebie na forum, ale nic sie nie martw kochana, na pewno wszystko wróci do normy. Najważniejsze, że z dzidzią ok. tym, że nie masz nic przygotowane nic się nie martw najważniejsze teraz żebyś wyzdrowiała! Trzymam za Ciebie i malutką kciuki, wracajcie do nas szybciutko. 🌻 🌻 🌻 Dla Was kochane❤️ Co do tego telefonu, to może faktycznie szkodliwe to jest? Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimi co do telefon to lekarz na moje pytanie czy usg szkodzi dzidziom powiedział, że bardziej szkodzi telefon komórkowy. Na wszelki wypadek zostaw zabawy z telefonem. Poza tym ja to mam mieszane uczucia jak piszecie, ze np. pukacie sobie w brzuch i generalnie prowokujecie ruchy płodów, ale ja mogę mieć schizę. Asiorku, to dobrze, że idziesz do szpitala, bo to oznacza że szybciutko zrobią ci remont wątroby. A tak pewnie jeszcze długo byś żyła ze świadomością, że jest o.k. Moim zdaniem gdyby twoja wątroba szkodziła dziecku to już leżałabyś w szpitalu na patologi. Jeżeli lekarz mówi, że dziecku to nie szkodzi to trzeba mu wierzyć, po to są szpitale żeby czasami nas podreperować a na karmienie piersią taka nowa wątroba w sam raz. Ubrankami się nie przejmuj, masz sąsiadkę, przyjaciółkę lub męża poproś, przecież ne musisz wszystkiego od razu prać tylko do szpitala! Trzymaj się Kochana, głowa do góry i nie martw się za mocno bo masz dzidzię ❤️ Uvciekam bo coś znowu plecki bolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylka27H
Asiorek2 - nic się nie bój, ja uważam że lepiej być w szpitalu jeżeli coś z wynikami jest nie tak, pod fachową opieką, niż w domu się zamartwiać lub mieć złe wyniki i nic z tym nie robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×