Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

\"Słodzić\" mówisz? hmm... po prostu prawdę napisałam i już:) Przyszło nam żyć w czasach kiedy to fajnie i cool jest być chamskim, bezczelnym czy aroganckim:O najlepiej wszystkich pouczać, besztać albo poniżać:O nie ukrywam, że jest to dla mnie naprawdę smutne, ze na każdym kroku człowiek jest człowiekowi wilkiem dlatego podwójnie cieszy mnie fakt bezinteresownej sympatii, bo to się naprawdę rzadko zdarza:) wystarczy zajrzeć na topik o \"Na Wspólnej\":O:O:O Pozostawiam to bez komentarza. A to, że A.M.E.N. jest fanem Łukasza to ja wiem doskonale i może się wypierać do woli;) :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zauważyłaś jak bardzo wiarygodnie on gra tego poczciwinę? może to dlatego, że w realu wiele razy przeżywał podobne sceny?;) :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I owszem, bardzo wiarygodny jest jako poczciwina ;-) ale czasem to mi się nóż w kieszeni otwiera jak Olka tak po nim jeździ A co do topiku NW....lepiej nie mówić wcale, okropne osoby tam siedzą, brrrr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam streszczenia i chyba Łukasza nie będzie już w tym tygodniu😠 natomiast akcja ma sie rozwinąć i chyba jaśnie Aleksandra zakocha się w biedaku:D więc zapewne i sceny miłosne się pojawią:D zobaczymy jak się w takich scenach nasz Łukaszek sprawdzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.M.E.N...
On się ma sprawdzić? :-D :-D :-D Chyba śnicie :classic_cool: Polegnie na samym wstępie...:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i widzisz A.M.E.N. wreszcie zdradziłeś się i... wydało się wszystko:D Ty jesteś po prostu ZAZDROSNY o sceny miłosne z Olką:D:D:D ale jazda:D slecna, no mam rację czy nie?;) :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D :-D Czyli A.M.E.N. jest zazdrosny o Olkę? :-) A Łukasza traktuje jeko rywala? ha, ha, bardzo prawdopodobne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.M.E.N...
szurniĘta, wyobraźnia Cię poniosła po raz kolejny :-p Przecież ja w ogóle nie oglądam tego serialu więc nie jesteś taka przebiegła jak Ci się wydaje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.M.E.N...
slecna, kolejna mądra się znalazła :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.M.E.N...
Że niby jestem gejem??? szurniĘta, co dzisiaj piłaś? :-o A nawet gdybym był ,na takiego chłopaczka w życiu bym nie poleciał :classic_cool: Mam lepszy gust :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm, podejrzane....:-p A.M.E.N. się już wije jak piskorz czyli strzał był celny! :-D nie martw się, Łukasza starczy i dla Ciebie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.M.E.N...
Dzięki wielkie, ale nie reflektuję na niego. Mozecie spokojnie wziąść moją dolę :-p I proszę mi nie przypisywać więcej skłonności, których kompletnie (a w przypadku tego kolesia hiper kompletnie) nie posiadam. Jak on jest piękny, to ja jestem brzydki :classic_cool: :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie piłam nic dzisiaj, ale jak zwykle mam dobry humor i coś mi wali na czerep;) Poza tym nurtuje mnie fakt dlaczego zaglądasz tutaj i zapierasz się, że nie jesteś fanem Łukasza Dziemidoka:D i mam nawet dwie teorie na ten temat:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.M.E.N...
Po prostu wpadam sobie tu dla relaksu, ale nie tylko tutaj ;-) Czy KIEDYKOLWIEK coś wspominałem o tym kolesiu? Nie. A dlaczego? Bo jest cienki. Kolo, jesli mnie teraz czytasz to mam dla Ciebie wiadomość: Jesteś słaby, gościu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle to ładnie to tak wpadać by relaksować się nabijając z kogoś, a mianowicie z naszego gwiazdora?;) My go uwielbiamy, a Ty się nabijasz, no wiesz???:O :D:D:D slecna--------> no powiedz coś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amen, amen...fakt pozostaje faktem, że intensywnie udzielasz się na tym topiku, którego siłą napędową jest właśnie Ł.Dziemidok :-) Tłumacz to sobie jak chcesz, może boisz się prawdy o samym sobie? :-p spokojnie, przywykniesz...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.MJ.E.N...
:-p :-p :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozica
O widzę że AMEN na posterunku. Nie wiem czy to ty bo coś walnęła ci chyba się literka. Dziewczyny nie było mnie wczoraj po południu bo nastąpiła okupacja komputera przez moich synów i za cholerę jasną nie mogłam się do niego dostać. Wiem że wasz ulubieniec był bo oglądałam. Jednak wczoraj absolutnie przechodziła samą siebie. Zatrudniła bym się u niej bo ona tak chętnie rozdaje pieniądze, nawet ciążę bym udawała. Poza tym zasmarkana Elżunia doprowadza mnie już do szału. Wzięła by się za faraona, a knora wykopała i spuściła ze schodów. Zaraz by jej ulżyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania777
Ale pieprzycie, coraz gorzej z wami, wkręcacie się idiotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozica
O rany znowu się odezwała ta z wiekiem 777 znowu bez humoru. Przecież ci nikt nie każe czytać co my tu piszemy. Załóż sobie topik i możesz tam sobie pieprzyć o czym chcesz a tu sie nie wcinaj. Poza tym nie życzę sobie żebyś nas wyzywała od idiotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozica
U mnie w góry też nie, śnieg z deszczem słowem przechlapane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozica-------> w górach mieszkasz? ale Ci fajnie:) a gdzie dokładnie? Oglądajcie dzisiaj Klan, może będzie Łukasz choć w streszczeniach nie było go. Ja dzisiaj na pewno nie obejrzę, bo jeszcze w pracy siedzę😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozica
Nowy Sącz, ja już po pracy i będę oglądać na pewno to Ci póżniej streszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozica
SzurniĘta Monika wypytuje Gabrielę czy spotkała sie ze Stiepanem. Okazuje się że wredna Monisia specjalnie wysłała Stiepana do Gabrieli wtedy kiedy przychodzi po nią Roman. Przychodzi oszołam Feli i proponuje Monisi rozrywkę w kasynie i ta się zgadza. Poza tym Feli zrobił kosztorys Pawełkowi na remont dworku - podejrzanie niska cena. Była też zmaltretowana Elżunia, ale akcja z nią bezpłciowa. Michał najpierw kłócił sie w aptece z Natalią, później mu przeszło. Wstawił się za nią żeby wróciła do pracy u tej co z nimi narabia ( zapomniałam imienia ), ona się sprzeciwiła to Michałek powiedział że pokaże kto tu rządzi. Do Grażynki przyszła mama Grzesia ( brata Bożenki ) i powiedziała że on ma jakąś chorobę genetyczną. Oczywiście Grażynka przerażona. Dziemidoka waszego nie była, ale na pocieszenie jutro będzie. To chyba tyle co najważniejsze myślę że coś z tego załapiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki:) no to skoro nie było Łukasza to nie mam co żałować, że nie oglądałam:P kozica-------> to w całkiem sporym mieście mieszkasz:) ja to chciałabym mieszkać na przykład w Bieszczadach:) cisza, spokój, mało ludzi... jakoś miasto mnie nie kręci:O Masz dwóch synów? dorosłe chłopy czy jeszcze dzieciaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błąd...
Michal nie klocil sie w aptece tylko na poczcie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×