Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość sisila
Ola kupiła Krystynie stroik a bynajmniej tak to wyglądało, a Norbert był ubrany jak na jakiejś wsi przynajmniej nie bynajmniej :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Według mnie to Beatka ma problemy ze sobą, a nie Jacuś...Dziś jakaś dziwnie miła była dla niego, aż do przesady, oni ze sobą rozmawiają jakby ciągle siedzieli w jakimś biurze, a nie młode małżeństwo w swoim domu...Kurna to już 100 razy lepiej wygląda, jak gada Ela i Jurek...No i ciekawe o której Beatka je ten obiad z dziećmi w domu, ciekawe czy zamyka swoją firmę punkt 16 np. ;), trochę nie chce mi się wierzyć, że tak wcześnie w Warszawie. A nawet jeśli, to ten obiad, to jej pewnie na jakąś 18, 19 wychodzi ;) i dzieciaki muszą tak długo czekać, czepiam się ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis przegapiłam :( No jesli oni na tym planie tak warcza na siebie, to ja sie wcale nie dziwie, że ten Pawelek ledwo dukał, każde dziecko było by wystraszone. Ale to tez świadczy o tym, jak dobrymi aktorami sa bo nie widać po nich tej nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIOLKA816
powiedzcie mi jak wy robicie taki fajne minki pod tymi podpisami,bo nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Nic mnie już nie zdziwi. Konflikt między Kotulanką i Stockingerem trwa już wiele lat, ameryki nie odkryli. Niestety, moim zdaniem, zaczyna się to przekładac na serial, bo Lubiczowie nie są już takim małżeństwem jakim byli kiedyś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiczkaa
Pamiętacie jak kiedyś Kamila i ten adoptowany syn Kozięłła mieli się ku sobie? taka niby pierwsza, młodzieńcza miłość, a potem wątek się uciął...w ogóle nie pokazują już ich razem, a jeśli już się zdarzy, że zagrają razem scene, to są to relacje czystko kumpelskie...no chyba, że przegapiłam ich rozstanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaniarka...
Nie no Błażej i Kamila dalej są razem, ale rzeczywiście ich uczucie chyba przybladło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
No właśnie są razem Kamila i Błażej, ale tak samo jak Bożenki i Karola też jakoś nie pokazują tych par razem, tylko czasem się coś o nich mówi...Moim zdaniem to jest bez sensu, bo mogli by to jakoś w tym kierunku pociągnąć, a nie wymyślać jakąś rewię Bożenki, bzdurny pomysł, do tego coś podobnego już było w wykonaniu Bożenki...No ale to też może wynikać z tego, że Ci chłopacy którzy grają tych bohaterów są tam za zasadzie pokazania się czasem niż grania systematycznego szczególnie Karol...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfhfhytr
Wczoraj Rysiek był w kocham cię polsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Witajcie dziewczyny , oglądam klan ale co kilka odcinków tj. jak mam czas i trafię ;) ale mam do Was pytanie a raczej dwa - kiedyś Krystyna nosiła jakiś naszyjnik ,który był w owyn czasie popularny i mam pytanie jak on się nazywał bo nazwa była od jej postaci w klanie , foto również mile widziane , po prostu chccę odświezyć pamięć :) - i jeszcze o ten konflikt między Krystyną a Pawłem , od dawna to trwa? jakoś scenarzyści powinni im chyba zafundować jakies romantyczne ujęcia a moż i sceny łóżkowe ;)) byłoby ciekawie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Naszyjnik nazywał się "klanówka", albo "krystynka", były to dwie obrączki na łańcuszku, a konflikt między nimi trwa od wieeelu lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam pytanko
A ja mam pytanko z innej beczki... Czy czasem dzieciak w reklamy "tato, kupa!" to nie jest klanowy Pawełek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od czego to się zaczęło, ten ich konflikt, ciekawe. A swoją drogą, akurat musiało trafić na nich, najbardziej zgodna para w Klanie. Szkoda mi ich, znaczy aktorów, to musi być okropne pracować z kimś, kogo się nie cierpi. Byłabym bardzo niepocieszona, gdyby w jakikolwiek sposób ich rozdzielili w serialu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
W dzień dobry tvn było coś dzisiaj o klanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
ten dzieciak z reklamy o kupie :P to nie Pawelek para sie nie lubi za to nie widac tego w ich grze i za to im chwala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może i niby chwalą
ale mimo tej zgody małżeńskiej widać, że między nimi jest pewien dystans w grze aktorskiej - oni nigdy sie nie przytulają, nie całują, nie wygłupiają... Porównajcie sobie z ich pokolenia np. Elę i Jurka - oni owszem i kłócili sie i rozwodzili w fabule, ale jak maja dobre dni, to robia im czasem jakieś przytulaśnie sceny, graja znacznie bardziej naturalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Widać, widać, zwłaszcza od jakiegoś czasu. Dystans widać ze strony Kotulanki. Stockinger próbuje czasem pocałować ją w polik, albo wziąć za rękę, a Ona stoi wtedy jak kłoda... Sceny w szkole tańca muszą być trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie bo grają
niby takie przykładne małżeństwo, a są strasznie TEKTUROWI i bez życia - to jedyne chyba takie małżeństwo z emocjami na poziomie zerowym jakie znam :P równie dobrze Krysia z Pawłem mogliby grać kontrahentów na spotkaniu biznesowym, spotkanie kolegi i koleżanki itp. - grzeczny, poprawny dystans, to sie tobi nudne uuuuuuuu i jeszcze te ich córki co mają pofajdane życie emocjonalne 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Może właśnie przez to, że Kotulanka i Stockinger się nie lubią, scenarzyści wymyślają coraz więcej wątków z ich córkami, żeby, jeżeli już muszą ze sobą grać, biadolili o problemach córek, zamiast przytulać się, o całowaniu już nie wspominając!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktotak*
czy teraz delicje sponsorują klan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubiczowa
Ciekawe, czy Kotulanka prywatnie dogaduje się z Winiarską, która w klanie gra jej przyjaciółkę? Przecież swego czasu, przez dobrych parę lat, pani Agnieszka miała romans z jej szwagrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszkatka
Ale Ola teraz baarrdzzooo sztucznie gra. Okropna jest!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka znowu dziś szła
uczelnianym korytarzem jakby miała jakiś aparat ortopedyczny na biodrach załozony, tak sztywno lezie..:O A śniadanie u Lubiczów w każdy dzień powszedni jak zwykle na półmiskach i z eleganckimi serwetkami heh :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do delicje tuczą...
Kasia z Maciusiem kaloriami się nie przejmują i chcą na obiad jeść Delicje. Jeszcze czekałam aż Grażynka będzie wychwalać nowe opakowanie tych ciastek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po jednym się poczęstowali, ale trzeba jeszcze resztę dziatwy obdzielić- nie zapominając o cioci i wujku. Grażynka tylko jedno opakowanie kupiła-cieniutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wicja2
Wydaje mi sie ,że takie śniadnaia są nierealne zwłaszcz w ich przypadku,no chyba ,że wstają o 5 rano. Przecież i P.Dziekan i P> doktor chodzą do pracy na 8 rano ,Olka na uczelnie, a Mały do przedszkola. Do pracy czy przedszkola trzeba dojechać , a to jest Wawa. Oni oprócz pięknie naszykowanego śniadania , mają czas na pogaduszki . Oczywiście zasiadają w pełnym makijażu, włosy ułożone . Czupryny Olki na pewno nie da się wyprostować w 5 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. dziekan
O przepraszam! pani dziekan to coś ostatnio ma problemy z uczesaniem! :D Może właśnie zamiast układać włosy, przygotowuje wystawne śniadanie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×