Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość klano-fanka
Bożesz Ty mój!!!!!!!!! Toż to niemożliwe!!!!! :D Jesteś pewna, że to był Rychu?! Może Jurek...? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie dzisiaj bardzo podobał się strój Agaty. Czarny kapelusik, czarny płaszczyk, genialne wysokie oficerki i do tego bardzo kolorowy, fantazyjne zarzucony szal. Pięknie dziewczyna wyglądała. Rysiu flejtuszek, rączek nie umył? Hahahaha! Nie zauważyłam tego. :D Ale zauważyłam, że dla Grażynki milszy się zrobił, grzeczniejszy. U Jerzego znowu pyszne drożdżóweczki. Niedobrze mi. Chyba pawia puszczę! :( Obrzydzili mi drożdżówki na długo. A lubiłam, takie z budyniem albo z truskawkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
A czy doktorostwo dzisiaj byli?? Co z tańcami Lubicza, dzisiaj miał zajęcia?? No i jak tam śledztwo Ani, coś dzisiaj było na ten temat?! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiecie co, Rychu ma teraz wazniejsze problemy, zona prawie go zdradza, corke prawie porwali a tu jeszcze czeka go wizyta w domu uciechy, on nie ma teraz glowy do mycia raczek :P Agata faktycznie fajnie wygladała, no i ładna jest to fakt, ale Gabriela dzisiaj wyglądała, taaaka figurka, kurcze az jest czego zazdrościć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Dzięki, pani Malino! :)) Łącz i Bursztynowicz trzymają się świetnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już rano. Nie spałam tej nocy. Cały czas oglądam akcję z Chile. Trzeci górnik, Mario, jedzie. Niesamowite, niezwykłe, strasznie wzruszające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie się podobał cały jej strój. :) Fajni są ci Chilijczycy. Tacy radośni i spontaniczni. :D:D Teraz Boliwijczyk będzie jechał. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dogonimy Modę na Sukces :D a i Klan wkrótce będzie miał 2000 odcinek, ciekawe czy zaplanują coś specjalnego, może jakieś wspominki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczymy, pewnie coś wymyślą. :D Tak jak piszę, cały czas obserwuję Chile. I wiecie co zauważyłam? Wszystkie Chilijki witające mężów mają perfekcyjny manicur. Wyobrażacie sobie? Dwa miesiące w namiotach na pustyni, a one pięknie zadbane i polakierowane pazurki mają! Gdyby to było w Klanie, to pewnie grzmiałybyśmy, że to błąd osób odpowiedzialny za wygląd aktorek. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ szczęśliwi ci górnicy i ich rodziny, dawno nie widziałam tak uszczęśliwionych ludzi, zwykle na żywo relacjonują tylko smutne wydarzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klankowa, mnie łzy z oczu kapią. Ze szczęścia. :) Teraz piątego, najmłodszego (19 lat) wydobyli. Przed nim był dwudziestokilkulatek, który w dniu wypadku był pierwszy raz w tej pracy! Wyobrażacie sobie? Niesłychane to wszystko. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZVXDE
jak nazywa się aktorka która gra tą agentke która ochrania bogne i leszka i jest u nich nianią dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Jeszcze co do Olki, to mi np. nie chodzi, że ma imprezować ciągle...bardziej o to, że mogliby jej dać na długo chociaż jakąś przyjaciółkę, bo to chyba aż tak mocno by budżetu serialu nie obciążyło...Wczoraj nie oglądałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klanica
Dziewczyny pamiętacie tą przyjaciółkę Oli, co miała takie grube brwi i charakterystyczny głos? Chyba z czasów podstawówki, podobno córka reżysera czy kogoś z producentów. Jak ona miała na imię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Nazywała się chyba Ula? Miałam szczęście spotykać ją w Warszawie, chyba ze 3 razy przypadkiem...raz była z ojcem w teatrze, jako widz...wydała mi się fajną, skromnie ubraną dziewczyną...Ona chyba coś zaczęła studiować, nie chciała być aktorką, teraz już pewnie po studiach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Malino, pewnie teraz odsypia Pani noc i przegapi klan?! :) Ja widziałam tylko fragmenty akcji z górnikami w wiadomościach itp. Koleżanka Olki miała na imię Ula, grała ją Olka Niżyńska córka scenarzysty i producenta klanu Wojciecha Niżyńskiego. Mało sympatyczna dziewczyna, miałam z nią do czynienia kilka razy. Przemknęła mi dzisiaj przed samochodem pani dziekan, ależ Ona się czasem śmiesznie ubiera! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
klan-fanka, a na jakim gruncie, ze tak powiem miałaś doczynienia z Niżyńską? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Zawodowym, że tak powiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Tak sobie właśnie przeglądam stronę internetową Klanu i dochodzę do wniosku, że ma on jedną z najgorszych stron wśród seriali. Zdjęć jest mało, zresztą są same nowe, mogliby zamieścić też stare. Żadnych dodatków z planu, wywiadów, nie mowiąc już o kontakcie dla widzów! Mogliby coś z tym zrobić!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Malina, widziałaś to, co ja??! Krysia znowu miała inną torebkę!! :D Teraz to już chyba pani Stenia do Lubiczów nie wróci. Ta mała, która gra Zośkę jest rozkoszna! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klano-Fanko, nie zauważyłam innej torebki. Kurczę, zaczynam dochodzić do wniosku, że jednak inne też ma. :D:D Widocznie moje oczy (a może rozum?) rejestrują tylko tę jedną. Pewnie dlatego, że i ja taką samą miałam. Ha, dziwne, ale pewnie tak jest. Zochna fajna dziewuchna. Czy to jest prawdziwa córeczka Pauliny Holtz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Z Tobą wszystko jest ok, bo do niedawna faktycznie Krycha nosiła ciągle tę samą torebkę! Mam wrażenie, jakby ktoś z ekipy faktycznie przeczytał kilka naszych postów! :) Z tego, co mi wiadomo, to nie jest prawdziwa córka Pauliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klano-Fanko dziękuję za słowa pocieszenia. :) Naprawdę zaczęłam zastanawiać się, cze aby ze mną wszystko jest w porządku! :P Może i podczytują nas. Kto to wie? :D:D:D Jeśli tak, to serdecznie pozdrawiamy! 🖐️🖐️🖐️ Mówisz, że Zosia nie jest córką Pauliny. Mnie się tak pomyślało, bo widzę miedzy nimi świetny kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×