Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość Nie dostał się
Nikt nie zaufał sikutowi mimo znanej facjaty z telewizji. I nie ma się czemu dziwić, smarkacz nie wzbudza zaufania nawet w filmie co dopiero w tak poważnej roli jak polityka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie dostał się
Nikt nie zaufał sikutowi mimo znanej facjaty z telewizji. I nie ma się czemu dziwić, smarkacz nie wzbudza zaufania nawet w filmie co dopiero w tak poważnej roli jak polityka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
widzę że ktoś miły się za mnie wyżej podszył ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ale lipaa
Miła nie miła ale dość śmiesznie to wyszło. Wszyscy wiedzą, że to nie Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Miło że we mnie wierzycie ;) Dziś Kasia, Bożenka i Kamila wymiatały :D, super są. Jakoś Małgosi od września jest bardzo mało, zauważyliście? A ta scena z monetami też fajna, taka wydumana, ale fajne, Tadeuszek mało nie odleciał, jak zobaczył tę monetę Andrzeja, ale nie wiem czy dobrze myślę, ale sie chyba okaże, że to jednak nie 7 moneta Chrobrego ;) Ola z mopem, widok bezcenny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Sunia koniecznie! :D, co prawda krótka scenka była, ale była z mopem ;), a później zaproponowała Norbertowi herbatę ;), to tak chyba na obiad :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze malgosia jeszcze z tych
opisywanych na swoim blogu wakacji nie wrocila. buhahahha:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malgoska zapewne gra deske w plocie w jakims filmie w holyłód ;) jej drewniana gra została doceniona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a propo
A moze Gośkę na księżyc wysłali na wakacje(w rakiecie własnej roboty) jak onego czasu sugerowałam. Co prawda mial wargaty Tomcio z MjM z nią polecieć , ale już lepszy Tomcio niż lizusek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia i Bozenka
dzisiaj bardzo bardzo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mi się wydawało, ze ale lipa jakoś dziwnie słownictwo zmieniła ;)pode mnie tez się kiedyś ktoś podszył, dlatego zmieniłam kolor z pomarańczowego na czarny:) Mina Olki kiedy dowiedziała się, ze luby będzie odwiedzał mamusie codziennie- świetna, no i Paweł jako skarbonka dla bliższej i dalszej rodziny. Chyba się trochę wkurzył:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
A ja znowu nie oglądałam! :( Olka z mopem?! Nie wierzę! :) O co chodzi z Pawłem skarbonką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaa
Andrzej chciał pożyczyć 40 tys. zł od Pawła, a on mu powiedział, że nie ma wolnej gotówki, bo robi za skarbonkę dla bliższej i dalszej rodziny. A komu on z dalszej rodziny pożyczył kasę ostatnio? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka ciągle lata w tym białym szaliczku! jaka wiocha!! a Monika to skończy chyba jak Scarlett z przeminęło z wiatrem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Dziękuję za wyjaśnienie! :) Nie wiem, komu z dalszej rodziny Paweł pożyczył pieniądze? Może dla niego Rysiek to dalsza rodzina?! :) Niedługo ma się pojawić ten cały wujek Bolek! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaa
Jaki wujek Bolek? :D. No właśnie tak pomyślałam, że może Ryska ma za dalszą rodzinę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie jaki wujek Bolek
?A Pawcio przesadza z tym pożyczaniem kasy,raz pożyżył własnemu BRATU i już panikuje,że robi za skarbonkę:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktos to stosuje?
ale nie dziwie sie ze pawel sie wkurzyl, z jakiej racji ma mu pozyczac? Glupi chuj, najpierw odwalal cyrki z zonka a potem gdzies uciekl do afryki i zostawil pawla, stad pojawienie sie trzesacego Kozielly. poza tym on nie byl w porzo i tyle. bardzo dobrze ze mu nie pozyczyl a Alicja powinna go kopnac w to stare dupsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie jaki wujek Bolek
też uważam,że dobrze,że mu nie pożycyzł:POn zawsze mi wyglądał na jakiegos kombinatora,zdradzal zone,robil w chuja Pawla,teraz chce pozyczyc kase od niego lub z konta kliniki:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola pokłóci się z mamą Norberta, Ani Surmacz nie będzie się podobało, że Tadeusz da dużo pięniędzy za kawałek blachy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli Bolek jest kuzynem Pawła to i Moniki, już sobie wyobrażam jaka będzie szczęśliwa:P (Bolek to ten który chciał być dostawca dziczyzny do restauracji Moniki. W kolejnych odc. okaze się, ze jest z nimi spokrewniony)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogna Ruczaj
Zna ktoś w Warszawie jakiś dobry skup szklanych butelek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś cienko z komentarzem
dzisiejszego odcinka? jaki odcinek, taki koment?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oglądam klan
Oglądałam, ale poza pijaną Bogną po śmierci ojca i ofunioną skretyniałą Kamilą nic mi w głowie nie utkwiło... No, może jeszcze szalenie zapracowaną pani dziekan, która dziś na herbatce miała już dwie psiapsiółki. Kiedy ona pracuje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejku czemu to teraz takie nud
jejku z tym klanem coraz gorzej. kiedyś to czasem oglądałam, a ost. chyba ponad miesią nic. dzisiaj oglądnęłam,. miałam nadz. olke zobazcyc i jej nowe problemy i tego mopa:P a tu lipa. zmarnowane 20-25? minut. PO PROSTU MASAKRA. najpierw lamenty Ani do koziełła, później Bogny u lekarza, i to by chyba było na tyle. no i przykra syt na końcu wiadomo-śmierć ojca:/ a zapomnniałam - jeszcze Rysiu hero, który dowiedział się od policji aby nie poczuł się celebrytą za bardzo. a policja w depresji bo jak to, teraz ludzie będą mówić że oni nic nie robią hehe. A głupuitka Czesia stw., że Józek pomoże, że na pewno petycje zrobia i sprawy w sądzie nie będzie hehehe....aa i jeszcze dwaj kombinatorzy - Feli i Enrdiu razem interesy załatwiają. Zapowiedz nast. odcinka - Rysio z profesorkiem czyli tez nudy pewnie będą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klan schodzi na psyy
:oRobi sie taka druga Moda na sukces:P np.Aga Lubicz jako polska Bruk:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×