Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Czy Paweł i Krysia mają stół przykryty folią bąbelkową? :D Kurde nie wpadłam na to, a miałam ostatnio remont :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbjv
haha Surmaczowa powalila mnie z tesktem - Kamila to lafirynda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany okropna była ta kolacja u Olki :O, drętwo i OIa lazanie zrobiła ;). brakowało tylko tego żeby Norbert miał czerwoną koszulką, bo Ola miała czerwone romantyczne wdziano :D. O nie Herbuś już wychodzi poza salę treningową i to mi się nie podoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj faktycznie Paweł strasznie jęczy :D, ale zdecydowanie uważam, że wcale Ryśka nie ciemięży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podoba mi się, że nie pojechali schematem i nie zrobili z Kamili świętej tylko dlatego, że Ela i Jurek ją przygarnęli, no to powinna być im wdzięczna i parzyć im czaj ;). Fajnie że pokazuje pazur, tylko jakoś dziwnie, że dopiero teraz, a nie jak była w gimnazjum np. ;), no ale różnie to bywa :D No fajnie że tak normalnie Macka pokazują, że pomaga ojcu, że w domu go gonią do sprzątania ;), nie robią z niego takiego, co do zupełnie do niczego się nie nadaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norbert zapomnial o
walentynkach?:P jak to mozliwe skoro trabia o tym wszedzie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scena z Kamilą i Błażejem najciekawsza, zgorszona mina cioci Stasi i rubaszny uśmieszek Jeremiaszka bezcenne.Surmaczowa traktuje Błażejka jak dziecko,ona ciągle myśli,że "to i owo" służy mu tylko do sikania a chłopak ma w końcu swoje potrzeby :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zlitujcie się nad Surmaczową
absolutnie! Pani Ania swoje w życiu przeszła: kilkanaście nieudanych małżeństw, a teraz hiper-pierdoła docent Deptuła za męża, skrobanka u córuni, do tego prowadzi tą całą fundację Femina dla samotnych matek napierdalanych przez konkubentów-brutali, stąd jej feministyczne odpały i żywiołowa niechęć do lafiryndy Kamili, zresztą Kamila mogła wdać się w Jurasa i okazać niewyżytą nimfomanką, poza tym pokazała pazur w Hiszpanii ćpając dopalacze i wylatując na zbity ryj z renomowanego programu wymiany licealistów. Teraz też daje czadu i pewnie wyleci z polskiej szkoły z wilczym biletem za arogancję wobec psorów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipa ty to naprawdę wredna
burżujka jesteś i za grosz uczuć rodzinnych nie masz!!! JAk możesz tak mówić że Pawły nie ciemiężą Ryśków, jak każda widzi, że ich ciemiężą ile wlezie?!?! Ryśki to u Pawłów w egipskiej niewoli są i arbajtują jak w niemieckiem lagrze: Rysiul nie dość że potrzebje kasy na adwokatów i łapówki dla sądu, na specjalistyczne szkoły dla Maćka i lekcje tańca dla Bożenki itd. a tu mu Pawły łaskę robią, że go herbatą albo barszczykiem z torebki poczenstują jak u nich remont robi. Jeszcze się w ogóle nie chcą przyznawać do pokrewieństwa z "robolem", "proletem" przy znajomych jak Ania :( :( 😡 Graża też ma pewnie krzyż pański z Pawełkiem w klinice, musi za pół darmo harować bo szwagra nie wypada po sądach pracy ciągać. Noi Pawły rąbią Ryśków przy okazji wynajmu mieszkania dla Olki i Trolla: w innej sytuacji Oluchna z konkubentem musieli by bulić 1500 PLN za wynajm, plus zastaw (tak z 10 tys. PLN najmarniej!), plus z własnej kieszeni pokrywać media (światło, prąd, gaz, wodę, ogrzewanie, sprzątanie psich kup itd.), plus remonty za swoje itd. A pamiętajmy że zawsze jak Olka albo wcześniej Aga miały problem z ciuchami, to zamiast kupować markowe ubranka leciały do cioci Graży, żeby im ZA DARMO i po godzinach, umordowana pracą w szpitalu Pawełka, przeszywała i prała ciuchy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomyliłaś postacie
do:Zlitujcie się nad Surmaczową "absolutnie! Pani Ania swoje w życiu przeszła: kilkanaście nieudanych małżeństw, a teraz hiper-pierdoła docent Deptuła za męża.." Mężem Surmaczowej jest doktor Koziełło a nie docent Deptuła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leszek (Flaszka) Głódź
Ale niewykluczone jest, że Koziełło też ugniatał jej kakaowe oczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to już ania z zielonego
wzgórza wiedziała że rudowłosym czerwony i różowy kolor nie psuje- olka w tym czerwonym wdzianku wyglądała okropnie!! a remont u lubiczów to też dziwna bajka-meble w kuchni poprzykrywane i tyle! pokazaliby prawdziwy remont jak w jednym pokoju jest kuchnia sypialniea i pokój dzienny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karor
CO SIE STANIE BOZENCE W OKO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motylek12344321
słuchajcie a co z wątkiem profesora??dawno klanu nie oglądałam-ostatnio znów zaczęłam oglądać a o profesorze ani widu ani słychu,ta jego żona urodziła już dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już to chyba kiedyś mówiłam, więc pewnie się powtórzę, bardzo lubię rozmowy Krysi z córkami. Dzisiejsza z Olką bardzo fajnie im wyszła! :) Jak Krysia mówiła, że martwi się o Pawełka, to przypomniało mi się jak Olka wyjeżdżała na obóz do Austrii i Krysia strasznie panikowała, a Paweł się z niej podśmiewał! :) Już myślałam, że będzie miły wieczór u doktorostwa (nawet padło po koniaczku!), ale trzeba było pokrzyżować im te plany... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzisiaj 15 lutego mija 4 latka
od załozenia tego topiku:)WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzisiaj 15 lutego mija 4 latka
echhh ten czas za szybko leci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to faktycznie 100 lat! :D, nasz topik już chodzi do przedszkola :D Powiem Wam że ja nie bardzo rozumiem tego piania szczególnie Krysi, jaka to się Olka samodzielna i odpowiedzialna zrobiła...ciągnę się jej te studia bez końca i co z tego, że ma same 5 :D...nie pracuje nadal, rodzicie dają jej kasę żeby poza domem udawała dorosłą ;), mieszkanie ma taniej od rodziny, które załatwił jej ojciec...no i gdzie ta dorosłość? no chyba że chodzi im o to, że sama robi herbatkę i lazzanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się, myślałam, że padnę gdy usłyszałam jak Krysia wychwala pod niebiosa Olkę za jej odpowiedzialość. Dziewczyna będzie miała 26 lat, studiuje od jakichś 7 lat i końca nie widać, godziny w życiu nie przepracowała, bez skrupułów wyciąga rękę po kasę od tatusia na mieszkanie z trollem, no wielka odpowiedzialność i dojrzałość! :-o Ale w rodzinie duma bo same piątki w indeksie i nawet jedna z wykrzyknikiem!!! :-o No, ale założe się, że jak to w "Klanie" i innych serialach bywa, że mimo nie posiadania jakiegokolwiek doświadczenia zawodowego, już dzień po skończeniu studiów, czyli pewnie ok. 30-stki Olka rozpocznie zajebiście płatną pracę w prestiżowej firmie, a korporacje będą się zabijały żeby zatrudnić tą wspaniałą absolwentkę "Wyzszej Szkoły Wszystkiego Najlepszego", która w indeksie nie tylko miała same piątki, ale również piątki z wykrzyknikiem :-o:-o:-o:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżejpito Santosubito
http://www.plotek.pl/plotek/1,111757,9115335,Bozenka_z__Klanu__DOSTANIE_W_OKO_.html?fb_xd_fragment#?=&cb=f4247990053398082&relation=parent.parent&transport=fragment&type=resize&height=23&width=121 Opisują jak to Bożenka dostanie nasieniem w oko od swojego partnera tanecznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serio miala piatke w wykrzyknikiem? pewnie od smosarskiego w imie "przyjazni" z aga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy Olka nie miała kiedyś romansu z jakimś profesorem? Chyba na jakiś obóz wtedy razem pojechali z dzieciakami? Więcej nie pamiętam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahahaha
:D jeszcze mogła dostac piątkę nie tylko z wykrzyknikiem ale też z dorysowanym kwiatuszkiem lub serduszkiem:D:PJa w przedszkolu:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junior wymiata! :) Narobili mu wstydu i jeszcze zmuszają go do jedzenia naleśników! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kiedy Olka jechała na obóz do Austrii, to już w liceum było? Tak Olka dostała jedną 5 z wykrzyknikiem, ale wiocha :D Olka dziś z mamuśką fajnie gadała, za to z bratem drętwo, psychologiczne sztuczki na nim stosowała ;) No ok, ja wiem, że są i tacy alkoholicy jak Bogna...wręcz chwała im za to, że nie pokazują tak stereotypowo tylko facet +40 lat spod budki z piwem ze wsi...Ale teraz tylko te spotkania AA i spotkania, przecież ona na szczęście nie ma jeszcze takiego wielkiego problemu z tym, zresztą ma rodzinę, kochającego męża ;), nie musi ciągle latać na te spotkania ma wsparcie też w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Olka chyba krótki czas spotykała się z doktorantem z pierwszej resocjalizacji, ale on coś kręcił, chyba się okazało, ze ma żonę, a jej nie powiedział ;), a i pamiętam że był przystojny...a wyjechali na jakiś letni obóz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I po wakacjach Olka zmieniła uczelnię na której był Smosarski, który teraz rozpłynął się w powietrzu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×