Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Koleżanko Malino, dziękuję!! Jesteś boska!! 🌼 :) Mistrzyni streszczeń! Chociaż inne koleżanki wcale nie są gorsze!! :) No już sobie wyobrażam Pawła w tym garniturze... Ja męża (jeszcze) nie posiadam, ale nie przypominam sobie, żeby mój ojciec, czy szwagier zasiadali do obiadu w garniturach! :) Rozumiem jakieś niedzielne obiadki, ale w tyg.bez przesady! Telekamer też nie oglądałam. Fajnie, że Klan zajął 3 miejsce, chociaż Majka na 2 nie zasłużyła!! Który serial dostał Telekamerę?? Witam Rodzynka na forum! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są już zdjęcia z Telekamer na www.akpa.pl Póki co, z klanowiczów, wypatrzyłam tam tylko aktorkę grającą mamę Norberta. Widzę, że Zielińska dostała Telekamerę. Jakoś za nią nie przepadam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barwy szczęścia chyba na 2 lecą. Widziałam to ze dwa razy, będąc w domu, bo moja mama to katuje... Kolejny serial o rodzinie, który zdaje się, wymyśliła Łepkowska. Ja tam jestem wierna Klanowi i to mi wystarczy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krótka nieobecność na forum, a tu tyle się dzieje, że ho ho ho! Witamy w naszym wesołym gronie Rodzynka :) który, mamy nadzieję, od czasu do czasu tu zajrzy, bo to chyba pierwszy mężczyzna, chyba się nie mylę? Klan oglądałam wczoraj jednym okiem, Jurka w turbanie nie widziałam, rozbawiła mnie scena obiadu u Lubiczów w tych jakże spartańskich warunkach, biedny Paweł, jak on to przeżyje, szok! Zupę musieli nalewać prosto z gara stojącego na stole na drewnianej desce :D Nie wiedziałam nawet, że u Lubiczów jest kominek. Czy oni tam ściany burzyli, że to mieszkanie nagle zrobiło się takie wielkie? I bardzo, ale to bardzo mnie ciekawi, jak będzie wyglądało po skończonym remoncie :) U Zyty i Michała widziałam telewizor, rzecz rzadko spotkana w Klanie, ale stał w dziwnym miejscu, za stołem, obok fotela. Pewnie mało używany, chyba, że spozierają na niego pod ostrym kątem z kanapy :D Zyta mocno przesadziła! A tak ją lubiłam od samego początku, mam nadzieję, że jednak się nie rozejdą, chociaż po tym, co powiedziała Michałowi, nie wróżę im świetlanej przyszłości. Nie ma do niego szacunku! Dobrze wiedziała, gdzie on pracuje, jak wychodziła za niego za mąż, a teraz wielce niezadowolona, co za baba :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Od poczontku wiadomo, że Zyta
to się z Michałem rozwiedzie, a Micho wróci do Kingi i bendom rzyli długo i szczenśliwie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ostatnio mój Misio pytał mnie
jak to możliwe że on, prosty chłop ze wsi granatem oderwany od pługa,(absolwent technikum), nie robi błędów ortograficznych, gdy tymczasem ja po polonistyce i dokttoracie z gender studies walę byk na byku?!? Co gorsza szefostwo jego firmy i ich sekretarki, osoby było nie było z dyplomami uczelni, nie potrafią zdania poprawnie sformułować, tylko jakieś łamańce polsko-angliczańskie, do tego zapisane z błędami. Podczas dyskusji doszliśmy do wniosku, że ci ludzie musieli zdobyć pseudowykształcenie, więc mają pseudowiedzę i posiedli pseudoumiejętności. Są po prostu pseudokimś. Tylko jak do tego doszło i kto na to pozwolił? Pewnie za często oglądali seriale!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spotkałam swego byłego ucznia.
Przyszedł na korepetycje. Gdy opuszczał gimnazjum z obu części egzaminu miał ponad 80%. Pomimo umiejętności logicznego myślenia stał się w ogólniaku matematycznym inwalidą. Zapomniał tabliczki mnożenia, podstawowe wzory matematyczne i fizyczne. Argumenty podał bardzo ładne: nie muszę tego znać, na maturze można mieć kalkulator (w gimnazjum nie, dlatego jeszcze jakoś liczą - niechętnie), można mieć też tablice ze wzorami, po co mam znać wzór na pole prostokąta (w gimnazjach nie ma tablic na egzaminie i nawet najgorszy osiołek podstawowe wzory musi znać). Oczywiście maturę zda, na studia pójdzie, pracę magisterską napisze, mgr inż. przed nazwisko mu dadzą. Nasuwa się pytanie: po jakie licho w podstawówce i gimnazjum młotkiem się wbija na siłę wszystkim wiedzę do głowy? Brakuje tu konsekwencji. Niech ortografia i podstawowe umiejętności liczenia będą punktowane jak za komuszych czasów. Dzieciaki szybko załapią o co chodzi i te umiejętności opanują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie od dziś wiadomo, ze wszytko, co w nadmiarze, szkodzi :) seriale pewnie też :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oo boze
wątki z Rafalskim bezproduktywne i kretyńskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Rafalski
ma nowy samochód:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teściu - pułkownik - przegina i to na maksa . Jabym była Michałem to bym wyszła i nawewrt drzwi za sobą nie zamknęła . A małżeństwo Michała i Zyty rozleci sie pewnie przez to ,ze Zyta ze wszystkim lata do rodziców .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokładnie aż się zdziwiłam, ze Michał nie wyszedł trzaskając drzwiami!!! Niby żadna praca nie hańby, a przeżyć tego nie mogę, że Zyta karierę robi w księgowości :D, a jej mężu na koparce robi :D, typowo polska moralność ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co to za teksty jak do jakiegoś gówniarza - i kto komu tu robi krzywdę ? A państwo doktorostwo w remoncie ale stół pięknie nakryty ...:):):) jak sobie przypomne remonty u siebie i nasze zycie wtedy ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walentyna81
Pawel stal sie okropny! Uszczypliwy i wiecznie marudzacy! Andropauza idzie czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wątek w Bożeny tańcem i Ryskami dziś bardzo dobry, ostry, ale bardzo prawdziwy!!! :). Nie zlali jej, jak gówniary, nie bo nie, tylko poważna rozmowa była... A pułkownikostwo przestaje lubić, myślałam że będą ich robić bardziej na takie groteskowe postaci, jak Ania Surmacz, które tak pozytywnie postrzelona jest...ale widać że ojciec Zyty jest na poważnie walnięty na punkcie wojska i tylko taka praca ma dla niego sens...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i no i tekst Michała ,ze dumą jeszcze sie nikt nie najdał jak najbardziej prawdziwy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walentyna81
U doktorostwa ten teks, ze Michal nie byl w wojsku. Malo nie pekli ze smiechu! Niby tacy wyksztalceni a chamsto wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos mi zwinal NICK
NIE WIEM CO TU SIE DZIEJE, ALE WCZORAJ POD NICKIEM >>MAJSTER, A NIE POMOCNIK RYSIEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syberia u doktorostwa mnie dzisiaj rozbroiła! :D Podziwiam Kryśkę, że wytrzymuje marudzenie Pawła!! Michałowi współczuje żony i teścia. Nie wytrzymałabym z tymi ludźmi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos mi zwinal NICK
WCZORAJ KTOS MI ZAHASŁOWAL NICK >MAJSTER A NIE POMOCNIK RYSIEK< I NAJWYRAZNIEJ MIAL Z TEGO RADOCHE => FAK JU MF!!! POPROSZE O PORADE JAK MAM SIE ZACZERNIC ABY NIKT MI NIE KRADŁ NICKOW. Z GORY DZIEKUJE. P.S. JESTEM MEZCZYZNA Z KRWI I KOSCI, I PROSZE SIE NIE DZIWIC ZE TU PISZE:D MLODY, SZCZUPLY, KULTURALNY WYKSZTALCONY I WOLNY, TAKZE JESTEM WASZ DZIEWCZYNY, HI HI :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos mi zwinal NICK
26 TY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się wczoraj obawiałam, że Misiu pułkownika do ściany tą szablą lub kordzikiem przyciśnie. Jam uosobienie spokoju i taktu, ale na jego miejscu tak bym jednak chyba zrobiła. Mnie się wydawało, że Grażyna z Rychem zgodzili się na te dodatkowe godziny tanecznych treningów, a tu tak jazda wyszła. Noe wiem, przyśniła mi się ta zgoda, czy co? :D Bożenka nareszcie pazur pokazała! Świetnie rozmowę z rodzicami zagrała! Brawo! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×