Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość ale mnie ten leszek wkurza
no taka fajna postac mial, byl czarnym charakterem z mroczna przeszloscia, a teraz...dowalili mu te okularki, wlosy ulizali i zrobili z niego cieple kluchy...taki fajny aktor, a gra ciote pod pantoflem pijaczki...w tym klanie wszytko takie idealne, nie ma zlych ludzi, a nawet jak sa to sie nawracaja...w zyciu tak nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale mnie ten leszek wkurza
kamila moglaby wpasc z blazejem, wreszcie by sie cos zaczelo dziac, a nie wszytko tak gladko, elegancko, po Bozemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż tak gładko, to nie jest nie przesadzajmy, są ciągłe perypetie, Kamila tez ostatnio miała, a to ze szkoły ją wywalili, a to nogę poparzyła...dla mnie Bogna i Leszek grając razem są koszmarni, oddzielnie jeszcze ujdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no pszesz Kamcia wpadnie
musowo i se jakąś pokątną skrobankę zrobi jak ta córeczka Surmaczowej, zamiast kulturalnie do Kaliningradu jehać albo do Szfecji, no chyba że ona i Błażejus ostaną młodymi rodzicami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale mnie ten leszek wkurza
z Moniką to samo zrobili. Była fajna postać, taka polska Bruk Logan albo inna Alexis a zrobili z niej takie mli mli. To samo z Bogdana! No i ten amant Weroniki! Nie rozumię czemu w polskich serjalach uczytjelki są ułożone i romansują z kujonami? Pszesz mogłaby zakochać się w jakimiś trudnym młodzieńcu, co to w każdej klasie kiblował po 5 lat i teras je w jej wieku i to by było fajne und zajebiste!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest dwóch facetów, którzy dobrze wyglądają z wąsami.. Johnny Depp i Bohun, ale nie Jaś, na litość boską :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huskwarna
a ja myśle ,ze to taki pierwszy " męski " wąsik i dlatego tak go pielędnuje ,zeby pokazać,że już nie jest dieckiem - urocze :) ale kto pisze te dialogi Bognie i Leszkowi - ten napuszony boga- ojczyźniane zadęcie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huskwarna
a z Beaty wariata robią konsekwentnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huskwarna
kamasutra w klanie - ......... koniec świata :) i jeszcze dla cioci stasi ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkurza mnie Beata! Ten wizerunek w ogóle do niej nie pasuje, albo aktorka nie potrafi dobrze odgrywać złości. Mam wrażenie, że robi to strasznie sztucznie! I te ich sztuczne dzieci! Alkoholizm Bogny też nie jest do końca realny... Mam alkoholiczkę w rodzinie, ale to trwa od lat, a w klanie po miesiącu robią z człowieka alkoholika. Kamasutra dla cioci Stasi! :D Zaje***ty prezent! :D Po dzisiejszym odc. dowiedziałam się, co to jest "ryksza", a raczej, że to coś właśnie tak się nazywa! :D No i jeszcze brakuje tylko tego, żeby Jacek został drugim Rysiem! :D Wypadek Bożenki, niezły kwas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co tej Bożence się stało? Bo jakoś nie przyuważyłam. I ciekawe, czy Ryśku i Graża wiedzą jakie lubieżne pozy ich córka przybiera podczas tańca :D Ale może teraz dzięki temu wypadkowi wyjdzie akcja z sali do tańca, bo już nudne to ich prężenie się... Bogna i Leszek... bez komentarza. I tak sobie pomyślałam, że Beatka powinna teraz w ciąży być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płaskorzeźba hinduska :), zabawna pomyłka, ciocia Stasia nie powiedziała Bożeś mój, tylko patrzyła na prezent zaskoczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale z tej Eli kretynka - zamiast normalnie powiedzieć "przepraszam ciociu, Jerzy pomylił paczki i damy Ci Twój prezent jutro" to wmawiała jej jakies herezje o innej kulturze, a widac było, że biedna ciotka jest zażenowana prezentem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś dopiero obejrzę powtórką z wczoraj ;) Nie wiem może się czepiam, ale czy trochę nie przesadzili z tym, ze Kamila i Bożenka sobie na kawki do kawiarni chodzą...tzn. mogą, mają prawie 18 lat, ale są w liceum i jakoś nie wydaje mi się, że to młodzież w tym wieku chodzi na kawki ;), no już na studiach, to co innego...chodzi mi o to, czy niezbyt poważnie je pokazują, a z drugiej strony nagła dziecinność Kamili jesli chodzi o Błażeja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przesadzasz :) Ja w liceum na kawki namiętnie biegałam z przyjaciółkami, co najmniej raz w tygodniu, albo i częściej. Całe kieszonkowe potrafiłam na takie kawki wydać. Wtedy jedyną kawiarnią sieciówką było coffee heaven, to głównie tam chodziłyśmy, bo i galerii handlowych było mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunia i jak wrażenia? ;) Mi osobiście nie podoba się ten wypadek Bożenki, tzn. chodzi mi o to, że jest teraz nawarstwienie problemów u Ryśków...Beata w roli histerycznej baby z szaleństwem w oczach, jakoś do mnie nie przemawia ;). Ale najgorszy i tak jest wątek Bogny i Leszka, drętwota do bólu...Na szczęście nadrabia Ela i Jurek i Pani Stasia oczywiście z tą rzeźbą, która nie chce wodzić na pokuszenie Jeremiaszka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huskwarna
uuuu ,jeremiaszek jak zobaczy taka fikuśną płaskorzeźbę to dopiero w nigo diabeł wstąpi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bo dawniej to tak ludzie mó
alez moja droga 13 księge napisał fredro a nie mickiewicz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacek chyba przesadził z tym bardzo wysokim poziomem życia ;), chyba właściwsze by było, że żyją dostatnio ;). Jakby mieli bardzo wysoki poziom życia to: mieliby w domu sprzątaczki, kucharki, dzieciaki prywatnych nauczycieli, 2 miesiące wakacji gdzieś daleko w luksusowych warunkach, brak stresu że się straciło pracę, bo ma się dużo kasy i oszczędności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie, Beatka będzie zatrudniać Jacka :D I biedne dzieci będą już całkiem sierotami... powinni je wysłać gdzieś za granicę do internatu, może by się wyluzowały, jak Kama ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otóż to, przecież jej mama tam pracuje... Może nie mają okulisty :p Ale byłoby to poważne niedopatrzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaaaa osbie jednaaa
ale o co chodzi z tym wypadkiem Bożenki możecie mi wyjasnić?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata się zachowuje zupełnie jak moja szefowa, porąbana w bardzo realistyczny i niereformowalny sposób:-D aż się zestresowałam na nowo, w domowym zaciszu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życie, życie jest nowelą - sporo takich Beatek Pań dyrektorek w realu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! Jak dobrze ze jest nasz topik bo ostatnio ogladam Klan w gruba kratke ,bylam na wyjezdzie w gorach a dzieki Wam jestem na biezaco...szkoda tylko ze przegapilam seks Blazeja i Kamili :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ermusa
nie wiedzialam ze dzis wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×