Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Ale fajny był wczorajszy odcinek :), według mnie Klan znów odżył :). Kasia jest super, wątek z tym, że wyglądało na ciążę Olki też dobry :D. A najlepsza była kłótnia Jurka i Antka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy lokatorm88888888888888
temat pracy olki jest prosty bo wczoraj sobie go od razu "przetłumaczyłam" ale bardzo "ubrany" w mądre słowa.swoją drogą ledwie jej się pewnie ten tytuł na stronie zmieści. jak wy obstawiałyscie na którym roku jest olka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie możliwy wręcz jest aż tak długi temat pracy mgr :D. Olka jest na jakimś 8 roku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale trza się cieszyć, że jest szansa, że za jakieś 2 lata Olka te studia skończy! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nigdy nie pisalam pracy
magisterskiej ale powiedzcie, czy to jest az tak niesamowite wydarzenie zeby sie tak podniecac jak wczoraj olka? rozumiem obronic prace, ale przezywac ze sie ja bedzie pisalo? to chyba logiczne ze jak ktos jest na studiach magisterskich to pod koniec pisze prace i see you, a olka sie tym tak podniecila...wielkie mi co, jakby zrobila doktorat, to by bylo cos, a tu magistra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Studia Oli są delikatnie mówiąc od początku mocno przerysowane ;), jakby studiowała prawi i medycynę na Sorbonie ;), No i jak to możliwe, że tak wybitna studentka musiała aż 6 razy chodzić z tematem pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się tam nie logowałam i czasem oglądam nawet po kilka odc.klanu. Ale faktycznie, ostatnio też oglądałam Chichot losu i w połowie 2 odc.wyskoczyło, że limit wyczerpany. Po jakichś 2 godzinach mogłam obejrzeć dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yyy :o Ten wątek romansu z uczniem jest beznadziejny... jakiś taki karykaturalny, a ten koleś taki stary-malutki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli już wiemy, ile Monika musiała tym razem dopłacić do interesu Feliks :S na razie 1500 hehe :D. pamiętam scenę, jak pytała o to Feliksa, parę tygodni temu :) Olka udo pokazała, normalni scena żywcem wyjęta z Dynastii... gołe udo, kołdra, mokry z wysiłku facet..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi osobiście nie podobala się poranna scena z Olką i Norbertem. Trochę niesmaczna... Jeszcze niedawno zastanawiałam sie jak rozwinie się wątek Weroniki i Rafała, ale jak zaczynają się pojawiać osoby trzecie ( ta dziewczyna ze szkoły ), to pewnie za chwilę wybuchnie jakiś skandal z panią profesor w roli głównej :) Sceny z Moniką i Feliksem jak zawsze bezcenne ;) ona chyba już zawsze będzie go finansowała, a on chyba już zawsze będzie na jej garnuszku ;) Fajnie, bo Klan zaczyna odżywać na nowo. Ciekawe gdzie jest pani Lisek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa ... Olka w koszuli nocnej uprawia seks. A to lsowo jej przez gardlo nie przejdzie "jak ty wytrzymasz bez TEGO" ;p A Beata podobno ma zamiar odejsc z serialu! Fajnie by bylo gdyby ja usmiercili, cos by sie dzialo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niefortunna scena, oj niefortunna :P Gdyby Paweł, to widział, to pewnie też czułby się zgorszony zachwaniem córki ;) Skąd wiesz, że Naruszewicz chce odejśc z serialu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby Paweł to widział... Czy według Ciebie Żonkilko senior Lubicz uważa, że oni osobno sypiają? :P Czym tu się gorszyć?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żonkilka_
Napisałam to w formie żartu ;) i w kontekście tego, że Paweł przecież nie przepada za Norbertem. Oczywiście, że Paweł na pewno ma świadomośc tego, że Olka z Norbertem śpia razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żonkilko, ja też w formie żartu. :D:D Norbert, to fakt, trochę dziwnie wyglądał. Szczególnie taki świecący fragmencik pod nosem mnie śmieszył. ;) Nie wiem jak jest przyjęte na Oli uczelni. U mojej córki rzeczywiście troszkę dłużej (całe bite dwa lata) pracę pisali. Ale kto wie, może w prywatnej szkole szybciej z tym wszystkim jadą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja myślę że ona
już ma pracę napisaną, a teraz tylko temat do niego dopasowała :D:D:D i dlatego ten wrzesień to realna szansa na obronę, no to teraz do wrzesinia mamy temat zastępczy, Olki praca magisterska, wszyscy pieją z zachwytu i w ogóle och i ach bo córka w końcu wybrała temat, nie do powtórzenia. nie mam stałego nicka, ale prawie codziennie was czytuję, piszę rzadko, ale jak już to na temat :D (chyba), ale może kiedyś tam się zaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja myślę że ona
a i jeszcze co do Olki szkoły to dzisiaj w Klanie padło zdanie z ust Krysi że Olka na jakimś Uniwersytecie studiuje, czyżby na Warszawskim a co do magisterek, to w sumie zależy od uczelni, u nas niby temat też był dwa lata wcześniej ustalany, do I semestru musiał zostać zatwierdzony, ale ja prace pisałam 2 tyg przed oddaniem do sprawdzenia, chociaż de facto miałam na to 2 lata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To widocznie od szkoły zależy. U córki tematy przydzielane były pod koniec trzeciego roku. Na czwartym materiały zbierali i testy "na ludziach" przeprowadzali. Cały piąty to pisanie i mało kto się na czerwiec wyrobił. Większość jesienią obronę miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malina, wiem że i Ty pisałaś w formie żartu :) Ja na napisanie swojej pracy też miałam dwa lata, ale może jak się Aleksandra spręzy, to i do września się obroni ;) Mnie dziś zastanowiło jaką pracę dla niej scenarzyści szykują po zakończeniu studiów. Nie zdziwilabym się gdyby Olka po prostu została na uczelni, bo często było podkreślane, że jest wzorową studentką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunia, może zostaniesz członkinią!? :D Ja tam czekam na te "drugie oświadczyny" doktora Lubicza! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi na tej darmowej stronie jak chce wlaczyc odcinek do obejrzenia to pojawia sie rejestracja ,jak sie Wam udaje obejrzec bez rejestracji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co chodzi z ta scena
olki i ogra? nie ogladalam i zaluje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba była pierwsza scena wczoraj.. leżeli w łóżku, Norbert na plecach, z gołą klatą, mokry na twarzy, zmordowany :o Olka miała przez niego przerzucona nogę i widać było blade udo, reszta zakryta. no, nie była zakryta cała, bo widać było jakąś koszulinę z długimi rękawami (chyba). Nie pasowała mi ta scena do Klanu, oj nie :) rozmawiali o obronie Olki, Olka ostrzegła Norberta, że do czasu obrony z TEGO nici, bo ona musi oszczędzać siły, ja tak to zrozumiałam .. biedny Norbert przestraszył się tego postu do września :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No faktycznie ta scena z Olką i Norbertem jakaś niesmaczna, chyba za bardzo już chcą wyluzowywać w Klanie, choć ostatnio dialogi Krysi i Pawła rewelacja :D, na poziomie ale naturalne :) Tylko jeden podstawowy błąd jest taki, że magisterka to nie praca naukowa!!! dopiero doktorat jest naukowy! i to jeszcze prodziekan powiedziała, później jeszcze Olka potwierdziła...tytuł magistra, to tytuł zawodowy nie naukowy... Wątek o zakazanej miłości nauczycielka-uczeń sam w sobie zawsze jest ciekawy, tylko koszmarnie sztucznie grają oboje, a już ta Weronika, no masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfdfdfdfdfdfdfffffffff
Widzę,że nie tylko mi nie przypadła scena łóżkowa Norberta i Olki.Wyglądało to strasznie komicznie i żałośnie zarazem :S Norbert taki spocony,Olka cała w skowronkach,to blade udo :/ .. nie wspominając już o koszuli ! Kto normalny uprawia seks w koszuli?????No i ten jego pot pod nosem .. aż mi się niedobrze zrobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×