Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość Jacek nafazowany hehehhehehe
:D:D:DDobre!!!Choć myślalam,że scena z jego jazdą będzie dłuższa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ale lipa
masz rację!!Właśnie przez takie poważne,wyniosłe zachowanie Zyta wydaje sie starsza niż w rzeczywistości jest!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunia__agunia
Ale jaja wszystkie moje posty usunęli . Tylko czyżbym sama wyprodukowała 20 stron na topiku no no :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunia__agunia
I nie mam czarnego nicka??? O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może napisz do redakcji
kafeterii.Tez mi się nie poodba usunięcie tylu stron😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunia__agunia
Napisałam, ale wątpię w odpowiedź :) A Jackuuu owszem fajnie się zachowywał po tej JEDNEJ tabletce. Miłosz kiedyś łykał przy pani Steni i nic mu nie było. A teraz taki cyrk. A wujek Lubicz jaki stanowczy no no.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak słyszę Pawła stawiającego ultimatum Miłoszowi, to przypominają mi się początki Klanu. Wtedy ciągle opierdzielał za coś Agę. To był Klan, aż się chciało oglądać! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaaal
Dzis w gazecie czytam ze klanowi spada mocno ogladalnosc jeszcze nie chca konczyc tego shitu ale produkcja zapowiada ze bedzie mnostwo zawirowan i rozwiną mocno Agniesi wątek - córeczki pawla ktora bzykneła cała warszawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30 latek oglada klan
rozwiną mocno Agniesi wątek - córeczki pawla ktora bzykneła cała warszawka- nawet jak bym mial 20 we wzwodzie i w obwodzie to bzykajonc jom to bym nic nie czul bo taka jest przeorana. No ale pomaszyc moge bo mam 5 cm dlugosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się Milosz z wygladu podoba, choć fakt - jest dośc niski a Bożenka naprawde ładna sie zrobiła przyjemnie sie patrzy na ich dwójkę, chcociaż było widać wczoraj, że Marta (Herbuś) zaczyna między nimi intrygować sceny z Lubiczem oraz z halucynacjami Jacka naprawdę niezłe - takic emocji to nie było w "Klanie" od pamiętnej wyprawy Rysia na odsiecz prostytutce :D natomiast Zytka i Rutka - no comments :O jakbym ja tak mojemu szefowi glowę zawracała duperelami to bym wyleciała szybciej niż przyszłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa zapomniałam jeszcze o Miłoszu - on jest starszy, bo Bolek mówił, że po maturze 2 lata sie obijał zanim zaczął studia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marczynski odczep sie od
tego jaki to ma nick:o to TYLKO forum,mozna miec nick jaki kto chce!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaaal
dokladnie tak jak pialem juz wczesniej Agniesia to typowy debil klanowy musi pracowac u rodziny bo kto by zatrudnil takiego paszczura po 30 z otyłym dzieckiem? ten Marek powinien sie ewakuować a nie oświadczać a wracajac do tej pracy to spoko jakby pracowala w elmedzie jako wydawca tej gazetki to jeszcze jestem w stanie to przelknąc w koncu stary jej prace zalatwil ale jak sie pojawiła w sperm kremie sorry fejs kremie to juz gruba przesada potem agniesia bedzie pracowac u moniki w aptece eli a na koniec zostaje przedszkole czesi tylko u rodzinki zostaje jej pracowac bo kto by zatrudnil takiego przeruchanego sierściucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheheh masz rację
co do Agi,juz wszedzie u rodizny bedzie pracowac!!Moze zatrudni sie tez u Rysia,w jego ekipie remontowe, i u SWurmaczowej w salonie sukien no i jako pomoc Grazynki czyli bedzie pielegniarką:P Widocznie Aga jest tak zajebista,ze do KAZDEJ pracy sie nadaje i w KAZDEJ pracy ja chcą:D A co do jej wieku i wygladu to znam wiele lasek po 30 tce ktore wygladaja lepiej niz Aga:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo jacku to bankier
i musi zawsze elegancko wygladac,nawet w domu koszula,krawat i marynarka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaaal
Jackuu spi nawet w garniaku i koszuli i krawaciku - zauważcie ze w Klanku nie nosi się po domu pantofli ani innego obuwia tylko buty "dzienne do chodzenia na zewnątrz" I jeszcze zauważyłem u wielu osób oglądających klan w realu pokutuje myslenie ze Klan jest taki "zyciowy" np. moja mama tak uwaza. Wasi rodzice tez tak uwazają? bo pewny jestem ze moja mama nie jest osamotniona w tym. Mnie to smieszmy bo wlasnie co jak co ale nie jest zyciowy. Bohaterowie wszyscy sie znają ten wpadnie na kogos na ulicy a to kuzynka tamtej i tak zawsze było w Klanku, Agniesia ktora pracuje tylko u rodzinki bo pracy by nie zlalazla poza rodzinką. No i Agniesia bedzie pracowac jeszcze u matki na uczelni i u Knorra na koparce zapieprzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaaal
I jeszcze dziwi mnie "spasiona Zosia" córeczka Agniesi - kobiety pracującej, która żadnej pracy się nie boi (ale tylko u rodziny) Mała ma sympatyczną buźkę ale czemu jest taka spasiona? strasznie pulchna pyzowata buźka a przecież to nie chodzi nawet o estetykę ale o zdrowie dziecka jak tak mozna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaaal moja matka oraz inne
osoby w rodzinie,wsrod znajomych,ktore ogladaja Klan(przewaznie starsze osoby)tez uwazaj,ze Klan jest taki "zyciowy":o Natomiast mlodsze oosby,w moim wieku(mam 29 lat),lub nawet niektore strasze i mlodsze ode mnie(np.moi bracia)sadzą,ze Klan to niezla bajka i wszyscy mają bekę z ogladania Klanu:DI wlasnie dlatego lubie ogladac Klan, aby sie ponabijac z tamtejszych sytuacji,zachowan ludzi,z tego braku realizmu w Klanie:PZnakomicie poprawia mi humor ogladanie Klanu,nie raz lepiej niz niejedna komedia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaaal moja matka oraz inne
a co to malej Zosi to tez jetsem przerazona jak mozna tak utuczyc dziecko:oTo wina rodzicow,babci,dziadka,rodziny(tych co ja karmią bo sama raczej nie chodzi na zakupy ani po fast foodach)Moze mala ma jakies tez zachcianki a rodzice kupuja jej wszystkie slodycze jakie chce.I stad wyglada jak wyglada:( Tu nie tylko o wyglad chodzi ,ale przede wszystkim o jej ZDROWIE,potem wyrosnie z niej gruba nastolatka,potem gruba kobieta:(Dopieor wtedy bedzie ciezko zrzucic jej te kg:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostawcie zosie w spokoju
moze mala ma po prostu takie geny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moje dzieci sa szczuple
a ja ile sie naslucham,ze jestem wyrodna matka,bo przeciez "dzieci powinny DOBRZE wygladac" czyli Zosia wcale nie jest tlusta tylko moje dzieci WYGLODZONE. Sama musialam sie odchudzac raz jako nastolatka,potem po ciazach i doskonale wiem jak to jest byc gruba i sie odchudzac.Dlatego nie wpycham na sile moim dzieciom i slysze,ze glodze dzieci :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehhe dobre
doctor :D:D:D Ale takie jets niestety tlumaczenie nadwagi,moze raz na milion to sprawa genow lub jakiejs choorby ale 99.9% przypadkow nadwagi,otylosci to niesttey obzrstwo i brak ruchu:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaaal
:) dobrze ze wiekszosc popieralo mnie ze Zosia ma nadwagę i jest spasiona. A druga sprawa to niedawno oglądam Klanik i Agusia nasza koffana gotowala w kuchni a wraca naiwniak slepiec Marus i Agusia do niego z tekstem: "No dzis sałatka ale dla ciebie jest mięcho" A mnie to zastanowiło jak wegetarianka Agunia moze gotowac mięsko? przeciez przy gotowaniu trzeba poprubowac czy dodac jakis skladnik czy jest smaczne a jesli ona nie je mięcha to jak moze gotowac dla swojego faceta? Ja tam mięsa nie jadam ale pamietam jak Agunia miala faze na bycie wegetarianką bo bylo to modne i dziwi mnie ze ona gotuje mięcho dla kogos bo ja osobiscie nie moge patrzec na mięso w kuchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbychon
Ja też nie jem i gdubym miał żonę miesożerną to by musiała sama sobie gotować. Wiec z Agi jest du.pa nie wegetarianka skoro facetowi gotuje ście.rwo. Z niej taka wegetarianka ja z Olki kuratorka. Rozmawiają 2 prostytutki. Pierwsza: Wiesz przeszłam na wegetarianizm. Od miesiąca nie miałam kawałka mięsa w ustach. Druga: Tak? A pen.is to może warzywko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaal faktycznie zal cie czytac
nabijasz sie,ze klan jest niezyciowy po czym domagasz sie,zeby dziecko bylo idealnie tak chude - a w zyciu roznie bywa. Poza tym serial to serial, wiadomo,ze maja ograniczona liczbe aktorów, wiec sie wszystko kisi w tym samym sosie, takie prawo seriali- widze, ze masz dramatycznie powazny stosunek do tematu, bardziej niz twoja mama. Poza wszytkim wypowiedzi żaala la i doktora L. są mało ze sa prymitywne i krecące sie koło d... głownie , to jeszcze durne w dodatku no i z bładami ( prUbowac hehe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doctor L.
To nasza Agusia żadnego mięsa ust nie bierze? Biedny Marek, niby ma za narzeczoną kurwiszonka a jednak nic do dzióbka nie chapie. A co do Zosi, to rodzice robią jej dużą krzywdę ale jak to ktoś wyżej napisał, ludzie lubią widzieć dzieci utuczone. Szczególnie ludzie starszej daty kiedy to były problemy z żywnością. Teraźniejsze czasy sa dokładnie odwrotne, to niziny społeczne obzeraja się jak zwierzęta i nie wiedzą kiedy przestać pochłaniać tusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doctor L.
A czy Zaaal napisał że muszą zmienić dziecko? Po prostu swierdził że jest deczko świnkowate. Więc zanim weźmiesz się za komentowanie to lepiej poćwicz czytanie ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×