Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość dziewczyny piszmy sobie
spokojnie dalej, przeciez golym okiem mozna rozpoznac "twórczość" tych niewyzytych frustratów, ja tego po prostu nie czytam - powietrze. Niech sobie piszą i ulżą , to fetyszyzm w czystej postaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...//..
Ja się z Toba zgadzam i też jestem za tym, żeby pisać dalej normalnie, tak jak do tej pory i żeby stałe bywalczynie z czarnymi nickami wróciły, ale jak sama widzisz ten debilizm wziął górę, a normalnych osób nie ma od dłuższego czasu tutaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie watek z Agą jest
naciagany , wlasnie w jej sytuacji kobieta woli sobi ulozyc zycie stabilnie, ze wzgledu na dziecko chocby. Kazdy odcinek bez Malgosi cenny . Kasia i Zosia rulez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do postu wyżej
wydaje mi się że Marek jest -jak to się mówi-za dobry dla Agnieszki.Ona zawsze wybierała niewłaściwych facetów i on jest po prostu za uczciwy i prostolinijny.A poza tym nawet kota można zagłaskać na śmierć i on mimo że jest przystojny i ogólnie fajny,to jednak przesadza z tym upokarzaniem się przed nią,to takie niemęskie,że nawet mnie do niego zraziło.Ona ma bardziej męski charakter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaaal
O stadno kur domowych zdominowały topik! paszoł won do kurnika obiady gotować i czaj parzyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna_12
Wg mnie, to Agniesza jest skończoną egoistką. Toż z tym Markiem jakby wygrała na loterii, a ona jeszcze narzeka. Ty żalosnu żulu zaalu, czy jak Ty się tam podpisujesz, sam wypad z tego forum, jak Ci coś nie pasi. My się nigdzie nie wybieramy, capie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....//..
Widzę, że zniknęło sporo moich postów - daje sobie rękę uciąć, że Zaal zgłosił je do usunięcia, bo napisałam w nich prawdę, że banda debili opanowała ten topik, a on sam jest nieszczęśliwym, sfrustrowanym i niewyżytym seksulanie typem. To, że zgłosiłeś te posty do usunięcia, to dowód na to, że Ty naprawdę jesteś skończonym frajerem, prawda zakuła cię w oczy Co za żenada - zaal, napawde mi cię zal , tak szczerze i od serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaaal
Wstrętne kury domowe na bezrobociu wstyd! Klanik oglądają i psioczą na tych co lubią sobie bekę zrobić z niego haha! Spasione wstrętne gospochy parzcie czaj i gotujcie obiady tępe pustaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mietek6766
tempe dzidy raszple z drutu, pewnie myslicie ze Trudne sprawy i dlaczego ja na polsacie som na faktach ałtentycznych i to seriale dokumentalne. zal ni was pipy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna_12
Panowie, jedno jest pewne - jaj to Wy nie macie. Kalesony z Was, a nie prawdziwe chłopy. Jaki normalny facect ogląda Klan tylko po to, żeby potem całymi dniami siedzieć na forum internetowym, przeznaczony dla kobiet i komentuje przebieg serialu ? W dodatku robicie to w malo inteligentny sposób, bo jedyne na co Was stać, to ubliżanie innym i wulgaryzmy. Wstyd ! Wasza męskośc wynosi O. Powiem więcej - mniej niż zero. Dobrze się mówi, że face rozwija się do piątego roku życia, a potem już tylko rośnie. Daleko nie trzeba szukać przykładów na to, wystarczy was poczytać. Oj głupiki, wy głupki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaaal
za to ty anna_12 myslisz ze ejstes fajna i kobieca 0 powtarzam słownie zero w tobie kobiecości spasione sadło gospochy haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna_12
Ty naprawdę nie masz swoich tekstów, tylko lecisz na sępa na czyiś tekstach. Oj ty stary skapciały trutniu , żal mi cię zaalu żulu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna_12
Skąd ty w ogóle możesz wiedzieć, jak ja wyglądam skoro mnie nie widziałeś. Ależ ci się już móxg zlasował od tego wiecznego przesiadywania na forum. Weź człowieku zacznij żyć trochę światem rzeczywistym, takim poza komuterem. Wierz mi,że poza internetem też jest życie. Ogarnij się :D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna_12
Tobie sie rzeczywistośc pomieszała ze światem internetu. Hallo, budzimy się :D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny co wy sie
przejmyjecie facetami(?!), ktorzy siedza caly czas na damskim forum , ogladaja Klan i podniecaja sie jednym i drugim. Zboczki sa na swiecie ale nie ma co z nimi gadac, niech to robi lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna_12
Chciałabym przeprosić żaaala ponieważ miał on rację. Jestem otyłą gospodynią domową siedzącą w domu, która nie widziała świata poza kuchnią. Żaaal we wszystkim miał rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna_12
Za nic żałosnego zalla zula nie przepraszam. Ani mi się śni :D Powiem więcej - wypad synek z tego forum. Raz, dwa i już do ksiązek, tabliczkę mnożenia powtarzać, litermi ćwiczyć. Raz, dwa już cię tu nie ma. Dwa razy powtarzała nie będę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale zawsze się chyba znajdzie
a tak naprawdę Klan robi się monotematyczny.Wszyscy ,nawet Ela z Jurkiem w kuchni rozmawiają o seksie. Nie,żebym była jakąś moherową babiną,ale skoro im się wyczerpały pomysły,niech już zakończą ten serial. Będzie szkoda,ale cóż....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna_12
" przejmyjecie facetami(?!), ktorzy siedza caly czas na damskim forum , ogladaja Klan i podniecaja sie jednym i drugim. Zboczki sa na swiecie ale nie ma co z nimi gadac, niech to robi lekarz. " To nie sa faceci, to są stare kalesony. Żaden normalny facet nie ogląda Klanu i nie siedzi na damskim forum od rana do nocy. Widać, że wam sie zatarły w głowach pewne schematy. Chyba żeście się pogubili, role wam sie pomyliły:D Zaaal, pajacu obudź się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....//..
" Zaal jest żałosny. Ma trociny zamista mózgu - lubię to ! " Jeżeli ktoś mysli podobnie, niech skopiuje to zdanie i wklei na forum. Jeżeli uzbieramy stosowną liczbę takich wpisów, to administrator zablokuje zula. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna__12
12 to długość wackaa mojego chłopaka. wiec skoro ma marne 12cm w zwodzie ( i to licząc razem z jajami) to nie dziwcie sie ze chodze cały czas niedo.ruc.hana,. Nawet najlepsza mineto palcówa nie zastapi porzadnego rżniecia. potem swoje frustracje wyładowuje tutaj i ttraktujac powasznie klan. z góry wybaczcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna__12
>Wasza męskośc wynosi O. Powiem więcej - mniej niż zero. Pomyliłam zero z O i napisałam, że wynosi "O" a nie "0" - to dlatego, że muj fagas ciągle mówi do mnie: -Poowiedz "O" - Ja sie pytam po co - A on , ze chciał zobaczyć czy sie zmiesi jego mały. i ze sie zmiesci. Moze to by było nawet smieszne ale on ma tak cienkiego jak berlinka z delikatesów. nawet 10 jego fiutk.ów bym zmiesciła. w lodzie to jest ok. ale w cip.ie nic nie czuje. A jestem przoraan niczym Agnieszka Lubitz z Klanu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komarecki
Mam pomysł. Komentujmy serial (nawet chamsko i prymitywnie) a nie swoje wypowiedzi nawzajem. Dobry pomysł? Jak tak to od teraz wcielamy go w życie ( ale nie do życi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...//..
Właśnie, jest jakiś sposób na to, żeby skontaktować się z administratorem i zablokować tego zaala ? Niech każdy z nas spróbuje i na pewno uda nam się tego psychola stąd wymieśc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doctor L.
Hej, nasze Klanowe naiwniaczki. Zdradzcie tajemnice i napiszcie ile ważycie, tak +- 10kg. Czy nie będzie to średnio 90kg? Wy jesteście typowymi przedstawicielkami dna społecznego, jaka normalna dziewczyna będzie tak rozmawiała z innymi. Tylko Wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doctor L.
Ja za to jestem super przystojnym samcem alfa, nie mogę opędzić się od dziewczyn, moje życie to ciągłe podróże i ekscytujące imprezy, dlatego ciągle siedzę na babskim forum i pieprzę farmazony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doctor L.
Coś naszym kwokom domowym nie wychodzą podszywy. A tak poza tym to coś zeszłyście z tematu, Klan już się znudził, że najeżdźacie na nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaaal
forumowe gospochy strzelają sobie palcówke jak admin usunie moj post haha zalosne i jakie to dziecinne a one nam zarzucają brak męskosci a one same nie mają nic z kobiecości domeną kobiet nie jest nadwaga rola gospochy i naiwnosc w oglądaniu klanu wasze podszywki sa zalosne bo ja od razu rozpoznaje podszyw pod moich sojusznikow wiec spasione gospochy mozecie sobie strzelać palcówke dalej ;) anna_12 idz niuchaj kalesony swojego faceta z 12 cm peniskiem bo to lubisz fetyszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale żeście burdel na forum zrobili... Mam wrażenie, że niektórzy nie mają zupełnie nic innego do roboty, tylko całe dnie zajmują się głupotami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doctor L.
Witaj Fanko, dawno Cię tu nie było. Mam nadzieje, że chociaż Ty podejmiesz jakąś merytoryczna dyskusje na temat serialu a nie o swoich koleżankach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×