Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość o co znow tej
malgosce chodzi>? nie ogladama pare odcinkow a pamietam, ze jeszcze niedawno sama do dzwonila do agaty zeby umowila sie z Jackiem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klan zawszee mial ambicję
byc zlekka moralizujacym serialem, zdrowe podejscie do roznych sytuacji zyciowych , tolerancyjnosc, za to go lubiłam, ale z Jackiem i Agata przegieli - nie jest to normalne i moralne pogodzic sie ze zniknieciem zony ( córki, siostry) bez sprawdzenia, co sie z nia naprawde stało. scenarzystom rozum odebrało, probuja przekladac stosunki Malgosia Jacek Agata na uklad po rowodzie -a to przeciez kompletnie co innego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Było coś ciekawego, bo nie oglądałam dzisiaj? Jacek ma strasznie denerwujący dźwięk dzwonka w komórce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doctor L.
Pomyliłem się, fanka to pewnie kolejna gruba przedstawicielka dna społecznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo, halo, jest tu kto? Znów muszę to napisać. Agnieszka jest wnerwiająca!! Marek powinien ją kopnąć w 4 litery i już, nie uważacie tak? Proponuje mu spotkania dwa razy w tygodniu.. albo raz na dwa tygodnie... hehe, dobre :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację, przedmówco, że mocno przesadzili z tym romansem Jacka.. ba, jakim romansem.. toż to miłość na zabój, a kilka miesięcy dopiero minęło od zniknięcia jego żony.. Mocno to niesmaczne jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, z Zytą to prawda :( A tak ją lubiłam! Wiedziałam, że nic dobrego nie wyniknie z tej pracy u Rutki, ale ona sama się w to pchała, te kolacje, ochy, achy.. Okropne to było, jak się potem ubierali, a ona pyta go, co z nami.. No jak to co. Naiwna. Biedny Michał, ten to zawsze ma pecha. Za to Waldek się objawił po długiej nieobecności - brr.. Ostatnio mało było widać Monikę, tak jak Czesię i Darka. Już nawet o nich zapomniałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmieniłam godzinę, bo trzeci miesiąc Klan o 18, a u mnie po staremu. Codziennie i tak się spóźniają, te beznadziejne reklamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dwie "licealistki" znowu się snuły z tymi swoimi torbami i oczywiście po raz kolejny omawiały miłosne historie. Czy one już nie mają innych tematów? Zytka z Rutką - bleee, to było obrzydliwe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justi41 snuły jak snuły ale jak ubrane jak zwykle cudnie dopasowane płaszczyki elegancko a za nimi koleżanki z tej samej szkoły może nawet klasy ot tak zwykle jak to małolaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tego sie spodziewałam że
Zyta sie zabuja w Rutce,będzie liczyla na cos wiecej niz sex.On bzknal ja i wszystko a ona liczy na slub z nim czy co??????????? Przeciez wiedziala na co piszac idac z nim na calosc:P Teraz bedzie robic do niego maslane oczy zakocha sie w nim jak nastolatka:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tego sie spodziewałam że
no i ekspresowe znalezienie przedszkolanki przez Darka:PTakie rzeczy tylko w Klanie!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tego sie spodziewałam że
no i pewnie bedzie jakis romans tej nowej przedszkolanki z Darkiem:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tego sie spodziewałam że
jakby* sorry za literowkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peniseczek2
no z tym jurkiem to przesada :) najgorsze bylo jak nie mogl odwiezc tej kolezanki bo byl w dresiku a nie w garniaku (*) zenada... ale zytka jest dziwka..ale michalowi wspolczuje...postac tragiczne..teraz dwie tragiczne drogi wyboru..albo byc z zyta dziwka albo przebrzydka kinga..no bo co ma chlopak zrobic.. za to elzunia jak sie ucieszy :) a co u mariioli i pana deptułki? drugi zenujacy popis to kamila i jej pytanie do bozenki czy moze sobie ona miłosza poderwac...zenada..tam tylkojeden chlopak w okolicy? i jeszcze kolezance go brac? wogole kamila na jakas dziwke powoli zacznie wychodzic..z blazejem sie bzykala teraz z nastepnym chce sie puszczac po to by wzbudzic zazdrosc..zenada.. jedynie olka sie oparła miłoszowi bo herbusiowa bozenka i kamila napalone na niego jak maciek na martynke albo jak zytka na rutke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, no bankowo będzie jakiś wątek z Darkiem i tą znalezioną w cudowny sposób w ulicznej łapance przedszkolanką. Klan jest niestety zbyt przewidywalny :( Michałowi to rzeczywiście należy się współczucie: "nie chciało się nam wychodzić z łóżka, bardzo mocno się staraliśmy..." Bleeee, i to po tym, jak jego żonka z tym starym ogierem, a fuj! Wychodzi na to, że jak Zytka zaciąży, to będą pewnie wątpliwości, czyje to dziecko. Biedny Michał, czy choćby jeden młody potomek Lubiczów czy Chojnickich nie mógłby być z kimś całkiem normalnym? Zauważcie, że każde z nich spotyka na swojej drodze, wiąże się z jakimiś wywrotowcami, dziwakami, puszczalskimi lub zwyczajnie ludźmi z problemami. Jacuś puszczalski, Zytka jak się okazało puszczalska, Kinga problemy narkotykowe, że o absztyfikantach Olki i tej drugiej nadąsanej siostruni to nie wspomnę - plejada dziwolągów. I teraz kiedy na drodze Aguni stanął normalny Marek, to jest problem - ona tak nie potrafi, nie chce normalnego, spokojnego życia, woli dalej włazić do łóżka na wariackich papierach, "bez żadnych zobowiązań" - jak to mówi. Najbardziej wynaturzona jest właśnie Aga, Marek byłby głupi, gdyby dalej żebrał o jej względy. Jak tak dalej będzie się poniżał, to straci u mnie cały szacunek i sympatię. I na koniec, faktycznie, nie zauważyliście, że w Klanie to albo ciągną jakiś wątek do znudzenia na okrągło, albo w ogóle znika. Co to, nie ma już Mariolki i prof. Koziełły? Mogliby pokazać, jak mu dzieciak rośnie. Ale brak Bogusi i jej problemów akurat cieszy, bo to nuuuuudne było jak cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klan - 2163 Bożenka jest w fatalnym humorze z powodu Miłosza, ale stara się ukryć ten fakt przed rodziną. Próbuje ją pocieszyć Kamila, która także przeżywa trudny okres po rozstaniu z Błażejem. Agata cieszy się, że zdołała przekonać do siebie teściów. Opowiada Romanowi o ich ostatniej wizycie. Wciąż nurtuje ją jednak pytanie Jerzego o ewentualny powrót Beaty. Postanawia porozmawiać o tym z Jackiem. Rutka ma niespodziankę dla Zyty. Proponuje jej tygodniowy wyjazd do Rzymu w charakterze służbowym. Bożenka późno wraca do domu. Zaniepokojeni rodzice żądają od córki wyjaśnień. Dziewczyna przyznaje się do swojej nieszczęśliwej miłości. Paweł i Krystyna informują Olę, że nie mogą jej w tym momencie wspomóc finansowo. Norbert obiecuje poprosić o pożyczkę na mieszkanie ojca. Klan - 2164 Ola nie może uwierzyć, że rodzice odmówili jej pożyczki na większe mieszkanie. Norbert pociesza ukochaną. Na dzisiaj jest umówiony z ojcem i liczy, że od niego zdobędzie potrzebne środki. Grażynka martwi się o córkę. Rozmawia na temat Miłosza z Pawłem. Jasiek wciąż nie może pogodzić się z obecnością Agaty w mieszkaniu Jacka. Namawia Rafalskiego, aby udał się do domu Boreckiego i poznał jego nową partnerkę. Kinga odwiedza Michała, aby porozmawiać o Krzyśku. Martwi się o brata i chciałaby, aby znalazł on sobie jakieś pożyteczne zajęcie. Krystyna informuje Pawła, że z wizytą zapowiedział się Bolek, który chce sprawdzić poczynania syna. Ojciec Norberta nie ma dla niego dobrych wiadomości. Klan - 2165 Norbert jest niepocieszony informacjami od ojca. Na domiar złego musi zwrócić pieniądze otrzymane w ramach zaliczki za dom. Tym razem Ola próbuje poprawić mu humor. Miłosz dzwoni do Lubiczów i informuje, że może nocować poza domem. Paweł próbuje go namówić na wspólny obiad. Jasiek z Rafalskim przychodzą do domu Boreckiego po książeczkę zdrowia chłopca. Na miejscu zastają Agatę. Michał z Kingą informują Krzyśka, że jutro zaczyna zajęcia w szkole sportowej. Chłopak buntuje się. Kazuń jest wściekły, że jego syn nocuje poza domem. Wypytuje Krystynę i jej męża o kobietę, u której chłopak może przebywać. Po miłym wieczorze na Sadybie Małgorzata zabiera się do domu. Elżbieta proponuje jej, w imieniu Jerzego, podwózkę. Klan - 2166 Elżbieta nie wierzy we wczorajsze dolegliwości zdrowotne Jerzego i ma pretensje, że naraził Małgorzatę na trudy nocnego powrotu za miasto. Bolek nie doczekał się na syna w domu Lubiczów, więc postanawia zaskoczyć go pod salą wykładową. Wypytuje syna o kobietę, u której nocował i stawia twarde warunki. Michał zawozi Krzyśka na trening i oddaje pod opiekę Waldka. Po zajęciach odwozi chłopaka do domu. Późnym wieczorem dowiaduje się, że brat Kingi znowu wyszedł i jeszcze nie wrócił. Bolek proponuje Feliksowi stanowisko asystenta działacza sportowego. Bożenka znowu nie zjawia się na zajęciach tanecznych. Marta ma za złe Miłoszowi, że zbyt ostro potraktował zakochaną dziewczynę i teraz może to odbić się na spektaklu. Małgorzata odwiedza Jerzego i wtajemnicza go w plan imprezy z okazji imienin Elżbiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klan - 2167 Michał przeprasza Kingę, iż nie dopilnował Krzyśka. Podczas rozmowy z chłopakiem zdecydowanie oznajmia, że jeśli Krzysiek jeszcze raz sięgnie po narkotyki, to osobiście odstawi go na komisariat policji. Bożena postanawia iść na zajęcia taneczne. Marta przekonuje dziewczynę, że nie powinna zaniedbywać treningów z powodu Miłosza. Rutka wręcza Zycie bilet lotniczy do Rzymu. Kasia wybiera się na randkę. Po powrocie z kina oświadcza, że jest zakochana. Barbara, siostra Bogny, szuka z nią kontaktu. Zachorowała na białaczkę i potrzebuje dawcy szpiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka anka
wczorajszy odcinek fenomenalny, w całej wawie tylko jeden pośredniak/agencja pracy i nikogo kto mogłby pracowac w przedszkolu, a mowie ze po pedagogice największe bezrobocie. Od poczatku bylo wiadomo ze jak podzie na uczelnie to przypadkowo spotka dziewczynek ktora bedzie u nich pracowala, co wiecej z pewnościa beda mieli romans. Zreszta widac z ona na niego leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie może uwierzyć, że odmówili jej pożyczki na większe mieszkanie" - nie, no bezczelność Oluni jest bezkresna, a ten jej adorator nie lepszy, bawią się w małżeństwo, a siedzieć to by woleli na garnuszku u rodziców, żałosne :( Marta okaże się niezłą zdzirą, a Miłosz, cóż, chyba z lekka upośledzony umysłowo. Czy on nie potrafi się na kogoś poważnie zdecydować, każda mu się podoba, żadnej nie potrafi się oprzeć? Ela z kolei poraża ślepotą (czytaj: naiwnością, która dziwi w jej wieku i po tylu przejściach). Sama uparcie pcha mężulka w ramiona niezaspokojonej koleżanki, która prawdopodobnie również okaże się nielojalną zdzirą :( Ale tak swoją drogą, zyta kopytko po co te streszczenia kolejnych odcinków serialu. Przecież wszystko w swoim czasie. Ja, choć przeczytałam je wszystkie, nie przepadam za tym. Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justi-zgadzam sie Toba.Ja tez nie cierpie tych streszczen.Staram sie tego nie czytac ale co zrobic jak ludzie sie potem odnasza do tego i komentuja cos co dopiero bedzie...A to i tak takie wyrwane z kontekstu bo wiadomo,z etrzeba zobaczyc caly odcinek aby ocenic sytacje.Co nie zmienia faku,ze Klan faktycznie staje sie coraz nudniejszy i bez polotu.Ale ja ogldam od poczatku,wiec jestem uzalezniona ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :( :( :(
jak Zyta mogła się tak zsuczyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie nie przeszkadzają te
streszczenia,nie zawsze mogę obejrzec Klan a tak wiem co się tam będzie dzialo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaaal
Daruś na ulicy prawie łapanke robił no i fakt Wawa to niezła wiocha że tylko jeden pośredniak czy tam agencja pracy na prawie 2 miliony mieszkańców to chyba w wawce ciezko o prace skoro tylko jeden... :) Ale oczywiscie na korytarzu uczelni juz zlapal pracownice a jak ktos wyzej pisal pedagogika ksztalci najwiecej bezrobotnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię streszczenia i dobrze, że ktoś zamieszcza, bo często nie mam czasu obejrzę Klanu, a tak przynajmniej mam jakieś tam pojęcie, co będzie się działo :) Beznadziejna ta nowa przedszkolanka, marnie gra, już ja lepiej wygłosiłabym jej kwestie :D:D Jurek wie, co się święci, ogania się od Małgorzaty jak od natrętnej muchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja streszczeń nie czytam, bo nie lubię, ale nie przeszkadzają mi - jak ktoś coś skomentuje to i tak mi to wylatuje z głowy przedszkolanka znaleziona przez Darka tak jakoś zaciągała takim akcentem jakby ze wschodu, czy mi się wydaje? Zytką i Rutką jestem oburzona, ble :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doctorec L.
No to Michał będzie przez cały weekend zlizywał Rutki materiał genetyczny - obrzydlistwo. Wg streszczenia to seksu będzie coraz więcej. I zauważyliście Graże jak rozmawia z innymi? Cały czas przewraca oczami zamiast patrzeć na rozmówcę, ta baba w realnym życiu musi być bardzo nieszczera. Cóż, do plejady alkoholowych gwiazd Klanu dołączyła dwulicowa suka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda, że Grażynka strasznie przewraca oczami, jak coś lub do kogoś mówi. Nie może ani na chwilę spokojnie utrzymać spojrzenia tylko zerka na prawo, lewo, do góry......itd. Też to już dawno zauważyłam :( No cóż, może ma jakieś tiki nerwowe lub to po prostu jej "aktorskie" przyzwyczajenie, którego nie może się pozbyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbychon
jak ktos nielubi streszczen to niech nie czyta. Znowu sie zaczyna komentowanie tego co kto inny napisał. PO CO to komu? znowu chcecie bajzel? komentujcie serial a nie innych forowiczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doctore L.
Baby tak mają, nie zmienisz tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×