Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

tez zwróciłam uwagę na niesamowitą objętość gazetki Elmedu :D Marczynski to ma tupet...żeby proponować Pawłowi zatrudnienie tej głupiej baby co pieniądze podprowadzała - świetna rekomendacja :O i Kinga z ta swoją miną kota srającego na puszczy poszła pomiałczeć Jackowi, że dostała lepszą ofertę - czego oczekiwała w tej sytuacji od niego, jako od swojego szefa, bo nie bardzo rozumiem - błogosławieństwa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Luceferki
Kinga oczekiwała podwyżki i ostrego ruchanka, to chyba jasne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga w Elmedzie będzie miała tylko trochę więcej kasy ale za to dostęp do strzykawek żeby walić w kanał. Zytka mogłaby w końcu zaciążyć z tym oblechem Rutką to zdjęłaby z mordy Michała ten kretynski uśmiech. Parę miesięcy temu poruszaliśmy problem kału na zębach Zosi i chyba scenarzyści wzięli sobie to do serca bo już nie pokazują tej małej tłustej świnki. Coś rudej Oleńki nie pokazują z trolem, może te dwa pasożyty wzięły się do pracy? He he he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klanica
Swoją drogą to troll powinien mieć jakiś nawrót choroby bo zbyt sielankowo się zrobiło. Mogliby to zrobić zamiast jakichś głupich wątków pobocznych z przymulonym bratem Kingi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie. Gdyby tak Olusia przyszła do Lubiczów z fioletowym oczkiem to odrazu znalazłaby się kasa na mieszkanko bo w tej małej klitce Norbercik stresa łapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie oglądałam piątkowy odcinek i takiego rozwoju sytuacji, to ja się nie spodziewałam :D W pierwszej scenie Miłosz z Martą u niej w mieszkaniu, potem Zytka w rozmowie z Rutką ma wyrzuty sumienia, że zdradza Michała, po czym udaje się na Sadybę, a tam Michał na luzie flirtuje z Kingą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dość, że Klan taki
krótki to jakimś gownianym raz dwa trzy cztery pol odcinka zapełniają, mam dosyć herbusiowej i tych tanczących gamoni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawno nie
było Mariolki przyjaciółki Ani. ciekawe co słychać u Deptułów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GochaZ
Kto pisze ten scenariusz? Osobiście nie znam żadnego poważnego biznesmena, który miałby skrupuły wobec księgowej-oszustki tylko dlatego bo ta się niewłaściwie zakochała. A Aga skoro jest taka wyrozumiała dlaczego nie poradzi swojemu tatusiowi żeby zatrudnił panią Graczyk w El-medzie tylko wciska ją Jackowi? Miłosz mnie zadziwia. Który heteroseksualny facet omawia z aktualną sympatią jak powinien rozmawiać z niedoszłą? Chyba taki, który panicznie boi się dziewczyn. Za każdym razem gdy Marta wspomina o Bożence, Miłosz wygląda jak wystraszony. Może dlatego ,że Bożenka jest w nim zakochana na serio a chłopaka to przeraża. Ogólnie rozmowy Miłosza z Martą nie przypominają rozmów chłopaka z dziewczyną tylko geja z najlepszą psiapsią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" krótki to jakimś gownianym raz dwa trzy cztery pol odcinka zapełniają, mam dosyć herbusiowej i tych tanczących gamoni " Dokładnie to samo pomyślałam podczas dzisiejszego odcinka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GochaZ, Ty poczekaj na jutrzejszy odcienk i na scenę Miłosza z Martą :D haha Śmiać mi się też chce z tego, że Bolek i Miłosz ( czy. ojciec i syn ) są zafascynowani tą samą kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dość, że Klan taki
a marta z bożeną sie obie zgrały, przesłodzone toto do granic możliwości. nie cierpię takiej gry aktorskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GochaZ
Jeszcze gdyby pani Graczyk, która jest odpowiedzialna za wyprowadzenie środków pieniężnych miała pracować w innym charakterze np laborantki to od biedy można byłoby zrozumieć rozterki Jacka bo wówczas nie miałaby styczności z finansami firmy ale księgowa? Argumentacja Agnieszki, że jako księgowa pracowała bez zarzutu była śmieszna. Ale w tej sytuacji to i tak nie ma dla scenarzystów znaczenia. Trzeba ją jakoś przywrócić żeby romans mógł zaistnieć. Czyżby Bolkowi przestały wystarczać "cipki" na jego fermie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czepiacie się! Agunia miala racje księgowa prowadziło wzorowo papiery przeciez wyprowadziła tylko 100 000 to co to jest ? Popiersm Agunie przeciez to jest wzorowa ksiegowość - nie wiem czy przypadkiem 150 000 nie wyprowadziła bo nie pamietam juz to bylo w maju :) Agunia ma zawsze racje wezcie sie jej sluchajcie. Herbuśka i jej przychlasty z ju ken dens zapychają odcinek Bolek osmiesza sie - ale on nigdy nie byl powaznym byznesmenem tylko wiejską popierdółką My czepiamy sie Lubiczek? sorry agunia ale nie chodzilo nam nigdy o to ze mieli je wydac 10 lat temu tylko o to jakie one mają przygody i w ogole te dwie suki to odpad klany radioaktywny popieram Doktora L - oleńka moglaby w koncu dostac manto od ogra i byloby dobrze Jeszcze raz Elka zacznie zaganiac do garów Stasie a sama pojdzie na rowerek z puszczalską to jade protestowac pod pałac kultury z transparentami "wolnosc dla cioci stasi" - cos w rodzaju akcji wolnosc dla tybetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GochaZ
Dlaczego w tym sezonie jest tak mało scen z Moni i Feli? Moni pojawiła się zaledwie kilka razy kiedy rozmawiała z Darkiem albo Bolkiem. Powinni ograniczyć sceny z Herbusiową na jej korzyść. Wprawdzie nie jest to mój ulubiony wątek ale Moni odgrywa w serialu większą rolę niż jakaś tancereczka. Jeszcze jakby to ograniczało się do trójkąta Herbusiowa-Miłosz- Bożenka to dałoby się usprawiedliwić ale trójkąt Bolek-Herbuś-Miłosz ma się do Lubiczów jak niegdyś ekipa Lachmana, która daremnie pożerała czas antenowy albo jak romans Antka z panią sekretarką z banku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to znalazlam w streszczeniu
odc 809. nic z tego nie pamietam. Moze ktos? Darek dowiaduje się, że żona poroniła. Próbuje ją pocieszyć. Rafalski odwiedza syna, który poprzedniego dnia wrócił do Polski po ponadpółrocznym pobycie za granicą. Anna decyduje się na rozmowę z Pawłem o Mareckim. Ekipa Lachmana zabiera narzędzia z apteki i przenosi się na nowe miejsce pracy, do magazynów Jerzego. Szef nadal jest w ponurym nastroju. Vujkovic przekazuje Agnieszce zabytkową suknię ślubną, w której brała ślub jego babcia. Jerzy znajduje w samochodzie nieprzytomnego Lachmana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyta powie mamie,że nie ko
cha Michała, że związała się z Rutką, ciekawe co powie pułkownik ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee, nie takie rzeczy
wojsko widziało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
straszliwe nudy we wczorajszym odcinku a jak na koniec Bolek powiedział: "mamy dla siebie cały wieczór" to az mnie ciarki przeszły :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdjkl
od pewnego czasu czytam to forum i całkowicie rozumiem ze służy ono do ogólnego nabijania się z klanu ale z tego co mogę wywnioskować to żaden z ostatnich wątków oraz baaaardzo duża większość postaci przez Was krytykowana i najchętniej byście się tego pozbyli. i stąd moje pytanie i to całkiem serio- co byście chcieli oglądać w klanie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja odpowiem za siebie. Żytkę i nową księgową Boreckięgo, najepiej jak zabawiałyby się razem. No i jeszcze Kamila mogłaby być na ławce rezerwowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwie to nikogo - najlepiej byłoby zakończyć farsę klanikową i nie tracić pieniędzy na produkcję ani gaże aktorów miernot - to produkcja TVP czyli z pieniędzy podatników :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klan jest dzisiaj
po 16 dwadzieścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maroooon
Dobrze, że zajrzałam, bo bym przegapiła :D Ale się Bolo czaił w samochodzie, no nie mogę co za wieśniak :D Wcale, a wcale Bożena nie widziała jak kurdeupel próbował całować kurdupelkę po karku ;) No, ale oczywiście mózg Bozeny ma zdolności wybiórcze i rejestruje tylko to, co chce. Basia nie wiedziała gdzie jest Bogna, a chwilę później była w jej nowym domu - kolejny cud. I Jackuu zatrudniający oszustkę i malwersantkę na tak odpowiedzialne stanowisko, bo Agatki intuicja jest bardziej wiarygodna niż fakty :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba stanę się miłośniczką talentu aktorskiego Sylwii Gliwy. Rewelacyjnie zagrała w tej dzisiejszej scenie z Jackiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GochaZ
Miłosz i jego prężący się koci grzbiet! Łaskotki w stópki, wtf? Po tej łóżkowej scenie nadal nie zmieniłam zdania co do jego preferencji. Dlaczego Zyta wchodzi na Sadybę jak do siebie? Agatka jeszcze będzie żałować decyzji jaką doradziła Jacku w sprawie księgowej. Myślałam, że profesor Szopińska to jakaś stara klempa w okularach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurzany dziedzic
Podobno ma 175 cm wzrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do asdj
w Klanie podaba mi sie to ( fakt,ze nie ogladalam nigdy innych seriali a do tego sie przyzwyczailam) ze ni ma wulgaryzmow, pokazane sa normalne, kulturalne domy ( podobne do mojego:)) ,gdzie rodziny ze soba rozmaiwja na rozne tematyze autorzy staraja sie poruszac( choc oststnio gorzej im to idzie) wanze tematy spoleczne w sposób w miare rozsadny, wywazony i tolerancyjny/ Ogladac moge Lubiczow ( Pawłow), Rysiów), Chojnickich, moze przemknacC Stasia, Rafalski czy Kozielly ( choc dla mnie bardzo przerysowane postacie), z Monia , Felim, rodzina Kingi juz gorzej, praca Chojnckiego, szkola tanca mnie nudza. Nie uwazam,zeby Lubiuczowny zyly jakos rozpustnie , bez przesady. Tylko te oczekiwania mieszkaniowe bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłosz miał duże piersi
:) Tadeusz kontuzji nabawił się przez Anię,która przeżywa klimaterium, nie depcz mnie, bo ja się relaksuje, dla odmiany on mógłby pomachać nóżkami, ledwo szedł do szpitala nieborak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tadeusz gra w tym serialu taką pizdeczke że aż męczy mnie samo oglądanie go. A tą swoją żonkę mógłby wytresowac na normalną kobietę. Faktycznie Milosz miał wczoraj jakieś duże cycki. Jakby po operacji zmniejszania. Wogole niewydarzony ten chłopak. A ich erotyczna scena z Herbusiową była obrzydliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×