Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość Zytka kiedyś była lepsza
teraz taka z niej mameja,mimoza i naiwna ciapa:oJakas taka rozmemlana:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbychon
a czemu im nie dać się ru.chać? skoro mężczyzni z zespołem downa są 100% bezpłodni to Maciek i Martynka wpadki nie zaliczą. Niech Rychu i Graża zorganizują im lokum i tyle. A jak sątacy bez sumienia to niech Graża mu przynajmniej strzepie ręką, żeby facet sie nie męczył. Sam jak miałem 16-22 lata i nie miałem akurat dziewczyny to czasem zwyczajnie musiałem sie rozładować. Choćby przy teledysku Britnej Spirs. Ktoś kto nie jest prawdziwym facetem (jak Rysiu) nigdy tego nie zrozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheh wlasnie
Rysiek nie jest prawdziwym facetem wiec nie wie co to napiecie seksualne i potrzeba rozladowania go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo mi się podoba wątek z M
uświadamia problemy tych ludzi i ich rodzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazynki mi żal
wzryszyłam się jak rozmawiała z Pawłem to jest problem i to jaki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś mi sie wydaje
że rutka kopnie zytke w tyłek, tylko oby dopiero po tym, gdy bedzie juz za pozno na naprawienie zwiazku z michalem. franca zostałaby sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sekretarka Jacka smarowała
dekolt kremem namiętnie,że Leszek dostał erekcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no nie moge, czy Grażynka musi omawiać wszystkie swoje problemy z Pawłem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grazka jest bardziej uposledzona niz macius i jego laseczka a tak apropo tej laseczki - oczywiscie moja opinia wywola tu fale krytyki jaki to ja zły i beee ale może zauważyliscie ze Martynce bardzo blisko do galerianki? Wymusza na Maciusiu wszystko a on jej obiecuje to i tamto i chce jej wszystko kupic tylko ze jest goly i wesoly jesli chodzi o kase a ona tylko kiwa głową i kusi go na kolejne rzeczy zachowuje sie jak typowa prostytutka no ale co ja tam wiem to osoby chore i nie mozna o nich zlego slowa powiedziec bo są idealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GochaZ
Pytanie czy Paweł za każdym razem musi całować Grażynkę? Ja już od dawna mówię, że dr Lubicz powinien zostać cichym sponsorem rodziny Ryśków w zamian za "towarzystwo" bratowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zaaal masz rację
Martynka zachowuje się jak galerianki,cos jej sie spodoba,kiwa glowa do Maciusia aby jej to kupil a ten biedny chlopina nie wie co zrobic z zachciankami swojej kobiety:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błeee
"do zaaal masz rację Martynka zachowuje się jak galerianki,cos jej sie spodoba,kiwa glowa do Maciusia aby jej to kupil a ten biedny chlopina nie wie co zrobic z zachciankami swojej kobiety " ty to chyba jesteś mniej rozgarnięty niż Martynka i Maciuś razem wzięci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ripostka
Tak, o Martynce to prawda. Sama już wcześniej o tym pisałam. Niby taka cichutka, niby tylko mówi tak, ale niestety uważam, że nieźle kołuje Maćkiem. Z tym, że Grażyna z każdym problemem do Pawła to już gruba przesada. Zauważcie, że Paweł albo Krystyna nigdy tego nie robią. Dziwię się jeszcze tym ciągłym cmokaniem na powitanie. Niby po co to, wystarczy powiedzieć cześć. Może się mylę, ale wśród moich znajomych i nawet rodziny, jak widzę ich codziennie nie ma takich obyczajów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graża i Rysio to takie dwie pipki. Sami nie potrafią podjąć decyzji. Jak byli u seksuologa i na pytanie pani doktor czy planują połączyć Maciusia i Martynke to tylko spojrzeli na siebie i jak zwykle Graża przewracala gałami dookoła. Księgowa jak miło sobie wczoraj cycki smarowala tym nowym sperm-kremem. I jaki podtekst u Leszka na pytanie z czego jest ten krem. Tylko brakowało odpowiedzi, że z porannego trzepania. Kinga zawsze była brzydka ale teraz to zmienia się w swoją własną karykaturę. Michał nie tylko jest naiwny ale i ślepy skoro leci na takiego paszteta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do błeee
czemu tak uważasz???Tylko dlatego,że jest ona nieplnosprawna to musi byc "pod ochroną"?????????????????Opisuję tu jej DEBILNE zachowania,niezalezne od niepelnosprawnosci!!To wina scenarzystow ,ze kaza jej grac DEBILKE a nie to,jest chora!!!Choorba tu nie ma nic do rzeczy,gra IDIOTKE choc nia nie jest w realu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do błeee
mozna byc inteligentnym pomimo choroby.A Martyna ma DURNA role!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutka ma raacje co do
Zytki i rodzicow Michala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co z kwestią
mieszkania Rudej i Ogra? Coś ostatnio cicho o nich w Klanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Żeby córka pułkownika z koparkowym" :D Bez komentarza...no jak ta Zytka ma być normalna, jak jej rodzicie są nie normalni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no tak bo nic nie mozna napisac na maciunia i martynke zlego bo zaraz bulwers bo ciemnoty z forum nie rozumieja ze oni wcale nie sa pod ochroną i mozemy sie z nich nabijac jak z reszty durniow w klanie i nie chodzi o zadną chorobe bo nie z tego sie nabijamy ale ciemnoty nie umieja tego pojąc wspolczuje tylko ze ktos nie potrafi czytac ze zrozumieniem tekstu pisanego to dopiero zaaaaaal :) tak wiec mozemy sie nabijac z debilnych zachowan maciunia i jego laseczki jak z kazdego innego bohatera klaniku, zrozumiano?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tako rzecze Zaratustra
"Żeby córka pułkownika z koparkowym" Równie dobrze Elżunia mogłaby powiedzieć "żeby syn pani docent i właściciela firmy z córką jakiegoś wojskowego i kury domowej":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłoliberek
Albo "żeby syn pani docent i właściciela firmy z księgową"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skonałam właśnie ze śmiechu, jak matka Zytki w dzisiejszym odc. nazwała Michała "wybrakowanym egzemplarzem" :D Wymiękam, jak one tak wiecznie knują za jego plecami. Rysunek Małgosi zaś trafił na konkurs MIĘDZYNARODOWY. Nie było szczebla wojewódzkiego, czy jakiegoś niższego, tylko od razu z wyższej półki - międzynarodowy...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawakawakawa
No jasne, że na międzynarodowy, przecież to córeńka Jackuuu i pasierbica pani architekt Agatki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehhehe no wlasnie
ona pewnie tak swietnie rysuje ,ze od razu na konkurs miedzynarodowy:oNormalni ludzie najpier maja etap miedzyszkolny,potem wojewodzki, a cudowna Malgosia od razu miedzynardowy:P I pewnie wygra:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynce i Maćkowi niech
obiją rybie mordy, bo patrzeć na nich się nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko oki ale po co to
zdrabnianie ich imion:O Maciuś,Martynka:o Jakby mieli po 5 lat:oTo sa DOROSLI ludzie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu nikt ich nie
nie jezdzili a powinni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dialog Zytki z mamą powalający :D. Szczególnie fragment o tym, jak to Zytki zdjęcie 3 lata wisiało u fotografa, to zdjęcie w śpioszkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to Michał nie chodzi do kina, a z Kingą był :D. Trochę się to kupy nie trzyma, bo przed wakacjami Zytka miała parcie na dziecko, a po wakacjach cisza, nawet przed poznaniem Rutki, ale oczywiście zajdzie z Rutką, a ten będzie miała ją gdzieś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×