Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Ubawił mnie wasz wymyślony wzór mnie czyli jakiś menel z biedronki zastanawia tylko skad wy tak dobrze znacie taki typ? widać ze patologia w rodzinie albo w środowisku z którego pochodzicie no tak impreza w weekend to dla was cos nieosiagalnego bo kto by chcial pokazac sie w klubie (nie nie w wiejskiej dyskotece w remizie) z kims takim jak wy a po drugie to klaniku nie ma w weekendy wiec to co robili wasi ulubiency dowiadujecie sie w poniedzialek wiec wy weekendow nie uznajecie bo skoro nie wiecie co jedli lubiczowie to dzien stracony jaki rozmiar bielizny nosicie? moze schudnijcie co? bo az wstyd zauwazcie ze waszym uwielbianym klanie nie ma spasionych człekokształtnych kreatur wiec starajcie sie dorownac tym waszym idolkom wagowo, dobrze? Aha dobrze bede starac sie nie uzywac mądrych słów bo widze ze słowo sojusznik budzi agresję bo jak patologia nie wie co to znaczy to się juz oburza ok dobrze bede starac sie dopasowac do patologii na forum klanu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo podobają mi się wpisy tej patologii, jakiś troglodyta musiał się mocno wysilic żeby sklecić kilka wyrazów. Ale mam dla was złe wieści, wogole mnie to nie wzrusza a raczej wzbudza politowanie. Daje dużo do myślenia znakomita znajomość zwyczajów z nizin społecznych. Coś jest na rzeczy. Oczywiście nie zniechecam was do pisania na nas bo jednak jest to trochę zabawne. Ale przypominam też, że jest to wątek poświęcony waszemu ulubionemu serialikowi z którego czerpiecie wzorce więc na ten temat też powinnyscie coś napisać. Nie zapominajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buraku, zerknąłbyś do
słownika ortograficznego, a później się wymądrzał:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japikole
zall i doctor l pewnie stykają się pindolkami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się uśmiałam!! Chciałabym zobaczyć tego "wieśniaka" kryjącego się pod pseudonimem żaal w klapeczkach kuboty!!!! :D Już sobie to wyobrażam!!!! :D hahahahahah!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyobrazić to Ty sobie możesz karierę garkotłuka. A teraz może coś na temat serialiku napiszesz? Oczywiście w przerwach podczas odchudzania. He he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janusz2008
A ja lubię zala i doctorka, też lubie pisać na babskim forum o różnych serialikach, piwko też lubię wypić i też nie siedzę w garniturze przed komputerem tylko wiadomo że w podkoszulku i klapkach, myślę, że zal i doctor to moje powiedzmy takie bratnie dusze, ja ich rozumiem bo też świat i kobiety nigdy nie obchodziły się ze mną łaskawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obić mordę to możesz swojej starej klanowy siłaczu :D buahaha Po drugie skąd agresja na forum ? :) ja jak tu wszedłem pierwszy raz nabijałem się z klaniku i nic nie pisałem na innych skąd takie ataki? tak zaciekle bronicie klanu? mam nadzieję ze odetną dofinansowania dla klaniku i skoncza go kręcic ale co sie stanie z wami? pewnie rzucicie sie na inny serial bo ktos kto nie ma wlasnego zycia wlasnie tak robi - zapatruje sie na zycia wymyslonych ludzi bo sam w swoim nic nie osiągnął :) Fani klanu zamknąłbym was w łazience z mackiem i piwem bartek a następnie wyrzucił śrubokręt do innego serialu i nigdy go nie znajdziecie będziecie siedziec w łazience z mackiem i nawzajem pytac sie co co co co sie STAAO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za analfabeta
Ale wymyśliłeś,ze śmiechu mozna pęknąć aż mnie brzuch boli tak się chichram.Marnujesz swój talent ,stwóz jakiś kabaret.A post o klapakach i koszulce wymiata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DobryAleSamotny
Zaal ale ty jesteś żałosny!:) a mówi ci to 26letni prawiczek więc nie jest ze mną tak źle skoro istnieją gorsze cipy ode mnie:) od razu lepiej się czuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej spasione dupska, nie denerwujcie się tak i nie podszywajcie pod chłopaków. Życie jest takie piękne a Klan taki porypany. Ale podoba mi się ten obrót sprawy na tym forum. Serialik odszedł na dalszy plan a zaczęło się kamuflowanie swoich otyłych kompleksów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulkkka
jaki serial taki poziom ludzi wypowiadających się tutaj...żenada, na zadnym innym topicu takich popaprańców nie ma jak tutaj, ale widać KLAN tacy własnie ludzi lubia;] pozdrawiam. odzdrawiać nie musicie i tak juz tu nie zagladne;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 lat i prawiczek? cóż może byc bardziej zalosnego niż to? chyba tylko to, że nigdy nie zobaczysz nagiej kobiety ale normalnej kobiety a nie spasionego mutanta jak te tutaj no a o seksie to mozesz pomarzyc tak wiec ja moze i jestem zalosny w twoim mniemaniu ale to ze ty jestes prawiczkiem w tym wieku jest o wiele bardziej zalosne nie tylko zapewne w moim osądzie :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eroza
To prawda - na żadnym innym forum nie ma takiego cyrku, a zarazem syfu jak na tym. Od dłuższego czasu klimat tutaj się nie zminia. I cóż - raczej już się nie zmieni. Ogarnijcie się ! No, ale chyba to jedyny poziom wypowiedzi i słownictwa, na jakis was stać. Oj dzieci , dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DobryAleSamotny
Wiesz co zaal znam wielu prawiczków bo w takich kręgach się obracam i powiem ci jedno: piszesz jak prawiczek, obrażasz kobiety jak prawiczek (choć ci mający w miarę udane życie tego nie robią) i zachowujesz się jak prawiczek. Może jesteś ode mnie młodszy i jeszcze można tym wytłumaczyć twoje prawictwo ale ja mimo że nie mam kobiety umiem korzystać z życia a dla ciebie jedyną rozrywką jest wulgarne dyskutowanie o klanie, obrażanie forumowiczek i spuszczanie się pod serialik:) I tak, jesteś żałosny, każda dziewczyna ci to powie, i nawet prawik się z ciebie śmieje:D hahahaha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eroza
DobryAleSamotny - gdyby ten topik miał możliwośc kliknięcia " lubię to ", to już miałbyś ode mnie lajka. Mądrze piszesz :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLANOMANIAK
.....a ciocia stasia siedzi i lepi pierogi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eroza
Aktualnie chyba właśnie nie lepi, bo przeżywa pobyt Jeremiaszka w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eroza
Aktualnie chyba właśnie nie lepi, bo przeżywa pobyt Jeremiaszka w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie jestem prawiczkiem ;) mam raczej udaje zycie seksualne :) z tym ze jestem mlody i raczej mam teraz okres zabawy i tyle :) nie nie spuszczam sie pod klanik :) wlasciwie bardziej od klanu lubie to forum i poczytac jak wy sie ekscytujecie klanem bo nie macie wlasnego zycia a teraz co koziolka ofiarnego sobie znalelziscie i bedziecie o mnie pisac zamiast klanu? a prosze bardzo mnie to ani nie strzyka ani nie rusza za to popularny sie robie :) heh ale te topik poprawia mi humor - serio mysliscie ze ktos kto lubi sie z czegos ponabijac musi byc prawiczkiem? zalosne myslenie ale czego ja tu oczekiwalem hehe obrazam nie kobiety tylko te pseudo kobiety ktore sobie na to w pelni zasluzyly wiec co to ma do bycia jakims prawiczkiem? nie rozumiem ? ty prawiczku i twój krąg prawiczkow (no tak z kim sie zdajesz takim sie stajesz) mozecie sobie nie obrazac zadnych kobiet bo wy nie macie jaj zeby sie odezwac i komus postawic jak wam jakas kobitka cos zrobi to pokornie przyjmuejcie oto wlasnie obraz typowego prawiczka dobrze ze sie przyznales chociaz tak to jest jak sie ma maly sprzet i zero atrakcyjnego wygladu no i wlasciwie zadnych szans na dobre zycie zostaje tylko klan bo jest za darmo w tv, forum o obrazanie żaala na forum czyli mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łooooooooooooo matko
:oale ta Zyta jest zjebana😭Jak dorosla kobieta moze sie tak zachowywac???????????jak jakas durna nastolatka:o "ZAkochalam sie w Tobie" takie teksty do szefa:o Ona nie wiedizla,ze w takich zwiakach chodiz tylko o SEKS,bez zobowiazan:oJetsem przerazona jej glupota i naiwnoscią:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łooooooooooooo matko
sorki za literówki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ależ ta Zytka zbrzydła...
ale cóż się dziwić, kiedy tylko jęczy, płacze i w dupsko by najchętniej wlazła Rutce...brzydula z niej, blee:o I jeszcze łeb ma jakiś strasznie nieproporcjonalnie wielki, a ramionka malutkie:) ech Zyta, Zyta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rutka może mieć wiele
dziewczyn, ciekawe ile zaciążył pułkownik poszatkuje go szablą , gdy dowie się,że zhańbił jego córkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GochaZ
Ja bym się wkurzyła na matkę gdyby stawiała mnie w takim położeniu jak Elżunia Michała zapraszając Kingę do kina. Być może sam tego chciał ale postawa Elżuni jest nie do przyjęcia. Mam nadzieję, że na złość Eli Michał i Kinga się nie zejdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maroooon
Racja, racja - Elżunia przesadza z tym swataniem na siłę, a dzisiejsze zachowanie było nie na miejscu. Jakże mnie cieszy skwaszona mina puszczalskiej diwy footballu :D Nasza Zytka spadła z obłoków w objęcia szarej rzeczywistości... :D gdy słyszę "kochanie" w wykonaniu oblecha to autentycznie zółć zalewa mnie po czubek głowy... Bleee! A Grażka myślała, że zaprowadzi Maćka do seksuologai i co? Maciek zacznie się bawić autkami i klockami lego, zapominając o Martynie? Dobre sobie... A Rysiu cicijaje wstydził się sam jechać z Maćkiem :D No, nie mogę:D Jakby 14 lat miał i dostał erekcji na akademii z okazji dnia nauczyciela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość al traz powaznie- naprawdę
temat seksualnosci ludzi niepelnosprawnych umysłowo jest jednym z najwiekszych problemow dla ich opiekunów,, ktorzy chocby nie sa w stanie zapanowac nad podopiecznymi w miejscach publicznych. To temat tabu, ale on naprawde jest dla rodzicow tych dzieci dramatyczny. Rozmawilam z matka, ktora ma z tym wielkie problemy, boi sie byc z doroslym dzieckiem wsrod ludzi, bo nie moze prewidiec, jak sie zachowa, a reakcja ludzi jest straszna. Wiec jednak dobre,ze ten problem poruszaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michał wyssał naiwność chyba z mlekiem matki, druga Ela w spodniach, która niczego nie kojarzy i wszystkim wierzy.Powinien od razu wyczuć, co znaczą owe "nadgodziny" w pracy :( Na dłuższą metę ta ich dziecięca naiwność jest mocno wkurzająca. O postawie "świętej" Elżuni to już w ogóle szkoda gadać - co za hipokrytka, jak tak można Michałka świadomie i z pełną aprobatą pchać w stronę Kinguni, już dawno mówiłam, że jest to jakby nie było grubo nie w porządku :( Zytka, cóż, ma typową figurę anorektyczki wysuszonej ciągłym odchudzaniem się - wielka nieproporcjonalnie głowa zatknięta na chudych wąskich ramionkach :( Nogi pewnie też patykowate, zwróćcie uwagę, że wygląda podobnie jak Victoria Beckham - drugi taki sam pająk, który musi strasznie uważać, żeby się nie przełamać na pół :( Fajnie być szczupłym, ale naprawdę nie do przesady - Zyta jest stanowczo za chuda i ta chudość jej wyraźnie siadła na mózg: "A co ze mną, z twoją Zytką?" - taki tekst to jakiś koszmar, blee....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mnie rozwalił ten tekst
Zyty do Rutki:o jak jakas mala,niedrozwinieta dziewczynka(nie obrazajac niedorozwinietych)Dorsla,powazna baba a takie pierdoly gada do swego szefa jak jakas zakochana malolata:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×