Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość Zyta nie chciała bzykać
się z Michałem, dostała migreny na myśli o jego wacku i piwie Surmacz narzeka na nieroba Tadeusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maroooon
Zytkę oblech Rutka wybolcował wystarczająco to co go będzie zdradzać z własnym mężem? :P Ciekawe czy Koziełło płacił komuś za zdawanie za niego egzaminów na medycynie? Ta obciachowa mucha by mu spod szyi spadła jakby ruszył leniwą dupę. A to ci niespodzianka, że Leszek przez całe życie będzie świadkiem koronnym. Kryska się z choinki urwała :D Nie wiem czy ja się dzisiaj przesłyszałam czy też Eugeniusz mówił coś o pracy Jungowskiej, w kontekście wyładowania temperamentu? Że ona tam wymiata rzekomo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maroooon
A co jest nieporządnego w tym, że jej się nie układa w miłości? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cobico
hihi dzisiaj Bolek do Miłoszka wygarnął ze jego kurczaki nie będą zarabiać na jego alimenty i żeby nie poniewierał Kazuniowych genów byle gdzie :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla ciekawych co
słychac u Beaty: http://zyciegwiazd.onet.pl/1652206,1,dorota_naruszewicz_i_jej_zycie_po_klanie,wywiady.html Czyli decyzji już Pani nie zmieni :-) Nawet jeśli bardzo dużo fanów będzie Panią błagać o powrót? Tak, u mnie to jest już decyzja niezmienna, mimo popularności. Jak wygląda Pani życie "po Klanie"? Co się najbardziej zmieniło? W którym kierunku zawodowym chciałaby Pani teraz pójść? Gdzie Panią ciągnie? Bardzo bym chciała zanurzyć się w teatrze, bo skończyłam szkołę teatralną i proporcje między nim a serialem są zachwiane, na niekorzyść sceny oczywiście. Nie zależy mi specjalnie na karierze, wolę pracę. I to taką intensywną, żywą, prawdziwą. A wydaje mi się, że teatr jest takim miejscem, gdzie przeżywa się ten zawód najbardziej. To nie znaczy, że odmówiłabym zagrania w filmie czy w jakimś innym serialu......więcej pod linkiem(bez spacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
streszczenia ---------------------------------------------- klan - 2183 Grażynka martwi się o Maćka. Wspólnie z synem i Ryśkiem udają się do seksuologa. Specjalista bardzo poważnie traktuje problem Maćka. Ola obwinia się, że przez nią Zosia dowiedziała się o miejscu pobytu ojca. Agnieszka ma pretensje do Mirona, że bez porozumienia z nią poruszał z dzieckiem trudne tematy. Zyta pyta Rutkę o przyszłość ich związku. Wyznaje, że się w nim zakochała. Starannie dobierając słowa, Igor również deklaruje uczucie do asystentki. Zyta dzwoni do męża z informacją, że wróci później. Michał zabiera Kingę do kina. klan - 2184 Grażynka sprząta resztki bałaganu po imprezie Kasi. Mama Martyny nie chce słyszeć o wizycie córki u seksuologa. Uważa, że dobrze radzi sobie z wychowaniem dziewczyny. Zyta pyta Michała o wyjście do kina. Chojnicki wyznaje, iż poszedł z Kingą. Wściekła Zyta wychodzi do pracy. W firmie kosmetycznej Leszek prezentuje kolejny produkt. Księgowa Graczyk kokietuje zdolnego technologa. Elżbieta wypytuje Kingę o wyjście z Michałem. Kobieta wyznaje, że dawno już się tak dobrze nie czuła. Barbara zawiadamia Krystynę, iż Bogna może być dawczynią szpiku. klan - 2185 Paweł odwozi Barbarę do szpitala. Krystyna zaleca chorej, aby była dobrej myśli. Czesia źle się czuje. Prosi Darka, by ten wcześniej wyszedł z pracy i pomógł jej przygotować obiad dla dzieci. Na zebraniu w firmie kosmetycznej zespół omawia wejście na rynek nowej serii kremów. Agnieszka przedstawia zarys kampanii reklamowej. Zyta korzysta z nieobecności szefa i jedzie z wizytą do rodziców. Przyznaje się matce, że już nie kocha Michała. Jacek opowiada Agacie o nowym kremie i o konieczności wzięcia kredytu. Darek postanawia odejść z Rosso. klan - 2186 Czesia prosi Darka, aby przeprosił Monikę i wrócił do pracy w Rosso. Właścicielka restauracji zgadza się, pod warunkiem, że Kurzawski nie będzie próbował pomagać w przedszkolu w godzinach pracy. Jacek ma dla pracowników dobrą wiadomość - udało się uzyskać kredyt. Agnieszka ma pretensje do Mirona, że bez jej wiedzy rozmawiał z córką na poważne tematy. Marta wypytuje Bolka o sponsora. Kazuń tłumaczy, iż Rutka musiał wyjechać, ale gdy tylko będzie to możliwe, przyjdzie na spotkanie. Marta informuje grupę, że być może była to ich ostatnia próba. klan - 2187 Bożenka opowiada Kasi o niepewnym losie przedstawienia. Jest szczęśliwa, że Miłosz stanął w jej obronie. Kasia domyśla się, że siostra się zakochała. Agnieszka spotyka Marka w El-Medzie. Chciałaby z nim porozmawiać, ale mężczyzna tłumaczy, iż jest zajęty. Niebawem wylatuje do Australii. W domu Jacka rzeczoznawca robi zdjęcia potrzebne do wyceny nieruchomości. Niespodziewanie pojawia się Jasiek, który myśli, że Borecki ma kłopoty finansowe. Mariusz zwierza się Ryśkowi z problemów - Joanna odeszła do byłego partnera, a jemu zostawiła Kubusia. ************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajnie, że klanowi
scenarzyści regularnie podczytujom foruma i zrzynajom fajne pomysły jak np: Dżoana kopnie Mariuszka w dupę i zostawi go z Kubusiem. Wkrótce Klanik się zkończy: - Zytka będzie z Rutkom, a Michałek wróci do Kingusi - Miron wyjdzie z pierdelka dzięki wstawiennictwu nowej wiceminister MSW - Aleksandry Lubicz i hajtnie się z Agą - Bolek odbierze Miłoszowi Martę i zrobi z niej swoją oficjalną utrzymankę i przedstawicielkę swojej firmy drobiarskiej na Wawę, a zdruzgotany Miłosz odkryje swoją gejoską tożsamość w ramionach Rafała - Borecki i Rafalski również odkryją swoją prawdziwą orientację i bendą razem już na zawsze - Graczykowa zaciąży z Leszkiem - Knur ulegnie Jungowskiej, ale i Ela i tak mu wybaczy - Kamila uriodzi Błażejowi bliźniaczki, a Koziełło i Surmaczowa będą je wychowywać, żeby Kamcia mogła spokojnie imprezować i skończyć studia - Darek otworzy własną szkołę nauki jazdy, a Czesia zostanie szychą w MENie jako wiceminister ds. punktów przedszzkolnych i klubików maluszka - Feli przegra Rosso w karty, ale Leszek w ostatniej chwili odstrzeli gangsterów, którzy przyjdą spalić knajpeczkę Moniki za długi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zytka będzie z Rutkom, a Michałek wróci do Kingusi najpierw to powinno być tak że zytka zajdzie w ciążę ale nie będzie wiedziała czyje to dziecko bo się puszcza i z michałkiem i z rutką michał niczego nieświadom będzie się cieszył ze znowu ojcem zostanie a rutka wkurzony bo on nie planował dziecka ani tym bardziej z zytką wspólnych planów na przyszłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myślę, że Naruszewicz wywalili na zbity pysk. Teraz jęczy, że mogłaby zagrać w jakins serialiku a odeszła z Klanu gdzie miała sporą kasę. Opowiada banialuki frajerom a ci łykają jak młode pelikany. Ale wracać nie musi, nikt za nią nie tęskni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szok! Herbuśka nie może sobie znaleźć sposnorow aż tak ciężko w Wawie o sponsa? oj za duża konkurencja najechało się tancereczek. Surmaczka i niedorobiony koziełło - mega zapychający wątek i te ich pseudo kłótnie ojjj straszne płakać mi się chce jak sie "kłócą" o tak poważne sprawy! absolutnie! i tak każdy wie ze za jakies 10 odcinków sie pogodzą ale troche trzeba bylo zapchać dziure. Naiwność Elżuni nie można już na to patrzeć - powinna oszczędzic widzom juz tej swojej głupoty i powiedzieć wprost do konrra zeby pojechał do jungowskiej i ją bzyknał bo ona taka samotna tam siedzi juz widze jak ona to mowi "Oj Jerzy! ona jest taka samotna, trzeba jej pomóc, masz ciocia Stasia upiekła ciasto a tu są leki" Ale najgorsze jest tak w Klanie wieje powagą zwłaszcza na Sadybie ciagle słychać formalne formy imion Małgorzata i Eugeniusz oohhh - w klanie jest to o tyle zabawne, że cały klan jest rownie smieszny co stare odcinki swiata kiepskich z tym, ze w kiepskich nie udawali elity a w klanie niby taka elegancja a jak styka sie to mówienie formalne imion z dennym scenariuszem jest to komiczne. Jedz do Małgorzaty, Eugeniusz mówił to a tamto, Małgorzata, Eugeniusz i tak w koło razy dwa do potęgi n. Zytka tez niezły elemencik zamiast pokornie doić dwa wacki ona woli tylko szefowi dobrze zrobic a michałka zagoniła do roboty "zrob mi kolacje ja ide sie myc jestem zmęczona" a michałek cieć marynowany teraz bedzie służącym i bardzo dobrze a niby taki maczo ktory chcial poszpanowac przed nastoletnim dzieciakiem - bratem kingi hahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ja wiem
Naruszewicz gra w Teatrze Komedia sztuce "Furie" Marcina Szczygielskiego. Wiec chyba tak bardzo nie narzeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgorzata "wyżywa się w pracy", no no. Bardzo ciekawe kiedy ona do tej pracy chodzi, bo jakoś stale tylko siłownia, kawiarnia, snucie się po domu w szlafroku, intrygowanie, itp. Zaiste, kiedy ona ma czas chadzać do pracy i się w niej "eksploatować" ???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penizs69pen
wkrotce agatka zaciazy z jacentym :) jezeli kinga i michal beda razem to bedzie to pojscie mega na latwizne..ale to sie wlasnie szykuje..klan jest bardzo przewidywalny :) jednak po tym jak sie dowie ze zyta go zdradza michal najpierw wpadnie w ramiona jungowskiej a nie kingi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zauważyliści że w tych opisach
Agnieszka ciągle ma do kogoś pretensje? :O Ona jest jedną wielką pretensją. Piszecie,że Rutka jest obleśny,a ja bym sto razy bardziej wolała jego niż tego beznadziejnego Michała,dla mnie to on jest obleśny.A Zytka nudna i mdła,aż mi się rzygać chce. Tak się zastanawiam,czemu Herbuś za każdym razem gra taka szmatkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noo tak
Zytka i Michał nie mieli wielkich szans na przetrwanie, randka w ciemno przez agencje, i od razu ślub, tu raczej o miłości nie mogło byc mowy, no i Zytka nam sie zakochała w innym. Niestety to doprowadzi do zwiazku Michala z Kingą :( nie trawie tej dziewczyny, taka bezbarwna ze skwaszoną miną, wole Zyte jest zołzą ale z charakterem i przynajmniej mozna sie z niej pośmiać. a Agnieszka bedzie z Mironem, juz od dawna nas na to scenarzyści przygotowują. Moim zdaniem tez niestety, bo ten facet jest beznadziejny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GochaZ
Ciocia Stasia zaciągnięta do prasowania a Elżunia jeździ sobie na rowerku treningowym!!! Co jest? Akcja z Jeremiaszkiem słaba. Myślałam, że będzie co najmniej tak spektakularna jak wizyta gangsterów na Sadybie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak zgadzam się Elżunia sobie na rowerku pedałuje ze swoją koleżaneczką a biedna Stasia zaiwania na Sadybie a potem Elka wraca na gotowe a niedługo wigilia... a przecież Klan taki tradycyjny to pracy multum i biedna Stasia sama bedzie niewolnicą - przykre to jak tak mozna pokazywac wykorzystywanie - gdyby elżunia również z nią pracowała to znaczyłoby ze ciocia tylko pomaga a tak? skandal i tyle Ja właściwie lubię ciocie Stasie to chyba jedna z najlepszych postaci bo jest taka ciepła :P i jestem w stanie wybaczyć jej te małe głupie akcje czasem bo w porównaniu z innymi debilami z Klanu ma ich niewiele. Atak Alkaidy na Jeremiasza zgadzam sie słaby - powinno być cos zaskakującego, spektakularnego jak wspomniany napad - Knorr z siekierą wypędza kilku bandytów i broni dobytku hahahah :P można zawsze sie posmiac Bogu dzięki za Internet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maroooon
Elżunia wie jak się ustawić... Co za pipa leniwa. Nie wyobrażam sobie zagonić do prasowania kogoś starszego za tzw. dziękuję i sobie łazić gdzieś z przygłupawą, puszczalską kumpelką :O Zytka mnie napawa obrzydzeniem. Stęskniła się, no żeby się nie zesrała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GochaZ
Zyta się szanuje. Nie jest przecież jakąś dziwką żeby się puszczać z kimś bez reputacji i odpowiedniego statusu. Dziewczyna po prostu zna swoją wartość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gwiezdny pył, złota piłka w rękach, żeby Bożena nie machała rękami bezsensu i wystawienia przedstawienia tanecznego Marty, na Euro 2012 i pytanie " Ile można na tym zarobić ? " - takie rzeczy tylko w wykonaniu Bolka i Feliksa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GochaZ
Twórcy serialu zapewne sądzą, że jeśli przywrócą dawną ścieżkę dźwiękową uda im się odzyskać popularność podobną do tej z pierwszych odcinków "Klanu". Tylko, że to nie działa w ten sposób. Ciocia Stasia jeszcze dziękuje Elżuni za to, że będzie mogła u niej być kuchtą. Choroba Jeremiaszka spadła Eli jak z nieba. Bolek sam powinien zostać sponsorem. Herbusiowa mogłaby wtedy zatańczyć do "The chicken song" albo "Kaczuchy" reklamując w przebraniu ptaka jego produkty drobiarskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz dawno pisalam ze
mamy stare melodie w klanie, chyba po to by przypomniec nam stare, dobre i tluste lata :D ta gazetka elmedu dziwnie cienka, zauwazylam ze skladala sie z AZ 2 kartek? :P a i na przyjeciu marczynskiego bylo 5 osob na krzyz a halas byl jak na targu, ale co tam. Elzunia oczywiscie dalej dyma ciocie Stasie, sama sie zabawia a staruszke goni do garow, jeszcze mowila z Jerzym, zostan ciociu , a myslala ' wiecej z ciebie wycisniemy ' , co za podle babsko. Film o Macku szalenie interesujacy, a jaki wystoj studia...u lubiczow telewizja jest chyba 10 lat do tylu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GochaZ
A na ekranie nie było nawet logo żadnej stacji (czytaj Tvp1), w której wyświetlany jest film o Maćku a jakość jak z początku lat '90. Była jeszcze taka ścieżka dźwiękowa, którą bardzo kiedyś lubiłam ale nie jestem w stanie tu jej odtworzyć. W każdym razie obecnie jej nie słyszałam. Pojawiała się zazwyczaj wtedy gdy na tapecie była Sadyba. I jeszcze wątek Agnieszki miał fajny podkład, taki młodzieżowy. Olka miała taką dziecinną beztroską muzykę. Z resztą teraz jest niewiele dojrzalsza więc byłaby jak znalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maroooon
Czytam Was sobie i powiem szczerze, że za nic na świecie nie zwróciłam uwagi na podkład muzyczny w Klanie :D Choćby ktoś mi pistolet do skroni przyłożył to nie jestem w stanie skojarzyć żadnej melodii oprócz oczywiście tej cudownej pieśni z czołówki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na tą dzisiejszą melodię w Klanie, chyba nie dało się nie zwrócić uwagi :) Mnie się tam ona osobiście podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elżunia wstydu nie ma ehh a Stasia jeszcze zagoniona do garów do pieczenia ciast i parzenia czjaju omg! to skandal i Klanik promuje takie patologie wstyd wstyd wstyd! a ta aptekara wstrętna wstydu nie ma i jeszcze proponowala zeby staśka została u nich to bedą miec sluzbe za free no jasne :) a w ogole to aptekara będzie pewnie truła jeremiasza lekami w cieście zeby szybko zszedl pod ziemie to wtedy staska wroci na sadybe i bedzie sluzba sadyna posprzatana a elzunia bedzie miec czas na rowerki z puszczalską. Gazetka Elmedu haha dobre sobie zwykła ulotka bardziej usztywniona i otwierana haha Agniesia i jej minka jak sie dowiedziala ze Elmed haha - widac bylo na jej ryju i w oczach mysl "co? ty? u mojego ojca wolny wakat i ja nie dostałam pracy tylko ty, szmato?" Stary Lubicz przegapił Maćka w TV - jak mogłeś ty stary imbecylu to zrobic? Macius w Tv to trzeba wszystko zostawic i leciec oglądac bo to Maciuś! Bolek zaczyna juz mnie wkurzac - wszystkim sie zachwyca i na wszystko zwraca uwage tak nie zachowuje sie biznesmen bo bylby bardziej skupiony na swojej branzy a jego interesuje wszystko dookoła - laski synka, bożenka na scenie, herbuśka itp lipa z nim zaczyna dzialac mi na nerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GochaZ
Tu jest strona, na której są sample z podkładem do "Klanu" i "W labiryncie" ale tego, o który mi chodziło z Sadyby nie ma. I nie ma również tematu Ryśków, który zapamiętałam. Nie ten o numerze 30 o biednej poczciwej rodzinie tylko był jeszcze inny. Taki żywszy i puszczali go wtedy gdy Grażynka bywała nęcąca dla Rysia. http://www.polandbymail.com/get_item_8309880072_pawla-karpinski-klan-w-labiryncie.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GochaZ
Ja bym wolała pierwszy sezon na DVD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×