Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość Jungowska i piękna kobieta
buahahahahahahaha, to się uśmiałam:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwannanna
ja sobie pościągałam większość odcinków z chomikuj, są w bardzo dobrej jakości, polecm założyć sobie konto i ściągać http://chomikuj.pl/?page=466930

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaal Twoj czas dobil konca
Sp*erd*laj z tego forum, skoro Klan to dla Ciebie jeden wielki zart. Idz sie wyzywac gdzie indziej, wiensiaku, bo ktos Ci kiedys dupe skopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdddssds
na ipla sa wszystke odcinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłoliberek
A nie mówiłam, że zaraz wszystkich zwyzywa od kur domowych? :D Żal mi ciebie zalu jesteś żałosną karykaturą mężczyzny, który jedyne co potrafi to siedzieć na kobiecym forum i obrażać innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żaal, gdyby którys z mężczyzn
w mojej rodzinie co dzień dyrdymalił na damskim forum na temat serialu TV, z czystej życzliwosci wysłalabym go do psychiatry. Przemyśl to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmmKonieczni
Zyta górą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
************************************************************* klan - 2193 Zosia prosi mamę, aby po raz kolejny przeczytała e-mail od Mirona. Pyta, czy w następnym roku ojciec spędzi z nimi święta. Zyta oświadcza Michałowi, że nie wybiera się na Sadybę. Chojnicki sam jedzie do rodziców. Eugeniusz również pojawia się na Sadybie. Małgorzata jest niezadowolona z wizyty męża. Miłosz spędza z Martą drugi dzień świąt. Wieczorem idzie do Bożenki, ale dziewczyna szczerze wyznaje, że wie, iż nie chciał spędzić z nią Bożego Narodzenia. Zyta mówi Michałowi, że nie ma ochoty na seks, bo coś się wypaliło w ich małżeństwie. 2194 Zdenerwowany Michał nie ma ochoty rozmawiać z Zytą. Reperuje łyżwę i jedzie na Sadybę. Kinga zauważa ponury nastrój Chojnickiego. Michał relacjonuje rozmowę z żoną - Zyta uważa ich małżeństwo za pomyłkę. Jerzy prosi Elę, aby wypytała Małgorzatę o Eugeniusza. Mimo zawodu Bożenka nadal czuje coś do Miłosza. Kamila proponuje jej, by przyszła do Błażeja na sylwestra, a ona zaprosi tam także Kazunia. Bogna dzwoni do Krystyny. Jedzie do szpitala oddać szpik dla Basi i chciałaby wstąpić na Truskawiecką. Zyta wyjawia Rutce, że spodziewa się dziecka. 2195 Jerzy opowiada w pracy, jak spędził święta. Renata pyta o planowaną niespodziankę w postaci wizyty Eugeniusza. Chojnicki przyznaje, że nie udało się pogodzić małżeństwa przyjaciół. Zyta idzie na wizytę do Koziełły. Zdziwionemu lekarzowi oświadcza, że najprawdopodobniej jest w ciąży i chce to potwierdzić. Małgorzata odwiedza Jerzego w firmie. Mówi, iż będzie o niego walczyć. Feliks narzeka na ból zęba, ale nie chce pójść do dentysty. Monika w tajemnicy umawia wizytę u lekarza. Michał zapewnia Zytę, że bardzo ją kocha i będzie na nią czekał. 2196 Rutka chce wyjaśnić z Zytą nieprzyjemną sytuację. Jest wobec niej oschły i oficjalny. Feliks nadal cierpi z powodu bólu zęba. Postanawia pójść do dentysty. Gabriela ma dla Moniki propozycję sylwestrową - bal architektów na Politechnice Radomskiej. Surmaczowa zgadza się na zorganizowanie przez Błażeja i Kamilę sylwestra w domu. Chojnicka zaprasza Miłosza. Chłopak obawia się, że Bożenka nie będzie chciała się z nim bawić. Prof. Szopińska przynosi nowe wieści w sprawie koncertów Maćka. Chłopiec dostał zaproszenie do Pułtuska. 2197 Surmaczowa martwi się o zdrowie męża po ataku rwy kulszowej. Na szczęście Koziełło czuje się już dobrze. Zwierza się Pawłowi, że dostrzega korzyści z niedyspozycji. Liczy na to, że Anna zrezygnuje z udziału w balu rzemieślników. Grażyna i Rysiek wybierają się na zakupy cieplejszej odzieży dla Maćka. Mają nadzieję, że cała rodzina pojedzie do Pułtuska, ale ani Kasia ani Bożenka nie chcą słyszeć o zmianie sylwestrowych planów. Elżbieta przypomina mężowi o zaproszeniu Małgosi. Jerzy szuka wymówki. Pisarz Vujkovic odwiedza Lubiczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażyna i Rysiek wybierają się na zakupy cieplejszej odzieży dla Maćka. Mają nadzieję, że cała rodzina pojedzie do Pułtuska, ale ani Kasia ani Bożenka nie chcą słyszeć o zmianie sylwestrowych planów. SZLAK MNIE TRAFIA Z TĄ GRAŻYNKĄ ROZUMIEM MAJĄ MAĆKA CHOREGO -NIEPEŁNOSPRAWNEGO ALE DLACZEGO INNE DZIECI MAJĄ CIERPIEĆ NA TYM MAJĄ SWOJE ZYCIE GRAŻYNKA MYŚLI CHYBA ŻE KAŚKA BOŻENA CIĄGLE MAJĄ PO 5 LAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PannaLL
No tak, Koziełło jedyny ginekolog w Warszawie:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że rozwinęła się dyskusja na temat zaal'a. Że niby czemu facet przesiaduje na babskim forum. A skąd ta pewność, że to w ogóle facet, po pseudonimie wysnuwacie takie wnioski? Przecież nazywać się można różnie, szczególnie że każdy sam się nazywa. Nie jest wykluczone, że zaal to po prostu jakaś laska, a że trochę wulgarna w wypowiedziach to co, ludzie są często wulgarni i lubią prowokacje :) A może zaal i doctorL to ta sama osoba - też nie jest to wykluczone :( A tak naprawdę, co kogo to obchodzi, lepiej zajmijmy się KLANIKIEM, a nie analizą psychologiczną forumowiczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jesteśmy tą samą osobą. Zaal popełnił ten błąd, że wspomniał o nadwadze forumowiczek i tak je to rozsierdziło, że włączyła im się agresja. A one zamiast ruszyć te swoje zatłuszczone pupy i zadbać o siebie to wylewają swoje żale i organizują kółko wzajemnej adoracji. I jeszcze ciekawostka na koniec, nasze panie XXL nie zareagowały na wspomnienie o niskim IQ tylko właśnie o nadwadze. Dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zytka zaciążona i super!
Teraz zostanie sama, bo Michałek odejdzie, a oblech Rutka o potomstwie nie marzył:D...pewnie będzie namawiał ją do usunięcia:D................No i jak tu już ktoś wcześniej wspomniał, oczywiście Koziełło- jedyny ginekolog w stolicy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merla
Justi41 płeć tego osobnika nie zmienia faktu, że jest to poziom dna. A czemu jest to dno to już rodziców osobnika trzeba pytać... doktor l i żal to ta sama skala wypowiedzi, ludzie różnie pojmują bycie na poziomie lub mają to za nic, co tu obserwujemy. Ale w sumie jakby nie patrzeć to i tak my jesteśmy górą (o ile któraś z nas tak to rozpatruje i którejś z nas na tym zależy). Oni odreagowują życiowe niepowodzenia i swoje nieszczęście ubliżając nam, a my mamy jedynie powód do śmiechu. Bo przecież nikt syfu (ehhh) poważnie nie traktuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś tym tłustym świnkom nie było do śmiechu. Raczej były tym oburzone. No ale możesz sobie myśleć, że jesteś na górze. Masz jeszcze jakieś rozrywki w życiu czy tylko rozwijanie kariery przy garach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rutka nie kocha Zyty,wiele
kobiet miał,ona płaci za to wysoką cenę, pułkownik wścieknie się na tego babiarza, skandal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PannaLL
No cóż gotowanie też może być fajnym hobby, za to facet siedzący na kobiecym forum i snujący swoje zboczone wizje dotyczące telenoweli, do tego odreagowujący swoje porażki życiowe (brak kobiety, brak dobrej pracy, brak przyjaciół) na dziewczynach normalnie komentujących serial jest po prostu żałosny. Ale mnie takiego faceta nie żal, każdy ma to na co zasługuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tako rzecze Zaratustra
Przestańcie już dyskutować nie na temat! Co do zala i doctora to jaki normalny facet siedziałby na babskim forum i walił konia pod bohaterki telenoweli? Jaki facet mieszałby z błotem kobiety? Ano taki, który jest cipą a nie facetem, którego żadna nie chce i który nic nie osiągnął w życiu. Tyle tu siedzicie na kafeterii i nie wiecie że prawiki wyzywają każdą kobietę bo żadnej nie mogą mieć?? Na temacie o klanie mamy tylko dwóch "facetów" szkoda, że są to żałosne ciapy ale jakiego faceta można by się spodziewać na takim forum?? Więc skończcie już tę dyskusje, komentujcie normalnie a zal i doctor niech mają coś z życia i niech spuszczają się pod Herbuśkę z klanu a wy nie komentujcie ich żałosnych wpisów tylko serial!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bokobrody z grzywką
Żeby tylko samotnego ale jeszcze ze zdrady małżeńskiej! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też uważam
Też uważam że żaal i doctor to jedna i ta sama osoba,piszący praktycznie jedno i to samo,popiarający swoją głupotę nawzajem i jarący się wzburzeniem forumowiczek.Niemożliwe żeby istniało dwóch takich samych debili,w identyczny sposób krytykujących serial.Śmiem twierdzić, że to nie są faceci tylko zakompleksiona kobieta udająca faceta,mająca nierówno pod sufitem,otyła,zaniedbana, z conajmniej 6 dzieci,wyżywająca sie na forum za swoje niepowodzenia życiowe.Jeśli jednak jest to facet, w co osobiście nie wierze, to myśle że to oblech w podkoszulku na ramiączkach w siateczke i klapkach kubota siedzący na rencie,walący konia na widok wysuszonej Zytki,który nie ma szans na poznanie normalnej kobiety w realu, z lekka uposledzony umysłowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też uważam
sorry,jarający miało być!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten podkoszulek w siateczkę
i klapki kubota, wymiatają:D...Dodałabym do tego obrazka jeszcze w łapsku piwo VIP z biedronki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahaha ale mam polew czytając te posty i śmiem twierdzić, iż niektóre z grubasek pisać składnie nie potrafią ;) Jestem popularny każdy o mnie dyskutuje hahahahahahahaha miazga :) jeszcze raz napiszę bo poprzedni post został skasowany: Może to i kobiece forum ale co z tego? wątek tyczy sie serialiku a nie kosmetykow i kremików wiec o co tak beczycie? moze na fitnessik sie ruszcie tłuścioszki ;) Wy nie uważacie mnie za faceta a wy dla mnie nie jestescie kobietami wiec zabawne jest jak ktos kto nie jest kobiecy podważa moją meskosć :) To forum daje mi duuuuzo ubawu i nie zrezygnuje z niego ;) klan to serial komediowy i nie dosc ze ogladając mozna sie ubawic to jeszcze potem zaglądnac na forum haha :) Zabawne jestescie bo mysliscie ze siedze tutaj 24 na dobę ojjj wy chyba tak robicie ja wczoraj imprezowałem ze znajomymi i nie wpadlo mi nawet do glowy by tu zajrzec a wy tu siedzialyscie i wyzalałyscie sie jaki to zaaal jest zły hahaha :) Najbardziej rozwalił mnie post doktora, który celnie stwierdził, że najbardziej zabolało was nie to ze pisalem ze macie niskie IQ równe zeru ale to ze jestescie otyle ojj kompleksy bolą ;) dla was zostaje tylko klanik i wypędzanie mnie z tego forum bo nic w zyciu nie osiągnełyście i nic nie osiagniecie wiec bycie gospochami i w trakcie podawania obiadu ogladacie klan i traktujecie go jak swoja wyrocznie w zyciu pewnie tez w zyciu kierujecie sie wartosciami ktore promuje klan czyli wykorzystywaniem starszych osob, robieniem wiochy osobom ciępiącym na ZD i wiele wiele innych. Oj musi wam byc przykro kiedy to głupi żaaal, którego uznawałyście za głupka jest nawet w postach na forum mądrzejszy od was to przeciez widac po postach co macie do powiedzenia, kompletny brak mózgu, przykre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaal
jestes cwelem, i zadne tlumaczenia tego nie zmienia,imprezke miales,chyba w drugim pokoju przy lusterku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za analfabeta
Zabawny jesteś człowieku,cofnij się do kilku wcześniejszych swoich postów,wez pierwszy z brzegu i zobacz jak Ty nieskładnie piszesz,trzeba się naprawdę natrudzić żeby "zakumać" co autor miał na myśli.Myślę, że Maciuś z klanu pisałby "mądrzej". A co do wczorajszej imprezki,no, to byłeś w drugim pokoju,puściłeś sobie stare odcinki klanu (nagrane jeszcze na kasete vhs),piłeś piwo z biedronki ( to w plastikowej butelce) zagryzałeś chipsami serowo-cebulowymi a na koniec pojechałeś na ręcznym na widok ciotki Staśki lepiącej pielmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zaal i innych
W realnym swiecie nie jeden czlowiek by Ci skul morde, szkoda, ze nie wiadomo, w ktorym wiejskim getcie mieszkasz... Uzywasz wielkich slow ("sojusznik") na opisywanie jakiegos drugiego cwela, i oceniasz ludzi, smieciu. Spierdalaj z tego forum, bo zaczynasz mnie irytowac, i przestan obrazac kobiety, bo finalnie jedna z nich Ci nogi z dupy powyrywa w realnym zyciu i da Ci sie nimi pobawic. A teraz wyjdz wreszcie z tej piwnicy i idz na spacer przynajmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawa dla autorki
postu o siateczkowej koszulce i klapkach kubota,jesteś wielka!! :D:D:D Zgadzam się z Tobą w 100%,oni dokładnie tak wyglądają :D:D:D:D jestem tego pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×