Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

No i kolejny odcinek KLANIKU za nami. Wątek z bratem Kingi nudny i niepotrzebny. Sztucznie ciągnięty i pewnie będą nim zanudzać przez jakiś czas. Grażyna znowu w kuchni, znowu przy garach, znowu gadała o żarciu, oczywiście po raz kolejny o zupie :( Całe szczęście, że Kaśka ożywiła tę kuchenną "sielankę" i przeciwstawiła się tym rodzinno-kulinarnym rytuałom, od których robi się niedobrze :( Fajna scena z kolegą Kaśki: "Wiadomo, kobiety" :) Jungowska jak zwykle popiskiwała i wykrzywiała się, a ten śpiew okropny, z idiotycznym tekstem :( Szkoda,że Bolka nie było. Zyta i ten jej Rutka - OBRZYDLIWSTWO!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wątek z siostrą Bogny, to nic innego jak nawiązanie do kampanii Fundacja DKMS... ;) bo zdaje się dosłownie kilka dni temu ruszyła kolejna akcja promująca walkę z białaczką i rejestrowanie się jako dawcy szpiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo przecież wiadomo, że KLANIK to film instruktażowy, przerabiane są wszystkie możliwe przypadki, choroby, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie, to Kasia jest najlepsza z pośród wszystkich klanowych dzieci. Fajnie gra, dykcję ma bardzo dobrą, a to sprawia, że fajnie się ją ogląda ;) No i skutecznie ożywia sztuczne schematy panujące w Ryśkowym domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No instruktażowy, instruktażowy nie da się ukryć ;) Ale mogliby trochę nad fabułą i dialogami przy okazji tego instruktażu popracować, bo reszta wiała nudą dziś. Umknęło mi, czy dziś nie było paska, że serial zawierał lokowanie produktu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reklamowali kampanię Fundacja DKMS... ;) Żartuję oczywiście ;) Takich stałych produktów chyba nie było, więc i chyba dlatego tego paska nie było. Ja całkiem zapomniałam, że on jest tylko wtedy, jak jakiś produkt się pojawia w konkretnym odcinku. Myślałam, że jest zawsze odkąd te przepisy się zmieniły. A widzisz - nie jesteś sama, też Klan z dnia na dzień oglądam z coraz mniejszą uwagą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mogliby wywalić
tą Bożene z serialu, niech wyjedzie w cholere gdzieś tanczyc po europie bo mam dość jej przewracania oczami :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maroooon
A mnie najbardziej wkurwia Jungowska i jej sposób bycia. Takie fiu bździu - jak ją widzę to mnie krew zalewa. Nie mam pojęcia co ta postać według scenarzystów ma wnosić? Wątek humorystyczny? Ożywienie? Bo ja mam ochotę rzucać w tv. Zresztą w "Na dobre i na złe" też mi działała na nerwy. A jak widzę jak się Zytka liże z Rutką to odbija mi się zeszłorocznym barszczem wigilijnym :O No i oczywiście wątek z bratem Kingi - beznadzieja! Chłopak wygląda jakby miał śpiącego kota na głowie i jest tak sztucznie "trudny", że aż przykro się robi. Bolo rządzi! :) A Herbusiowa to zuuuuo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie, tylko nie wątek Bogny i jej rodziny. To dopiero była nuda przeokropna!!! :( Ale tak przy okazji, aktorka grająca siostrę Bogny to prywatnie żona serialowego Rysia Lubicza czyli Piotra Cyrwusa. Nie wiem, czy to tylko moje zdanie, ale jakoś tak mi nie pasują do siebie. No, ale to, co widać może być przecież całkiem złudne. Kasia jest oczywiście najfajniejsza, już dawno to zauważyłam. Nie jest może klasyczną pięknością, ale ma dziewczynka wielki urok i wprowadza dużo ciekawego do poprawnych, familijnych (czytaj: czasem nudnych) scen w domu Lubiczów. Gra z prawdziwą werwą i jest bardzo przekonująca. Przecież KLANIK to jej świat od kołyski, a nawet jeszcze przed swoim urodzeniem bywała na planie :) Faktycznie, pozostałe dzieciaki jakieś takie nabrąchane, niesympatyczne, Małgośka tym swoim wzrokiem mogłaby zabijać, Jasiek wiecznie krytykuje, wytyka innym błędy i ogólnie działa strasznie na nerwy :( :( :( Bożenka wypacykowana jak stara kurtyzana, a naiwna jak sześciolatka, chcą ją pokazać jako wzór cnót i niewinności, to po co ta tapeta, z którą kładzie się spać :( I Grażyna pozwala na coś takiego, no koniec świata :) Ja też bardzo lubię Feliego, szkoda że tak mało go pokazują. W przeciwieństwie do sztucznej, wymuszonej Moniki. Najwyraźniej pani Trojanowska zapomniała, jak się gra. Jak była młodsza, to fajnie się prezentowała na ekranie, nie chodzi tu o wygląd, ale styl gry. Teraz to w jej wykonaniu beznadzieja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widziałem siostrę Bogny z tym jej smutnym ryjcem to myślałem, że padne :) na szczescie wątek Bogny i gangsta informatyka sie skonczyl a ta kostucha sie pojawia u Lubiczów po roku omg! ta jej morda to jakby na czole miała napisane "tragedia" straszna morda na prawdę nie chodzi o jej rolkę wiecznej cierpiętnicy ale do niej sie idealnie nadaje z tym ryjcem masakra jakaś. Michałka proszę, żeby przestał kozakowac i udawać maczo - ma duzo czasu bo zonkę bzyka mu ktos inny to sie zajmuje wychowaniem menelskiego brata Kinguni. Wątek Jungowskiej zaczyna być irrrrrrrytujący a to dlatego, że gra taką roztrzepaną niedoruchaną mężateczkę znudzoną męzusiem i szuka tylko zeby ktos ją przepchał po drugie nie zajmuje sie niczym innym bo chyba nie pracuje? pokazują ją zawsze albo jak cwiczyla z elą albo jak sie relaksuje albo jak odwiedza sadybę albo jak podrywa knorra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maroooon
Scenarzyści próbują wykreować czarny charakter z niedorobionego brata Kingi :D ;) A Moni to taka mimoza. Zero jakichkolwiek uczuć, emocji - świetnie nadawałaby się do pokera. Zresztą przecież miała jakiś epizodzik hazardowy wraz z Felim ;) Postać Feliego mnie rozśmiesza, bo kreowana jest na Piotrusia Pana, którego Moni za rączkę prowadzi. Śmiać mi się chce zawsze, gdy Feli się zapali do jakiegoś pomysłu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, jak przeczytałam o odbijaniu się zeszłorocznym barszczem wigilijnym, to oplułam monitor ze śmiechu.. no ale odczucia mam takie same, jak widzę Zytę z tym obleśnym Rutką, jest to tak niesmaczne, że już wolę Jacka i jego kolejne kochanki :) Biedna Zyta, ma wyrzuty sumienia, bo zdradza Rutkę z własnym mężem.. Wczoraj, jak Małgorzata śpiewała Jerzemu Szła dzieweczka, tę własną wersję, to mało ze strachu nie spadłam z fotela, jak usłyszałam to "aha" na końcu :O:O:O nie znoszę jej. fajnie pokazali Jerzego, jak nalewkę śpiesznie łykał, by tylko jej nie odwozić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, co właściwie porabia bohaterka Jungowskiej? Skąd ma kasę na dom i utrzymanie? To norma w tym serialu,że pokazuje się takie odrealnione historie, całe mnóstwo ludzi, którzy śpią na kasie, a właściwie nic nie robią, a jak robią to i tak w realu nie dysponowaliby tak wielką gotówką. Nawet doktor Lubicz, też bez umiaru wydaje pieniądze, a więc ostatnia odmowa Oluni bardzo dziwi - przecież ich stać absolutnie na wszystko. Śmiech na sali :) Rzucają się na mieszkania, domy, pałacyki, restauracje, wielkie remonty, itd. Jacuś rok temu w kilka dni kupił wielki dom z całym wyposażeniem i się tam wprowadzili w pięć sekund. Jakież to było nierealne, na granicy science fiction :( A ta cała Małgorzata to kolejny nierób, który ma pieniądze na obijanie się, podróże i wynajmowanie wielkiego pustego domu. W dodatku jest zdrowo trzepnięta w mózgownicę. Mało powiedziane roztrzepana, ta baba jest tak wk.........ąca, że aż słów brakuje, a Ela też jest denerwująca z tą swoją głupią dobrocią i naiwnością . Z krwi i kości to w Klanie tylko Knorr, Bolek, Feli, Kaśka i czasem Maciek oraz mały Pawełek. Koziełło i wuj Stefan też są przekonywujący, średnio ciekawi są Lubiczowie z Truskawieckiej, reszta do chrzanu :( Ale ogląda się i tak, człowiek się przyzwyczaił ponad 14 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lekcje robić
>Koziełło i wuj Stefan też są przekonywujący, przekonywAjący lub przekonUjący; Za dużo Klanu i Forum a za mało książek i słownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swoje lekcje już odrobiłam i zapewniam, że książki nie są mi obce, choć faktycznie użyłam błędnej formy, za co przepraszam - poprawnie jest przekonujący lub ewentualnie przekonywający. Zgoda, ale po co od razu to larum i odsyłanie do książek :( Jakby się chciało poprawiać wszystkie posty forumowiczów, to dopiero byłaby robota, okazałoby się, że prawie nikt nie potrafi pisać po polsku - błędy ortograficzne i brak znajomości interpunkcji mogą załamać co wrażliwszego czytelnika. :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogladam powtorke
bardzo dawno nie widzialam Kasi jak zresztą w ogole Klanu i szczerze to nie wiem co was tak zachwyca w jej grze aktorskiej:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek pójdzie do seksuolog
a:), bo chce mieć rodzinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zauważyliście, jak Kamila stale głośno wzdycha, to już jest z lekka denerwujące :[ Taka młoda, a bez przerwy teatralnie wzdycha jak doświadczona przez los kobieta :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek zwariował ,
on zawsze będzie dzieckiem, jako starzec skończy w ośrodku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciuś jest strasznie wkurzający i debil z niego straszny masakra ;/ Nie mogę patrzeć na mordę tej siostry Bogny ciągle ta sama mina tragiczna baba chodząca tragedia i katastrofa jakby na czole sobie to wypisała - macie podobnie? Nie nie to nie przez jej ciężką chorobę bo jak mieszkała u Bogdy i Gangsta informatyka to byla taka sama - takie ryje sie nie zmieniają. Krysia ma sie juz kim martwic a nie obrażoną Rudą :) No tak jedyna uczelnia w Wawie gdzie mozna wynajac salkę itp w Klanie to wszystko jest zawsze małe Elżbietka naiwna jeszcze zacheca i podkręca Knorra na koleżaneczkę no proszę jaka dobrotliwa umie sie podzielić męzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy siostra Bogny nie ma przypadkiem dorosłego syna?? Coś mi się kojarzy, że kiedyś o nim wspominała... Równie dobrze, On mógłby być dawcą szpiku dla niej. Po raz kolejny apeluję o maksymalne ograniczenie roli p.Jungowskiej, bo jest naprawdę nie do przetrawienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serio, ta naiwność Elżuni to już duża przesada, to niemożliwe, żeby ta kobieta była aż tak głupia :( Zastanawiam się czasem, czy Knorr w końcu "pęknie" i rzuci się na Jungowską. Jak na razie dzielnie się broni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy Miłosz z Błażejem potem jeszcze rozmawiali? Nie widziałam końcówki. Normalnie to Błażej dałby mu w dziób i cześć, ale w Klanie pewnie tak się nie stało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estragonkowa
Maciuś wiem, że jest chory, ale jego debilne występy w serialu są żenujące i naprawdę ośmieszają go. Uważam, że nie powinien nigdy wypowiadać żadnych kwestii. Jest irytujący, gdybym była jego rodzicem, to nie chciałabym aby grał w filmie. Nie chciałabym aby moje dziecko, z powodu swojej choroby było obiektem śmiechu i żartów. Apeluję do telewizji TV niech Maciuś, jak musi to niech gra, ale nich już nic nie mówi!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego zdrobniale
Maciuś? to już pełnoletni facet jest, jeśli mamy traktować osoby chore bez taryfy ulgowej to przyznam szczerze zę dla mnie jest nie do zniesienia ta postać w serialu, choroba chorobą ale gdyby w realu chłopak sie tak zachowywał, wrzaski, humory, napady wesołkowatości i złego nastroju to dorośli opiekuni powinni zwracać mu uwagę ze to nie jest właściwe i upominać go, a tu zero reakcji, jest bardzo denerwujacy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klanica
Zastanawiam się czasem, czy Knorr w końcu "pęknie" i rzuci się na Jungowską. Jak na razie dzielnie się broni -Myślę, że jakby mu się podobała to już dawno by jej to pokazał. Niekoniecznie zaraz rzucił. Widać nie działa na niego i tyle. Zresztą Małgorzata nie umywa się do Eli. Swoją drogą nigdy nie słyszałam, żeby w Klanie powiedzieli Maciej, zawsze Maciuś, Maciek. Bez przesady z tym zdrabnianiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felo
>Zresztą Małgorzata nie umywa się do Eli. chyba żartujesz. Ja bym tę Małgorzatę dużo chętniej dmuchnął niż Ele. Hiszpan w te cyce może być niezły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha!!
lubilam jungowska, ale w klanie nie da jej sie zniesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko, korytarz lotniska zrobili w budynku TVP! :D Dlaczego do tej pory Leszek nie musiał się ukrywać, a teraz nagle nawet Kryśka nie może się z nim spotkać?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też nie lubie
wątku o tańcu, mogliby se go darować. może nie mam ochoty oglądać wywijającej herbusiowej i jej przychlastów :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×