Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość dkjshjdjash
ciekawe ile kasiory Graża wygrała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkjshjdjash
ciekawe ile kasiory Graża wygrała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta Danusia nie tylko mówi jak kukła, ale też się tak porusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta Danusia nie tylko mówi jak kukła, ale też się tak porusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Kawa podana " , to zdecydowanie najlepszy tekst dzisiejszego odc. ;) Reszta nuuuda... Jeżeli chodzi o zaaranżowanie spotkania Stiepanowi i Danucie, to jakaś żenada... Szkoda, że oni jeszcze nie zaczęli tańczyć na środku ulicy przed domem Lubiczów...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żenada na maxa! Całowanie pod domem Lubiczów i podglądający przez okno Kryśka z Pawłem, masarka! No i tekst Kryśki "jak nie jak tak"-kto to pisał?! Za to teraz uwielbiam Moni! :D No dziś mnie rozbroiła wysypując Feliemu kawę na łeb! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wczoraj w zapowiedzi było widać, że scena parzenia kawy będzie zdecydowanie przednia i była :) Aż mi się przypomniało, jak kiedyś Feliks pił z Michałem w Rosso i Moni wkroczyła do akcji. Też wtedy wymiotła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annie Douglas
Czy ktoś wysłał do produkcji "Klanu" te postulaty, które były tu wypunktowane? Po dzisiejszym odcinku chyba znów trzeba poruszyć tę kwestię. Kto tam pisze dialogi? Albo te rozmowy są u nich skrajnie górnolotne i doktorostwo się puszy siląc na teatralne przepychanki językowe albo dają Krystynie tekst rodem z Ferdka Kiepskiego. Czy oni już nie potrafią rozmawiać ze sobą elokwentnie ale normalnie jak dawniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w SENSIE Grażka
na okładce jako blondynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, Michał to to jednak porażka! Jak można być człowiekiem tak pozbawionym honoru i pchać się do firmy człowieka, z którym zdradziła go zona, no rozumiecie to?? Przecież to jest totalnie głupie! Że już nie wspomnę o Feliksie, który rozpiera się na fotelu Rutki, a ten pajac napastował Monikę! No szczyty głupoty i kretynizmu, doprawdy z tym idiotycznym wątkiem Rutki, amant obleśny jeden od siedmiu boleści :o:o Nie zapominajmy, ze Feliks chyba tez wyrolował Michała z tymi apartamentami w Hiszpanii czy gdzieś tam i tak mu płazem uchodzi, wrr... Pasami uwielbiam Monikę, mówicie, że sztywna, ze kij połknęła, a ja tam ja lubię i dziś fajna z nią była scena :) Dobrze, ze doktorka sztywniaka dzis nie było.. nie trawię go.! A tyle było pisaniny na forum, ze sztywniakiem był Marek - ale to doktor Karol wygrywa z nim przedbiegach :D Ciekawe, kto wygra w sądzie dziecko, Mariusz? Jakis dziwny ten Klan.. taki nieklanowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze coś. Jacek dziś taki markotny, mówił, ze takiego stresu to w życiu jeszcze nie przeżywał, bo idzie do banku jako petent.. A zaginięcie zony to dla niego nie był żaden stres, a te zdrady.. biedaczek :) Jacek - petent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matrioszkaaa
W związku Jacka i Agaty wieje nudą. Tak to jest jak próbuje się na siłę połączyć dwie osoby. Przecież oni rozmawiają tylko o firmie albo o Małgosi, która odrobiła lekcje. 'Klan' się raczej nie podniesie. Rysio był motorem całej akcji, poza tym sprawa Beaty ugrzęzła na wieki w martwym punkcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifix
Czy ja dobrze widziałam??? Wuj Stefan dał Grażynce wizytówkę "polecam dobrą pani ADWOKAT", a tam był napis "RADCA PRAWNY"? Jeny, żaden prawnik nie robi takich błędów, przecież to są osobne aplikacje, konkurencja ogromna, a tu człowiek o tak duzym stażu takie głupoty mówi? Porażka... Jeszcze przed pójściem na studia prawnicze o takich rzeczach widziałam, jeden z największych błędów w Klanie ever... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wychodzi na to, że Cyrwus teleportował się z tego serialiku na chwilę przed zatonięciem. Acha. Pozdrowienia dla tępej moderatorki tego forum za zablokowanie mojego IP. Chyba już nie wiesz kogo wywalić i blikujesz jak leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahahaha.........
-"Klan" spełniał funkcję społeczno-edukacyjną - przekonuje w rozmowie z tabloidem Jacek Borkowski, obecny w serialu od pierwszego odcinka. Oby TVP miała coś, co go godnie zastąpi". To z tego linku powyżej. Taa, funkcja społeczno-edukacyjna:o. Tak więc patrzcie i uczcie się kobitki, jak należy postępować z facetami i jak często wymieniać (nauczycielka Aga). Ten serial to jedynie komedia. W dodatku coraz bardziej prymitywna:o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie uwazacie ze sceny
na tle śniegu są bez sensu. niby pierwszy dzien wiosne mieli a tu snieg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do pogody, niestety nie
są czarodziejami i nie przewidzą, jaka będzie 1.5 miesiąca później. Jedynie mogli się domyśleć, że pod koniec marca, większe szanse na to, że jednak śniegu nie będzie...tylko kto tam w tym klaniku jeszcze myśli?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przewijam zawsze watki z Herbus/Rutka/Felim, mega to nudne. Zastanawia mnie jedna sprawa: czy Aga myslala ze ot tak Marek bedzie mieszkal w Australii a ona w Polsce i dalej beda razem? Taka byla zdziwiona jak na Skypie powiedzial ze to w takim razie koniec.. Jej rodzice tez tacy zdziwieni:/ Nudy ostatnio straszne w tym serialu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na Skype?
Nie, oni używają klanikowych komunikatorów. Pewnie jakiś SkyKlan lub coś w ten deseń;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjm
Kelle- Aga była zdziwiona, bo myślała, że uda się jej utrzymać ten "związek" i Mareczek będzie dolce przysyłał z Australii, Aga raz w roku pojedzie tam z Zośką na wczasy a na miejscu będzie mogła dawać d... na prawo i lewo :D A przecież to lubi najbardziej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vi----
no właśnie nie do końca (albo wogóle) nie rozumiem zdziwienia Agi końcem związku z Markiem. Jak ona to sobie wyobrażała? Że on będzie w Australii a ona będzie się z doktorkiem umwaiać i cały czas będą parą? hm,,, no chyba czegoś nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matrioszkaaa
Sunia przegapiłaś głupawkę Danuty i kolejną łazienkową przygodę Maćka. O co chodziło z tą grupą krwi Rutki? Od kiedy takie rzeczy znajduje się w czasopismach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój ma drogo...
Rutka wygrał rajd i było zdjęcie samochodu gdzie ma napisaną grupę krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niby taka luksusowa
restauracja ta cała Rosso, a ciągle stara Moni i jej zdurniały podnóżek Feli, załatwiają swoje sprawy w samym centrum restauracji, przy wiecznie siedzących gościach. Ja już bym do takiej speluny nie poszła:D. Patologia!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okręt zwany "Klanem" idzie na dno jak Titanic i nic niestety nie można na to poradzić :( Ostatnie odcinki to istna równia pochyła! Powrócił muzyczny wątek Beaty, nawet myślałam, że pojawiła się jej bohaterka, a tu wyłoniła się Danuta cała w skowronkach. Czy coś jeszcze nas pozytywnie zaskoczy? Jakoś straciłam nadzieję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już powątpiewam, że jeszcze nas czymś mile zaskoczą! :/ Wszystkie nasze uwagi zostały wysłane. Mam nadzieję,że zostaną przeczytane i wzięte pod uwagę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×