Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

To Klanu wczoraj nie było? To nawet dobrze, bo nie było mnie w domu i żałowałam, ze nie obejrzę :D Ale za to Stoch wygrał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że jeszcze Chojniccy powinni dostać pieska ( koniecznie yorka!), zaraz za nimi Julia i na koniec Krzysztof cyrkowiec - wszak przez ręce tych osób też się szanowny Tropek przewinął i zapewne też rozstanie z nim odcisnęło bolesne piętno na ich psychice i od tamtej pory mają traumę do rozstań... A potem powinni nazwać kolejno te psy: Kropek, Propek i Sropek... Tylko czekać aż pojawi się w końcu krokodyle w którymś z odcinków. Ja nie wiem jaka rodzina ucieszyłaby się, gdyby z zaskoczenia dostała psa, który przecież jest jakims obowiązkiem. I w ogóle kto odważyłby się dać komuś psa w prezencie nie konsultując tego z nim. Tam jedynie raz Koziełło wspomniał Pawłowi o pomyśle Anki i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś tu pisałam, tylko lipaaa przez 3 a ;), ale zapomniałam hasła. może mnie jeszcze pamiętace? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wątek z pieskiem Surmaczowej the best ;) A gdzie jest Zytka? ;). Rozwala mnie wątek jej biznesu, bo sama się swoim dzieckiem nie zajmie, często ze smokiem to dziecko pokazywali, albo śpi w wózku w domu ;), no akademia niemowlaka by mu się przydała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ubolewam nad powrotem Leszka i Bogny, oni tak kiepsko razem grają :O, oddzielnie jeszcze może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze co to pracy Feliego, ogólnie uwielbiam go :D...ale trochę pojechali z angielskim humorem z tą jego prace, ja coś takiego lubię ;), ale nie wiem, czy to tak w Polskiej tvp wypada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żonkilko, nieuważnie oglądasz... Tadziu uprzedził Pawła,że Ania chce im kupić psa, Paweł powiedział o tym Krystynie, Pawełek to usłyszał, prosił, żeby się zgodzili i zrobili to! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre dobre...
test miseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale lipaa, gdzieś Ty się podziewała taki szmat czasu?? fajnie, że jesteś :) Lubiczowie nader spokojni przyjęli Dropka, mnie chyba ciśnienie by skoczyło do dwustu, hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale lipaa, skoro wróciłaś na forum, to ja proponuję "po koniaczku"! :D Dziś chyba imieniny Krystyny, a w klanie cisza o tym?! Kiedyś były hucznie obchodzone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eesu, no tak! Wczoraj sama o tym pisałam, a dziś zapomniałam! :D Czyli Krysia imieniny będzie miała jakoś w następnym tygodniu. No chyba, że w między czasie jakoś zgrali te odcinki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko czekam żeby czym prędzej zakończyła się ta cała szopka z Norbertem, Rafałem, ileż można.. ciekawe, czy Olka potem będzie z Rafałem? wiadomo coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaloz ten temat
a ciekawe co teraz odwali Norbert jak ich zobaczył razem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaloz ten temat
e szkoda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paschalska ma większe cycki ale nieproporcjonalnie dużą głowę. Farna bardziej światowa i ładniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgsdgo
obie ładne, tylko Farna umie śpiewać a Paschalska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysiapysiaczkowa
czy tylko mi się wydaje że w klanie coraz mniej interesujące i coraz gorsze pomysły na scenariusz mają, odechciewa mi się oglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesia pracuje w przedszkolu, wiec musi wygladac skromnie i schludnie, ale czy akurat jak ciocia Klocia? Te buro-brazowe welniane sweterki i kiece do kostek kompletnie jej nie pasuja, a warkocz jak Maryna tymbardziej. Marysia to lebioda, juz to pisalam: zamiast pogadac z mezem jak normalnie sie w malznstwie rozmawia to ta nie wie o co chodzi, ma podejrzenia, ale tak naprawde to guzik wie, bo nie pytala, a Czesia ma za nia wszystko zalatwiac. Bolek jest oblesny z tym adorowaniem tej zlodziejki, a tej widac sie to podoba, bo inaczej by mu powiedziala cos. Niech Heniutka sie dowie o tym! Powtorze to raz jeszcze: co za debilny pomysl dawac komus psa, jak ten zwierzak bedzie pol dnia sam albo gosposia sie bedzie nim musiala zajmowac. Jutro znowu drozdzowki Renaty i Oskar z tym swoim glupkowatym niemieckim akcentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już mi się przypomniała ta scena. Zagapiłam się wtedy na spódnicę Kryśki, bo rzadko w nich bywa, a to chyba wtedy było. Siak, czy owak, to Pawełek podjął decyzję za szanowne doktorostwo, które o dziwo szybko na pieska przystało...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym się wściekła, gdyby ktoś obdarował mnie psem, a nie skakała pod sufit jak koniakowie :O Bo Pawełek chce... Swoją drogą to robo Pawełek mało się ucieszył tym prezentem - już chyba nieboszczyk potrafi lepiej pokazywać emocje niż on :O Myślę, że to dobry pomysł, żeby Heniutka się dowiedziała o umizgach Bolka do Halszki i zrobiła mu z dupy jesień średniowiecza :D Tahini, jasne, że Halszce się to podoba - kręci się wokół niej zamożny koleś, obiecuje jej cuda na kiju to co ma jej się nie podobać? :D A, że nie jest to osoba kierująca się etyką i moralnością w życiu codziennym (nie sądzę, żeby nagle się "nawróciła") to ma gdzieś to, że Bolek żonaty. Olka i Norbert już mnie do szału doprowadzają... Dlaczego nie jestem zaskoczona tym, że Olka się puści, zamiast jakiegoś dramatycznego rozwiązania kwestii ich związku? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W przedostatnim odc. Pawełek był irytujący, jak mówił że on też chce pić kawę, czy nie chce brać kanapek. Bezsensowna była ta jego kwestia. Za to zaś wróciły sceny Miłosza ze Stenią - lubię je :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To był chyba ostatni odc.czyli dzisiejszy! :P Dla dobra tego małego, mogliby go wymienić, bo widać, że dziecko robi to z przymusu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziś znowu Klanu nie było ? A ja chciałam nadrabiać właśnie rzekomy dzisiejszy odcinek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×