Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość od początku wiedziałam że tak
będzie :P że Ruda pójdzie do JEDYNEGO psychologa w całej Warszawie,czyli Rafalskiego :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oblech przystawia się do Bogny... i jeszcze jutro będzie chodził u niej w gabinecie rozebrany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coraz bardziej przypada mi do gustu Aga w związku ze swoją postawą wobec Norberta i stawiania Olki do pionu :) Daruś będzie oglądał kasę od Karoliny jak świnia niebo. Ale to półgłówek i w sumie na nic innego nie zasługuje. Mam nadzieję, że Tropek wróci do właścicielki w trybie natychmiastowym i skończy się ten ułomny wątek. Oczywiście najpierw będzie szopka z Surmaczową w roli głównej :O Czyli jednak Rafalski się nie podjął terapii Olki - ale to dziwne, że w WarszaFce są też inni, a przynajmniej jedna terapeutka :D Oblech odwala straszną chamówę wobec Leszka. Ten mu znalazł modelkę na gwałt a oblech próbuje jej się dobrać do majtek :O Rzygam!!! A gdzie męska solidarność? ;) No i sama postać i fizjonomia oblecha - wiadomo. Kurna co za żałość z romansem Józka i siostry Knorra. Ja rozumiem, że góra z górą się nie zejdzie, a człowiek z człowiekiem owszem ale Klan przegina z tymi zbiegami okoliczności :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego ubieraja Czesie w takie beznadziejne ciuchy, ktore dodaja jej z 5kg? Ja wiem, ze ona w przedszolu musi wygladac schludnie, ale bez przesady, bo w tych babcinych kiecach wyglada okropnie i staromodnie. Ja tam Darka nie zaluje, bo sam sie upieral na wziecie tego kredytu, obrazal sie jak Czesia go przekonywala, ze nie powinni. Ma co chcial, a Czesia tez jest naiwna, bo ja bym czegos takiego w zyciu nie podpisala bez zadnej pewnosci, ze te pieniadze mi zostana zwrocone. Oboje siebie warci. Fajnie glupia ta kolezanka Bogny:/ Ona by nie miala nic przeciwko gdyby Bogna miala romans z tym oblechem Grzechem. Niech sama sie za niego wezmie. W ogole ten Grzech jest taki wstretny, ze mam odruch wymiotny jak go widze. Dalej mi sie smiac chce, ze Hana romansuje z Jozkiem. Jaki ten swiat maly, tak jakby w Berlinie pracowal tylko jeden polski robotnik i musial akurat trafic na siostre Knorasa:D Aga jaka jest taka jest,ale w sprawie Norberta ma 100% racje, a Ola jest glupia, ze daje sie tak szantazowac temu psycholowi i nie chce miec spokojnego zycia,a to co gadala o tych gluchych telefonach Norberta mnie szczerze ubawilo. Druga sprawa, ze Olka nie powinna isc do psychologa, ktorym jest czlonek rodziny ( wiem, ze dalszej, ale jednak). Ja na jej miejscu bym wolala isc do obcej osoby, a Rafalski ma tak powalone zycie osobiste, ze bym nie zaufala, no, ale on jest jedynym psychologiem na cala Wawe. Knoras sam jeszcze kiedys romansowal na prawo i lewo, a teraz wielki moralizator sie z niego zrobil:D Surmaczowa sie wlasna corka tak nie przejmowala jak Tropkiem, teraz pewnie jak ten pies pojdzie z powrotem do wlascicielki to Ania przez X odcinkow bedzie biadolic, wylewac zale i plakac.Swoja droga ta wlacicielka Tropka leciala samolotem w 9 miesiacu ciazy? Przeciez nie zaleca sie w takim stanie odbywac podrozy samolotem, a i linie lotnicze przewaznie sie na to nie zgadzaja. Fajna sciema. FUJ! ta scena z Grzechem i Bogna, kiedy on jest rozebrany... No masakra! W ogole facet taki pewny siebie, zna Bogne od paru dni, a juz mysli, ze ona na niego leci. Zbok popierdzielone. Czemu Bogna go nie opierdoli z gory na dol za takie nagabywanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wątek z romansikiem Józka i Hany według mnie w ogóle jest niepotrzebny. Jeszcze gdyby ten Józio chociaż się pojawił. No Aga nie dość, że mówi do rzeczy, to jeszcze ładnie wygląda ! Naprawdę co raz bardziej ona mi się podoba ! Za to Olka to zupełna odwrotność Agi. A wiecie, co mnie rozśmieszyło ? Scenarszyści chyba zapomnieli, że Rafalski już udzielał terapii Olce, kiedy była ona z narkomanem Adamem. ;) Grzechu obleśny, ale wątek z nim i Bogną ciekawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiscie! Rafalski przeciez pomagal Olce jako terapeuta kiedy ona byla z Adamem. Czyzby oboje mieli taka zaawansowa skleroze, ze tego nie pamietaja? :D Zgadzam sie, ze watek z Jozkiem zupelnie nie potrzebny, bo zapewne glowny zainteresowany nawet sie nie pokaze, bo przeciez grajacy go C. Zak odszedl z serialu. Zreszta Rafalski nic wielce odkrywczego Olce nie doradzal, po taka gadke to ona nie musiala do psychologa isc:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rolnik sam w dolinie34
Niestety Tropek zostanie w prezencie przekazany Surmaczowej. Koziełło odbierze nagły poród właścicielki Tropka a jej synek będzie nazwany na cześć Tadeusza:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okll
czy w całej tvp nie znaleziono żadnej przyzwoitszej peruki???? :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogna oooo
Bogna ma jakieś ciągoty? jakoś jej nie przeszkadzało zachowanie tego chłopa Zytka ma nowy wystrój biura? A Darek jak wycofa pozew to później nie będzie przypadkiem tak, że sprawa się przedawniła bla bla? albo jakieś nowe fakty wynikną i i tak będzie w dupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten nowy amant Bogny jest
ohydny :o Paskudna peruka,paskudne wąsy :o Ja pierdolę,nie było innego aktora do tej roli?? Niech już ewentualnie będzie ten,tylko niech do cholery zdejmie tę perukę i zgoli te wąsiska :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten nowy amant Bogny jest
Bogna pewnie prędzej czy później się z nim bzyknie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na całe szczęście Bogna jest raczej zniesmaczona zalotami tego w peruce. A perukę to on chyba ma tego samego pochodzenia, co koleżanka Zyty :) obie marne :) współczułam jej, gdy go masowała po plecach, a jak ją pocałował, to słowo daję, musiałam odwrócić wzrok :D Czesia kolejna kieca-wór, ile ona tego ma. Za to Olka ładniej w zwykłym płaszczu, ze zwyczajna torbą, tylko te jej nieśmiertelne spodnie od garnituru, Rafał natomiast wydał mi się dziś jakiś stary, tak mu się dziwnie twarz marszczy, nie ze starości, ale ma takie fałdy. Nie wiedziałam, ze oni już są razem, przeoczyłam chyba ten moment, od kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogna oooo
jeśli Bogna była przeciwna jego zalotom, to albo ja coś przeoczyłam, albo ona fatalnie zagrała tą scenę. Rafał też zauważyłam, że jakiś dziwny, mizernie wygląda, wychudzony, twarz zapadnięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się tak przynajmniej wydawało - że nie było jej to w smak. Mam nadzieje, że na tym zakończy się ten żałosny wątek, wszędzie te romanse :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogna dziś wcale nie zaprzeczyła, że chciała pocałunku z Grzechem, wręcz przeciwnie :( W sumie wątek ciekawszy od pozostałych. Ola i Rafał zakochani :) Sam nie wiem co mam myśleć o tym związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak zachwalacie tego Grzecha
że muszę obejrzec specjalnie dla niego :D Wątek Olki mnie niesamowicie wkurza. Pamiętam, jak nie tak dawno temu wszyscy jej odradzali zwiazek z Norbertem, nawet jego ojciec, a ona się zaparła i powiedziała, że wytrzyma. To powinna już wytrzymać i nie "robić z gęby cholewy", tym bardziej, że od tego moze mu się pogorszyć. Wiem, że męczyłaby się itd ale sama sie na to zdecydowała. Beznadziejna postawa wobec zdrowej osoby, a co dopiero chorej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba nieuważnie oglądałam, to jednak chciała się całować, tylko miała na uwadze, ze ma męża, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, dokładnie. Ona powiedziała "nie robię wszystkiego, na co mam ochotę". Czyli tak jakby potwierdziła, że miała ochotę całować się z Grzechem ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety tak było, że Bogna niby chciała tego Grzecha. Straszne. Myślałam,że da mu w pysk a ona tekst, że nie zawsze robi co chce auuuuu. x Surmaczowa jakie miny robiła jak gadała z właścicielką sierściucha, jakby w ciężkiej żałobie była. x Zytka jaka przejęta tym programem telewizyjnym. Aż ciekawa jestem jak to jutro będzie wyglądało. Karakan i Zyta z nienawiścią na żywo w TV hihih.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surmaczowa tak sie przejmuje tym Tropkiem jakby to bylo male dziecko. Przesada dokumentna:/W ogole niezle powalona jest mowiac, ze wlascicielka psa nie liczy sie z nia i zabiera psa! Ma do tego pelne prawo, bo nie oddala jej psa, a poprosila o opieke, a to jest roznica i ta wlascicielka nie musi sie przed Ania tlumaczyc, no, a nazwanie wlascicielki nieodpowiedzialna... nie no nie bede tego komentowac, bo Surmaczowa jest poperdolona za przeproszeniem. Nie znajduje innego slowa.Przeciez moze sobie kupic innego psa. I kolejny facet na liscie Olki, jak tak dalej pojdzie to dogoni siostrunie, ktora narazie przoduje. Rafal na bank nie jest tym ostatnim. Dwie niebieskie butelki, ktore Bogna niosla dzis to byly kosmetyki Babydream z Rossmana:D No i oliwka Bambino. Niedobrze mi sie zrobilo jak widzialam Grzecha... Maksymalny oblech... Te wasiska plus ze wlosy, no do pozygania:/ W ogole co za debil podrywa kumplowi zone, ale Bogna jakby jej to tak przeszkadzalo to by mu swoje powiedziala, bo chyba kazda normalna kobieta by nie dala sie napastowac od takiego zboka.Cos czuje, ze ona mu wpadnie do wyra:/ Zyta miala inne biuro:D Ta kumpela Zyty tez ma oblesna peruke, wyglada jak kask z kucykiem. Fajnie Darek naiwny, szkoda gadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem po co aktorzy
w Klanie noszą te obleśne peruki :o NIe wierzę,że ta koleżanka Zyty jest łysa,albo co,że musi zakładać paskudnę peruę :o A facet grający Grześka też na pewno lepiej by wyglądał bez peruki na głowie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha! Oblech ma również wąsiska przyklejone :D Dziś po pocałunku z Bogną mu się przekrzywiły :D W każdym razie jak zobaczyłam jego ciało to doszłam do wniosku, że jest tak samo obleśnie jak on, jego peruka i wąsy :O A Bognie się dziwię, że leci na takiego kolesia... Bogna zaczęła masaż nie od tego ruchu co trzeba ale się nie czepiam wobec oliwek i kosmetyków niemowlęcych znanych firm ;) Surmaczowej nie skomentuję lepiej. Ola i Rafał pasują do siebie wg mnie i mam nadzieję, że to będzie ten ostatni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka mezczyzn z pipkami
To prawda,że Leszek znajdzie oliwkowe majtki w sypialni i powie do Bogny - czemu kupiłaś mi takie brzydkie slipy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mixmjm
Może ci aktorzy wstydzą się, że występują w klanie w takich dennych rolach, a żyć z czegoś muszą. Zastrzegają w kontraktach peruki i inne przebrania żeby nikt ich nie poznał. Dla mnie to jedyne wytłumaczenie tego, że dają się tak oszpecać i ośmieszać. A OLA MA NOWA TOREBKĘ!!! bardzo mnie to zaskoczyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejdi di
pewnie Rafał jej kupił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez nie rozumiem tego pomyslu z perukami.Przeciez ci aktorzy nie sa lysi, nie maja pewnie dwoch wlosow na krzyz, wiec czemu dawaja im takie ohydne peruki, ktore wygladaja sztucznie na maksa,a ta od Oblecha chyba lezala przez kilkanascie lat gdzies na strychu u stylistki Klanu. Karolina tez nosila peruke, w ktorej wygladala komicznie, a przeciez grajaca ja Ada Fijal ma calkiem ladne, dlugie, rude wlosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peruki na nich wyglądają komicznie,szczególnie na tym Grzechu czy jak mu tam,a mnie jeszcze rozbawiło parę odcinków wczesniej zachowanie Agaty jak była w ciąży,ona zachowywała się jakby była psychiczna a nie w ciązy,gdyby każda kobieta się tak zachowywała to by każdy miał po jednym dziecku,bo więcej napewno nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zachowanie Agaty mnie raczej nie smieszylo, a wkurzalo niesamowicie. Bylo nienaturalne, bo zadna kobieta w ciazy tak sie nie zachowuje. Dobrze jednak, ze skonczyli ten durny watek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadrobiłam teraz ostatnie odc. i jestem w szoku, jak starsznie sztucznie grała ostatnio Olka, Norbert i ta Ewa! Rozmowa Norberta z Olką - ręce opadają! Nie mogli jakiegoś sensowniejszego dialogu na poziomie ułożyć? Scena, jak Ewa idzie z Olką na egzamin i ten moment, jak na siebie spojrzały po wyczytaniu Olki - żenada! Czy na tym planie jest coś takiego jak dubel?! Wątpie po tych ostatnich scenach... I o zgrozo, niech skończą w końcu ten wątek Leszka modela! Co to w ogóle ma być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej co ta
Czesia taka nalana jest na twarzy ? W ciąży jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×