Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość deszczowa piosenka 266666
Hej. Nie oglądam Klanu regularnie, było coś takiego, że jak właścicielka Tropka przyszła do Koziełły, to powiedział do niej, że "kwarantanna się jeszcze nie skończyła", coś w tym stylu, o jaką kwarantannę chodziło? Ten, co chce romansować z Bogną, wcale nie jest "oblechem" wg mnie, włosy ma długie, ale raczej dba o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale po co mu te wąsy i ta
peruka :o??? Bez nich wyglądałby o wiele lepiej!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszczowa piosenka 266666
To pewnie chodzi o to, że on jest artystą, a artyści często bywają ekscentryczni i mają swój świat, dlatego chcieli go trochę wyróżnić, ja tam lubię jak ktoś ma swój styl, no chyba, że naprawdę by przesadzał, np. z wąsami i brodą do kostek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby byla w ciazy to raczej portale plotkarskie juz by o tym pisaly. Mysle, ze poprostu jej sie przytylo, a te babcine stroje, ktore w serialu nosi jeszcze dodatkowo to podkreslaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwarantanna dla psa, bo ta wlascicielka chciala wyjechac z psem do Norwegii, ale pies musi przedtem przejsc pol roczna kwarantanne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszczowa piosenka 266666
Tahini, aha, dzięki, nie wiedziałam, że są takie przepisy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i chyba Bogna go pogoniła. Tylko dlaczego mówi, że czuje się z tym okropnie, bo on jest przyjacielem męża? Zresztą, jak on tam przyjaciel :o A jakby był obcy, taki z ulicy, to skrupułów by nie miała, ech, zdzirstwo się szerzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten Grzesiek nie byłby brzydki
gdyby pozbył się tych wąsów i peruki :o To one go tak szpecą,wygląda jak z Rozmów w toku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawie Starsza Pani
Można go zobaczyć w reklamie piwa Tyskie. Trudno go poznać, bo bez peruki i wąsów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedny Rafal chyba nie wie jaki Olka ma przebieg i z iloma facetami juz mieszkala:D No, powoli dogania siostre! Niby Rafal z Olka dobrze razem wygladaja, ale on moim zdaniem w ogole nie jest przystojny, taki jakis pomarszczony, blady. Przypomina mi pajaka nie wiedziec czemu. Jeremiasz juz sie nudny robi z tym panem Wieslawem. Czemu do jego pustego lba nie dociera, ze to tylko znajomy jego zony i nikt wiecej, a ona ma prawo z kims powspominac stare czasy. Rany , ale palant z tego Jeremiasza:/ Z jego zachowania jawnie wynika, ze on Stasi nie ufa za grosz. Ta kolezanka Bogny jest typowa znudzona baba, ktora sie interesuje zyciem innym. Jak tak ma chetke na Oblecha to niech sama go kokietuje. Ta jej gadka, ze Bogna pasuje do niego, no sluchac tego nie moglam. Wie baba, ze Bogna ma meza i dzieci to ta ja kusi, zeby sie dala Oblechowi. Co za tepa idiotka! Karakan do niczego sama nie doszla tylko wszystko jej Rutka zalatwia i dlatego ona sie czuje za pewnie. Dostalaby raz w pysk na opamietanie to by przestala udawac wielka gwiazde. Na miejscu Zyty bym zrezygnowala z prowadzenia z nia programu. Oblech jest naprawde wkurzajacy. Po co on tej Bognie zawraca gitare? Wstyd by mu bylo podrywac zone kumpla, ale Bogna wczoraj udowodnila, ze by chciala z nim, ale nie moze, wiec oboje siebie warci.Tylko nie rozumiem jednego,jesli Bogna ma dosc jego nagabywania to czemu albo nie zwroci mu ostro uwagi,albo nie powie o wszystkim Leszkowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nikt nie komentuje bójki Norberta z Rafałem ? Jakaś akcja w końcu :) Norbi na pewno nie powiedział jeszcze ostatniego słowa, a Ola i Rafał jakoś się pośpieszyli z tym mieszkaniem razem. Marta i Zytka mogłyby się pobić. Oblech swoją postacią spowodował, że teraz tylko o nim gadamy. Zauważyliście ? Temat numer jeden :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłopcy się poszamotali ? No nie wierzę :)! Lecę zatem w te pęda nadrabiać stracone widoki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie dzisiejszy odcinek bez komentarza- NUDY. To forum chyba "źle" na mnie działa, bo odkąd pamiętam mam sentyment do klanu a jak czytam Wasze wypowiedzi to zwracam większą uwagę na szczegóły i dużo rzeczy mi przeszkadza- tak jak Wam :) swoją drogą ciekawe jaki problem wymyślą scenarzyści Oli i Rafałowi, bo przecież chyba nie będzie to już sielanka, Norbert ich będzie nękał do końca klanu? Odkąd pamiętam oczekuję od Oli nutki szaleństwa, czekam, aż zrobi coś głupiego, nieprzewidywalnego tymczasem ona taka grzeczna... już jak zaczęły się przebąkiwania o problemach w związku z Norbertem i początki znajomości z Rafałem miałam nadzieję, że wywinie jakiś numer, odejdzie od Norberta bez słowa, wyjedzie z Rafałem gdzieś to nie potrzeba było kolejne 100 odcinków na rozwinięcie "akcji" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi nic nie przeszkadza może po za męczącym wątkiem piesków :D Ale rzeczywiście poza szamotaniną nic ciekawego nie było... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka zdecydowanie za szybko zamieszkala z Rafalem, no, ale ona ma juz doswiadczenie w mieszkaniu z facetami, wiec az tak bardzo mnie to nie dziwi. Mogla tylko raz na zawsze zamknac sprawe z Norbertem, bo on dalej nie rozumie slowa nie. Zreszta nie rozumiem czemu ona nie jest w rozmowie z nim stanowcza, tylko jak z nim gada to mam wrazenie, ze zaraz wybuchnie placzem. Nie powinna sie go bac, bo go to jeszcze bardziej nakreca. Ta bojka wczorajsza byla niepotrzebna, nie wiem po co Rafal Norberta az tak przytrzymywal. Lepiej by bylo na policje zadzownic kiedy go trzymal i powiedziec, ze zaatakowal Olke, ale ta pewnie by wszystko wycofala. Jego choroba nie jest zadnym usprawiedliwieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klanfun
fajnie by bylo gdyby sie okazalo ze ola w ciazy z norbertem, rafal by ja zostawil i mialaby za swoje.. tak bardzo kochala norberta i uwazam ze gdyby rafal sie nie pojawil dalej by go kochala. Tez nie podoba mi sie to ze z rafalem tak szybko sa szczesliwi razem..Dosc dlugo byla z norbertem,wydaje mi sie ze trezba czasu by ochlonac a ona od razu z innym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie streszczenia nastepnych
odcinkow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie rację, od razu mieszkać z innym, lekka przesada. Nikt normalny tak chyba nie robi. Od razu taka para, ze ho ho, a z byłym do ładu nie może dojść i sama ze sobą tez nie. jeszcze niedawno zarzekała się, że kocha Norberta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem ona Norberta kochala na poczatku, pozniej to byla tylko litosc i strach ze jak go zostawi to on sobie cos zrobi. Dla mnie to glupie nie zakonczyc poprzedniego zwiazku tak na 100% tylko od razu sie wdawac w inny i wprowadzac do nowego fagasa. Jeszcze wcale nie tak dawno zarzekala sie przed ojecem Norberta, ze go nie zostawi do konca, a teraz spasowala, bo poznala Rafala inaczej by dalej byla z Norbertem. Glupi ten watek jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czy Lubiczowie tym razem zadowoleni z zięcia :D może Olka na kobiercu slubnym stanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze byc, ze Olka sie hajtnie z Rafalem,ale i tak twierdze, ze to nie bedzie jej ostatni facet. Lubitchowie na pewno sa zadowoleni, ze zerwala z Norbertem, bo od poczatku Koniak go nie akceptowal zbytnio. Jednak i tak uwazam, ze cos by sie moglo tam stac np. Norbert nie daje spokoju Olce i w efekcie ja pobije albo dzgnie nozem. Taka akcja by sie przydala, bo od baaardzo dlugiego czasu nic sie nie dzialo, ale cos mi sie widzi, ze znowu scenarzysc daja plame i ojciec Norberta przemowi mu do rozsadku, a ten poprostu wyjedzie na stypendium i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bójka była fajna, w końcu coś się podziało. Mało ale zawsze :) Oczywiście, że Olka nie powinna od razu się przeprowadzać do Rafała i pewnie, gdyby moja córka tak zrobiła to bym ją opierniczyła z góry na dół. Ale to przecież siostry Lubitch, więc o czym mowa? Zyta to taka cipka w kwiatkach, że się dała Marcie a niby taka charakterna. Leszek powinien Grzechowi manto spuścić a nie naprawiać mu kompa. Dziwię się, że Bogna mu nie powiedziała o zalotach Obelixa (przepraszam fanów :D ) ale widać liczy na jego obecność między nogami, chociaż zgrywa niedostępną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno. Jak widzę Jeremiaszka i wątek z panem Wiesławem oraz Surmaczową z Tropkiem to mam ochotę obrzucić telewizor zgniłymi jajami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mnie męczą te watki i też
mam ochotę rzucić czymś w tv:P Co do Obelixa to gra on także w "Wszystko przed nami",nie ma tych obleśnych wąsisk i peruki,wygląda normalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak gra (na początku go nie rozpoznałam), ale nasuwa mi się wniosek, że widocznie bardzo ktoś go chciał zaangażować w klanie jako artystę a z takim wyglądem jak we "Wszystko przed nami" wyglądałby mało wiarygodnie a tak to przynajmniej odgrywa fotografa, czy kim on tam jest, z bujnym fryzem, tylko nadal nie wiem dlaczego ktoś nie portafi zrobić, żeby wyglądał naturalniej a nie jak ze szmatą do podłogi na głowie Michałek chyba też zmienił fryz i zeszczuplał? Olka tak reaguje na zachowanie Norberta bo jest podświadomie od niego uzależniona, już chcąc nie chcąc będzie myślała czy sobie nic nie zrobi a jeszcze jej trudna praca z ludźmi, żeby czasami ona się nie nabawiła jakiejś choroby psychicznej. Coś czuję, że w życiu Rafała pojawi się jakaś dawna partnerka i znowu namiesza, albo coś innego, przecież jak oni się hajtną z Olką to już w ogóle nie będzie na co patrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Norbertowi odwala nieźle ale fajnie chłopak gra. Jak się szykował do tej kolacji bo Ola zaraz przyjdzie. Podobało mi się A Zyta jak mnie wkurza to pojęcia nie macie. Przed Martą taką sierotę z siebie robiła a na Michała ciągle warczy. Mogła na karakana nawarczeć. Nie wiem kto Rutce naopowiadał takich bzdur, że jak prowadzące się nienawidzą to dobrze dla programu? To co Marta odstawiała to żałosne było. W życiu bym nie chciała być gościem w tak żenującym programie. Ani czegoś takiego oglądać. No ale może ja się nie znam Taka mnie naszła refleksja dziś, że w każdym polskim serialu było porwanie dziecka a w Klanie nie było chyba przez tyle lat? Pamiętam W labiryncie jak Mateuszka porwała niezrównoważona kobita jakaś i Knoras był policjantem i jej odebrał dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podoba mi się, że nie pozbyli się Norberta, tylko robią z nim akcję. Nie wiem czemu on się tak na ojca zdenerwował... Miłosz się uchlał :D Rozśmieszyło mnie jak dał kwiatka Krysi... :D Zyta nie powinna narzekać, bo Michał i tak cały czas zajmuje się małym... A ta Tamara tylko nakręca Bognę na oblecha... Co za przyjaciółka, która namawia do zdrady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×