Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
Kolak mogłaby zastąpić Kotulankę! :) SUper gra w przepisie na życie i chyba ma tyle samo lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedna szalona miss
gościu- czepiasz się. Nie chodzi o wszystkich ludzi ze schizofrenią tylko o jednego, niepowtarzalnego Norbiego :P Co do innych chorych- nic do nich nie mam. I nie sądzę, żeby się utożsamiali z nim. Podobnie jak nie wszystkie osoby otyłe utożsamiają się np. z panią Stenią (którą bardzo lubię tak w ogóle) a wszyscy okularnicy z Rafalskim. To jest upraszczanie. Postrzeganie człowieka tylko poprzez pryzmat jego ułomności, jego wad. Sorry, ale za Norbim nie przepadam i to nie za sprawą jego choroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam dwójkę takich dalszych znajomych chorych na schizofrenię. Oboje podjęli z czasem próbę samobójczą i obojgu się udało. Jednej za pierwszym razem, a drugiemu za drugim, bo z tego, co słysze, to co Ci ludzie prędzej, czy później taki właśnie los podzielają... Jednak na co dzień funkcjonowali całkiem normalnie. Jak ktoś nie wiedział, że są chorzy, to od razu tego nie wyłapał. Trzeba pamiętać, że schizofrenik, to bardzo inteligenty człowiek. Potrafi wiele zakamuflować. JA APELUJĘ O POWRÓT CIOCI STASI I PANI STENI! Choć domyślam się, że Pani Merle nie czuje się na siłach grać. A szkoda, bo bardzo lubiłam ją w tej roli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Błażej będzie masażystą... na Antarktydzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie staram sie dociec kiedy Renata i Darek sie poznali - na razie dowiedzialem ze swego czasu Darek pracowal u Jurka i Antka w magazynie. Stad ta znajomosc. Ale czy byl to romans?? Szukam dalej.. a moze ktos juz wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzałam wczorajszy odcinek. Olka jak już poszła sprawdzać Norberta to mogła zadzwonić na ten numer jak już była w mieszkaniu. Ciekawe czy teraz będzie chciała ratować Kamilę przed Norbertem. Wątek ADHD byłby ciekawy o ile go nie spieprzą jak zawsze ostatnio. Tego jeszcze w Klanie nie było mimo dziwnie zachowujących się bliźniaków Michała. Oburzenie Barbary dobre. Wszyscy źli tylko jej jeden synek dobry. Niestety chłopiec grający Pedra nie umiał pokazać zachowań dziecka z ADHD. Biegał niby po tym parku, patykiem pomachał ale to nie to. Musieli by go pokazać na lekcji albo jak zadanie domowe odrabia. O żałosnym zachowaniu Darka nawet mi się nie chce pisać. "Odwdzięczę się" Tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaa Mariusz gral taksiarza w filmie :D i wiozl gwiazdy - Stockingera i Trojanowska :D Boze, jak wybuchlam smiechem :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto dopuścił do emicji ten żałosny dialog Mariusza i Michała o Trojanowskiej i Stickingerze? To chyba największa żenua w całej historii Klanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To żenua a nie śmiech. Szkoda tylko, że nie powiedział że wiózł zalanego Stockingera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena fanka
Co za kwas! "A Stockingera znasz?! tego lekarza? albo podaj cegłę?!" Żenada po całości i pół odcinka Mariusz z Michałem i botoks z Rafalskim. Zmierzamy już ku końcowi i z odejściem Kotulanki proponuję zakończyć klan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No rzeczywiście niezłe jaja z tym Stockingerem i Trojanowską :D Ja tam lubię oglądać Michała i Mariusza. Dobrze, że Ola zmówiła się z Elą. Teraz będzie walka z Norbertem i Kamilą. Wątek z ADHD może być. Sam byłem kiedyś nadpobudliwy i wiem jak się zachowuje takie dziecko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli nic mi się nie przesłyszało jeżeli chodzi o padające w dzisiejszym odc nazwiska... Mówiłam, że scenarzystom język się wyostrzył. Dno, mchy i wodorosty - tyle w temacie tego dialogu! Co tu dużo mówić - ja czekam na jutrzejszy odc, żeby zobaczyć stan Kotulanki jaki prezentowała po wakacjach na planie. Po zdjęciach już widzę, że za ciekawie to raczej nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafalski z mopem w eleganckich butach i po części w garniturze :D, dobrze że krawat zdjął ;) Wątek z ADHD też mi się podoba, a szczególnie postawa Barbary, taka typowa mamuśka, która uważa, że to szkoła, inni są zawsze winni, a nie ich dziecko ;), to takie realne ;). Bo w serialach, to najczęściej pokazują takich spolegliwych rodziców, co to słuchają nauczycieli jak radia ;) i dzieci upominają. Mówili ile lat ma Rafał? Tak jakoś staro przy Olce wygląda. A co to za odgrzewane kotlety z Darkiem i Renatą :O, tak samo wiecznie prześladujący Olce Norbert :O Jakoś mi się nie widzi para Kinga i Mariusz ;) i tak "filozofia" Michała i Mariusza przy piwie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olka jest cudowna jak jej siostra, dlatego Norbi nie może o niej zapomnieć :O A tak naprawdę do jej życie i z nim, i z Rafałem jest nudne i beznadziejne, mogliby wprowadzić do tych scen trochę urozmaiceń, entuzjazmu, czegos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto niby miałby mieć ADHD? Chyba nie ten grzeczny chłopczyk Pedro? :D :D :D Tak się składa, że moje dziecko ma to zaburzenie i nie byłoby w stanie siedzieć przy stole jak dorośli i rozmawiać z nimi, jak ten Pedro :P To nie jest schizofrenia, która jest niewidoczna dla przeciętnego obserwatora. ADHD widać i słychać od razu, niestety :O Temperament to jedno a impulsywność i słaba koncentracja to drugie i bardzo istotne elementy tego zaburzenia. Jeśli już chcą coś pokazać, niech robią to rzetelnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Jeśli już chcą coś pokazać, niech robią to rzetelnie. " ... DOKŁADNIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krystyna źle czuła się , od razu ucieka na górę, biedny Pawełek nie mógł się do niej przytulic' , bo ona boi się zarażenia rodziny:) po kielichu chyba:D Rafał ma czterdzieści lat, ale on jest wysoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz będzie nienawiść między Olką i Kamilą. Niech się wezmą za łby, prooooszę :) Samarytanka Grażynka już zaczyna mnie wkurzać. Przecież normalna kobieta już dawno by pogoniła to towarzystwo. A ona Julką się opiekuje, jęczenia Arkadiusza wysłuch*je i miny przed jego żoną stroi wrrr. A swoją drogą Julka chyba powinna jakieś braki w wykształceniu nadrabiać a nie do Bożenki latać. Rafalski podszedł Pedra jak rasowy psycholog hihihi. A ten już jutro będzie chciał lecieć do Meksyku. Stefanek rozkoszny tylko połamanej Zytki nie ma To, że Mariusz woził gwiazdy to ja jestem w stanie zrozumieć ale że prosi Michała o rękę Kingi??? Co to niby miało być?? I po 16 latach Klanu Olka ciotkę odwiedziła tak sama bez okazji chyba pierwszy raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena fanka
"Paweł znajduje kupiony przez Krystynę serek podhalański. Przygotowuje romantyczną kolację. Stara się sprawić, by wczorajsza sprzeczka poszła w niepamięć. Niestety nie udaje mu się uniknąć drobnych złośliwości na temat znajomego Krystyny z Chorwacji ". Kto to wymyśla?! Będą się kłócić o serek podhalański....... Nie wiem, czy śmiać się, czy płakać?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena fanka
Sunia, masz rację! Olka chyba pierwszy raz zjawiła się na Sadybie sama z siebie. Grażyna to taka dobra ciocia do wyrzygania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właściwie to po co Olka poszła na tą Sadybę? ratować Kamilę? Wiadomo przecież, że ona tak łatwo nie odpuści i będzie brnęła w ten związek. miałabym ubaw jakby Kama zaszła z nim w ciążę, coś by się działo przynajmniej. Rafał w klanie też ma tyle lat? było to powiedziane kiedyś? aż dziwne, że doktorostwo nie ma nic przeciwko związkowi Olki ze starszym od niej facetem. Widać, że jest dojrzały, ale myślałam, że gra jakiegoś 30paro latka Grażyna już przesadza, kto by wytrzymał takie napięcie? ta rodzina Arkadiusza uwiesiła się na niej jak nie wiem co, robią sobie z niej spowiednika a może psychologa. Byłoby taktowne jakby zniknęli z jej życia i milsze dla oczu jakby już pan starszy Arek nie występował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha z tym Rafałem to tak: Doktorostwo nic nie gada i jest zadowolone, że młodsza córka nie ma takiego ruchu w interesie jak starsza :D Dlatego wiek im nie przeszkadza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się zastanawiam, czy dzisiejszy odc. nie jestem jednym z najbardziej wyczekiwanych odc. zaraz po śmierci i pogrzebie Ryśka. Nie czarujmy się, po nagłośnieniu przez media i brukowce kłopotów Kotulanki - każdy z nas jest ciekawy jak się dziś będzie prezentowała w odc, bo zdjęcia są mało ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli dzisiaj mamy 2 hity w jednym: 1. powrót Beaty 2. powrót Krysi Czuję, że oglądalność tego odcinka pobije rekordy ha ha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena fanka
Wygląd zachwycający nie będzie raczej. Zresztą jak się ktoś przyglądał już wcześniej, często widać było napuchniętą twarz, wory pod oczami i nie do końca "normalny" jej stan. Teraz jeszcze doszły problemy z sercem, więc na pewno jedno i drugie zrobiło swoje. Jestem ciekawe na ile wróci... Do nowej Beaty nie jest przekonana, ale może będę miło zaskoczona?! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja miłość niedługo wraca
Kamila do Norberta: "Kocham cię"! Na wieść o tym, że Kamila (Michalina Robakiewicz) ma spotkać się oko w oko z Olą (Kaja Paschalska), Norbert (Kuba Świderski) zacznie grać na jej uczuciach. Sprawdź, w jaki sposób! - Jesteś dorosła, a pozwalasz, żeby inni układali ci życie? - zapyta Piątkowski w 2470. odcinku sagi rodu Lubiczów (emisja w środę 25 września). - (...) Widzę, do czego to wszystko prowadzi. Rodzina zwarła szyki. I będą dotąd cię nękać, aż aż ze mnie zrezygnujesz! (...) To nie ma sensu... Nie możesz z mojego powodu narażać się na potępienie ze strony rodziny. Reklama - Oni mnie nie obchodzą! - histerycznie zaprotestuje Kamila. - Tylko ty się liczysz! - Nie, nie, tak nie może być, Kama. Ja się usunę. Odejdę... i wszystko wróci od normy. - Nie chcę! - zaprotestuje przerażona dziewczyna. - Słyszysz?! Nie chcę! Kocham cię! Nie wyobrażam sobie... - No, już, już dobrze - pocieszy Norbert zapłakaną Kamilę. - Ja bym też nie potrafił bez ciebie żyć. Przepraszam. Już nic takiego nie powiem. Nie chcę, żebyś płakała. Ja po prostu martwię się o ciebie. Martwię się, bo zrobią ci pranie mózgu, żeby cię oczyścić z moich wpływów. Nie chcę, żebyś przez to przechodziła. (...) Nie powinnaś spotykać się z Olką... Ona potrafi wyprowadzić z równowagi nawet świętego! - Tylko raz... Obiecałam ciotce - wtrąci nieśmiało Kamila. - Ciiii, mam inny pomysł - stwierdzi schizofrenik, po czym sam pójdzie spotkać się z Olką i... zaproponuje jej, by do siebie wrócili. Czy Kama powinna - waszym zdaniem - wiązać się z Norbertem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kklanifikator
"Wróć do mnie" Norbert jednak jest p*****lniety. Swoją droga dobrze gra. Ten jego psycholski wzrok. Szacun.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duży plus za zmianę Pawełka. A z innej beczki, zauważyliście tą kiczowatą muzykę w tle. Dzisiaj np. była jak nakrywali stół na powrót Krystyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×